Resnums!

 
Reitings 313
Reģ: 11.04.2013
Lasot cosmo sarunās,diezgan bieži tiek izteikt vārds resns,viņa resna,viņš resns utt..


Es tā aizdomājos bet kas jums skaitās resns cilvēks?

Man piemēram resns liekas tas kurš sver tuvu tonnai un tas kurš nevar pats ne nomazgāties,ne paēst.Pārējie, man liekas, ka cilveks vnk ir apalš..


Ka Jums ir?
25.09.2013 17:48 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
lūk, cita bilde:

Te gan trešā dāma ir, manuprāt, jāsauc jau par resnu. Tas vairs nav apaļīgs.
26.09.2013 14:04 |
 
Reitings 305
Reģ: 17.04.2013
riebjās ,ka resnās izdomā visādus attaisnojumus ,lai neatzītu ,ka ir resnas. Un piesienas tieviem cilvēkiem,ka viņi ir pārak tievi tikai ,lai nenomestu savus taukus.
Resna ir ,kad tavi tauki spiežas laukā no drebēm.Kad ir plati gurni,viduklis ir resnāks par pakaļu,kājas ir kā piespūstas ar gaisu.Kad sejai ir dubultzods un resni vaigi.

Mīļais ! Vai šī kleita mani padara resnu ?
Nē tavi tauki tevi padara resnu !
26.09.2013 14:06 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
riebjās ,ka resnās izdomā visādus attaisnojumus ,lai neatzītu ,ka ir resnas. Un piesienas tieviem cilvēkiem,ka viņi ir pārak tievi tikai ,lai nenomestu savus taukus.

savukārt man riebjās, ka citus šausmīgi uztrauc citu forma :D vēl esmu ievērojusi, ka par resniem cilvēkiem mierīgi var kaut ko teikt un tas būs ok, bet tikko kāds kaut ko pasaka, ka par tievu vai ''skaludirsa'', tas noteikti ir tikai tāpēc, ka meklē attaisnojumu, lai nenomestu savus taukus un piesienas :D
26.09.2013 14:09 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Meitenei melnajā krekliņā ar tievajām kājām ir (MANUPRĀT) kājas kā kamielim, tievas, bezformīgas, nesievišķīgas un ceļi ir neglīti izspiedušies. Iespējams pie vainas ir poza. Iespējams man ir dīvaina gaume.

26.09.2013 14:09 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Te gan trešā dāma ir, manuprāt, jāsauc jau par resnu. Tas vairs nav apaļīgs.

Nē nu viņa nav obligātji jāsauc par resnu :D Bet piekritīšu, ka šeit jau tas varētu skaitīties resna (manā izpratnē), bet šķiet, ka te dažām meitene jau otrajā bildē varētu likties kā speķarausis, bet meitene pirmajā kā skaistuma etalons - skeletiņš apvilkts ar ādu.
26.09.2013 14:11 |
 
Reitings 305
Reģ: 17.04.2013
atceros krievu valodas skolotāja pati resna muca teica,ka meitenēm labak būt apaļīgām,jo tad labāk bērnus var iznēsāt. Skaidrs jābūt ar fatass
26.09.2013 14:12 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
Es, piemēram, esmu gana tieva, bet nekad nesaku, ka tikai tievās ir smukas, man tā 3.meitene arī tād mīlīga auguma ziņā šķiet, nesaucu tādas par resnām, ir kam pat piestāv, ja vien nav tā, ka ļum un tauki uzkrītoši veļas pāri.
26.09.2013 14:13 |
 
Reitings 837
Reģ: 22.05.2012
Ak dieniņ,
Meiča pirmajā bildē ir tieva, otrajā ir ļoti laba. Pati esmu starp šīm abām un ar muskulīšiem uz kājām. Un pieļauju, ja pirmā meiča sāktu sportot un tā, tad viņas kamieļkājas būtu vel smukākas. ;)
3 meiča ir normāla/apaļīginormāla. bet tiku pabikstīju draugu, nu viņam labāk otrā, jo pašam labāk patīk stingras, ne izplūdušas meičas.
bet jaatzīst, ka šī diskusija ir aizgājusi par traku, katrs cenšas pierādīt savu taisnību. :o :D
26.09.2013 14:16 |
 
10 gadi
Reitings 4010
Reģ: 02.01.2011
Daudz atkarīgs arī no tā, kur tie kg novietojušies.. ir skaistas bumbierformīgās ar kādu lieku kg un tajā pašā laikā neglītas mucveidīgās bez liekiem kg..
26.09.2013 14:21 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
"apaļīga" un "fatass" nav viens un tas pats.

Bet vispār bēdīgi paliek lasot so diskusiju. Mēs esam pārāk pieraduši pie idealizēta ķermeņa attēliem un tagad visi, kas dzīvo nost pārāk neiespringstot par mini riepiņu vai bišķi celulīta sāk šķist pretīgi:
Pirms un pēc fotošopa. Žurnālos un reklāmās nonāk, attiecīgi, tikai retušētā versija.
26.09.2013 14:22 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ļoti atvainojos, manā skatījumā apaļīgs = resns un pirmā meitene manā skatījumā ir okey , viss viņai ar kājām ir kārtībā


Nu redz kā, Tev šķiet ka 1. nav ne vainas, savukārt man liekas, ka viņa izskatās ne sievišķīgi.

Bet vispār tas negācijas no slaidu meiteņu puses - nu kāda Jums starpība? Kāpēc tāda agresija? Ja jau esat tik skaistas un perfektas, tad uz to resnulīšu fona būsiet vispār karalienes gan bez pupiem, gan ar 32. izmēru (te es vispār nedomāju nevienu apvainot), bet domāt, ka esi veselīga tikai tāpēc, ka nav lieku tauku - arī smieklīgi
26.09.2013 14:28 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu bet nevar iedalīt vienā kategorijā +5 kg, kas ir NORMĀLS svars, vai +20 kg, kad jau tiešām cilvēks būs resns. mani fascinē tas, ka, ja cilvēkam ir NELIELA riepa, tad viņš jau skaitās resns. cilvēks arī šādi ir ar normālu svaru, kas arī nekaitē veselībai. kas tas par kultu, kad skaists skaitās tas cilvēks, kuram var izskaitīt visus kaulus. manuprāt, te daudzas jauc estētiskas lietas, kas katram individuāli ir tievs/apaļīgs/resns un ar tiešām no veselības viedokļa pamatotu. varu saderēt, ka daudzas būtu šokā par to, ka cilvēkiem ar dažādu svaru +/- 5kg ir normāls svars un viņas nav resnas. te jau daudzas ir izliktas puskailas, kur tiešām var redzēt katru sīkāko problēmzonu.

Resna ir ,kad tavi tauki spiežas laukā no drebēm.


sasmējos nedaudz :D nē, ja tauki spiežas laukā no drēbēm, tad tās ir par mazu, nevis cilvēks ir resns :D var jau arī uzvlikt maza bērniņa maiciņu un viss spiedīsies ārā, bet tas jau nenozīmē, ka cilvēks ir resns :D
un gurni vsp var būt arī no dabas plati. ne velti cilvēkiem ir dažādas ķermeņa formas, piemēram,bumbieris. un tur jau nu nav nekāda sakara ar resnumu, bet tāda ir cilvēka ķermeņa uzbūve. protams, attiecīgi tā būs problēmzona visu mūžu, bet nevar jau tik taisni skatīties.
26.09.2013 14:36 |
 
Reitings 541
Reģ: 17.01.2013
Turpinot 57 days iesākto domu:

Mēs esam pārāk pieraduši pie idealizēta ķermeņa attēliem un tagad visi, kas dzīvo nost pārāk neiespringstot par mini riepiņu vai bišķi celulīta sāk šķist pretīgi:
Pirms un pēc fotošopa. Žurnālos un reklāmās nonāk, attiecīgi, tikai retušētā versija


te ir saites uz vairākiem photoshop pārvērtību video.

http://www.math.zju.edu.cn/cagd/projects/humanreshaping/photoshop/

Bet nu par spīti informācijas daudzumam par šo tēmu, vairums tomēr izvēlas dzīvot, sekojot industriju radītiem tēliem.

Vēlu veiksmi, sajūkot prātā savos centienos pietuvoties mākslīgiem ideāliem.
26.09.2013 14:42 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009


Viss pārējais ir katras vistas izdomājums. Punkts.
26.09.2013 14:50 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Koptēlā es esmu vienmēr bijusi 1. meitene melnajā krekliņā. Tikai manas kājas ir sportu redzējušas, nav tādu izteiktu ceļgala kaulu.
Un man ir 36. izmērs, arī tad, kad 38. bija biksēm un svārkiem, koptēlā izskatījos, kā 1. meitene.
Kāds vēl 32. vai 34.?!

Un šis mans koptēls nav slimīga sekošana kaut kādām industrijām un photoshopa radītiem attēliem. Es vienkārši tāda esmu piedzimusi. Izsecinot no dažiem ierakstiem, esmu piedzimusi slima, nevesela, kā arī izaugusi nesievišķīga?!
Kas tie par uzstādījumiem? Tas ir kāds attaisnojums, mierinājums apaļīgumam? Nolikt tievos, lai attaisnotu savu svaru, jo tas redz ir sievišķīgi un šobrīd nav nekādu veselības problēmu?
26.09.2013 14:50 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Stulbene taa, kas pateica, ka 38 jau ir apaljiigs. Mani platie, SIEVISHKIIGIE gurni (nevis skaludirsa (atvainojos visaam smukajaam tievgurneem, sheit es braucu virsuu tieshi taam dirsaam, kas iedomaajas, ka 38. ir jau par daudz)) ieliida 36. izmeeraa 9. klasee, kad mums bija modee neeest, kad man bija tikai kauli un aada. Tagad gribeedama es to izmeeru nedabuutu. 38. jau ir gruuti sasniedzami, 40. ir pilniigi ok. Nu 42. jau ir, kad liekas kuukas apeestas. Tas pats ar kruutiim, kad esmu savaa ideaalajaa izmeeraa, tad kruutiis taapat ir D, un augshinjaam jaapeerk kaut kaadi mega izmeeri, peec tam jaanes ieshuut viduklis vai jaaliek jostas ap vidukli, lai neizskatiitos kaa siena guba.

Taa ka ejiet dirst juus ar saviem izmeeriem, taapat katrai firmai vinji citaadaaki un vienai (kaa man) var buut plati kaulaini gurni, kameer citai shauri un aptaukojushies un abas neesaa vienu un to pashu izmeeru.
26.09.2013 14:53 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
womankid, ja nav nesmuko ceļu, tad viss ir ok :)

par fotošopu, vismaz no manas puses, komentārs bija atsaucoties uz to, ka riepiņa un/vai 38 izmērs nozīmē resnu sievieti.
26.09.2013 14:56 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Un vispaar, man draugos ir visu izmeeru, garumu un svaru meitenes. Jaasaka godiigi - visas ir forshas. Un atbildot uz jautaajumu diskusijas - manaa uztveree resnas ir taas, kas ir tieshaam kaa valji, paareejos neshkiroju.

aaa, un man iisteniibaa patiik "skaludirsas" :D var vilkt pilniigi dajebkaadas dreebes un labi izskatiities.
26.09.2013 14:59 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
'skaludirsas' labi izskatas nepiedienīgi īsos bruncīšos un kurpēs bez papēžiem :)
26.09.2013 15:01 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu ļoti labi, pēc tabulas arī man ir normāaaals svars ar visu savu 38.izm. :D un nekad neesmu dzirdējusi no kāda, ka esmu resna :D
bet izskats un kilogrami gan nav viens un tas pats ..
26.09.2013 15:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits