Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Undiya auklites atkrit, ja gribi normalu aukli, tad tas ari maksatu attiecigi, diemzel algas te ir salidzinosi mazakas kaa Latvija. Kadam uzticet ari isti negribas, esmu redzejusi kaa visadas kaiminu tantinas pieskata bernus, nee paldies, var uzsaut pa pirstiem un ne tik, valkatu visur lidzi, kur pati izdomatu iet. Tas ir viens no iemesliem, kapec pati nedomaju par stradasanu, vienkarsi neatmaksatos, tad jau pati esmu ar savu bernu, lidz bernudarzam. Bet vel saka, ka turku vecvecaki loti mil aukletıes ar berniem, mil, bet ne ilgi. Turcija dzivoju laikam karstakaja regiona, kurs ir :-D Tas ir iemesls nakotne apdomat parcelties uz klimata labaku vietu, jo virs ari nepanes karstumu.
Kops nonemu piena pudeli pirms miega, manejais reti gul diendusas. Bet vakaros problemu parsvara nav, nogulos blakus, pakanıba manu roku un aizmieg. Un taa berna aktivitate, pati jau saprotu, ka nekas slikts nav, lai jau skrien, labak , lai skrien un kustas, nevis sez un aptaukojas. laikam pasai tas vairak kaitina, ka ir jaskrien, tad sajuta, ka neklausa vispar, ari uz kliedzieniem, lai stav pirms cela.
09.07.2018 14:16 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Man vispar bērns neguļ diendusas un nav pat 3 gadi, tāpec satraucos par režīmu dārziņā. Es nevaru nolikt pa dienu bērnu gulēt, tas ir ārprāts, tāpec atmetu ar roku lai saglābtu savus nervus. Man meita ir pret miegu, arī vakari ir grūti.
Runājot par histērijām, arī uznāk, vairāk ir trakošana, pēkšņa, takā būtu kaut ko sarijusies, sāk skriet,lekt, nu visādi, veikalos nevar nokontrolēt. Es kad paskatos uz zīdainīšiem, ak Dies, cik tas bij harmoniski un viegli :-D.
Es domāju ka uz 3 gadiem noteikti bērnam jāiet dārziņā, jo nu es nesaprotu kā var bez dārziņa līdz skolai, es tiešām nesaprotu, vai nu bērns dikti mierīgs vai mammai grūti uzticēt bērnu :-D, mana meitene katru dienu kad esam majas tiek vesta uz laukumu lai pakomunicētu ar citiem, vel mums ir savs pagalms bet tur bērni lieli, nav mazie vienaudži. Es arī esmu domājusi par auklīti bet vecāku tantuku noteikti ne, man vajadzētu jaunu citu mammu kurai tāds pats bērns, lai abi trako un spēlējas (t):-D
09.07.2018 10:12 |
 
Reitings 9996
Reģ: 19.11.2014
Norah, saprotu tevi! Esmu bijusi līdzīgā situācijā. Tolaik vēl biju stāvoklī ar meitu un puikam bija gads un četri/pieci..Arī tētis bija prom uz ilgu laiku, 3 mēneši, ja nemaldos. Tad mazais arī mēdza taisīt histērijas. Parasti jau par to, ka negribēja nākt mājās vai negribēja man klausīt un spēlēties bērnu laukumiņā.. tā vietā man ar lielo punci bij jādragā viņam pakaļ (arī skrēja visur, kur acis rāda), un loğiski, ka ātri noguru un vēl viņu 17-18kg stiepu uz rokām mājās. :-D Man ar likās, ka nojūgšos, jo vienlaikus jutos arī vainīga pie tā, ka patiesībā jau bērns grib tikai izskraidīties, paspēlēties un nesaprot, ka esmu stāvoklī, nogurusi un no lielās pakaļskriešanas punci krampjos rauj. :'-( Bet, nu, dzīvi esam, tas viss ir pagājis un palicis klausīgāks.
Haaha, tavi vīra vecāki vienkārši gribēja sajusties svarīgi un pateikt visiem kādu varoņdarbu paveikuši. :-D
Ar tagadējo domāšanu - es tāpat vestu un atstātu uz nakti..vismaz, lai man miers. Vai iekārtot auklīti (kaut uz pastaigu laiku) nav variants? Tādu žiperīgu meiteni, kura ātri nokausētu puiku, lai pēc tam saldāka diendusa šim!
Kurā pusē vispār dzīvojaties? Nav baigi karsti tur tagad, jeb esat pieraduši?
09.07.2018 09:43 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Tur taa lieta, ka es to visu jutigak uztveru jo esmu viena. jo atputas nav praktiski nekad. Histerijas ir gandriz katru dienu. Kadreiz isakas, kadreiz uz pus dienu. Tiesi, kad negul diendusu, tad atlikusi dienas dala ir maza elle. Mana gadijuma iesana uz veikalu ir ieskriesana atri kaut ko nopirkt. Vakar piemeram steiga nopirku nevis melno teju, bet sarkano, ko isti nemilu. Komentari par berna uzvedibu ir bijusi tiaki no kaıminiem. Bet vini pasi tadi, kas baidas, ka berns raud, tapec trisgadigam bernam aizbaz muti ar knupi. Kadreiz tas viss pardzivojas viegli, citreiz lidz sirmiem matiem. Variants ar vira vecakiem atkrit. Dzivo netalu, vienreiz atdevu uz nakti, velak visiem bija izstastits, ka puika mani neklausa un es atdevu viniem uz nakti. Nakosaja diena Berns bija tajas pasas atdotajas drebes un sorti ar dibenu uz prieksu uzgerbti, :-D Tas nozime visdrizak, ka vini bija laimigi vinu nolikt gulet. Vel pec tam, viramate izteica tadu domu, ka varetu panemt uz kadu dienu, bet taa ari nekas vairak nav bijis. Bet tas tiesam ir pagruti, kad pat ara iziet ara nevar, jo vai jaskrien visu laiku , jo neapstajas vispar un skrien kur acis rada. Ceru, ka tas paries. Un kad virs bus atpakal, bus kada atelpa. Protams, ka vins pardzivo ari tev prombutni, jo mamma nav tetis un puikam ir puiku lietas. Par to , kads bija pirmais menesis bez tevs, lai jau paliek bez komentariem. Tik respekts tam sievietem, kas audzina bernus vienus.
07.07.2018 09:15 |
 
Reitings 9996
Reģ: 19.11.2014
Norah, tu Turcijā dzīvojies, ja pareizi atceros?!
Gadījumā tev mazais netaisa tračus tieši tāpēc, ka tētis aizbraucis? Bērnam arī uznāk besis un ilgas.. tad, nu, izrāda kā māk.
Mammas zin kā tu jūties! Mums katrai kaut reizi noteikti gadījies pa histērijai, ko sīkais uztaisījis no zila gaisa. :-D
Kaut kad ap 2 gadu vecumu, ziemā, man bija problēmas ar puiku uz veikalu aizbraukt. Mēs dzīvojam ārpus pilsētas un es iepērkos tā.. vismaz nedēļai. Atstāt bieži vien nebij kur un riskēju - braucu ar abiem. Tad viņam no sākuma vajag izsēdēties visās spēļu mašīnītēs, tad viņš negrib sēdēt iepirkumu ratu mašīnā, bet iet ar kājām.. tad spēlē ķeriņus, ik pa laikam pazūd no redzes loka, tad tieši to suliņu viņam vajag un nevar sagaidīt kad būsim pie kases, tad tomēr grib sēdēt mašīnā, bet nedrīkstu neko pie plauktiem papētīt, jo mašīnai jākustas.. un ne jau uz priekšu un atpakaļ.. kamēr izkrauju iepirkumus uz lentas, tikmēr viņš paņēmis kinderolas divas - atvēris, izmētājis papīrīšus, pašam mute, rokas šokolādē.. bļauj, jo redz netīrs un vajag notīrīt.. TAGAD, nevis kad pabeigsi krāmēties un būsi samaksājusi.
It kā jau baigā histērija neskaitās, bet, nu, man smadzenēs reizēm histērija ieslēdzās. Tas bija tik nogurdinoši. Likās, ka būtu bijusi sporta zālē pēc katras iepirkšanās reizes. :-)
Ā, vēl vienreiz frizētavā ķērca, sita frizierei pa rokām un krita gar zemi, jo negribēja matus griezt. Man, godīgi sakot, pašai bija šoks par viņa uzvedību un protams arī kauns pa visu ğīmi. Un tad vēl ienāk pajauna frizierīte - nošķoba seju un pasaka "ārprāts"(t).. nu, baigi foršā beibe.. pie sevis iedomājos - nekas, gan jau arī tev reiz tā paveiksies un kāda ar tikpat pretīgu sejas izteiksmi paskatīsies uz tavu sīci:-D
!Pirmo reizi griezām matus un viss bija forši, nez kas toreiz notika. :-/
Nu, tā! Visiem gadās! Nevajag justies kā sliktai mammai, jo tu noteikti dari visu to labāko! ;-)
07.07.2018 00:12 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Mans puika beidzot grib uz bērnudārzu, bet traki grūti kaut ko atrast, pat privātajos nav vietu. Vienā it kā ir, bet tas mums nepatika, tāpēc nezinu, kā būs.
virdzinija, mans puika gāja tai kustību laukā no janvāra līdz jūnijam. Ļoti patika viņam! Ir doma septembrī atsākt, ja vien būs ērtas dienas.
06.07.2018 15:59 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
İeaudziju, ka nedaudz te atdzivojies, pat ielogojos :-D
Puikam septembri tris, it ka jau liels, bet reize kaa bebis uzvedas. Vajadziga vinam bernu sabiedriba kaa darzins, bet problema, ka te darzini no 4 gadiem, uzzinaju, ka netalu no majam ir kaut kada dienas grupa no tris gadiiem, loti ceru, ka sanaks tur tikt. Protams, ka viss pa maksu kaut ari valsts. Virs nav majas uz 6 menesiem, tad nu es trisgadnieka krizi izbaudu uz savas adas pa pilno. ar histerijam uz ielas un majas. Dazreiz jau ir tik talu, ka sajuta, ka netieku gala un paliek tas puika nekontrolejams. Tikai taa iemesla pec, ka sajuta kaa sliktakai matei pasaule, lieka nekad nesanemsos uz otru bernu. Jo kaut ko tadu otru reizi neemsu spejiga panest. :-/
06.07.2018 14:21 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Robīte Šovakar? :-) Vīram ir studija, ko varētu piedāvāt Jums uz nakti. Protams, tā nav paredzēta viesu izmitināšanai, bet nu, jumts virs galvas un tualete ir.
06.07.2018 11:02 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Mammas, esmu bēdīga, varbut paveicas!
Vai kādai nav naktsmājas, ko piedāvāt perfektā gadījumā 7 cilvēkiem? Praktiski tīri tikai izgulēt? Apmēram no 21-22 līdz 8-9 rītā! Dzīvoklis, ko izīrē? Liela māja?
:-(
06.07.2018 09:20 |
 
10 gadi
Reitings 4261
Reģ: 03.08.2009
Aww Robīt, man ar bija tād sajūsma. Meitukam pirmais koncerts un viņi tikai 6 no mazāa grupiņas, kuri arī konceetā varēja piedalīties. Manējā bija sajūsmā. Es domāju meitu sūtīt mūziku mācīties, jo viņa labi atceras dziesmas-gan vārdus, gan jau melodijas dungo. Arī pieliek savus vārdus kaut kādām zināmām dziesmām. Bet nu tas laika ir likumsakarīgi, ja vīņas vecāki ir amtiermūziķi :D koncertu spēlēju neilgi pirms vina pirdzima un jau mēnesi pēc piedzimšanas jau vina braixa līdzi uz konci, kur mums bija jāspēlē.
Viņa gan vēl nākamgad būs mazajā grupiņā, kaut arī pēc attīstības līmeņa varēru iet uz nākamo. Bet nav ko sasteigt.
05.07.2018 22:15 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Aaaa, jā, mans puika iet vēl tautiskajās dejās dārziņā, mazais ar šogad sāks! Bija pirmais liekoncerts - nu tik mīlīgi, asaras kā pupas pār vaigiem skrēja! (s):-D Tās biksiņas, mīlīgais skats... (s)
Ilgi nevarēju izlemt starp baseinu un hokeju, jo tagad skolās peldēšana, negribētos, lai viņam bail, bet nu to varbūt apvienosim vai arī nākamgad! vai arī, kas zina - varbūt galīgi neies pie sirds hokejs!
05.07.2018 16:36 |
 
10 gadi
Reitings 1516
Reģ: 29.01.2009
Būs brālītis, ja USG nav kļūdijies! :-P
05.07.2018 16:14 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Robīte, tad laikam sistēma ir mainījusies, kādreiz tā nebija. Man tagad māsai puikas iet futbolā, tur par visu manis uzskaitīto jāmaksā, bet puikām patīk un padodas, vecāki tik ver maciņu un maksā.
Mans puika iet uz vokālo ansambli dārziņā, bet ar šo rudeni domāju, vai vajag kādu papildu fizisko aktivitāti - peldēšanu vai vingrošanu (Rīgā ir tādas Kustību lauks nodarbības). Bet nezinu, vai vajag... Man šķiet, ka dārziņā jau gana izliek enerģiju, bet varbūt 1x nedēļā kaut ko varētu.
05.07.2018 15:42 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Engelens, pareizi, mums vienaudži! Būs brālis vai māsa lielajam? Apsveicu (l)
Ja man kāds varētu apsolīt, ka ar trešo būtu sajūtās tikpat viegli kā ar otro, tad es gribētu arī trešo :-D
05.07.2018 15:38 |
 
10 gadi
Reitings 1516
Reģ: 29.01.2009
Aaa, nu dārziņā iet uz tautu dejām, patīk! :-D
05.07.2018 14:43 |
 
10 gadi
Reitings 1516
Reģ: 29.01.2009
Man vecākajam rudenī būs 4 gadi, kuru katru dienu jādzimst otram! Otram bijām gatavi jau kad mazajam bija 1.5 gadi, bet diemžēl grūtniecība apstājās 10 nedēļā, pēc tam bija psiholoģiski grūti saņemties dēļ neveiksmes. Vecākaos iet dārziņā no 1.5 gadiem, pirmo gadu slimoja, šogad bija jau pirmridnieks un praktiski neslimoja. Es ar rudeni domāju dot uz futbolu vai peldēšanu, lai domā, kur pašam patiksies!:-)
05.07.2018 14:42 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Paldies, meitenes :-)
Es savu mazo tagad uz baseinu laižu ( peldētapmācības, niršana), tad vēl dejošana - bet tā dārzinā.
Paliks lielāks plānojam uz basketbola nodarbībām atdot.
05.07.2018 14:29 |
 
Reitings 9996
Reģ: 19.11.2014
XZY, neesi vienīgā, kurai režīms nekāds! Es baigi sevi nešaustu. Sāks iet dārziņā un režīms izveidosies pats no sevis. Kaut gan nevar teikt, ka mums viss notiek kaut kā haotiski. Vienkārši galīgi nesanāk mums aiziet gulēt ne 21, ne 22.. visbiežāk 23os, vai pat ap pusnakti. Nu, vienīgi mazā iet gulēt aptuveni 22os katru dienu, ar puiku pagrūtāk notrāpīt.
Tētis par to vienmēr baigi besās, taču pats arī pie tā vainīgs. Brauc mājās tik vēlu, ka loğiski - bērni tač nepateiks arlabunakti un uzreiz neaizes gulēt.
Neons, mums arī tāda pati doma! :-P
Besame, man, piemēram, palīdzēja saņemties neizsargāšanās. :-D
Patiesībā, pirms uzzināju, ka esmu stāvoklī ar otro, biju nolēmusi, ka pietiek muļķoties un kamēr vēl tiešām nav pieteicies bērns jāiet ielikt spirāle. Bet, nu, cilvēks domā, Dievs dara. :-D Tagad ļoti priecājos, ka sanāca tieši tā, jo diez vai būtu saņēmusies otrajam tik ātri. Pie liela bērna, kurš pats visu māk, baigi ātri pierod un negribas visu sākt no gala. Tā kā, ja gribas otru mazo, tad novēlu vienkārši ņemt un saņemties. (l)
Piekrītu arī virdzinijai par to, ka ar otru viss ir savādāk. Nevarētu teikt, ka biju baigi depresīvā vai nelaimīgā, kad piedzima puika, taču es pārāk daudz par visu satraucos un stresoju. Ar meitu tiešām viss ir vienkāršāk. Vēsā angļu mieriņā.
Citām mammām arī plānā kaut kur sūtīt savus 3,4 gadniekus?
Man abi ir nenormālie dejotāji. Laikam gribētos palaist tautiskajās dejās iesākumā un pēc tam puiku kādā sporta veidā.
05.07.2018 14:20 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
virdzinija, hokejs maksā 20 vai 30 eiro mēnesī, un tas ir arī viss, visu nepieciešamo dod sporta skola, jo hokejs ir zem viņiem! Tā kā nav nekas traks! :-)
Un mums plāns, ka ar 7 gadiem ies basktebolā, tur diemžēl ātrāk neņem, bet par cik viņš man joprojām aktīvs un dulls, tad kaut kur jālaiž enerģijas izlādei. Tad nolēmām, lai iemācās slidot, tas paliks uz dzīvi! Ja nu gadījumā kas, tad jau redzēs! :-) Vīra brālis ar iet hokejā, 13gadīgs, arī par baigākajiem teŗiņiem neesmu dzirdējusi!:-)
05.07.2018 13:08 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Robīte, negribu apbēdināt, bet hokejs ir ļoooti dārgs sporta veids... Ekipējums, treniņi, nometnes, turnīri utt... Ja jums jau tā paknapi ar naudu, noteikti apdomājiet divreiz. Jo kad puika sāks iet un iepatiksies (un padosies), tad nevarēsiet atteikt un būs tik jāliek galdā arvien lielākas summas.
05.07.2018 11:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits