Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Sorit savacu mantas un veiksmigi aiztransporteju viramatei. Saprotu, ka pietrukst teva, bet nu nekaa nevaru nodrosinat satiksanos. kopuma nebusim vinu satıkusı 5 menesu, vel lidz septembrim jagaida. ]

Un šādi tu radi situāciju, ka histērijas būs vēl vairāk. Tā vietā, lai parādītu bērnam, ka mamma ir blakus, ka nekur nepazudīs, tu veiksmīgi tiec no viņa vaļā. Bērnam jau tā ir trauma, ka tēvs kaut kur pazudis, tagad arī mamma no viņa atbrīvojas.
11.07.2018 21:42 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Par sava berna histerijam pati esmu nesaprasana. Jo rezims mums ir, robezas nospraustas ir,. kaut veikala nedriskst nemt visu un saprot, ka atlauju panemt kadu naski tikai vienu. Rezims ir, diendusa gan tagad dazreiz izkrit, jo atsaksa pilnigi un galigi. Pedejas dienas jau galigi nekontrolejas bija. Saka mani sist un kost. Par to biju vispar sasutuma,, no kurienes tas izpeldeja. Sorit savacu mantas un veiksmigi aiztransporteju viramatei. Saprotu, ka pietrukst teva, bet nu nekaa nevaru nodrosinat satiksanos. kopuma nebusim vinu satıkusı 5 menesu, vel lidz septembrim jagaida. Tetis vinu var nolikt pie vietas atri, man uz galvas kapj. Tagad pie vira vecakiem tiks vinam puisu uzmaniba no onkulu puses.
Un ari nepiekritu, ka berna histerijas taa ir vecaku nolaidiba un neaudzinasana. Mans berns ir vira kopija, un vinam rakstums berniba bija smags. Vienigais ir japardzivo. Japagaida lidz pusaudzu gadiem, kad nomierinasies. :-)
11.07.2018 21:37 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Hipoalergiskais maisījums bez piena proteīna garantè, ka bèrnam nebús alergijas izpausmes lietojot šo maisījumu, ja problèma ir piena proteīns! Kà man riebjas šitas kults- tev bez maz vai bèrns mirst nost, bet jàbaro ar krūti, lai mirst, galvenais, ka krūtspienu dabūjis! Var taču nedèlju pagaidīt lai no màtes organisma iziet alergèns, kàpèc to nedèlju mocīt bèrnu? Ja var nemocīt?
11.07.2018 19:07 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Man barošana ar krūti nebija prioritāte, bet nu es šajā situācijā nedomājot nogrieztu krūti , šķidra un ar asinīm nu gan nav tā lieta ar kuru eksperimentēt. Nu nav tas mātes piens tādā zelta vērtībā.
11.07.2018 17:25 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Bērnam problēmas ir nevis no mātes piena kā tāda, bet no tā, kas ir piena sastāvā, respektīvi, no tā, ko mamma pati ēd.
Un starp citu - maisījums negarantē, ka bērnam nebūs problēmu ar vēderu, ļoti bieži arī maisījums problēmu neatrisina vai arī rodas citas problēmas.
No piena produktiem ir iespējams atteikties, saku to no pieredzes, tāpat pazīstu vairākas mammas, kurām bērnam ir bijušas šādas pašas problēmas, arī viņas atteicās no piena produktiem un neko - dzīvas.
11.07.2018 15:07 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Nu droši vien, ka nav tik traki, ja pie tā piedomā. Man tikai šobrīd galva riņķī iet.
11.07.2018 14:44 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
ufff, 7heaven, traki, lai ātri atlabst mazais puncis! :-| Par pienu produktos - nav nemaz tik traki (es arī kādu laiku atturējos, tādēļ zinu, ko runāju), ir ļoti daudz garšīgas vegānās alternatīvas visiem produktiem, piemēram, veg siers uz picas man garšo labāk par parasto. :-D Bio veikaliņos ir gana liela daudzveidība šiem produktiem. Vienīgais, kas man tajā laikā sagādāja problēmas - paēst parastos (ne vegāniem domātos) restorānos, kafejnīcās, dažreiz varēju tikai padzerties. (t)
11.07.2018 14:34 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Varbūt kāda zobu nākšana saasinājusi situāciju, pie zobiem jau ar tās kakas paliek visādas krāsas un konstistences...?! Lai veicas, diez kas nav :-/
11.07.2018 14:30 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Ledussirds - saldumus es tāpat neēdu, tik cik cukurs pie kafijas reizi dienā. Mērces arī neēdu, izņemot saldā krējuma mērci krāsnī ceptai gaļai:'-(. Siers, mans klupšanas akmens ir siers un kausētais siers. Bez desām un cīsiņiem es mierīgi varu iztikt. Cerams, ka no olām bērnam nebūs nekādas reakcijas, jo galīgi bez olām ir grūti iztikt. Tagad galvenais, lai pāriet šis trakums, tad varu nodoties eksperimentiem.
11.07.2018 14:29 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Maizi bez piena var atrast, ir konkrētas firmas kur graudu maizei un rupjmaizei piens nav vispār sastāvā. Tāpat dārzeņi un augļi, ja no tiem bērnam puncis nestreiko, tie taču arī ir bez piena :-D Gaļa, mājās gatavota, vista, cūkgaļa, zivs dažādos veidos. Piem. ja mērci gribās tumīgāku, alternatīva ir augu tauku krējums. Desas vietā izvēlēties kvalitatīvu žāvētu gaļu. Sieros visos ir piens, bet es lēnām atsāku lietot cietos sierus un tos, kas ir bez laktozes, no tiem puncis nestreiko, nu vismaz nav zaļa kaka, nepūšas un nesāp. Pienu pati pirms tam lietoju tikai pie kafijas, tagad to aizstāju ar mandeļu pienu. Saldumi ir saldētas sulas, augļi, zefīri (no šiem bērnam nekādas reakcijas), ļooti reti uzēdu melno vai piena šokoladi. + Daudz ūdens un tējas. Protams ir lietas ko ļoti gribās, lēnām, pa drusciņai atsāku ēst, protams visādi veikala gatavie saldumi, bulciņas ir ēst riskanti, bet nu tas krūtsbarošanas laiks paies ātri, un nav jau tā, ka mirstu nost cik ļoti gribās kaut ko ko nevajadzētu ēst.
11.07.2018 14:19 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Manam puikam gan alerģija tik traki neizpaudās, bet bija viens brīdis, kad arī bija jāizslēdz piena produkti. Ēdu dārzeņus un auzu vai prosas putru, kas vārīta ūdenī. Īpaši laimīga nebija, bet bērna dēļ jau var visu.
Neons, apsveicu!
11.07.2018 14:13 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Nevaru jau arī neatslaukt. Krūtis ik pa 6 stundām ir jāiztukšo, jo ellīgi sāp, ir cietas un tek pa visām malām.
11.07.2018 14:01 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Rīta kafija mani uztrauc vismazāk, tur var pieliet mandeļu pienu vai dzert melnu. Tāpat gan jau nenomiršu bez siera, krējuma vai sviesta. Grūtāk būs iztikt bez maizes un produktiem, kam piena olbaltums ir sastāvā, jo tas ir gandrīz visur.
11.07.2018 13:58 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
7heaven, traki, tad, ja sanāk atslaukt, turpini atslaukt, krūti nedod, dod spec. maisījumu. Mēģini pēc pāris dienām atkal dot krūti, skaties kāda reakcija. Katrā ziņā mocīt bērnu ar krūts došanu tikai tāpēc, ka tā ir krūts, super veselīgi, utt. utjp. nav vajadzīgs, ja no tā bērnam ir tik slikti.
.
Par to, ka piens ir visur, piekrītu, ļooti rūpīgi jālasa visu produktu sastāvs, bet var iemācīties un dzīvot pilnvērtīgi, neko sev neliedzot. Nu jau gandrīz 6 mēnešus pati tā dzīvoju, piens ir tabu, ja nu sanāk (ciemos, vai ļooti gribas) kaut ko apēst kur tas ir iekšā, tad kukulītim puncis streiko. Pirmos divus mēnešus dzēru kafiju ar pienu no rītiem un pāris šķēlītes sieru, ar to pietika, lai būtu caureja, zaļa kaka, gļotas, līdz asinīm netikām, pfu, pfu.
Man nav tāda alternatīva kā pudele un spec. maisījumi, mana beibe neņem pudeli (kolekcija no tām ir vērā ņemama) kā arī n-tie maisījumi mēģināti, visi izmesti. Nu jau kādu laiku esam uzsākuši piebarošanu, bet nu tas pagaidām ir tik simboliski, ka drīzāk skaitās produktu nogaršošana, pamēģināšana, mammas piens ir svēta lieta. :-D
11.07.2018 13:42 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
No organisma iziet lèni! Lai pilnīgi attīrītos organisms var paiet mènesis

Ak dievs...:-O
Es pagaidītu 3 dienas- iedotu krūti. Skatītos reakciju, ja būtu- vèl pèc 3 dienàm mèginàtu. Un maisījumu noteikti dotu hipoalergisko
Šito man ārste arī teica tā darīt.
Un izslèdz visu visu, kur ir piens - palasi sastàvus, piens ir praktiski visur - maize, saldumi, visi cepumi, gatavàs mèrces, utt. Tàpat nedrīkst liellopa, telja galju. Un vèl - ljoti bieži piena proteīna alergija iet roku rokà ar alergiju uz olàm, uz laiku atteiktos arī no tàm

Tad laikam paliek tikai pliki griķi ar tēju:-/. Traki.
.
Par maisījumiem. Tā kā iepriekš lietojām frislolac 1, tad ārste ieteica frisolac pep. Bet kas labāks - frisolac pep vai Aptamil allergy care? Friso pep ir dzeltens, taukains un ar rūgtenu garšu. Bērns gan ēd un nesūdzās... Diez kāds tas Aptamil allegry care ir?
11.07.2018 13:26 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
neons ogo, malači! Es otrajam nekad nesanjemšos, kur nu vèl 3!
11.07.2018 13:18 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Njà, ja ir asins stīdinjas tad jau nevajag nekádas analīzes tagad. Jàgaida, kad varès pàrbaudīt ar citàm metodèm uz ko tieši alergija.
Reizèm Piena proteīna nepanesamība izlien ne uzreiz pèc dzimšanas, bet krietni vèlàk. Tá ka iespèjams tà ir tavà gadījumà.
No organisma iziet lèni! Lai pilnīgi attīrītos organisms var paiet mènesis, bet tev jau pietiks ar to, ka koncentràcija samazinàsies. Es pagaidītu 3 dienas- iedotu krūti. Skatītos reakciju, ja būtu- vèl pèc 3 dienàm mèginàtu. Un maisījumu noteikti dotu hipoalergisko. Un izslèdz visu visu, kur ir piens - palasi sastàvus, piens ir praktiski visur - maize, saldumi, visi cepumi, gatavàs mèrces, utt. Tàpat nedrīkst liellopa, telja galju. Un vèl - ljoti bieži piena proteīna alergija iet roku rokà ar alergiju uz olàm, uz laiku atteiktos arī no tàm, pèc tam ieviešot atpakalj un skatoties reakciju. Lai izdodas!
11.07.2018 13:11 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Bērns māk ēst gan pudeli, gan krūti. Tā ēdam jau pāris mēnešus, kopš aprīlī saķērām negantu saaukstēšanās vīrusu. Turklāt man nav tik daudz piena, lai pabarotu viņu visu diennakti tikai ar krūti. Tāpēc arī pāris reizes dienā devu papildus maisījumu jau kopš aprīļa. Tāpat ēdu piena produktus, gaļu un reizi pa reizei saldumus. No kā šitais sākās kā zibens no skaidrām debesīm, es nezinu...:'-( Esmu ārkārtīgi apjukusi un visa uz nerviem.
11.07.2018 13:07 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Mis Take - cik ilgā laikā tiem proteīniem ir jāiziet no mana ķermeņa, ja piena produktus pēdējo reizi lietoju vakar no rīta (piens pie kafijas)?
vnk gulbja laboratorijà uz slèptajàm asinīm.
Kas tās tādas? Asins stīdziņas gļotās es tāpat ar aci pamperā redzu.
11.07.2018 13:03 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Kaku uz piena proteīna nepanesamību vari nodot tagad- vnk gulbja laboratorijà uz slèptajàm asinīm.
11.07.2018 12:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits