Tavs horoskops.

 
Reitings 97
Reģ: 27.10.2012
Sveikas! Sākšu ar to, ka vispirms novēlu visām šajā lietavu pilnajā dienā sirdī atrast kādu saules stariņu!! :) Bet nu par tēmu.
Tātad,jautājums sekojošs- kas esi pēc horoskopa?

Vai tiešām ir tā, ka visi vēža zīmes pārstāvji ir jūtīgi, auni-ietiepīgi, skorpioni ļoti riebīgi pēc rakstura utt?

Cik lielā mērā jūsos ir dotās horoskopa zīmes īpašības?

Piemēram, esmu vēzis. Esmu ļoti melanholiska radība, vienmēr visu ņemu pie sirds,ļoti labi maskējos(emocijas),mīlu mājas un labprāt izbaudu vientulību. Tātad diezgan atbilstoši, bet zinu, ka ir arī tādi vēži, kuri ir pilnīgi savādāki.
Kā ar jums?
20.08.2013 15:39 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Piekriiitu,ka skorpioni meedz buut ļaunatminīgi, atriebīgi un greizsirdīgi. Vnk, zinu daudzus sis zimes paarstaavus.
Protams ne jau visi tadi, bet nu lielaaka dala tomer ir... p.s astrologija arii ir mana stipra puse, loti intereseejos un arii maacos sajaa jomaa.
20.08.2013 19:11 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
esmu auns un man vienmēr taisnība! :D
20.08.2013 19:14 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Esmu vēzis un jā, daudz kas ir kopīgs :D
20.08.2013 19:15 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
Kaislība, iekāre un vara. Skorpions ir Zodiaka spēcīgākā un arī viena no pretrunīgākajām zīmēm. Skorpioni ir stipri, enerģiski, savtīgi, ar tieksmi uz zināšanām. Tai pašā laikā sapņaini un ar labu intuīciju. Nosliece uz galējībām un pārspīlējumiem.

Skorpioni dzīvi izdzīvo un viņiem raksturīgas intensīvas un dramatiskas attiecības. Skorpioni ir gudri un viņiem ir atbildes uz gandrīz visiem jautājumiem—izņemot tās, kuras attiecas uz pašiem.

Tas ir tipiski par mani kā skorpionu.
20.08.2013 19:18 |
 
Reitings 734
Reģ: 04.12.2012
Domāju, ka ir skaidra mana horoskopa zīme.
Viss ir samērā vienkārši saistībā ar horoskopiem, ja cilvēks atbilst savam horoskopam, tad viņam piemīt arī tipiskās īpašības, ja ne- tad tur tāds kiš miš pa druskai. Man ļooti patīk tipiskie savu zīmju pārstāvji, jo tas viss man liekas interesanti :) Ja cilvēks skaidri izrāda kādas noteiktas īpašības, kuras jau esmu novēroju kādam noteiktai zīmei, ātri uzminu.
Draugi smejas, ka man jāraksta par visu šito grāmata, uzstājos parasti ballītēs ar novērojumiem :D

Tipiskie vēži-pārlieku emocionāli, ar ūdensvīriem nespēju sastrādāties, jo pārlieku dara pa savam darbu, zivis - viņu sliktās īpašības panesu tikpat slikti kā vēžu pārlieko jūtīgumu, lauvas - patīkami cilvēki, ja nekāpj uz varžacīm vai nesajūt pārlieku konkurenci, svari - man patīk apdomība, nu tā iepazīstot cilvēkus, izveidojas visādi novērojumi :)

Par sevi. Jā, dvīnis. Ļoti izteikts, bet toties dzīvē nekad nav garlaicīgi, ne man pašai, ne citiem ar mani. Cits variants, ka vienīgais, tas man no vārda skaidrojuma perosnībā, es veidoju savu cilvēku loku, jo, ja cilvēks man neliksies interesants vai jēdzīgs, es nespēšu ar viņu kontkatēties, vai arī, reizēm (jo darbā, studijās utt taču nevar izvēlēties - ar sito gribu kontatēties, ar to ne) jāpieliek lielas pūles, lai uzturētu attiecības.
20.08.2013 19:21 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Ja interesētos vairāk par astroloģiju, zinātu, ka tā viena zīme raksturo cilvēku tikai daļēji. ;)
20.08.2013 19:21 |
 
Reitings 143
Reģ: 15.06.2010
Vēzis-garstāvoklis mainās ik minūti,domāju ko citi par mani saka,no malas izskatās,ka esmu grūti pieejama,nejūtīga,aizraujoša,greizsirdīga,noslēpumaina
20.08.2013 19:23 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Auni un Vērši man īsti neiet pie sirds - pirmie par daudz spītīgi, bet otrie vispār šķiet, ka nedzird, ko partneris saka, toties baigie darbarūķi.

Vērsis nevis nedzird, bet dzirdēt negrib. Ir tāda fīča. Sava miera saglabāšanas nolūkos bieži vien izliekas, ka nedzird provokatīvas frāzes. Vērsim patīk miers un komforts. Un pedantismu vērsim grūti piedēvēt. Nav netīrīgi, bet pārmēru ar pulēšanu un pucēšanu neaizraujas - tā vietā atrod citas lietas, ko darīt.
Skorpions nebūs riebīgs, ja viņu nekacinās. Bet ļoti straujas dabas. Ja kaut ko nodarīsi, varbūt arī pateiks, ka piedod, bet nemaz nemēģinās aizmirst un pie vajadzības bāzīs atkal zem deguna.
Vēzis tiešām emocionāls un romantisks. Principiāls, tas spēj tiešām kaitināt.
20.08.2013 19:26 |
 
Reitings 57
Reģ: 29.01.2009
Oho, saskaitīju kādus 6,7 mežāžus diskusijā. :D

Esmu lasījusi daudzus horoskopus un piekrītu tam, ka mežāži ir ļoti ietiepīgi, un nemāk sadzīvot ar citiem mežāžiem - jo abiem esot ragi (pa daļai uzskatu, ka atbilst, jo ar māsu un citiem mežāžiem sadzīvot nemāku, bet varbūt tās ir tikai manas iedomas).

To Misssssss - esmu lasījusi, ka visslabākā saderība mežāžiem esot ar vēršiem un vēžiem.

Ir sanācis tā, ka (ne speciāli) mans iepriekšējais draugs bija vērsis - bija ok, bet tomēr kaut kā pietrūka, savukārt ar vēzi - tagadējo draugu - domāju, ka ir perfekta saderība - vēzis it kā piebremzējot straujo mežāzi, kas manuprāt ar atbilst realitātei:)
20.08.2013 19:30 |
 
Reitings 870
Reģ: 16.01.2013
Esmu skorpions. Nezinu,cik ļoti apraksts atbilst īstenībai.:D
20.08.2013 19:32 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Esmu tipiska jaunava. Atbilstu visam šīs zīmes raksturojumam.
20.08.2013 19:32 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Es esmu Strēlnieks. Jā, esmu gan jautra, atsaucīga, optmistiska, gan arī godīga, tāpēc bieži varu pateikt to, ko parasti labāk neteikt :D nezinu vai tas ir horoskopa dēļ, bet esmu ļoti runīga. Tipiski strēlniekam, esmu ļaunatminīga, ko pastiprina mans nejaukais raksturs...
Emm.. vispār kaut kādai daļai manam horoskopa raksutrojumam, varu sevi ieraudzīt, bet tomēr dažām lietām no tā, varu nepiekrits 100%, jo ir gluži pretēji. Bet nu 100% jau nevienam nav :)

Sadzīvot pagrūtāk ir ar Jaunavām un Skorpiona zīmēs esošajiem vīriešiem, bet vieglāk man ir bijis ar Svariem, Lauvām :) (tie ir tikai tie vīrieši, kuriem zinu horoskopa zīmi)

No ne "klasiskajiem" horoskopiem, šis man patīk:

Strēlnieks - tas ir vēlviens zodiakāls pizģec. Strēlnieka personīgajam viedoklim jākļūst par patiesību priekš visiem, kas atrodas no viņa netālu. Stāsta to pat tad, kad viņam uzstājīgi iesaka to nedarīt vai arī vispār sola par to sadauzīt seju. Nedomā par to, ka uz viņu var apvainoties. Vispār, maita, ļoti veiksmīga zīme, kas nedaudz kompensē pastāvīgs naudas trūkumu. Strēlnieku, neskatoties uz muldēšanas caurejas nosliecēm, mūzīgi piebaro un apsilda. Tas viss tikai tāpēc, ka viņš māk izlikties par mīlīgu, it īpaši, kad mute aizņemta ar ēdienu. Galvenais mīnuss - nekādīgi nevar aizvērties, stāstot citiem taisnību par visiem, tāpēc var izmuldēt lieku, par ko atkal var dabūt pa seju. Noslieces uz visām narkotiskajām atkarības formām, reliģiozu fanātismu, kas pēc idejas ir viens un tas pats. Labsirdīgs, bet huj to uzreiz sapratīsi.
20.08.2013 19:36 |
 
10 gadi
Reitings 1488
Reģ: 17.01.2013
Es Strēlnieks esmu- dabu nemīlu. Bet pārējais viss atbilst, man bieži saka, ka savu viedokli tikai atzīstu un uzspiežu to citiem.
20.08.2013 19:39 |
 
10 gadi
Reitings 124
Reģ: 04.08.2009
Skorpions ar lielu svara ietekmi . Teorētiski , kā " rakstīts " tā arī ir
20.08.2013 19:40 |
 
Reitings 1300
Reģ: 07.10.2012
Esmu dvīnis, diezgan tipisks.

Pamanu, ka šeit pavisam maz pārstāvēti dvīņi :/
20.08.2013 19:42 |
 
10 gadi
Reitings 124
Reģ: 04.08.2009
Un man patīk tikai skorpioni :D jo liekas , ka tos es saprotu pilnībā
20.08.2013 19:42 |
 
Reitings 479
Reģ: 04.07.2013
Esmu tipisks mežāzis.
20.08.2013 19:51 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Zivis

(21.02. - 20.03.)

Ietekmē: Venera, Jupiters.

Akmeņi: mēnessakmens, safīrs, smaragds, pērles, ametists.

Krāsas: jūras zila, purpurs, violeta, zila, jūras zaļa.

Laimīgie skaitļi: 6, 7, (visi skaitļi, kas dalās ar 7), 11, maģiskie- 3, 7, 9, 12.

Veiksmīgās dienas: pirmdiena, ceturtdiena, piektdiena.

Neveiksmīgā diena: trešdiena.

No 21. februāra līdz 1. martam Saturna ietekmē dzimušie ir kaprīzas dabas, ar nepiepildāmiem sapņiem, vientulību un pārmaiņas.

No 2. līdz 11. martam Jupitera ietekmē dzimušie mīl varenumu un slavu, ir jūtīgi un godkāri, svinīgi un godīgi.

No 12. līdz 20. martam Marsa ietekmē dzimušie ir manierīgas, pretenciozas personības, sabiedriski, izpalīdzīgi un mīl kolektīvas izpriecas.



Vispārīgs raksturojums

Zivis parasti spēj saprast visus, izņemot sevi. Visu mūžu var pavadīt, taustoties un klūpot sava “Es” meklējumos. Zivis parasti spēj ietekmēt viss, ikvienas sāpes, karstums un aukstums, padarot viņas apātiskas. Dažām piemīt nervoza, enerģiska daba, kas uztur viņas možas dienām un nedēļām ilgi. Uzsākot neskaitāmus projektus un plānus, kurus atliek uz vēlāku laiku. Zivis interesējas par visu un visiem, taču ļoti īpatnēji. Tām nav nekas patiesi vērtīgs. Viņas atrodas kaut kur pusceļā starp sākumu un beigām.. Sievietei ir vieglāk būt Zivij nekā vīrietim, jo sabiedrība gurdenu, sapņainu un neizlēmīgu sievieti uzskatīs par apburošu, turpretī vīrietī šīs īpašības neatzīs. Viņas reti jūtas vēlamas. Zivis ir upuri sev pašām un citiem. Viņas spēj saglabāt mieru īstās briesmās un krist panikā sīkumu dēļ. Iespējams, ka šajā zīmē dzimušie ir īpaši uzticamākie un piekļāvīgākie cilvēki no visām Zodiaka zīmēm. Viņas turas pie savām ciešanām, kuras maldīgi uzskata par realitāti. Parasti virsroku ņem viņu "realitāte", kas palīdzētāju ievelk vilšanās tuksnesī. Tamdēļ starp Zivīm ir tik daudz liktenīgo sieviešu.



Veselības stāvoklis

Zivju zīmē dzimušie cilvēki ir maigi un pakļauti visādām slimībām. Tās uzbrūk pēkšņi un norit ilgstoši. Zivis parasti rūpējas par savu veselību, nodarbojas ar profilaksi un meklē saslimšana cēloņus. Steidz lasīt dažādus medicīnas žurnālus un brošūras, ar kurām bieži sevi maldina. Viņas ir izvēlīgas uztura lietošanā un ciena delikateses. Jūtīgākas vietas organismā ir ekstremitātes, iespējamas tūskas, reimatisms, audzēji, polipi, saaukstēšanās, abscesi. Ieteicami fiziski vingrinājumi, atvaļinājums jūras krastā, bieža atpūta. Vēlams silts klimats, jāizvairās no mitrām telpām.



Profesionālā joma

Zivis ir ārkārtīgi talantīgas. Viņām labi padodas darboties jomās, kas saistītas ar mākslu. Daudzas Zivis izrāda interesi par visu neparasto: astroloģiju, hiromantiju, jogu un citām okultām zinātnēm. Šādi cilvēki var būt lieliski mēdiji. Daudzi no viņiem cieš neveiksmi tur, kur citi bez problēmām tiek galā. Attieksme pret naudu Zivīm ir atkarībā no dzīves uzskatiem. Zivīm nepieciešams savs darba ritms. Viņas labi reaģē uz apstākļiem, neuzstiepj savu gribu un viedokli, neizdara spiedienu pašas un noraida spiedienu no citas puses. Zivīm piemērotas profesijas ir medicīna, zvejniecība, kuģu būve, kurpnieka amats, pedagoģija, garīdzniecība, biržas lietas.



Sirdslietas

Zivis ir noslēpumainas un viņu sirds ir plaša kā jūra, kas piepildīta ar visdažādākajām kaislībām. Mīlestība atnāk pie Zivīm klusi un atplaukst nemanāmi. Viņas var ilgi uzturēt platoniskas attiecības un vienatnē pārdzīvot savu kaislību bez izteiktas vajadzības pēc pretmīlas. Dažas Zivis viegli padodas kaislībai, viņu jutekliskums ir spēcīgs un aizrauj arī citus. Zivis grib, lai viņas izvēlas, bet tām jājūt, ka Jūs tiecaties tieši pēc viņām. Tās zina, kā sākt attiecības ar cilvēku, taču nezinu, kā tās izbeigt. Viņas necīnās ar sāncensi, bet noiet malā, novēlot Jums laimi. Zivis ir ar mieru labāk nest lielu upuri, nekā sarīkot skandālu vai greizsirdības scēnu. Nereti iemīlas cilvēkos, kurus ar savu mīlestību cenšas glābt. Mīlestība Zivīm nozīmē palīdzību. Vīrieša kaislību diapazons ir no donžuāna, alkstoša atdoties visām sievietēm, līdz klusējošam cietējam un mīlestības upurim. Sieviešu jūtas svārstās no romantiskas, mistiskas un liktenīgas sievietes līdz uzticīgi maigai, lai gan ne visai padevīgai, sievai. Zivis jutīsies laimīgas ar Jaunavu, Vēzi, Mežāži un Vērsi. Lieliska saprašanās ar Skorpionu, bet jāizvairās no Dvīņiem un Svariem.

20.08.2013 20:13 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Auns

Vīriešu zīme, kardinālā uguns

Plusi: aktīvs, nepacietīgs, neatlaidīgs, tieksme uz sacensību.

Mīnusi: pārdrošs, rupjš, nemierīgs, impulsīvs, bieži pamet uzsākto pusratā.



Vērsis

Sieviešu zīme, fiksēta zeme

Plusi: praktisks, pacietīgs, uzticams, konservatīvs, jūtīgs

Mīnusi: spītīgs, lēnīgs, materiālists, tendence uz konfliktiem



Dvīņi

Vīriešu zīme, mainīgais gaiss

Plusi: ātrs, veikls, zinātkārs, labi kontaktējas ar apkārtējiem.

Mīnusi: nepastāvīgs, nepacietīgs



Lauva

Vīriešu zīme, fiksēta uguns

Plusi: radošs, lepns, augstsirdīgs, pateicīgs, optimists

Mīnusi: godkārīgs, lielīgs, varaskārs, bērnišķīgs.



Jaunava

Sieviešu zīme, mainīgā zeme

Plusi: kārtīgs, punktuāls, uzņēmīgs

Mīnusi: kritisks, alkatīgs, skandalozs, melanholisks



Svari

Vīriešu zīme: kardinālais gaiss

Plusi: draudzīgs, sabiedrisks, miermīlīgs, laipns

Mīnusi: svārstīgs, neizlēmīgs, divdomīgs, apātisks



Skorpions

Sieviešu zīme, fiksētais ūdens

Plusi: drošsirdīgs, izlēmīgs, kaislīgs, labs izpildītājs

Mīnusi: noslēgts, sarkastisks, nepacietīgs, greizsirdīgs, viegli uzbudināms, atriebīgs.



Strēlnieks

Vīriešu zīme, mainīgā uguns

Plusi: taisnīgs, augstsirdīgs, brīvdomīgs, reliģiozs, patīk jokot

Mīnusi: vērsts uz sevi, netaktisks, pļāpīgs



Mežāzis

Sieviešu zīme, kardinālā zeme

Plusi: nopietns, praktisks, atbildīgs, taupīgs, uzmanīgs

Mīnusi: egoistisks, stūrgalvīgs, karjerists, birokrātisks



Ūdensvīrs

Vīriešu zīme, fiksētais gaiss

Plusi: pacietīgs, draudzīgs, loģisks, intelektuāls, progresīvs

Mīnusi: ass, ekscentrisks, dumpīgs, neiedziļinās detaļās



Zivis

Sieviešu zīme, mainīgais ūdens

Plusi: emocionāls, intuitīvs, žēlsirdīgs, līdzcietīgs

Mīnusi: vājš, sasaistīts, nepraktisks, pesimists.
20.08.2013 20:15 |
 
Reitings 692
Reģ: 02.12.2012
ūdensvīrs, diezgan tipisks :D brīvību un atkarību mīloša, reizēm galīgi atrauta no zemes virsas.. sakrīt pat tādas lietas, kuri lauciņi dzīvē mani varētu interesēt, par ko es varētu mācīties un tā, arī intereses tā, pa lielam ņemot, sakrīt ar to, kas rakstīts horoskopu lielajā kaudzē! visvairāk brīnījos par to, ka perfekti sakrīt arī sliktie niķi - esmu ekscentriska un patīk vientulība! ekscentriskums izpaužas bieži, bet tā vientulība atkal pa retam, bet tad ir riktīga, tad es atslēdzos pilnībā, uzlieku mīksto visam un visiem. man atkal visādas saderības un nesaderības ar cilvēkiem tieši sakrīt, pa dzīvi :D varētu teikt, ka 95 % no internetā izlasāmās informācijas par ūdensvīriem, ir stāsts par mani! :)
20.08.2013 20:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!