gribu normālu seksu

 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2013
Esmu strupceļā, tālāk neznu, ko darīt, samierināties vai taisīt revolūciju. Situācija sekojoša - esmu ar savu vīru kopā 12 gadus, pēdējos 2 gadus mums tik pat kā nav normāls sekss dēļ tā, ka viņam ātri " noiet", Tas sākās pēc bērniem, kad kādu laiku vajadzēja atturēties no seksa vispār. Es katru reizi palieku neapmierināta, dažreiz pat liekass, ka no uzbudinājuma un aplauziena, ka atkal viss beidzās pārāk ātri, rāpošu pa sienām un skrāpēšu asfaltu, parasti pēc seksa ir vilšanās sajūta. Esam par to daudz runājuši, it kā viņam arī tas nepatīk, saku, lai kaut ko dara lietas labā, jo tā dzīvot es nevaru. Tad labāk iztieku bez seksa vispār, nekā katur reizi uzbudinos un aplaužos, tā sajūta ir briesmīga....esam mēģinājuši seksu vairākas reizes dienā, varbūt par pāris mirkļiem garāks tas process ir 2. un 3. reizē, bet tad bieži gadās, ka penis nav tik stingrs :( Superīgs seks mums ir tikai tad, kad esam kārtīgi sadzērušies, bet nevar taču dzert katru otro dienu, lai būtu labs seks...
Biju uzticīga visu laiku, bet vadzis lūza un es kritu kārdinājumā ar citu vīrieti cerībā, ka viņš spēs sniegt labu seksu. Pirmā reize ar viņu bija super, bet otrajā reizē kaut kas negāja kā nākas, viņam " nestāvēja", par ko viņš ļoti satraucās un jo vairāk satraucās, jo mazāk stāvēja. Nu domāju, nekas, gan nākošreiz. nākošajā reizē atkal tās pašas erakcijas problēmas...
Esmu izmisumā - kāpēc man nav lemts tikt pie normāla seksa? Piebildīšu, ka esmu izskatīga, slaida, vīriešu uzmanības man nekad nav trūcis, bet kas ir ar to seksa būšanu, ko darīt - samierināties, ka orgasmu sasniegšu labi ja reizi mēnesī (reizēs, kad ar vīru būsim kārtīgās devās lietojuši alkoholu) un pārējās reizēs vienkārši paciest, pieciest, noklusēt savu sāpi? Es gribu dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, bet kā? Varbūt ir kādai līdzīgi, nu padalieties lūdzu pieredzē.
p.s. moralizēšanu par manu dubulto dzīvi dzirdēt nevēlos, pašai jau sāp pietiekami.
27.11.2013 10:55 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2013
misshine - "Varbūt Tu kaut kur pie vainas? " - jā, noteikti, tas būs pēdējais piliens, kad sākšu vēl šajā visā sevi vainot. Es negribu palikt sagruvusi nelaimes čupiņa. Gribu dzīvot!!!
Man patīk seskā aktīvi darboties, faktiski daru visu, jo viss man tiešām patīk, neesmu no tām, kas guļ kā gaļas blāķis kājas paplētusi.
Ko tik neesmu darījusi - pērku pikantu veļiņu, taisu romantiskus vakarus ar aroma masāžām un erotisku mūziku, noīrēju viesnīcas numuriņu mums ar vīru divatā, izplānoju braucienu uz viesu māju pie jūras divatā, esam kniebušies sabiedriskās vietās utt. - viss ir bijis, laikam tiešām rutīna :(
27.11.2013 11:49 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2013
Hloye "nu tad ej kur labāk sexsā ,varbut jums nekkas nemainisies ?" - piedod, bet primitīvi teikts. Es gribu dzīvot kopā ar vīru, viņš ir lielisks tētis, mums ir daudz kopīga, kā var tā teikt - nu tad ej, kur labāk seksā! Ja mēs visi pēc tādiem principiem dzīvotu, tad pārus, kas dzīvo kopā ilgāk par 5 gadiem noteikti varētu uz vienas rokas pirkstiem saskaitīt.
Vieglākais ir izšķirties, bet es negribu iet vieglāko ceļu!
27.11.2013 11:52 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dionysus - jā, viss Tevi teiktais ir pareizi. Problēma primitīva - vīram pārāk ātri noiet, mīļākajam nestāv, bēdīgi. Bet ja saki, ka problēma ir risināma, tad neskopojies ar padomiem


vēstulē
27.11.2013 11:55 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Maybe tu būt pārāk sexy.
27.11.2013 12:04 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Aiga, šķiro padomus. Neņem visus komentārus pie sirds. Sievietei 20gados domàšana ir pavisam savādàka, nekā 30. Tāpēc arī interesanti pārmetumi te izskan.
Ja jau vīrietis ir spejīgs vairàkas reizes pèc kārtas milèties, tad pirmaja reizē apmierini viņu kā savādāk.
27.11.2013 12:06 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2013
Wendy - paldies Tev!
Ja jau vīrietis ir spejīgs vairàkas reizes pèc kārtas milèties, tad pirmaja reizē apmierini viņu kā savādāk.
- jā, bet tā otrā reize jāgaida vismaz 20 minūtes, es jau rēali esmu paspējusi pa to laiku izbesīties. Esmu mēģinājusi gaidīt, esmu darījusi visu, lai ātrāk uzbudinātu viņu 2. reizei, bet nekas prātīgs tur nesanāk varianti parasti divi - vai nu uzbudinās un atkal ātri beidz, vai arī tādu īsti stingru locekli tā arī nezidodas dabūt :(
Es saku, pilnīgs strupceļš :(
27.11.2013 12:21 |
 
Reitings 437
Reģ: 01.09.2013
2 gadus mums tik pat kā nav normāls sekss dēļ tā, ka viņam ātri " noiet"

Tam varētu būt dažādi iemesli, vislabāk būtu, ja abi dotos pie speciālista. Attiecīgi problēmai ieteiks veidus, kā paildzināt dzimumaktu. "Priekšlaicīga ejukulācija" ir diezgan bieža problēma, lurai ir risinājums.
Un mans, personīgais ieteikums - Neesi egoiste, pēc izlasītā spriežot, uzskati ka tā ir viņa problēma.
27.11.2013 12:30 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Man šķiet, ka ar savu besīšanos un neapmierinātību tu viņam liec satraukties vēl vairāk, un nekas labs tiešām tur nevar sanākt. Dodieties pie speciālista un rodiet kādu risinājumu. Nav jau tā, ka viņš pie visa vainīgs.
27.11.2013 12:37 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Kondomi ar benzokainu. Uz iepakojuma parasti rakstits endurance.
27.11.2013 12:38 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2013
Mildreda.
Neesi egoiste, pēc izlasītā spriežot, uzskati ka tā ir viņa problēma.

Nezinu, kāpēc Tev tāds iepsaids radies, augstāk aprakstīju visu ko vien neesmu darījusi, lai situāciju uzlabotu, jā, protams, uznāk arī besis pēc vairākām reizēm, kad esi centusies radīt visus apstākļus, lai būtu labi, bet nekas nesanāk kā vajag. Ja uzskatītu, ka tā ir viņa problēma, tad, iespējams, jau sen būtu šķīrusies. Mēs daudz par to runājam, mēģinam rast risinājumus, pilnīgi tā teikt - cīnamies ar šo problēmu, bet redzi, cīņā mēdz būt arī vājuma mirkļi :(
27.11.2013 12:39 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2013
Man šķiet, ka ar savu besīšanos un neapmierinātību tu viņam liec satraukties vēl vairāk, un nekas labs tiešām tur nevar sanākt.

Saproti, esmu pat mukusi otrā istabā, esmu skrējusi uzpīpēt (kaut gan ikdienā nepīpēju mājās) esmu histēriski raudājusi, kad ir tie mirķļi, kad esmu uzbudināta, bet palieku līdz galam nedabūjusi. ja esi izjutusi tās sajūtas, tad zini, par ko ir stāsts, tajā mirklī pār Tevi valda ķermenis, prāts ir atslēdzies. Viss ķermenis vienkārši trīc, liekas, ka varētu asfaltu saskrāpēt ar nagiem... man pat šķiet, ka tā var arī kādās slimībās iedzīvoties, nezinu, kā tas tur īsti ir no fizioloģiskā viedokļa :(
27.11.2013 12:43 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2013
Morgan
Kondomi ar benzokainu. Uz iepakojuma parasti rakstits endurance.


Esmu pat gatava izmēģināt, kaut vispār man prezervtīvi kā tādi uzdzen šermuļus, bet ko tik nepiecietīsi, lai tik būtu ok. Tik ka tik nav atkal otrādi, cik atceros no laikiem pirms bērniem, kad mocījāmies ar prezervatīviem, tad tas ar gumiju apvilktais penis man neradīja tās vajadzīgās sajūtas - tāda sajūta, ka osti rozes caur gāzmasku.
27.11.2013 12:45 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
esmu pat mukusi otrā istabā,
esmu skrējusi uzpīpēt
esmu histēriski raudājusi


Nav brīnums, ka viņam nestāv. Ko šitādu paciest.
27.11.2013 12:51 |
 
Reitings 437
Reģ: 01.09.2013
Nezinu, kāpēc Tev tāds iepsaids radies, augstāk aprakstīju visu ko vien neesmu darījusi, lai situāciju uzlabotu

"Biju uzticīga visu laiku, bet vadzis lūza un es kritu kārdinājumā ar citu vīrieti"
Gulēt ar citu vīrieti, lai dabūtu ko vēlies, nevis doties pie speciālista ar savu vīru ir egoistiski. Punkts.
Morgan minēja, viens no pagaidu variantiem, kā paildzināt dzimumaktu ir:
Kondomi ar benzokainu. Uz iepakojuma parasti rakstits endurance.

Viens no tādiem ir prezervatīvi - Long Love.
27.11.2013 12:52 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Aiga
Varbut jums nepiemeroti kondomi? Ir tadi kuros penis liekas ka feiks gumijas loceklis un ir tadi kurus vispar nejut.
27.11.2013 12:56 |
 
Reitings 437
Reģ: 01.09.2013
Kas izraisa priekšlaicīgu ejakulāciju?
Pie vainas, iespējams, ir bailes. Uztraukumu seksa laikā var radīt visdažādākie faktori, sākot no vēlmes izvairīties no grūtniecības, beidzot ar stresu darba dēļ un uztraukumu par to, ka neapmierināt savu partneri. Priekšlaicīgu ejakulāciju reti kad izraisa fizioloģiska rakstura iemesli, starp kuriem var minēt multiplo sklerozi, peņa virsmas palielinātu jūtīgumu, nervu bojājumus un citas problēmas.
Tā kā noskaidro, vai priekšlaicīgas ejukulācijas iemesli ir emocionālie vai fizioloģiskie.
Personīgi man liekas, ka vīrs, nabags tik tālu novests, ar tavu čīkstēšanu, ka viņam vienkārši vairs "nestāv".
27.11.2013 12:57 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Personīgi man liekas, ka vīrs, nabags tik tālu novests, ar tavu čīkstēšanu, ka viņam vienkārši vairs "nestāv".


+++
27.11.2013 13:18 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Ja reiz esi tik ļoti uzvilkusies kā raksti, tad pielikt kulminācijas punktu pašai nesaskatu problēmu.

Tas nebūs risinājums ilgtermiņā, bet no fizioloģijas viedokļa veselīgāk par histērisku raudāšanu. Abiem.

Un tiešām, kā Mildreda min - vai ārsts ir apmeklēts? Varbūt kādas veselības problēmas?
27.11.2013 13:25 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
manuprāt, problēma nav vīram vai mīļākajam, bet problēma ir tev dziļi galvā.
Varbūt ne viens, ne otrs tevi neapmierina, līdz ar to situācija attīstās, kā nu ir attīstījusies..
27.11.2013 14:12 |
 
Reitings 210
Reģ: 26.07.2012
Man jau liekas, ka vaina ir tevī, tu visu drošvien esi pārāk pārspīlējusi.

+Varbūt no sākuma iemācies rakstīt vārdu ''sekss'' pirms ar to nodarbojies. :)
27.11.2013 14:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits