Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Manam lielajam 3g9mēn, mazākajam 3 mēn. Mans ir vienaudzis ar Lollipop (laikam izdzēsās), pārējie niki izkrituši no galvas. Robītes vecākais pāris mēn vecāks par manējo.
Gribējās otro, jo pirmais gana liels, prot runāt un daudz maz sevi aprūpēt. 3 gadu starpība man šķiet ideāla vecākiem, bet pašiem bērniem interesantāk būtu ar mazāku starpību droši vien.
Lielais puika nogāja pirmo gadu pašvaldības dārziņā. Sākums bija ļoti grūts, kaut pirms tam pusotru gadu bija gājis privātajā dārziņā. Bet nu ir labi, slimoja kādas 3x varbūt.
Otrais bērniņš ir nesalīdzināmi vieglāk auklējams, pašai ir pavisam cita attieksme un uztvere, ne tuvu depresijai un sajūtām, kas bija pēc pirmā bērna.
05.07.2018 11:39 |
 
Reitings 56
Reģ: 29.05.2018
Kas ir domāts - vēlākā vecumā? Mēs nekristījām uzreiz pēc piedzimšanas, dēlam bija 10mēneši laikam. Pēc ceremonijas krustvecāki bija sarūpējuši mazu aktivitāti, pēc tam bija fotosesija un pusdienas kopā ar viesiem.
05.07.2018 10:39 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Tās kuras kristijušas mazos vēlākā vecumā, kā atzīmējāt? Kā vispār tagad tas notiek?
05.07.2018 10:22 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Mums valsts dārziņš būs tikai ar septembri 2,5 gados, esam priecīgi ka tikām jo dārziņš labs, un viss pilnībā apmaksāts.
Es ļoti gaidu, jo jūtu ka meitiņa grib un vajag, tikai režīms mājās mums nekāds, un nevaru nekādi savākties lai mainītu kaut ko.(t)
Esmu priecīga ka darbā neaizgāju pēc 1,5 gadiem, es vispār pat neapspriedu šo domu jo likās ka meitiņa vēl ir par mazu, no 2 gadi jā, bet man arī nebij baigi grūti, kaut kā feini sadzīvojam un esam bieži kustībā. Dzīvojamies un pateicamies par laiku ko varam pavadīt kopā, no sirds to novērtēju :-)
05.07.2018 10:09 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Otrajam bērnam nebija nemaz jāsaņemas, man liekas, ka ja tiešām gribas, tad tādi jautājumi nerodas.
05.07.2018 09:46 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Man jautājums, kurām vairāk par vienu bērnu. Kā sanēmāties?

Kad iekšā ir tas niezeklis, ka gribas atkal bēbīti, tad arī ir īstais laiks. Nebija jāsaņemas.
05.07.2018 09:37 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Mums iet pa lielam diezgan labi! :-)
Lielajam tikko 4, mazajam oktobrī būs 3! Dārziņā abi iet, mazais pāries uz lielo grupu, bet apr cik pati strādāju mūsu b/d, tad man kreņķu nav! Slimoja ar, ptuptuptu, 1 vai 2x, tā kā - spēj tik maksāt par b.d! :-D
Lielo ar septembri laikam laidīsim hokejā, lai mācās slidot! Brālīši forši - dzīvojam labi, nestrīdās, draudzējas, rūpējas viens par otru (l) Esmu grupā bērni ar mazu vecuma starpību un lasu, ka ļoti daudziem bērni nevar vispār sadzīvot! :-/
Gribētu laikam arī trešo bērnu, bet nu nezinu - 3istabu dzīvoklis, bet vietas maz :-D Turklāt kaut kā grūts gads mums, kopš vīrs aizgāja no darba, diezgan jāvelk gali :-/ Viņš gan atkal strādā, bet darbs mazāk apmaksāts, bet atkal - ir normāls darba laiks - var aizvest puikas, var pavadīt laiku ar mums, nu vispār es labāk pieņemu, ka ir mazāk naudas, jo iepriekš darba laiks bija pa 15h - vai nu darbā vai mājās saguris, bet tagad viss forši! Bet atkal ir uz slimības lapas, jo bija operācija, tāpēc mums visa vasara kopā, arī baigi forši! (l)
05.07.2018 09:26 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Man jautājums, kurām vairāk par vienu bērnu. Kā sanēmāties?

Ja ir skaidrs, ka gribas, lai ģimenē būtu vairāk par vienu bērnu, tad tik jācep augšā,
citādi pretargumenti atradīsies vienmēr. ;) Turklāt par otro bērnu izlemt ir grūtāk tieši tāpēc, ka visi grūtumi jau ir iepazīti - galvenais ir neieciklēties uz tiem.
05.07.2018 09:10 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Man ar puika liels jau. Atceros kā pavadīju laiku cosmo- toreiz vēl nebij māmindiskusijas tādas vienas un jā, mammas bieži sūtīja uz cāli.lv:-D
Man jautājums, kurām vairāk par vienu bērnu. Kā sanēmāties?
05.07.2018 08:29 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Bērni aug. Jaunākajam tikko 3 gadi palika. Dāzriņā jau gadu iet un nekādu problēmu - no pirmās dienas viss mierīgi un gludi. 8-)
Domājam, ka vajadzētu trešo bērnu pilnai laimei... (l)
05.07.2018 04:50 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Šķiet, Teddy bija tā, ko Tu domā, no Jelgavas puses :)
Jā, Dora slimoja ik pa 2.ned visu rudeni un ziemu. Visu. AAAAH. Domāju, ka tas viss gāja lielākoties uz emocionālā rēķina. Bija grūts sākums, daudz raudāja, negribeja iet. Tagad jau beidzot pavasarī viss bija labi. Tētis bija prom uz 3ned, es jau panikoju kā būs, jo parasti viņš veda uz b.d.un es lavījos no mājas prom pirms viņi cēlās. Bet pēkšņi viss chill, no rītiem niķojās tik tad ja nebija izguļējusies. Man paveicies, jo kaimiņiene / bērnības draudzene no janvāra dārzimā aizgāja par auklīti strādāt. A manējā ar viņas meitu baigās draudzenītes. Tad nu man vismaz ir vēl "savas" acis dārziņā. Un bērnelim zināms cilvēks. Bet sākums pārsvarā laikam ir pagrūts.
05.07.2018 00:27 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Anne Shirley, ko tā? Bija lielas slimošanas jeb Dorai bija grūti adaptēties? 
Es jau vispār baidos par savējo.. man liekas, ka audzinātājas uzskatīs viņu par baigo bosiku:-D. Man mājās viņš tik labs, mierīgs un mīļš puika, visu varam sarunāt un nav mums jāstrīdās, bet baigi bail, ka audzinātājas viņš galīgi negribēs klausīt. Viņš mierīgi var svešam cilvēkam ar pirkstu pakratīt un pateikt "nu, nu, nu" un uztaisīt dusmīgo seju un pateikt, lai iet prom. Un mantas protams viņš nevienam negribēs dot, un tā viņš vispār baigi jutīgs, ātri var saraudāties, ja māsa kaut ko ne tā ar viņa mantām apietas.. bet, tā - netēlojot.. var redzēt, ka viņš tiešām ļooooti pārdzīvo un jūtas sāpināts. 
Nu, jā.. pa cik saprotu, ka audzinātājām nebūs laika ar katru ņuņņoties, tad būs kā būs. Un, ja viņam kāda ko stingrāk pateiks vai aizrādīs - pieņemu, ka viņš vispār varētu uzlikt ignoru un neiesaistīties vairs nekādās diskusijās un darbībās. 
Ehh, baigi par viņu satraucos. :-/
05.07.2018 00:03 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Anne Shirley, es no rīta baigi sasmējos par to zeķu vilkšanu tavā facebook ierakstā. :-D
Nē, lielais tik no septembra sāks. Tādi apstākļi, ka vienkāršāk bija šādi.
Man arī vispār laika nekam neatliek. Katru dienu to vien daru kā gatavoju, tīru, mazgāju.. :-D nekas pārāk aizraujošs, visādi remonti un darbi. Mums tētis praktiski vispār mājās nav. Vai, nu, pelna naudu, vai, nu, ceļ māju. Reizēm uznāk baigais besis un nogurums, bet pozitīvā lieta, ka arī besīties daudz laika nepietiek.:-D
Mazajai tūlīt gadiņš. Daudz lielāks sivēns un baigā aktīviste. Brālis tādā ziņā bija baigi mierīgs un kārtīgs viņas vecumā. Ritīgs dampis, velns cilvēkādā. :-D
04.07.2018 23:52 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Undiya, un kā tad Tev abi mazie zeperi aug? Lielais jau palaists bērnudārzā?
04.07.2018 23:45 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Kas notiek? Visu laiku norauj teksta beigas!!! (e)
Kā iet Robiitei, saulei22, XZY, vēl vienai mammai no Jelgavas puses, kuras mazā augumā bija tikpat dižena cik mans puika? :-D It kā atceros vēl dažas mammas, bet galvā nestāv nickneimi. (t)
04.07.2018 23:45 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Tieši šodien iedomājos, ka jāienāk uzmest aci, kas te notiek :D
Iespējams, ka mammām, kurām jau 2 + gadnieki vairs nav tik aktuāli vai arī (kā manā gadījumā) vispār nav laika tādai lietai kā forums.
Man vispār iet labi, ceru, ka uzņems maģistros, par otro bērnu vēl nedomāju. Ir diezgan gana ar vienu pašu aktīvisti :D Pirmais gads dārziņā kaut kā izvilkts un izturēts, atliek cerēt, ka otrais gads būs vieglāks. Bet šis gads bija... tiešām traks. Nekad mūžā vairs neietu strādāt uzreiz pēc bērna palaišanas bd. Stress visiem. Briesmīgi.
04.07.2018 23:44 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Pf, mans teksts bija krietni garāks.
Tad, nu, gribu zināt ko dara mana laika mammas? Strādā, mazie dārziņā? Kā mazajiem ar bērnudārza gaitu uzsākšanu veicās? Varbūt kādai jau otrais, trešais mazulis pieteicies vai plānā?
04.07.2018 23:42 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Tieši iedomājos par mana laika mammām, izdomāju ielogoties! Dažas mammas un viņu mazos redzu facebookā, bet kā iet pārējām?
04.07.2018 23:37 |
 
Reitings 56
Reģ: 29.05.2018
Un tolaik vēl bija kašķi par to, ka grūtniecēm jātaisa pašām sava tēma, nav ko piedrazot māmiņtēmu

Bet grūtnieču beztēma bija. Ir izdzēsta? Nevaru atrast:-|
07.06.2018 11:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits