Diezgan muļķīgs jautājums.

 
Reitings 35
Reģ: 20.06.2013
Domāju,ka dažas mani atceras pēc pēdējās veidotās diskusijas un nu gribu apspriest vēl vienu ''problēmu'' ar jums.
Esmu atradusi hobiju,gribu iet pamēģināt,kā man veiksies spēlēt tenisu. Jau sen esmu gribējusi izmēģināt šo sporta veidu un man beidzot ir iespēja to izdarīt. Taču mani satrauc (varbūt kādam tā liksies) muļķīga doma. Esmu ar diezgan sliktu redzi,pašlaik tā ir kur -4,50,es uztraucos,ka sava akluma dēļ varu neredzēt to bumbiņu un galīgi nolažoties spēlējot.
13.09.2013 19:11 |
 
Reitings 728
Reģ: 21.07.2010
Bet neredz jau tāpat, vienkārši pierod un jūtas normāli.

Neviens jau neapstrīd to, ka cilvēkam ir slikta redze un viņš daudz ko neredz, bet ir jāsaprot, ka tas viņam netraucē dzīvot un viņam nav nepieciešamības pēc brillēm/lēcām.
14.09.2013 11:43 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Nu, es arī esmu šad tad nepareizi ielikusi lēcu - grauž, nav patīkami, bet nekas nekur nav pielipis. Tāpēc esmu tādā neizpratnē.

+
Es arī esmu pat nedaudz izbrīnīta, ka ieliekot nepareizi pielīp kā līme un ārā nevar dabūt. Tā vnk nevar būt. Varbūt iemesls ir tajā, ka īsti nemācēji izņemt un tāpēc Tev, MockingBird, likās, ka tā ir pielipusi?
14.09.2013 12:25 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
brilles, lēcas, vai sāc krāt lāzeroperācijai. neko citu jau tev te nevar ieteikt!
14.09.2013 12:33 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
Neatmet savu vēlmi tikai tapēc, ka kāda saka, ka būs grūti, ar tavu redzi nevarēsi paspēlēt vai vēl sazin ko! Vispirms aizej uz kādiem diviem teniņiem un pamēģini kā būs, tad arī manīs spēsi spēlēt vai nē. Man māsīcai arī bija tik pat lieli mīnusi redzei kā tev ja ne pat lielāki nu neko gājām reizēm spēlēt tenisu nekāda vaina, bumbu redzēja, trāpīja un bija labi.
Pati strādāju tenisa kortos un mums nāk gan pieaugušie, gan bērni, kuri nēsā brilles un spēlē tenisu ''nopietni'' . Arī mazajam brālim ir brilles, iepriekšējo gadu spēlēja tenisu reizi nedēļā arī viss bija labi.
Un par to tehnikas apguvi, ir vajadzīgs laiks, bet vienam tas ir ilgāks, vienam īsāks visi nav vienādi :)
Mans ieteikums saņemies un ej, sliktāk jau nebūs!
14.09.2013 12:57 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
es arī esmu šad tad nepareizi ielikusi lēcu - grauž, nav patīkami, bet nekas nekur nav pielipis.

man arī nekas nekur nav pielipis, tik vien kā diskomforta sajūta!

cits visu dzīvi nodzīvo bez brillēm/lēcām ar ļoti lieliem mīnusiem un jūtas labi.


ui, es arī ilgu laiku dzīvoju bez brillēm un lēcām, likās baigi ok, beeet, tad tiesības liekot vajadzēja kaut ko, lai redzētu,aizgāju pie optometrista un tiku pie lēcām! Biju šokā cik viss apkārtesošais ir spilgts, ar kontūrām, pat krāsas šķita fantastiskas! Redzēju koku zarus, nevis masu, redzēju zāles stiebriņus nevis zaļu paklāju! Jauna pasaule atklājās :D
14.09.2013 13:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits