Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tauciņi zem dupša

 
Reitings 2
Reģ: 09.11.2013
Sveikas!


Ir milzīga problēma.
Tātad, pēdējā mēneša laikā ļoti aktīvi esmu sākusi pievērsties veselīgam dzīvesveidam, respektīvi, vingroju un trenējos vismaz 4 reizes nedēļā, kā arī, ēdu veselīgi. Svars skaisti sākumā nāca nost, tagad jau krietni vien lēnāk, pati jūtu, ka muskuļi ir kļuvuši krietni trenētāki. Lielu uzmanību pievēršu tieši dibenam un kājām- taisu dažāda veida vingrinājumus. Dupsis kļuvis formīgāks, kājas muskuļotākas, bet zem paša dibena, ir parādījušies tauciņu kārta. Tādas kā tauku rezerves, es nezinu kā nosaukt. Esmu pilnīgi pārliecināta, ka iepriekš viņu tur nebija. Es nesaprotu- es kaut ko daru nepareizi? Kā no viņiem tikt vaļā? Esmu izmisumā, jo uzvelkot apspīlētākas bikses, un ejot, uz abām kājām to tauku kroku var redzēt.
09.11.2013 02:00 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Manuprāt,drīzāk tie varētu būt muskuļi.Pamēģiņi trenažieru zālē powerplate, visu izkrata un celulīts neveidojās.
Es tiešām nevaru iedomāties kā tas izskatās!
09.11.2013 02:04 |
 
Reitings 51
Reģ: 07.11.2013
Varbūt tā ir zona, kurai netika pieverrsta uzmaniba. Agrāk tev viss dupsis, atvaino, bija ļumīgs, bet tagad tik tā vieta? :D
09.11.2013 02:05 |
 
Reitings 2
Reģ: 09.11.2013
Nu nē, nekas tik ļumīgs tur nebija. Tāds standarta dibens.:D
http://www.youbeauty.com/body-fitness/galleries/booty-shaping-workouts-for-your-butt-type tur pirmā bilde ar tiem dupša veidiem, un tā kā tas Double Butt, bet ne tik ļoti šausmīgi. :D Pašai tāda sajūta, ka muskuļi no abām pusēm vienkārši ir sastūmušu taukus kopā, bet tā laikam nenotiek :D
Tas pat īsti nav tā kā celulīts, vienkārši tā kā tāda maza riepa, nevis uz vēdera , bet zem dibena.
Par to powerplate, jāpamēģina, paldies :)
09.11.2013 02:35 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
izlasiju sakuma traucini zem dupsa, domaju,ka kkas stulbs atkal bus :D
09.11.2013 17:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits