E-talons pēc atlaides

 
Reitings 295
Reģ: 24.10.2012
Kas notiek ar e-talonā ielādētajiem braucieniem pa 0.25LVL pēc studenta statusa nepagarināšanas?

Būtu jau jauki sapirkties un tad vizināties, izmantojot iepriekš sapirktos lētos braucienus, pēc studenta statusa zaudēšanas :)
27.08.2013 14:06 |
 
Reitings 340
Reģ: 22.05.2011
To, ka atsevišķos varēs izlietot visus, bet mēnešbiļeti tikai iesākto, man arī teica RS info tālrunī. Bet 2013.g.
29.09.2015 20:37 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
b. ja tomēr nenobloķējas, tad kad būs kontrole, viņiem izleks error, kad pārbaudīs tavu e-talonu un būs sods līdzvērtīgs, kā braucot bez e-talona


Smieklīgi :D Ja tā tiešām ir, noteikti var labi pasūdzēties patērētājos. Nu nevar būt tā, ka ļauj vispār nopīkstināt un tad tomēr pasaka, ka sorry, piemānījām, lai iekasētu sodiņu. Ja ņem nost, tad lai nogriež kā ar nazi pavisam, nevis spēlē kaut kādas spēlītes.
29.09.2015 21:22 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Apsēdos, padomāju, tas b. variants VISPĀR neiztur kritiku. Braucieni nesummējas. Vispirms jāiztērē tie, kas ir. Tātad, ja ir 20 studentu braucieni, tad jāiztērē tie 20, lai tiktu pie nākamajiem ne-studentu nopirktajiem. RS grib teikt, ka nebūtu neviena cita varianta, kā gaidīt to brīdi, kad uzskrien kontrolei, lai turpmāk ar e-talonu vispār kaut ko varētu iesākt? :D Derīga termiņš pašam e-talonam ir daudz ilgāks.
29.09.2015 21:26 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Braucu trolejbusā, Ķīpsalā reida kontrole. Kontrolieris man pajautāja, kpc neesmu pagarinājusi statusu, jo rīt par braukšanu ar lētajiem braucieniem būšot 20€ sods.
Vēl 2 meitenēm uz to norādīja.

Dzīvosim, redzēsim, man rīt jābrauc no Pārdaugavas uz alfu plkst.6os, kad vēl nav vaļā narvesen būdiņa, braucienus nopirkt iespēju nav, jo nav arī tā aparāta manā pieturā, un vēl ir studentu braucieni. Ziņošu te, ja ceļā pagadīsies kontrole un vai vispār izdosies nopīkstināt vairs.
30.09.2015 18:14 |
 
Reitings 312
Reģ: 22.07.2015
Interesanti komentāri, - cik atceros, vienu gadu, kad pati nebiju vēl pagarinājusi studenta statusu, man liekas, viņi vnk. sasummēja manus jau nopirktos braucienus kopā - tā it kā es būtu pirkusi dārgās biļetes, bet kas attiecas uz sabojātu/nedaudz ieplēstu etalonu - pavasarī nācās mainīt pavisam neliela/mikroskopiska ieplīsuma dēļ - par to vēl bija jāpiemaksā kādi 2.50eiro, savukārt, kad viņi manu vārdu bija uzdrukājuši nepareizi, samaksu otreiz gan nejautāja.
30.09.2015 18:34 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Ieva294, ko viņi tur dzen, tas taču nav normāli. Es tiešām skandālu taisītu, ja man tā gadītos, ka ļauj nopīkstināt, bet sods jāmaksā. Galu galā - kāpēc nekur par to neinformē? Ir informācija par to, ka jāpagarina līdz 15. oktobrim, bet nav minēts nekas, kas notiks pēc tam. Vai arī maldos un nevaru atrast?
Kamēr vēl studēju, bija reizes (lielākā daļa :D), kad termiņš bija beidzies, nebiju pagarinājusi, bet vēl braucu un viss čiki piki.

Lai vai kā, man ir palikuši pāris braucieni, ne vairāk kā 10, kas pirkti, kamēr vēl studenta atlaide, bet braucu tik reti, ka varētu iet līdz Jaunajam gadam :D
30.09.2015 20:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits