Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Manikīra skolas

 
Reitings 6
Reģ: 07.09.2013
Sveikas!

Kados jūsuprat manikīra kursi ir labāki? Ātrie 10 nodarbību vai tādi, kas ilgst vismaz 2 mēnešus.
Vai vispār no ātrajiem kursiem var kaut ko iemācīties?
Kādās nagu kursos jūs esat gājušas?

Paldies:))
08.09.2013 20:25 |
 
10 gadi
Reitings 466
Reģ: 14.04.2013
Es arī vienreiz jautāju, bet man neviens neatbildēja.
Arī meklētājā neko neatradu.
Tāpēc es pasēdēšu un paklausīšos ko tev atbild. :)
08.09.2013 21:24 |
 
Reitings 305
Reģ: 18.07.2013
Garie. Izgāju ātros gan gēlam, gan klasiskajam manikīram un pedikīram. Katrs pa 10 reizem. Nekā no tā nav, darbam gatava neesi, vien zināšanas sev.

Protams, citādāk, ja Tev ir vismaz dažs rokas, uz ko praktizēties ārpus nodarbībām ik dienas
11.09.2013 22:58 |
 
Reitings 700
Reģ: 03.01.2012
Piekrītu, kad īsie kursi vairāk ir priekš sevis. Bet ja pēc tam trennējas uz draudzenēm, var jau iepraktizēties noteikti, un viss aizies :)

galu, galā internets ir pilns ar dažādām pamācībām, un kamēr atrodi savu veidu, kā piekopt, piemēram, gēla uzklāšanu, tad jau darbs šķitīs vieglāks..

Zinu, kad katrs profesionālis, strādā savādāk, ar dažādām firmām, un kamēr atrod savējo firmu, ar ko vislabāk, paiet laiks ! Esmu bijusi arī uz dažiem semināriem, dažādās skolā, un katrā skolā piekop citu veidu

Es tagad mācos tos īsos kursus uz nagu pieaudzēšanu. Man nepatīk, kā pasniedzēja liek milzīgu gēla kārtu, kaut gan man pie sirds iet, likt to plānāku, bet daru kā liek pasniedzēja, lai varētu tos kursus nokārot. Mājās, gan draudzenēm lieku to plāno, jo nevienai negribās staigāt ar bieziem nagiem :D
14.09.2013 09:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits