Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izveidojas ķīmija..?

 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Šoreiz stāsts par kolēģu savstarpējām attiecībām.

Kā jums liekas, no kā atkarīgs tas, ka ar vienu cilvēku izveidojas kaut kāda tāda nemanāma saikne, bet ar citu nē. Vienam tu vari pateikt kaut ko privātu, kādu komplimentu, kaut vai apskaut, parunāties, kā brīvdienās gāja, bet citam neko tādu nevari. Un ne jau tāpēc, ka otrs būtu sliktāks vai jums ir sliktāks kontakts, vai jūs mazāk kontaktējaties. Nebūt ne! Bet vienu cilvēku tu kaut kā sajūti par "savu cilvēku", kā dvēseles radinieku, bet otru nē. No kā tas ir atkarīgs?

Piemēri iz dzīves. Man ir 2 priekšnieki, ar abiem vienlīdz daudz jākomunicē, abi forši cilvēki. Bet ar vienu es mierīgi varu runāt par privāto dzīvi, pateikt, lai izslēdz to drausmīgo mūziku, lai atnes man kaut ko no kafejnīcas paēst, un, kad brauc garākā komandējumā uz ārzemēm, pat apskauju un sabučoju. Bet ar otru man tas absolūti nav pieņemams, tur tikai lietišķs runasveids ieslēdzas, es nespēju viņam pat apprasīties, kā viņa tikko dzimušajam bērniņam iet. Vot nevaru un viss. Kaut kā kauns... Kaut kāds tāds bloks ieslēdzas.

Tāpat ar citiem kolēģiem. Ir tādi, ar kuriem varu pasmieties, apcelt, pakoķetēt, da kaut pa dibenu uzšaut, sadzert kopā utt. Un ir tādi, kas arī ir tajā pašā kompānijā, forši cilvēki, daudz komunicējam, bet nu ir tā robeža, kuru man pat negribētos pārkāpt. Liekas, ka tas ir nepiedienīgi.

No kurienes rodas šīs ķīmijas, ka ar vienu cilvēku tu savelcies kopā vairāk, bet ar citiem atgrūdies?
03.09.2013 13:29 |
 
Reitings 675
Reģ: 07.09.2012
Ar kolēģiem nekādas čupošanās neveicu, man tas nav pieņemami, cenšos būt maksimāli profesionāla savā darbā, bez jebkādiem uķi puķi.
Bet visās dzīves jomās, kas ietver arī darbu un kolēģus, draugus utt. es vados pēc numeroloģijas. Daudzi vadās pēc horoskopiem, es pēc numeroloģijas, un no tā izriet tā maģiskā saikne. Manam dzimšanas datumam ir konkrēti dzimšanas skaitļi, ar kuriem man ir izcila komunikācija, sadarbība,sapratne utt. Tie, kuri nav man "draudzīgie" dzimšanas skaitļi, piemēram, ar 5 man ir grūti, tad tur ir kā ir, lai nesalaistu kaut ko dēlī, jābūt maksimāli neitrālam.
03.09.2013 13:39 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Interesanta pieeja :) Tu skaties tikai dzimšanas datumu (ciparu summu), vai arī mēnesi un gadu klāt?
03.09.2013 14:03 |
 
10 gadi
Reitings 4053
Reģ: 02.01.2011
Tu gribētu apskaut un bučot visus priekšniekus? Kāda jēga?
Uzskatu, ka īsti profesionāli tas nav. Bet varbūt tie tikai mani aizspriedumi.
03.09.2013 14:16 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Ne taču :D Jautājums ir par to, kāpēc ar vienu cilvēku izveidojas kaut kāda saite, bet ar otru nē. Ar vienu tu komfortabli jūties, brīvi, ar otru nē.
Un priekšnieki bija tikai piemērs :D Runa ir par kolēģiem, paziņām, nu vienalga
03.09.2013 14:21 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Tas atkarīgs no tā, kā tu sevi nostādi (priekšnieks darbinieka acīs). Es nepieļautu nekādu padoto karināšanos man kaklā un bučošanu, vai pārāk čomisku attieksmi (atļaujas man pateikt, lai es izslēdzu mūziku utt.). Darbs ir darbs, nevis draugu ballīte.
03.09.2013 14:24 |
 
Reitings 20
Reģ: 19.03.2009
Identiski manai situācijai. Un te pat nav runa tik daudz par darbu vai kolēģiem, bet cilvēkiem kopumā. Es pati, bieži vien esmu aizdomājusies, kāpēc ar dažiem ir tik viegli veidot savstarpēji siltas un pat tuvas attiecības, bet ar dažiem, lai arī kā gribētos ir tikai tādas formālas attiecības.
03.09.2013 14:34 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Laikam ne visi saprata jautājumu :)
Runa nav par to, cik tuvam būt ar priekšniecību.

Ņemsim par piemēru kaut vai radus. Man ir 5 brālēni. Vienu satiekot, es paspiežu roku, apprasos, kā ar skolu, darbiem, vai viss ir ok. Bet otram es pa gabalu jau skrienu pretī, metos ap kaklu, bučoju un vēlāk vakarā pie tējas stāstu, kā mums tur ar puisi kas, ja vajag, raudu uz pleca.
Pie apstākļa, ka ar abiem bērnībā ir bijusi vienādi ilga saskarsme, labas attiecības un visādi citādi līdzvērtība. Bet ar vienu tu vari to atļauties, bet ar otru ir kaut kāda tāda neērtība, kautrīgums, stīvākas tās attiecības.
03.09.2013 14:44 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nu ja Tev zemapziņa simpatizē cilvēks un Tu viņam , tad Jums ir labas attiecības neatkarīgi no ieņamā amata vai radniecības pakāpes , bet ja nesaskan tad nesaskan. Nu piemēram, man nekad nebūs pa ceļam ar pilnīgiem atturībniekiem , man tie cilvēki jau pa gabalu liekas dīvaini, es viņus sajūtu ar kaut kādu 7. maņu. Un laika gaitā noskaidrojas , ka cilvēks vispār nelieto alkaholu , man uzreiz viss paliek skaidrs ... :D

Tāpat, kā ar draugiem, ne jau kurš katrs var ar kuru katru sadraudzēties ....
03.09.2013 14:50 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Piemēram, es vienmēr cenšos dibināt neoficiālas attiecības, pat bērnībā nevienu mammas vai tēta draugu nesaucu par tanti vai onkuli, bet tikai vārdā ... :)
03.09.2013 14:51 |
 
Reitings 675
Reģ: 07.09.2012
Kordelia, jā, es ņemu vērā tikai pašu dzimšanas datumu. Bet ja man ir zināms arī cilvēka dzimšanas gads, ziņkāres pēc saskaitu, paprātoju, kas varētu sanākt. :D Bet tas ir dzīves skaitlis, kam esot maza saikne par savstarpējām attiecībām. Saskaitot datumu, mēnesi, gadu var uzzināt vairāk par sevi, un savu uzdevumu.

Un tagad es tā parēķināju savus kolēģus, ar kuriem man ir tiešais kontakts, visi principā ir man neitrālie skaitļi, ir bijis arī naidīgais skaitlis. Savukārt manas dzīves gājuma nozīmīgie cilvēki, piemēram, draugi, ģimene, radinieki ir man labvēlīgie skaitļi. Tikai tagad tā pa īstam parēķināju.
03.09.2013 14:53 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Cheryl, ja es, piemēram, esmu dzimusi 11. datumā, tad mans skaitlis ir 2, vai ne?
Ar kuriem cipariem man ir labas attiecības? :)
03.09.2013 14:55 |
 
Reitings 675
Reģ: 07.09.2012
Kordelia, tik smalki par citām zīmēm nezinu, tik par sevi un sev labvēlīgajiem skaitļiem. :D
Bet par 2 atceros, jo man tas labvēlīgs skaitllis ir. Tev labvēlīgi - 2, 1, 3; vēl var būt 6 un 9 (kas tev skaitās neitrāli), pārējie so so.
Bet tas arī pašai ir jāskatās, jo, piemēram, man neitrāls skaitās 6, bet patiesībā tas ir "mans cilvēks". Ar vīrieti 6 man ir acumirklīga kaisle, seksuāla pievilkšanās, sirsnīgas attiecības, saprotam viens otru. Bet sieviete 6 man ir ļoti laba draudzene. Draudzība izveidojas ātri, saprotamies no pusvārda, jaukas sarunas, esam vienādas.
03.09.2013 15:15 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
a ja mans skaitlis ir 6 , tad ar kādiem man būtu jādraudzējas ? :)
03.09.2013 15:17 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Mans vīrietis un labākā draudzene, abi ir 4. Laikam tāpēc ar vīrieti visu laiku plēšos. Bet ar draudzeni gan viss ir ok.
03.09.2013 15:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits