Pēdējais-VĪRIETIM

 
Reitings 243
Reģ: 27.06.2012
Ar prieku lasīju diskusiju "Pēdējais" par to, ko vīrieši dara mūsu labā ikdienā, bet tad man ienāca prātā, ka daudzām (mani ieskaitot) vajadzētu smelties idejas kā ikdienā izdarīt ko jauku arī savam vīrietiem pretī. Kas ir tas ar ko jūs ikdienā ieriecinat savu mīļoto. Ja ieturam iepriekšējas ģeniālās diskusijs formātu-kas bija pēdējais ar ko iepriecinājāt viņu? :)
08.11.2013 11:35 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
manējais strādā naktīs, kā viņš vakarā piecēļas, jau ir gatava kafija, vakariņas, un vakariņas līdz. Vienmēr viņu apčubinu. No rīta,kad viņš pārrodas,vienmēr gatavas nelielas brokastis, jo uzreiz ejam uz treniņu. Šodien viņam nopirku foršas apakšbikses , neliels prieciņš viņam. :)
09.11.2013 22:26 |
 
Reitings 488
Reģ: 18.04.2013
Tik jauka diskusija! (l)
Pilnīgi asariņa nobira, tā gribas samīļot mīļuku, sataisīt vakariņas :* :(

Kad biju mājās, ļoti labi iemācījos savaldīt savu temperamentīgo dabu, jo viņš pārāk mīļš, lai tādu ar riebeklēnu būtu kopā :D
Kad paliku pie viņa vienmēr taisīju vakariņas,ja negājām ārpus mājas ēst un 6dienas brokastis :)
Tā kā viņš ir sportists, tad biju tas cilvēks,kas vienmēr bija blakus - kā uzvarās, tā zaudējumos, ļāvu viņam pēc zaudējumiem papūsties kādu stundiņu un tad biju visu vakaru blakus ar iedvesmojošiem tekstiem. Šādas lietas mums bija pārmaiņu, citreiz bijām apgrieztās lomās :D
09.11.2013 22:33 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Ik reizi,kad dodos uz veikalu sev pirkt kaut ko no apģērba,vīrs arī nekad nepaliek bešā. Vienmēr nopērku kādu apģērba gabalu arī viņam. Zinu jau zinu,ka viņam arī patīk ik pa laikam kas jauns garderobē :)

Esmu arī padomājusi par to, lai vakariņās būtu arī kāds no viņa mīļākajiem gardumiem. Dzēriena vai ēdiena veidā.

Vairākas reizes nedēļā viņam atgādinu,cik ļoti viņu mīlu, apskauju, sabučoju. Pēc darba viņam nekad nelieku mājās kaut ko darīt, ļauju lai skatās TV (jā,viņš labāk izvēlās TV un skatīties dokumentālās filmas nekā spēlēt spēlītes datorā).

Lai cik man ļoti nāktu miegs, ļauju lai viņš pirms miega izrunājas, ko vēl nav paspējis izstāstīt. Parasti tad mums sākas lielā runāšana, nākotnes plānošanas runas utt.

Galvas masāža jau ir topa lieta visam, ko viņš dievina!!! :)
09.11.2013 22:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits