Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Teddy, Daydreamer, kā jūsu mazajām pa dārziņu iet? Un kā iet citiem mazulīšiem, kas tiko uzsākuši dārziņgaitas?
Undya, kā tiec galā ar diviem? Meita Tev arī mierīga kā brālītis bija? Cik viņai jau ir?
10.10.2017 14:13 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Kolēģei meita pirmajā reizē (ap 3 gadiem) arī labi pie zobārsta uzvedās, turēja muti vaļā un pat ļāva saplombēt. Pēc nepilna pus gada vairs nevēra muti vaļā, sāka trakot, rokas kājas pa gaisu, bļauj un ārdās. Un nevar salabot zobus, bērnam daudz caurumu un nezina ko darīt.
Es jau nesaku, Robīt, ka Jums arī tā būs, vnk padalos ar kolēģes stāstīto.
09.10.2017 15:27 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Es atnācu paplielīties, ka man baigi foršs puika (l)(l)(l)
Esam sākuši iet pie higēnista -1x tik apskatīja zobus, bet arī visu parādīja, šodien sāka darboties un tīrīt un visu laiku nosēdēja ar smuki atvērtu muti un visu izdarīja!!! (l)(l)(l)
Veidojoties 1 mazs caurums, tad nu decembrī ir pieraksts pie zobārsta, higēniste saka, ka viņa domā, ka manam čalim viss bū ok ar zobārstiem (l)(l)(l)
it kā nieks, bet tiiiiik priecīga (l)
09.10.2017 14:53 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Mēs bērniem reti pērkam mantas, bet labākie pirkumi, kas atmaksājušies, jo spēlējas daudz un dikti ir basketbola grozs, 5tāvīga garāža, grāmatas.
3gadnieks jau arīdzan ir pietiekami liels, lai tiktu pie zīmuļiem, kādas grāmatiņas, playdooh plastalīna un tamlīdzīgām lietām!
07.10.2017 15:20 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Alexxa, paskaties kaut ko no Playmobil. Tās viņu rotaļlietas maniem puišiem ļoti patīk. Trīsgadniekam vēl varētu patikt tā mašīna, kura brauc pa trasi (kā Topshop piedāvājumā, taču tādas nopērkamas arī citur). Kaut kas garāžveidīgs, kur mašīnas var iebraukt iekšā.
06.10.2017 21:20 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Sveikas! Tās, kam ir trīsgadnieki, kas interesē jūsu mazajiem, kādas rotaļlietas? Jāiet ciemos, jānes dāvana, gribētu saprast, ko dāvināt 3 gadus vecam puisītim. Man pašai ir puika tajā vecumā, bet ceru uz labākām idejām par Lego un mašīnām ar pulti. Budžets domājams 30€, bet, ja ir kas ļoti interesants, pieņemu izskatīšanai arī virs cenas :-)
06.10.2017 21:02 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Teddy, mana meita jau atkal identiski tavai :D Ratos sēž ļoti, ļoti reti. Un ar kājām paiet 5 min un viss, stiep nu tālāk mani pati. Ja ne, tad brēc līdz histērijai un nomierināt nevar vēl 10 min. Man vispār viņa ir baigā spiedēja. Es vēl aizvien mēdzu izmantot ergosomu, jo citādi rokas beigtas. Esmu dikti un daudz skaidrojusi un runājusi. Nu jau mazliet gatava ratos pasēdēt, ja iedodu našķi. Pirms 3 mēnešiem ratos pat 5 min neiedabūju, nu pēc noskaņojuma. Tiesa gan, ratos varam doties ārā tikai guļamlaikā. Bet nu vēl aizvien bieži nākas stiept cik vien spēka. Ir pat bijis, ka stundas gājiens :-/ Tad nu vienā rokā meita, otrā rati un tik taisu pauzes pa vidu - parciņos un pieturās :-D Mana ir 12 kg smaga :D
03.10.2017 21:10 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Manējā ir 11 kg, bet, ja sanāk pastiept- mugura slapja. Bet manējā visur grib iet kājām, ratus vairs prakstiski neizmantojam. Vienīgais, kur negrib iet kājām, ir bd, bet tas mums ir 2 min.gājienā no mājām, tā ka varu aizstiept bez problēmām. Veikalā smuki sēž lielajos iepirkuma ratos un priecājas par dzīvi:D Vispār mana nav histēriska brēcēja, reizēm biku paīd, bet lielus tračus netaisa.
28.09.2017 14:37 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Ai, slings mums arī vairs nav opcija. Neatzina ergosomu kā zīdainis, un šaubos, ka atzīs slingu teju divos gados :-D
Undiya
Mājās šitos kašķus viņa zina, ka nav jēga taisīt, jo ir tā, kā pasaka un nekā savādāk. Var raudāt, vairāk jau izteikti kliegt, cik grib, man vienalga, ja tas nav pamatoti. Bet ārā... Tur man ir kauns, ka cilvēki skatās un viņa kliedz, brutāli kliedz. Līdz raudāšanai tur ir tālu. Kamēr līdz mājām tieku, tikmēr man i kājas, i rokas kā makaroni :-D
27.09.2017 21:57 |
 
10 gadi
Reitings 4269
Reģ: 03.08.2009
Es arī sēju Mei Tai slingu. Sen gan nav nācies. Bet nu man jau laikam nebūtu, ko čīkstēt, jo meitai knapi 12 kg :D Veikals ar bērnu vispār ir tīrās briesmas, jo vnk bizo pa veikalu kā teļš pa zaļu zāli :D Labi vēl, ka nerauj visu grozā iekšā. Nes3n man bija pārsteigums, jo gājām pa rimīti, šī velk to grozu in tā smuki gāja visu iepirkšanās laiku. Bet tāda reize ir viena no miljons :D
27.09.2017 21:27 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Teddy O, jē, 17 kg. Manējais, cik noprotu, aptuveni vienā vecumā ar tavējo, bet šim tik 14 kg ar visām drēbēm - bet tāpat staipīšana apkārt ir neiespējamā misija. Ar ratiem arī ir kā, ir. Grib visur iet kājām - gan kur vajadzētu, gan kur nevajadzētu. :D... Bet es šad tad stiepju līdzi MeiTai slingu. Ja nu gadās, ka jāstiepj, tad sienu slingā - tomēr vieglāk. Baigi bieži to nepraktizēju, bet ja, piemēram, ir jāizskraida raitā solī ārsti, tad slings noder.
27.09.2017 19:52 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Teddy, jūtu līdzi. Zinu, cik smagi ir 17kg! :-D Man par laimi puika sēž ratos, bet tikai man. Kā blakus ir mīļā, labā ome tā arī kliedz un ārdās.. tad arī viņa viņu staipa pa veikaliem vai pa ielu.:-D
Es jau noteikti ignorētu. Parasti ignorēju viņa histērijas par lietām, kas jādara. Nevaru ar vienu roku stumt māsu un otrā nest viņu.. mati, zobi arī jāmazgā grib vai negrib.
27.09.2017 19:42 |
 
Reitings 203
Reģ: 23.08.2017
Porcelan23, protams, ka tev to teiks. Nevienai kompānijai taču nav izdevīgi, ka sieviete iet dekrētā un BKA!
Labāk pati pazvani uz VSAA vai kā virdzinija minēja, palasi mājaslapu. Būsi vairāk informēta :)
27.09.2017 18:42 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Porcelan, pilnīgas muļķības, palasi VSAA mājaslapu.
27.09.2017 18:34 |
 
Reitings 78
Reģ: 22.06.2016
Sveikas,dāmas :-)
Mani tik ļoti nomoka viens jautājums,domāju,ka šeit spēsiet mani apgaismot :-D
Tātad, darba tirgū esmu 2,5 gadus jau (nodokļi tiek maksāti, ar tām lietām viss ok).
Jau vairāk kā gadu strādāju vienā darba vietā. Runājot ar grāmatvedi par dekrēta lietām (pati interesējos), viņa teica,ka dekrētā nav izdevīgi iet vispār, jo no tava darba stāža noņem pusgadu vai gadu un tie bērnu pabalsti tiek sarēķināti no tā,kas paliek pāri stāžā, respektīvi manā gadījumā tas paliek pusotrs gads.
Vai tiešām tā ir??
27.09.2017 16:30 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Neons
Ar mašīnu nav iespējams, jo ir tikai viena un ar to brauc vīrs, kurš ir vēlu mājās. Labi, 20min iespējams ir par ilgu, bet jāiet jau tikai mājās, no rīta brauc ar auto, un es saprastu, ja vēl vismaz pus ceļu noietu pati un pusi rokās, nevis visu ceļu rokās.
Norah
Nē, līdzsvarnieks skaisti visu vasaru nostāvēja uz balkona un vēl aizvien viņai nav vajadzīgs. Skrejritenis arī nepatīk. Stumjamā mantiņa arī ir uz 5min un viss, tālāk varu nest es, tas pats ar leļļu rariem, bēbjie un visām pārējām mantām, ko paņem. Meita ratus arī stumj pati un neļauj man palīdzēt, bet tas arī nav variants, jo nedaudz pastumj un viss, vajag opā un tad es varu pūsdama nest vienā rokā 17kg bērnu un ar otru stumt ratus, kuri ar vienu roku nevadās viegli, tāpēc ratu opciju jau atmetu.
Iespējams, kaut kad atkal iepatiksies ratos, jo šitas posms jau bija agrāk, kad negribēja sēdēt, bet tad vismaz ar kājām gāja un rokās neparko negribēja. Vissliktākais jau ir tad, kad līst. Vajag pa visām peļķēm izskriet un, ja vēl tad pasēdētu ratos ar cepumu rokās, lai ātrāk tiktu uz priekšu, tad nedod Dievs uzlikšu lietus plēvi. Tad ir āmen baznīcā :-D
27.09.2017 12:07 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Teddy, vi nelidz kkads tas lidzsvara ritemis vai ari taa viena rotallieta, kas gara kaata ar kadu mantu ar ritentiniem? Manejais labak pats ratus stums nevis sedes tur, un nelauj man kontrolet,kur brauc. Pec spelu laukuma, lai nebutu histerijas, parasti iedotu mazo pienu, vai grauzamu, augli. Vinam ir taa jo vairak noguris, jo vairak grib skriet un spiteties.
27.09.2017 09:28 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Teddy, norūdi savu raksturu, lai ārdās un rīko histērijas, bet tu neatkāpies! Tāda uzvedība nav taču ne kaitīgi, ne veselībai bīstami - lai izpaužas. Vai arī - brauc ar mašīnu. 20 min attālims ar kājām mazam bērnam var būt gana nogurdinoši, ņemot vērā, ka jāiet būs arī atpakaļ un vēl tur jāpavada laiks. Mana vecākā meita nu jau gandrīz 7 gadus veca un arī nav sajūsmā par garām un tālām pastaigām ar kājām, bet nu ratos gan viņai patika sēdēt savulaik.
26.09.2017 18:22 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Mans puika atteicās no ratiem jau ļoti sen (šobrīd viņam 2 gadi un 3 mēneši), iet var daudz, bet pie rokas reti kad turās. Skrien uz visām debess pusēm un neklausa. Izvēlamies biežāk braukt ar mašīnu līdz noteiktam galamērķim un tad tur viņu laižam pastaigāt. Mašīnā arī viņam nepatīk - ja nav nekas graužams vai dzerams, tad raud un čīkst. Veikalos iepirkties kopā ir murgs, jo ratos nesēž, iet tur daudz nav kur, redzēt arī nav ko, garlaicīgi... Tad vai nu jož prom, kur acis rāda vai grib, lai turu rokās (un viņš ir smags). Nu neko... Ar vīru pa abiem kaut kā tiekam galā. Raud un psiho ļoooti daudz jau kopš dzimšanas. Nu tāds viņam raksturs - spītīgs, zinātkārs, aktīvs. Nekādi skaidrojumi, ignorēšana, un jebkas cits, kas "gurdajās grāmatās" tiek teikts - nepalīdz un nestrādā (varbūt tikai uz vienu reizi nostrādā labākajā gadījumā). Kopumā es vnk neiespringstu, lai raud, lai ārdās, vai izvēlos kaut kā saorganizēt izbraucienus/darīšanas maksimāli ērti priekš sevis. Puika labs un gudrs, bet viņam citādas intereses un vēlmes. Vienmēr izdarīt kā grib viņš, protams, ka nav iespējams un neviens necenšas to arī darīt. Izaugs un gan jau būs šīs lietas izrunājamas. ;-)
26.09.2017 18:15 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Es jau saprotu, ka nedrīkst pakļauties, bet tomēr pakļaujos. Nesitu un nekliedzu, bet nu jau citreiz sanāk knapi novaldīties, jo tādas histērijas mani riktīgi uzvelk.
Vīram šitā neatļaujas, kā sāk, tā viņam pat nav jākliedz, pasaka tikai rupjā balsī un gatavs, iet pati ar kājām, a uz mani viņai viens pīpis. Ratos viņa var nosēdēt tikai, ja ir cepumi, bet ta jau arī nevar, katru dienu ar cepumiem barot, tas arī nav variants, a nekādas galetes vai tamlīdzīgi nav gana labas, lai sēdētu.
Es tiešām vairs nezinu, ko darīt.
26.09.2017 18:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits