Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es arī sprādzēju savējos ar visām virsdrēbēm (katrreiz pieregulējot jostas). Zinu, ka neesot droši, bet tā arī neesmu radusi alternatīvu... Ja garāža mums būtu mājā, ka var no iekšas tikt un sildāma, tad problēmu bez virsdrēbēm braukt nebūtu, bet tā... Iespēja tikt nopietnā avārijā ir krietni vien mazāka par iespēju nopietni saslimt.
26.10.2017 18:43 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Bet tad jūs arī ratos sēdētājam labāk iesakāt kārtīgu ziemas kombi? (Iz sērijas Huppa/Lenne/Reima utt.?)
Pagājušo ziemu pekai vilku plānus flīsa kombīšus un bunkerī iekšā. Bija silta kā pīrādziņš. Bet tagad laikam neies tā vairs cauri.. :-D
26.10.2017 18:28 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Puikam pagājušoziem bija lietots HUPPAS kombis, kuru iepriekšējais saimnieks bija tikai ratos lietojis. Arī mans ar viņu tikai ratos pa lielam nosēdēja. Ja šogad redzēšu kādu skaistu, kvalitatīvu kombīti, bet lietotu un par labu cenu, tad arī noteikti nopirkšu.
Meitai jau arī nopirku lietotu HUPPAS kombi, cik, nu, zīdainis ir varējis nolietot.
Ak, jā, puikam bija kopējais un meitai protams arī tagad ir nopirkts kopējais.
Šogad gan puikam būs atsevišķais variants.
Par sprādzēšanu, sprādzēju ar visām virsdrēbēm braucot pa pilsētu. Pirms garajiem gabaliem gan uzsildu mašīnu laicīgi un abus lieku bez virsdrēbēm.
26.10.2017 15:33 |
 
10 gadi
Reitings 2241
Reģ: 27.02.2011
majas drebes sad tad noperku lietotas labas, piemeram dzinsenes un jakas, esmu uzkerusi firmigus komplektus, reala cena butu 100 eiro, noperku pa 20, reti kad tadas perles ir, bet dažreiz izroku, puika staiga stiligs pa mazam naudaam.(l)
26.10.2017 14:39 |
 
10 gadi
Reitings 2241
Reģ: 27.02.2011
+ tas kad noperku labu lietotu kombi un zabakus, un nākamajā sezonā notirgoju pa 15-20 eiro, uz izķeršanu, jo daudzas mammas pērk otros kombjus ar kuriem dragāt pa dārziņu, vai ka virdzinija, tam kombim it ne kāda vaina, manam puikam sanāk ziemas drebes un apavi pa 20 līdz 30 eiro par abiem.
26.10.2017 14:37 |
 
10 gadi
Reitings 370
Reģ: 21.01.2013
Bērnam 3,4 gadi. Kad bija mazs, tad īsajos pārbraucienos sprādzēju ar visu kombinezonu. Garākos protams nē, tad vilku nost.
Es darītu tā, ja rati būtu mašīnā. Ieliktu bērnu bunkerā,nestu lejā uz auto, ieliktu krēslā, piesprādzētu un ņemtu ratus.
26.10.2017 09:40 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Es arî sprādzēju bērnus mašīnā tādus, kādi viņi ir! Nu reāli piesprādzēti viņi ir, nekādu problēmu!!! Nezinu apkārt nevienu, kas kaut kur kaut ko izģērbtu (t) un tik ļoti tā mašina ar jau neiesilst, lai izģērbtu, ja brauks vien dažas min!
26.10.2017 09:36 |
 
10 gadi
Reitings 4268
Reģ: 03.08.2009
Bija jau te kādu laiciņu atpakaļ diezgan asas vārdu pārmaiņas, ko darīt ar īsiem pārbraucieniem ziemas laikā utt. Nu es, piemēram, sākumā iesprādzēju ar visu ziemas jaku un pēc 10min braukšanas, kad mašīna iesilusi, apstājos un novelku jaku. Ja zinu, ka tālu jābrauc, nekad nevelku biezo kombi. Tikai iemīļoto merino vilnas un pāri ziemas jaku. Ja pārbrauciens īss, tad braucam ar visām ziemas drēbēm, iesprādzēju kārtīgi, katru reizi regulēju jostas. Neredzu īsti citu variantu ja ārā lieli mīnusi. Ja tāds kā tagad, tad reizēm pārvelku pāri vēl vienu parastu mājas jaciņu nevis biezo ārā. Bet tas strādā ja ir + ārā nevis baigie mīnusi. Manuprāt, ideālā varianta nav. Mans bērns mašīnā nav ar mieru sēdēt ar segu :D
26.10.2017 09:30 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Man ar dikti smalciņa meita, lenne un huppa pat ja garums būtu ok ir riktigi maisi, īpaši huppa, tie ir ne tikai plati bet arī pasmagi.
26.10.2017 09:04 |
 
Reitings 278
Reģ: 16.11.2009
Man meitai atdeva Lenne kombi, it kā viņas izmērs, garumā ar der, bet nu mežonīgi liels, vēl
rozā krāsā un viņa kā tāds skrienoš sivēns izskatās, amizanti. :D man viņa ir tieviņa, bet liekas, ka tas kombinezons riktīgam rausim domāts. Pati nopirku eco emi kombi ar ūdens necaurlaidību un it kā domāts līdz -10grādiem, patīk tas, ka ir plāns un bērnam ērti kustēties.
26.10.2017 08:48 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Ai, man arī vajadzīgs padoms bērna ģērbšanas jautājumā :-/
Manējā vēl ratos sēdētāja, visticamāk, tipināt, bet ne jau pati staigāt, sāks ap Jauno gadu. Ratos iesēdināt ir viens, domāju, ka tur viņai silts, bet tā nokļūšana līdz ratiem un pārbraucieni ar auto.... Šķiet, ka nav optimāla varianta.
Ratos lieku Lodgerī un flīsa kombī. Rezervei ir arī aitas vilnas tas ratu maiss. Bet rati man stāv mašīnā, savas 5 min līdz tai bērns jānes rokās. Tad iesēdinu viņu aukstā mašīnā aukstā autobeņķī, līdz izkrāmēju no auto ratus. Un tad beidzot viņa tiek savos siltajos maisos. Bet pa tām 5-10 min tak jau nosalst. Nezinu, kā šo risināt.
Un vēl. Jau nospļāvos, ka parasti iesaka šitādiem maziem vēl nepirkt biezos ziemas kombinezonus. Domāju, labāk vilkšu viņai kopēju siltu kombi un miers, nevajadzēs nekādus Lodger (cerams) un būs silti arī pa ceļam līdz tiem ratiem. BET tad atcerējos par pārbraucieniem. Mēs bieži braucam 10-15 min pārbraucienos ar auto. Man nav kas iepriekš uzsildīs auto,nesu meitu, lieku beņķī un kopā gaidām, kad uzsils :D bet taču tajā biezajā kombī viņu laikam nemaz nevar un arī nedrīkst sprādzēt autobeņķī?:-O nu bāc, varbūt kādai pieredzējušākai mammai ir kāda ideja, kā apģērbt ratos sēdētāju arī pārbraucienos un pārnesienos? :-D
26.10.2017 08:21 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Manējie arī velk lietotas drēbes - man nav aizspriedumu. Tikai man reti kad atrodas uziet labas lietas par labām cenām, un arī īsti nesanāk visu laiku sekot līdzi aktuālajiem sludinājumiem... Tomēr liela daļa drēbju viņiem ir draugu, radu atdotās. Es vairāk medīju izpārdošanas internetveikalos. Dažkārt gadās vēl izpārdošana+piegāde par velti, un tad es taisu lielāku iepirkšanos. Turklāt man abi bērni ir puiši, līdz ar to jaunākajam jāpiepērk klāt tikai tas, ko lielākais novalkājis. Par zīmoliem runājot, nav ne vainas Playshoes vai Tresspass ziemas zābaciņiem - kājas siltas un sausas. :)... No Ali es jaunākajam esmu sasūtījusi tikai garās, plānās bikses dārziņam. Ir sūtītas arī sandales, arī bija neko, bet par to cenu tad tepat var nopirkt līdzīgas kvalitātes apavus.
26.10.2017 02:17 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Uz lietotu preču pirkšanu skatos ļoti pozitīvi. Es arī pērku lietotus, jo man ir žēl pirkt par 80 eiro kombinezonu, kas kalpos dažus mēnešus. Protams, nenosodu mammas, kas pērk jaunus, jo finasiālās iespējas stipri atšķiras. Ja pārdodas andelē vienu sezonu vilkts, tad bieži vien nav nekādu defektu un tā jau arī tāda sava veida dabas saudzēšana, lietot esošo nevis pirkt jaunu. Bet internetā šādas lietas bail sūtīt, piemēram, Aliexpress, jo tur izmēri ir ļoti skopi sarakstīti.
25.10.2017 23:03 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Manējam arī nav bijušas Lennes, Huppas u.c brendi. Šai ziemai nopirku 2 atsevišķos kombjus - lietotus, bet neredzu nekādas vainas viņiem. Maksāja katrs 10 eur laikam. "Izejamo" kombju nav, ir tikai tādi, ko drīkst triekt un smērēt. Nākamziem jau vajadzēs citus.
Zābaki ziemai ir no sportdirect jau 3.gadu! Šai ziemai, ko sola aukstu, nopirkšu arī Demar zābaciņus (tā laikam sauc).
25.10.2017 22:53 |
 
10 gadi
Reitings 2241
Reģ: 27.02.2011
Apavus perku Kuoma, pagajusho gadu nopirku facebook andele pa 30€ ka jaunus, puika bija sedejis vairak ratos ka staigajis, shogad turpat ideala stavoklii par 25, ljoti izturigi un silti zaabaki. Nav pashi smukakie, bet kajas sausas un siltas.
25.10.2017 22:48 |
 
10 gadi
Reitings 4268
Reģ: 03.08.2009
Man meita jau velk ziemas zabakus. Pārpirku no paziņas Kuoma zābakus, viss forši pagaidām. Manējā no visām lenčbiksēm izaugusi tāpēc pagaidām velku legingus un merino vilnas kombi + ziemas jaku. Bet, kad iestāsies ziema un arī auksts laiks pa dienu, tad domāju, ka pa dārziņu notrieks kaimņipuikas atdoto ziemas kombi un pagājušā gada ziemas jaku. Vēl tik jānopērk lenčbikses. Man vispār nepatīk tuntulēt bērnu, baigi uzmanos ar to. Manējā gandrīz vienīgā, kurai dārziņā jau nav kombinezons (kopējais vai atsevišķais).
25.10.2017 22:41 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Tiko samēriju meitai mājās esošo virsdrēbju arenālu (divas siltās lenčbikses un viens kopējais kombis)- viss biku par lielu(t) Un es biju domājusi, ka man tik biezā pufaika jāpiepērk. Tā ir, kad pērk nesezonā ar rezervi tikai tapēc, ka izdevīgs cenas piedāvājums:D Nu labi, varbūt līdz ziemai vēl paaugsies:D
25.10.2017 20:49 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Mana lielā meita ir salīga, huppā nekad nav nosalusi un kvalitāte arī laba, vēl jaunākā varēs nēsāt, izdalot uz diviem bērniem nav tik traki. Un vispār visas ziemas drēbes ir dārgas, hm kombis arī maksā ap 70 eur.
25.10.2017 20:31 |
 
10 gadi
Reitings 2241
Reģ: 27.02.2011
Perku kopejos kombiishus, jo tie ir visatraak uzvelkami, visertakie, siltakie, zem kombja zekjubikses, bodijs, jacina/dzemberitis. Pagajuso ziemu nopirku par 25 eiro Lenne kombi no andelemandele.lv, ideala stavokli, izmazgaju un nekada atskiriba vai no veikala vai no citas mammas, veikala 80 eiro. Ta vieta noperku sev ar kaadu smukumu 8-) .Šopingaa braucu ar auto, sikajam auto uzvelku siltu kurtku, dzinsenes, zekjbikses.
Shogad pirksu kopejo kombi, taa ka iet darzina bus divi.
Kkadi alliexpress man nepatik, kakjis maisa, neesmu tik bagata lai risketu pirkt suudus.
25.10.2017 20:21 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Es savējiem nepērku Huppas , Polarn Opyret , Lennes utt. dārgos brendu kombinezonus un pufaikdrēbes , jo manā skatījumā tā ir neracionāla naudas izmešana īsam laikam . Skolas vecuma bērniem vēl varētu , bet ne jau zīdaiņiem un pirmsskolas , kur izaug ātrāk nekā paspēj panēsāt tik daudz , lai tā nauda attaisnotu kvalitāti .
Bet gadu-pusotru izturēs arī kombītis no Aliexpress vai arī cits ne ķīniešu , kur nemaksā tik daudz . Turklāt arī Aliexpress zīdaiņu un bērnu kombīšiem izmanto siltās dūnas , viss ir pārdomāti , kvalitativi , silti un elpo . :-)
25.10.2017 18:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits