Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vientuļā mamma jau no grūtniecības.

 
Reitings 223
Reģ: 27.08.2013
Labrīt. Nezinu, kur likties, maigi teikt- esmu iedzīta stresā līdz nemaņai. Situācija ir tāda, ka nav NEVIENA cilvēka, ar kuru padalīties savā šā brīža notiekošajā, tāpēc rakstu šeit.

Ar draugu un gaidāmā bērniņa tēvu esam izlēmuši šķirties. Iemesls? Strīdamies nedēļā vairākas reizes, nemitīgi par vienām un tām pašām tēmām, un nekas nemainās. Strīda tēmas un būtība ir tāda, ka viņš, pats to negribot, ir iedzinis mani kompleksos dažādos veidos, pats to neatzīst un uzskata, ka esmu to izdomājusi, tāpat mums nav normāla seksa - reizi nedēļā viņš pēc pāris aliem uzlien man virsū un pēc pāris min. viss ir galā. Tā rezultātā es, protams, jūtos nelaimīga, un līdz ar to bail domāt, kā tas ietekmē manu grūtniecību. Tagad, kad apzinos- būšu vientuļā māte, viena pati- sākas panika, kuru nezinu, kā pārvarēt, lai pēc iespējas ātrāk atgūtos un dzīvotu sev un mazulim. Zinu, ka šādi ir labāk (zinu, ka tūlīt saņemšu pārmetumus par nedomāšanu par bērna nākotni)- bet vai tad labāk dzīvot mūžīgos strīdos, dusmās, negācijās, nekā auklēt mazo sirsniņu mierīgi?

Sāp nenormāli, ka cilvēks, kurš tomēr nav vienaldzīgs, acīmredzot nav tas, ar kuru būs kopā dzīvot. Izklausās noteikti, ka esmu kopā ar brutālu tēvaini- tā, protams, nav, viņam ir kaudze labo īpašību, bet gultā mums nesaskan, kaut vai tāpēc, ka viņš nekad nav licis man justies kā sievietei (es pati nejūtos brīvi), jo jau no sākta gala ir devis mājienus, ka es, salīdzinot ar viņa bijušajām seksbumbām, esmu tāda parasta.
Nezinu, ko es gaidu no šīs diskusijas, kā jau rakstīju, man nav neviena, kam pastāstīt.
10.11.2013 06:19 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Viņš par gaidāmo bērniņu zin?
10.11.2013 06:32 |
 
Reitings 223
Reģ: 27.08.2013
Zina, no bērna atteikties netaisās, vienkārši abi saprotam, ka nebūs mums kopdzīves. Laikam līdz šim sevi mānījām, bet tagad, kad saprotu- strīdi un stress atstāj ietekmi jau uz mazo cilvēciņu- tas tā nevar turpināties.
10.11.2013 06:36 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
viss notiek uz labu., manuprát ir tikai pareizi izbeigt tádas attiecíbas, arí bérnam tá bús labák, neká bút múzhígá stresá, kad vecáki visu laiku bljauj viens uz otru. bérns attiecíbas neglabs
10.11.2013 06:41 |
 
Reitings 223
Reģ: 27.08.2013
Jā, es ar prātu saprotu, ka viss notiek uz labu, bet sirds un jūtas nevar pieņemt - kā var būt, ka vis, VISS ir cauri. Kā lai saņem sevi rokās, smaida, iet uz darbu un dzīvo tālāk tā, it kā viss ir OK?
10.11.2013 06:46 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Kā lai saņem sevi rokās, smaida, iet uz darbu un dzīvo tālāk tā, it kā viss ir OK?10



Nav jau variantu. Saņemies. Domā par bēbīti, lai viņam viss būtu kàrtībā. Pati labi saproti, ka stresi un kašķēšanās viņam nenāk par labu. Jums bija jāsatiekas, lai radītu kko foršu un dārgu. Tev ir tà laime kļūt par māti, ne katrai tas ir dots.
Kas zin, varbūt pec laiciņa jūs atkal būsiet kopā. Ar citu domāšanu un skatu uz dzīvi.
10.11.2013 08:18 |
 
Reitings 438
Reģ: 29.01.2009
Labāk ir būt vientuļai mātei, nekā vientuļai mūža galā, kad bērnu nav vsp!

Turies! Bērniņš ir izlēmis izvēlēties Tevi par savu mammīti, cieni viņa izvēli un būs labi! Ja arī izšķirsieties - bērnam tētis viņš vnm paliks! Nedomā tik daudz - laiks pats visu saliek savās vietās. Tici un paļaujies, ka viss būs labi!
10.11.2013 08:50 |
 
Reitings 2191
Reģ: 27.09.2012
Ja esi nonaakusi pie taada lemuma, tad tas ir pareizaakais tava dzive.Jo tu visu zini pareizaak.Un kas zin varbut padzivoshana atseviski kaut ko mainis ari jusu attiecibas.

Ka noskanoties? Tevi ir kaut kas briniskiigs es domaju,ka tas arii dos tev speekus.:)
10.11.2013 09:48 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
manuprāt, tu esi pieņēmusi pareizu lēmumu, kas arī ļaus vairāk koncentrēties uz sevi un bērnu, nevis mūžīgu attiecību lāpīšanu. nedaudz paskumt jau vajag, nevienas attiecības nebeidzās bez mirkļa rūgtuma, bet tas viss pāriet, tev tomēr šobrīd ir maza dzīvībiņa puncī uz ko koncentrēties un par ko domāt :)
10.11.2013 11:11 |
 
Reitings 223
Reģ: 27.08.2013
Paldies par stipriem vārdiem, tie man patiešām dod spēku. Apzinos- būs jāsaņemas, un domas par mazuli arī noteikti būs tas moto, kāpēc iet uz priekšu un nepadoties...
10.11.2013 11:27 |
 
10 gadi
Reitings 825
Reģ: 02.10.2010
vīrietis, kurš ir gatavs iet prom, nevis risināt problēmas tad, kad ir gaidām bērniņš, manā skatījumā ir ļoti zemi vērtējams. ja viņš nevēlas būt blakus savam bērnam katru dienu, redzēt kā viņš aug un attīstās (dzīvojot atsevišķi viņš noteikti ļoti reti būs klāt pirmajā bērna gadā, un pēc tam- redzēt savu bērnu tikai nedēļas nogalēs), tad, protams, tāds vīrietis nav vajadzīgs blakus, kur nu vēl pārciest visas negācijas un strīdus.
10.11.2013 11:29 |
 
Reitings 700
Reģ: 03.03.2013
Ai, es nezinu. Man, piemēram, grūtniecības laikā tā trakoja hormoni, ka pat sevi nepazinu- varēju eksplodēt no katra sīkuma un mušu pārvēst zilonī. Ar vīrieti arī strīdējāmies nepārtraukti, biju pat izdomājusi, ko darīt un kā aiziet, bet vienmēr attapos pie tā, ka nav kur īsti iet un negribu sēdēt citiem uz kakla... Nekur neaizgāju un neteikšu, ka tagad to baigi nožēlotu. Tā kā neesmu nekāds jēdzīgais padomdevējs aiziešanas jautājumos :D
Jūs strīdējāties arī iepriekš, pirms grūtniecības?
10.11.2013 11:30 |
 
Reitings 223
Reģ: 27.08.2013
Draugs pārdzīvo, ka nebūs blakus bērnam gan tagad, gan kad izaugs, viņš mazuli gaida, bet mēs abi saprotam, ka mazulim nav mūsu strīdi un domstarpības jājūt gan tagad, gan kad izaugs...
Strīdējāmies mēs arī agrāk, bet tāda lieta - mums kopdzīve bija nosacīta, jo nebija savs atsevišķs miteklis. Kopš pārvācāmies uz savu dzīvokli un esam kopā jau kā īsts, pusprecēts pāris, viss ir audzis augumā, un tagad jau grūti paliek šo izturēt.
10.11.2013 11:46 |
 
Reitings 1
Reģ: 11.12.2013
sveika,

labprāt ar tevi sazinātos. esmu līdzīgā situācijā un meklēju risinājumu.
11.12.2013 09:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Lai arī kādu lēmumu Tu pieņem.. koncentrējies uz mazuli.. neļauj stresam ietekmēt attīstību :)
11.12.2013 09:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits