gribu normālu seksu

 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2013
Esmu strupceļā, tālāk neznu, ko darīt, samierināties vai taisīt revolūciju. Situācija sekojoša - esmu ar savu vīru kopā 12 gadus, pēdējos 2 gadus mums tik pat kā nav normāls sekss dēļ tā, ka viņam ātri " noiet", Tas sākās pēc bērniem, kad kādu laiku vajadzēja atturēties no seksa vispār. Es katru reizi palieku neapmierināta, dažreiz pat liekass, ka no uzbudinājuma un aplauziena, ka atkal viss beidzās pārāk ātri, rāpošu pa sienām un skrāpēšu asfaltu, parasti pēc seksa ir vilšanās sajūta. Esam par to daudz runājuši, it kā viņam arī tas nepatīk, saku, lai kaut ko dara lietas labā, jo tā dzīvot es nevaru. Tad labāk iztieku bez seksa vispār, nekā katur reizi uzbudinos un aplaužos, tā sajūta ir briesmīga....esam mēģinājuši seksu vairākas reizes dienā, varbūt par pāris mirkļiem garāks tas process ir 2. un 3. reizē, bet tad bieži gadās, ka penis nav tik stingrs :( Superīgs seks mums ir tikai tad, kad esam kārtīgi sadzērušies, bet nevar taču dzert katru otro dienu, lai būtu labs seks...
Biju uzticīga visu laiku, bet vadzis lūza un es kritu kārdinājumā ar citu vīrieti cerībā, ka viņš spēs sniegt labu seksu. Pirmā reize ar viņu bija super, bet otrajā reizē kaut kas negāja kā nākas, viņam " nestāvēja", par ko viņš ļoti satraucās un jo vairāk satraucās, jo mazāk stāvēja. Nu domāju, nekas, gan nākošreiz. nākošajā reizē atkal tās pašas erakcijas problēmas...
Esmu izmisumā - kāpēc man nav lemts tikt pie normāla seksa? Piebildīšu, ka esmu izskatīga, slaida, vīriešu uzmanības man nekad nav trūcis, bet kas ir ar to seksa būšanu, ko darīt - samierināties, ka orgasmu sasniegšu labi ja reizi mēnesī (reizēs, kad ar vīru būsim kārtīgās devās lietojuši alkoholu) un pārējās reizēs vienkārši paciest, pieciest, noklusēt savu sāpi? Es gribu dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, bet kā? Varbūt ir kādai līdzīgi, nu padalieties lūdzu pieredzē.
p.s. moralizēšanu par manu dubulto dzīvi dzirdēt nevēlos, pašai jau sāp pietiekami.
27.11.2013 10:55 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Man ļoti izskatās,ka autorei pašai ir problēmas un viņa tos vīriešus vienkārši un novedusi. Ja mans vīrs tagads āktu histērijā krist un skrietu uz otru istabu, skrietu pīpēt prom, jo nav dabūjis normālu seksu es noteikti padomātu,ka viņam širmis brauc ciet.
Noteikti sēž un vīrieti piļī.
27.11.2013 14:35 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
pēdējos 2 gadus mums tik pat kā nav normāls sekss dēļ tā, ka viņam ātri " noiet", Tas sākās pēc bērniem, kad kādu laiku vajadzēja atturēties no seksa vispār.

Vai Tu ar to atturēšanos domā pēcdzemdību standartprocedūru, kad sievietei jādziedējas? Vai arī tas bija vīrieša dēļ?
Vai jūs bērnu(s) plānojāt? ABI? Kādas vīrietim ar viņiem attiecības?
Kaut arī seksā vajadzētu būt tikai diviem - Tev un vīrietim, neaizmirsti, ka problēmas darbā, ģimenes dzīvē un ikdienā ne vienmēr var tik viegli izslēgt. Īpaši ja vēl sieviete zāģē par to, ka ātri pabeidz un vēl lielāku stresu taisa.
Aizejiet taču abi pie seksologa. Izrunājiet savu sāpi, saprotiet, kas darās otra galvā un iemīlieties no jauna, iemīliet savus bērnus un līdzcilvēkus. Sevi iemīliet pirmkārt.
Un nepērc nekādus trankvilizējošos prezervatīvus - viņi darbojas ne tikai uz vīrieti, bet arī uz Tevi, tāpēc jutīsi vēl mazāk un būsi vēl neapmierinātāka ar seksu un dzīvi kopumā.
27.11.2013 14:44 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2013
Samaara
Vai Tu ar to atturēšanos domā pēcdzemdību standartprocedūru, kad sievietei jādziedējas? Vai arī tas bija vīrieša dēļ?

Standarta procedūra, nekas ārkārtējs :) bērnu plānojām abi, pirms laulībām 5 gadus dzīvojām kopā, izbraukājām ārzemes, tā teikt -dzīvojām sev. Jāatzīst, ka arī no sākuma manējam bija šī te problēma, bet kaut kā jo vairāk darījām, jo labāk palika un tad viņš saprata, ka viss viņam kārtībā un lietas bija super. (te nu ir izskaidrojums tam, ka viss sākas galvā)

Un par zāģēšanu - Dieva dēļ, es nevienu nezāģēju, es paciešu visu, bet vīrietis taču nav muļķis, viņš taču redz, ka nebija tas, ko vajag, viņš zina, ko nozīmē kārtīgs sekss un to ļoti vēlas, bet nesanāk mums kaut kas kā agrāk :(

Bet paldies Tev, viensno retajiem cilvēkiem, kas pasaka sakarīgu viedokli un ieteikumus, to augstu vērtēju, vēlreiz, paldies!
27.11.2013 14:54 |
 
Reitings 437
Reģ: 01.09.2013
Un nepērc nekādus trankvilizējošos prezervatīvus - viņi darbojas ne tikai uz vīrieti, bet arī uz Tevi, tāpēc jutīsi vēl mazāk un būsi vēl neapmierinātāka ar seksu un dzīvi kopumā.

Muļķības, ar vīru tādus reizēm lietojam. Process ir ilgāks, savukārt man, nekas no tā nemainās!
27.11.2013 14:56 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2013
jā, un paldies arī visām tām, kas te norej mani par manu rīcību - es Jums nenovēlu tādus mirkļus piedzīvot, kad jūti, ka vēl tikai pāris mirkļi vajadzīgi līdz orgasmam, bet šos pāris mirkļus Tu nedabū, jo partnerim beigta balle. Kad būsiet izbaudījušas šo sajūtu vairākkārtīgi, tad parunāsim, kādas ir sajūtas, un kā gudri spriedelēt, ka vajag rīkoties adekvāti utt. - kā jau minēju iepriekš, tie ir bijuši pāris tādi mirkļi, kad jūti, ka vairs pār sevi nevaldi, un lai nepateiktu kaut ko sliktu, labākais ir aiziet uzpīēt, izraudāties un beigu galā lēnām nomierināties.

Lai Jums visām ar galvu viss kārtībā no sirds novēlu :)
27.11.2013 15:03 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Mildreda, spriežu tikai pēc sava pieredzes un vispārinu. :) Ja citiem savādāk, noteikti vērts pamēģināt.

Aiga, tas ka jums sekss ir labs alkohola reibumā tieši liecina par galvā esošajām problēmām un to, ka neesat (vairs) pietiekami atraisīti seksā. Kad ir iedzerts, mēs esam brīvāki, mēs nedomājam tik daudz. Atceros savu attiecību sākumu - mēs viens otram riktīgi patikām, bet abi bijām šausmīgi kautrīgi. Tad nu sākumā diezgan regulāri viens otru mērķtiecīgi piedzirdījām un lietas notikās. Ar laiku jau tas vairs nebija vajadzīgs un viss ok.
Pat ja Tu nezāģē - vīrietis taču redz, ka Tu paciet - tātad ciet. Un nav daudz lietu, kas vīrieša pašapziņu varētu iedragāt vairāk, kā sieviete, kas raud, jo viņš nav varējis to apmierināt, jo īpaši, ja tā ir viņa mīļotā sieviete.
27.11.2013 15:10 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2013
Samaara
Aiga, tas ka jums sekss ir labs alkohola reibumā tieši liecina par galvā esošajām problēmām un to, ka neesat (vairs) pietiekami atraisīti seksā. Kad ir iedzerts, mēs esam brīvāki, mēs nedomājam tik daudz. Atceros savu attiecību sākumu - mēs viens otram riktīgi patikām, bet abi bijām šausmīgi kautrīgi. Tad nu sākumā diezgan regulāri viens otru mērķtiecīgi piedzirdījām un lietas notikās. Ar laiku jau tas vairs nebija vajadzīgs un viss ok.
Pat ja Tu nezāģē - vīrietis taču redz, ka Tu paciet - tātad ciet. Un nav daudz lietu, kas vīrieša pašapziņu varētu iedragāt vairāk, kā sieviete, kas raud, jo viņš nav varējis to apmierināt, jo īpaši, ja tā ir viņa mīļotā sieviete.

Perfekti pateikts, kā naglai uz galvas!
Es saprotu, ka arī vīrs nav laimīgs. Vienīgais, ko viņam pārmetu ir tas, ka no viņa nekad nav nekādas iniciatīvas, viņa izpratnē sekss laulības dzīvē piederas pie lietas tā pat kā paēst vakariņas katru vakaru. Visas pikantās, romantiskās lietiņas ir mana iniciatīva. Dažreiz jaut'ju viņam, kāpēc viņš nekad mani nepārsteidz, kaut ko neizdomā interesantu, lai mani uzbudinātu - atbilde - Tu taču mums esi mājās tā, kas ģimenes pavardu kurina, par to es arī Tevi mīlu. Tev labi sanāk, tad turpini tā darīt. It kā jau mīļi, bet tomēr, gribētos arī no vīra puses kādreiz kādu pikantāku piedāvājumu :)
27.11.2013 15:23 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2013
ka neesat (vairs) pietiekami atraisīti seksā.
nezinu, no manas puses tādu problēmu nav, esam izmēģinājuši visu ko, kā jau te augstāk minēju - aizspriedumu mums seksā nav. Varbūt, ka vīrs jūtās sasaistīts? Nezinu. Viņš gan saka, ka es viņu tā uzbudinot, ka ienākot manī viņam jau viss cauri. Sķiet, ka viņam ir pārāk jūtīgs dzimumloceklis.....
27.11.2013 15:27 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
fuj. izklausas vairak ka pretigi tadas lietas. es iedomajos savu mammu, kas man kaa mamma, a pec tam kaut kada foruma raksta, ka penis nav stingrs un nav normals draziens. limenis.
27.11.2013 16:10 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
+Varbūt no sākuma iemācies rakstīt vārdu ''sekss'' pirms ar to nodarbojies.

nu wtf :D man vienkārši trūkst vārdu :D daži laikam tikai ar trim augstākajām izglītībām (un obligāti vienai jābūt ir baltu filoloģijā) nodarbojas ar seksu :D
tak, ja nav ko rakstīt, neraksti vispār.. ka tik kaut ko "iekladzināt"

par tēmu - arī man bija tāds draugs, kurš ātri beidza, bija pat reizes, kad varēju pat tikai ar roku nedaudz pamasēt un jau beidza.. un mums pat alkohols nederēja. Diemžēl neatrisinājām šo problēmu, izšķīrāmies, bet ne šī iemesla dēļ. Tā kā saprotu autori. Tā kā viņš man bija pirmais, tad sākumā man vispār priekšstats par seksu nebija no tiem labākajiem.
27.11.2013 16:11 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2013
asaras_beerns
fuj. izklausas vairak ka pretigi tadas lietas. es iedomajos savu mammu, kas man kaa mamma, a pec tam kaut kada foruma raksta, ka penis nav stingrs un nav normals draziens. limenis.


Paldies par komentāru, Tava mamma Tevi noteikti, ka vai nu kāpostos atrada vai stārķis Tevi atnesa, citu variantu nav :D Piedošanu, tiešām sasmīdināji :)
27.11.2013 16:15 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2013
Tā kā saprotu autori.

Paldies bon_bon :)
Tā kā viņš man bija pirmais, tad sākumā man vispār priekšstats par seksu nebija no tiem labākajiem.

Varu iedomāties.
27.11.2013 16:17 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
saki ko gribi Aiga, bet man tu asociejies ir tik pat stulbu cilveku kaa si teema. velreiz jau saku, limenis.
27.11.2013 16:23 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2013
vasaras_beerns Lai Tev dzīvē veicas labāk nekā man, un novēlu nekad nenonākt tādā situācijā, kad atmiņā uzpeld šī diskusija dēļ tā, ka manā vietā esi Tu. Lai Tev viss izdodas!
27.11.2013 16:37 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Aiga, Tu tak ar kā no Mēness nokritusi! Mammas tikai cep kotletes, rūpējas par bērniem un vienīgā fiziskā saskarsme ar tētiem viņām ir jubilejās, kad jāiedod buča uz vaiga. :)
27.11.2013 16:59 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
ka neesat (vairs) pietiekami atraisīti seksā.

nezinu, no manas puses tādu problēmu nav, esam izmēģinājuši visu ko, kā jau te augstāk minēju - aizspriedumu mums seksā nav.

Tev prblēmu nav, bet varbūt tavam vīrietim ir, man jau liekas ka tas vīrietis ir mazliet iebaidīts un vel visu laiku satraucies par to seksu ar tevi, jo lūk tev tur vajag tā un šitā, un tad viņš atbrīvoties vispār nevar.

Varūt vienkārši vīrietim ir jāmeiģina pareizi elpot seksa laikā un katru reizi kad viņš jūt ka būs finish tad piebremzēt un iet lēnāk, vai pat apstāties kamēr atkal jūt ka var turpināt. Un tev vajadzētu censties viņam negrūst to uztraukumu uz pleciem par to, viņam jāliek justies tā, ka pat ja nebūs labi tik un tā būs labi.

Kā ar man liekas ļoti dīvaini ka gan tavam vīrietim ir problēma ar draudziņu, gan arī tavam mīļākajam, vai esi apsvērusi domu aiziet pie ārsta pārbaudīties, varbūt ko nelāgu esat saķēruši?
27.11.2013 18:31 |
 
Reitings 9
Reģ: 03.06.2012
Izklausās,ka tev ir nopietnas problēmas,nevis tavam vīram, tu gribi tikai panākt savu,ja nē,tad esi neapmierināta ar visu,kas notiek apkārt,arī ar savu vīru,vai nu tu to viņam pasaki vai nepasaki,viņš tāpat jūt,ka ar tevi nav kas kārtībā.Tu tikai kā izbadējies zvērs alksti pēc seksa.nopēr vibratoru un dzīvo!nabaga vīrietis!
27.11.2013 19:17 |
 
Reitings 1220
Reģ: 28.08.2013
un ar cik večīem esi gatava gulēt, lai noskaidrotu, vai ar viņu ir labs sex? :D
27.11.2013 22:02 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Varbuut vinjsh pats nemaz neveelaas ilgaaku seksu, nevis tas, ka nespeej ilgaak notureeties? Esmu dzirdeejusi, kaa viirietis suudzaas par to, ka vinjam veelmi peec seksa atsita muguras saapes, jo taas pasliktinaajaas peec miileeshanaas. Parunaa ar vinju par to, kaadaas poziicijaas vinjam ir eertaak un vai vinjam seksa laikaa nav nekaadu sapju.
fuj. izklausas vairak ka pretigi tadas lietas. es iedomajos savu mammu, kas man kaa mamma, a pec tam kaut kada foruma raksta, ka penis nav stingrs un nav normals draziens. limenis.

Un kaa tu domaa, kaa tava mamma pie teviim tika? Ne jau caur sveeto ienjemshanu....
27.11.2013 22:32 |
 
Reitings 1220
Reģ: 28.08.2013
un ja nu tā ir tava mamma. :D fujj
27.11.2013 22:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)