Iepazīstināšana ar vecākiem

 
Reitings 108
Reģ: 09.10.2013
Uzsākot attiecības cik ātri tikāt iepazīstinātas ar puiša vecākiem vai kādiem citiem tuviem radiem?

Mani jau sāk nedaudz uztraukt tas, ka esot attiecībās vairāk kā gadu, vēl ne reizi neesmu ņemta līdzi braucienos pie vecākiem. Puiša vecāki dzīvo citā pilsētā, diezgan tālu no mums. Nav jau tā, ka nenormāli alkstu iepazīties, bet, liekas, ka tas tā kā būtu foršs solis no puiša puses. Arī puiša ģimene (vismaz pēc drauga nostāstiem) ir ļoti normāla, nav nekāds kriminaļņiks, kuru varētu negribēties rādīt vai sapazīstināt.
12.11.2013 09:49 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Teicu, ka būšu gatava iepazīties ar viņa vecākiem tikai tad, kad mūsu starpā būs tādas attiecības, kuras klasificējamas kā nopietnas un ar tālejošiem mērķiem, līdz tam..luzskatu viņu par draugu, bet ne savā draugu lokā, ne ģimenē ievest nevēlos - mazāk problēmu ar liekiem jautājumiem.

iepazīstināja mani pēc pusgada, savukārt es ievedu savā lokā pēc apm. 2gadi.
12.11.2013 12:54 |
 
Reitings 158
Reģ: 14.04.2013
Ar savu mammu iepazīstināju otrajā reizē, kad viņš pie manis atlidoja uz LV.
Ar viņa ģimeni iepazinos pēc 3 mēnešiem kopš sākām čatot un pirmo reiz satikāmies, jo atlidoju uz dzīvi šeit.
12.11.2013 13:21 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Ar viņa brāli un sievu pēc kādiem 3mēn, ejot kopā uz koncertu.


Ar tava drauga sievu? Tā kā tajā anekdotē


Ella :D ar brāļa sievu :D
12.11.2013 13:40 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
Lai gan viņa vecāki arī dzīvo otra LV galā, es tiku ar viņiem iepazīstināta otrajā nedēļa, ko bijām kopā. Viņš ar maniem vecākiem iepazinās dienu ātrāk, jo mana mamma gribēja zināt ar ko divatā es braukšu uz to otru LV galu uz vairākām dienām :D
Man jau šķiet, ka tā iepazīstināšana ir atkarīga no pašiem vecākiem un no vīrieša, ka arī no tā ka ir pieņemts, varbūt. Mana draudzene, piemēram, ir kopā ar vienu no trim brāļiem, un nevienam no viņiem nav pieņemts tā speciāli iepazīstināt, viņuprāt, pietiek, ka vecāki zin, ka tāda draudzene vispār ir :D
12.11.2013 15:13 |
 
10 gadi
Reitings 1472
Reģ: 17.01.2013
Divus gadus paši nopērāmies savā starpā- Te kopā, te šķirti, trešajā gadā sākām dzīvot kopā un pēc +/- gada, viņš mani iepazīstināja ar mammu un arī ar vecvecākiem uz arī krusttēvu, pie viņa tēva vairakkārt esam braukuši, bet viņš vienmēr pamanās nebūt mājās. :D

Ar manu mammu viņš iepazinās kaut kad nesen, jo mammai bija problēmas ar vīru un viņā nedēļu palika pie mums.

Vispār, cik ilgi vien bija iespējams, izvairījos no tikšanās ar mammu, man nepatīk tās iepazīšanās ar vecākiem, kaut kā stīvi un formāli, parasti sanāk.
12.11.2013 15:24 |
 
10 gadi
Reitings 1472
Reģ: 17.01.2013
Biju domājusi pēc +/- pus gada.
12.11.2013 15:25 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Nezinu, nekad nebija problēmu ar iepazīšanos. Vienmēr tiku iepazīstināta ļoti ātri, nekad nav bijis stress, bailes, negribēšana vai sazin kas cits. Tas laikam atkarīgs no katra paša, jo man vispār patīk iepazīties :) Vienmēr esmu pieņemta un esmu pieņēmusi vecākus. Laikam man veicās.
Ātrākais, kad esmu iepazinusies ar vecākiem ir tā pati diena, kad iepazinu savu krabīti :D Lai arī vēl nemaz nezinājām, ka būsim kopā, ar viņa vecākiem izveidojās labas attiecības. Tgd man ir ļoti daudz māju - manas, mammas, drauga mammas un drauga vecvecāku mājas :)
Mans draugs ar maniem vecākiem iepazinās diezgan ātri. Pāris nedēļas laikam bija pagājušas. Viņš atnācis man pakaļ, lai kopā ietu kkur, uzaicināju ienākt, šis ienāca un savā zemajā balsī: "Sveiki, kā jums klājas?" un viss - tika sēdināts pie galda un barots ar zupām un karbonādēm :D Viss vienkārši. Man patīk, ka visi viens otru zina un pieņem. Tāda omulīga lielas un draudzīgas ģimenes sajūta :)
12.11.2013 17:20 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Pēc vidējā aritmētiskā - ātri iepazinos ar viņa vecākiem. Ar manu mammu mēnesi pēc iepazīšanās, jo man bija dzimšanas diena.
Patiesībā nenožēloju un nejutos ne neērti, ne atturējos no tā.
Attiecības ar viņa vecākiem lieliskas. Viņam ar manu mammu arī. Ar manu tēvu vēl nav iepazīstināts.
Ar daļu no viņa radiem iepazinos tajā dienā, kad pirmo reizi viens otru ieraudzījām. Mums tāda interesanta iepazīšanās.
12.11.2013 17:37 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.10.2013
. Arī puiša ģimene (vismaz pēc drauga nostāstiem) ir ļoti normāla, nav nekāds kriminaļņiks, kuru varētu negribēties rādīt vai sapazīstināt.


Nu,tad padomā-moška tu neesi normāla,bet esi kaut kāds kriminaļņiks?
12.11.2013 18:24 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
Visai spontāni sanāca iepazīties (ciemoties) ar viņa ģimenes locekļiem nepilnu mēnesi kā vispār tikāmies. Tad pāris neskaitījāmies, tad vēl pat nekas romantisks mums nebija.
Ja būtu, tad būtu centusies "izšmaukt" no šīs ciemošanās :D
Ir pagājis kāds - hmmm - pāri gadam, bet neesmu viņu iepazīstinājusi ar savējiem. Un pagaidām arī netaisos to darīt.
Bet šīs man atkal dīvainās attiecības :D Viens otru par boyfriend un girlfriend tā atklātāk tikai pavisam nesen sākām saukt. Pirms tam vairāk teicām, ka vienkārši tiekamies, iepazīstinot citiem, vārdus teicām un tā kaut kā.

Tamana - ieteiktu vienkārši izrunāties ar draugu :)

Gunita - centies vienkārši izbaudīt laiku ar viņu. Ja jūties labi kopā ar viņu, kāpēc kaut ko sarežģīt, domājot kas, ko, kā.
12.11.2013 18:26 |
 
Reitings 2
Reģ: 13.11.2013
Man bija lidzigs eksemplars, ka Gunitai. Ar vecakiem viss ok, svinejas svetkus kopa visu, bet ta diezgan patizla veida acis visu laiku baza, ka neesam paris (es pat neko nejautaju, vnk pa laikam vins to man atgadinaja). Ari biezi naksnojam viens pie otra utt. Pec 7menesu cakaresanas man apnika. sutiju 7 majas talak. Bet tad peksni protams vins mani milot, bet bija jau par velu
13.11.2013 04:10 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
Nākamnedēļ jādodas iepazīties ar viņa vecākiem (šonedēļ laikam būs tik 4tā nedēļa, kad tiekamies), bet tā kā viņš pie manis dzīvo visu nedēļas nogali, nav tā, ka mums tik 4 randiņi bijuši.:)
Ko vilkt mugurā un ko nest cienestā? Nesakat, lai cepu pati kaut ko, jo braukšu uzreiz pēc darba un darbā man nav kur kūkas vai cepumus nogrūst pa dienu! :)
13.11.2013 06:16 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Es tavā vietā priecātos,ka mani neņem līdzi. :D
13.11.2013 07:34 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Lucinda - pirmo reizi iepazīstoties ar vecākiem, mammai (arī drauga mammai) ir pieņemts dāvināt ziedos. jaunā paaudze par to nereti vsp ir aizmirsusi. nu, ja nav ziedi, var dāvināt arī ko citu, bet citi cilvēki ir principiāli. ja ir svētki, vari dāvināt arī vīnu. ja nav svētki, pirmajā reizē labāk alkoholu nedāvināt. ja gribi kūku, vari veikalā kādu nopirkt. vari draugam pajautāt, kāda viņai vislabāk garšo.
14.11.2013 15:00 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
principā var dāvināt arī šokolādes kasti, bet kūka/torte man šķiet personiskāka.
14.11.2013 15:01 |
 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
Ak,mans dievs es būtu laimīga,ja mani nevilktu pie senčiem.Iepazīstināja uzreiz pēc dažiem mēnešiem.
14.11.2013 15:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits