Ko es daru nepareizi?

 
10 gadi
Reitings 830
Reģ: 17.12.2010
Pēdējās dienas nemitīgi kašķi ar draugu. Es nesaprotu, ko es daru nepareizi.

Vakar staigājām pa veikaliem, meklējām viņam ziemas apavus. Viņš pacēla kurpes vienas, pienāca man klāt, es saviebos un teicu, ka man nepatīk. Tālāk pēc minūtes es pacēlu vienas, viņš nobļāvās pa pus veikalu pretīgā tonī "šitādas pastalas"? Man tas likās aizvainojoši un pazemojoši. Viņš uzskata, ka abi bijām vainīgi, bet es uzskatu, ka viņš izdarīja daudz trakāk kā es ar savu saviebšanos. Vakar salabām.

Šorīt es pamostos pirmā, viņš mostas vēlāk. Kad viņš pieceļas, 'pati sēžu pie datora dažus metrus tālāk, ar viņa austiņām, sūtu bučas, saku, cik viņš lieliski izskatās tāds samiegojies. Viņš ceļas, lai man iedotu buču, bet ierauga austiņas un atkal stulbā tonī: "Kāpēc tev ir manas austiņas"? Man atkal pretīga sajūta, es apvainojos, jo, kā manam mīļotajam var būt man kaut ko žēl. Viņš uzskata, ka atkal esmu sačakarējusi dienu, aizskrien prom un saka, ka tas nav normāli, ka man vienmēr viss ir slikti.

Jūsu domas? Vaina manī? Viņā? Vienkārši nederam kopā? Tas ir tik daudz prasīts gribēt mīlošas attiecības, kur šādas lietas nav no otra jāklausās? Vai arī man to nevajadzētu ņemt galvā?
03.11.2013 11:03 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Nu nez. Pieaugušajiem šādas problēmas nemēdz būt. Vnk izvēlies draugu, kas patstāvīgi var iepirkties un gērbšanās stils viņam ir gaumīgs, tā lai tev nav jāviebjas. Un nopērc taču pati savas austiņas, vairumam cilvēku nepatīk, ka lieto viņa lietas, pat sīkumus, uzskatu, ak tas ir normāli.
03.11.2013 14:04 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Meitenes, esmu tik laimīga. Draugs atnāca mājās, sapircis brokastīs visu ko, ar ko mani palutināt, uzdāvināja ziedus, atvainojās man un pateica daudz labas lietas, cieši mani samīļojot.
Un es arī atvainojos. Būs tomēr jauka diena, mīlu šādus mirkļus , tāpēc vien ir vērts dzīvot
Bāc... man pat asaras saskrēja acīs. :)
03.11.2013 14:22 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Viņš uzskata, ka atkal esmu sačakarējusi dienu, aizskrien prom un saka, ka tas nav normāli, ka man vienmēr viss ir slikti. Bernudarzs. Pats sa*isa riitu ar savu pukstesanu par vienam su*a ausim, tagad vainu uzvel tev.
03.11.2013 16:39 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
tāpēc man nepatīk iepirkties ar kompāniju. es laikam viņu saprotu, jo pati ātri aizsvilstos un saviebta seja uz manis izvēlētiem zābakiem mani arī saniknotu :D
vispār sejas viebšana ir stulba izpausme, pasaki labāk vārdiem, ka tavuprāt nepiestāvēs.
03.11.2013 16:46 |
 
10 gadi
Reitings 3030
Reģ: 13.11.2011
tāpēc man nepatīk iepirkties ar kompāniju. es laikam viņu saprotu, jo pati ātri aizsvilstos un saviebta seja uz manis izvēlētiem zābakiem mani arī saniknotu
vispār sejas viebšana ir stulba izpausme, pasaki labāk vārdiem, ka tavuprāt nepiestāvēs.


+
03.11.2013 16:55 |
 
Reitings 1220
Reģ: 28.08.2013
nevar tevi vairs izturēt, tapēc arī tā izturas.
03.11.2013 18:05 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
man ar bijušo arī sanāca kašķi par to, ka man neapmierina viņa attieksme pret mani. mēģināju viņam skaidro kā es jūtos, bet viņš vai nu ignorēja mani. es protams šausmīgi sadusmojos.

viņš ļoti bieži to ka es teicu, ka man LIEKAS, ka viņš mani nemīl teica ka es saku pilnīgas muļķības, lai gan es dikti centos viņam izskaidrot, ka es tikai tā jūtos nav tā ka tā ir pilnīga patiesība. pēdējajā gadā, kad bijām kopā tādi kašķi sanāca diezgan bieži.

tas kā es rīkojos-centos ignorēt to visu un gaidīju, ka viss uzlabosies, bet sagaidīju šķiršanos:)
03.11.2013 18:26 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nezinu, kas jums tajā situācijā no drauga puses šķiet normāli, bet aizvainojoši vārdi, rīcība ne no viena puses mūsu attiecībās nav vēlama.
tajā veikalā nu vsp sviests. pirmkārt, jau nu neticu, ka tie zābaki nu bija TIK briesmīgi, ka vajag sabiebt seju. starp citu, cilvēki to redz no malas. tas vīrietī varētu radīt aizvainojumu, ka tu publiski izbrāķē viņa gaumi.
otrkārt, tagad kliegt pa visu veikalu kā viņs to izdarīja - nu nudien tā nav pieauguša cilvēka rīcība. viņš kā mazs bērns arī mājās aizskrēja prom kā uzreiz kkas nepatika.

mājās par tām austiņām- es apvainotos tajā gadījumā tikai par to, ja man pamostoties otrs pat nav spējīgs austiņas nolikt nost un pienākt klāt. protams, ir arī cilvēki, kuriem nepatīk, ja otrs aiztiek viņa mantas. tas tā vnk ir. un tur neko neizmācīsi. vai tā notiek bieži? ja jā, varbūt ir tiešām vērts pie tā piedomāt. ja tas notiek pirmo reizi, tad tās drīzāk draugam ir atskaņas no iepriekšējās dienas.

prieks, ka puisis ir labojies. bet apkaunoja radīšana veikalā mani diez vai uzreiz nomierinātu, jo mēs abi vsp nebļaustamies un viens otru neapkaunojam. varbūt tādēļ man tas šķiet nepieļaujami.
04.11.2013 09:11 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Nu nezinu, man ar nepatiktu tāda attieksme no drauga puses. Ok, par tiem apaviem ir nieks, lai bļauj pa visu veikalu, ka tās ir pastalas, bet par tām austiņām gan.. stulbi kaut kā. Par šito man ar būtu dusma.
04.11.2013 09:22 |
 
Reitings 236
Reģ: 29.04.2011
Pff, sīkumi. Par tām pastalām īstenībā smieklīgi :D
Par austiņām - tā vietā, lai apvainotos, būtu pasmaidījusi un samīļojusi ;)
Izklausās, ka Tu katru sīkumu pavērs pret sevi kā kaut ko aizskarošu.
04.11.2013 09:29 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nezinu, arī par austiņām - mēs ar draugu lietojam viens otra mantas, ja tas ir nepieciešams. nu, saprotams, ka tādas lietas kā manus tamponus viņš neaiztiek u'tml. bet bļaušana pa visu māju, kad tiek lietota kāda lieta, man šķiet nesaprotama un absurda, ja vien cilvēki nav atsevišķi lūguši to nedarīt.
04.11.2013 09:32 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
aizmirsu pierakstīt, ko es pašā sākumā iedomājos - šķiet, ka jūs katrs dzīvojat savā pasaulē. manuprāt, jūs ļoti daudz ko neesat izrunājuši vai nezināt otra reakciju uz kkādām lietām. jūs pat nestrīdaties par vienām un tām pašām lietām. nezinu, tāda sajūta, ka jūs ejat garām viens otram pat strīdos un strīdaties par lietām, lai tikai būtu, par ko pastrīdēties.
tu taču droši vien, ka zini, kāda rīcība viņu kaitina. varbūt lieki neprovocē, lai pēc tam nav jāraud spilvenā.
04.11.2013 09:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits