Ko daritu Tu?! Man tuvie cileki - krapj viens otru!

 
Reitings 246
Reģ: 08.07.2013
Protams, tresajam liekam, it ka nav jabut pa strapnieku, bet esmu nonakusi loti skaudra un skumja situacija...

Es, bralis, brala sieva!
Ar brala sievu mums loti, loti labas, senas un milas attiecibas!
Bet tai pat laika ari ar manu brali esam lieli draugi un svarigi viens otram...

Sodien sanemu zvanu no brala sievas, ka vina iekspusi brala masina( nejautaju tisam vai netisam) bet atradusi( vai meklejusi, jo aizdomas uz tadu pusi bijusas) zam auto aizmugureja sedekla - glito prezervativa pazinu( ciet ) ta ka pasleptu, ja nu kas!
Komplekta ar to, vel autosalona citas krasas matus :)

Aaaa bralis sobrid ir izbraucis no LV, bet ap pusnakti bus majas! Zvana man prsa, kas vina sievai, vina neruna, necel telefonu!
Ar mani priecigs aprunajas par veiksmigo izbraukumu un teicu, ka neko nezinu par vina sievinu!

Es nevelos pienemt tik acim redzemo patiesibu... Loti gribetos kaut vina man neko vispar nebutu teikusi...
Ka man tagad rikoties?? brala sievu mierinaju, ka vareju ( teicu, ka neko jau nevar zinat, varbut tas kadam citam, vai atrodas jau tur sen utt. ), bet vina jau ari nav tik naiva un akla...

Vai atzvanit bralim un izstastit par situaciju vina maja, sievas atradumu,lai sagatavojas sivakara situacijai! Vai atstat visu pasu rokas?
Sapigi...:(
19.08.2013 19:21 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Kubiete, acīmredzot, tavai mātei ir/bija joberi,

Galvenais,ka visi zina lbk, kuras mātei ir bijuši joberi un kuras mātei ir vīri un ne-joberi:D
19.08.2013 22:50 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
IZLASI PIEMERS BIJA NE JAU PAR MATES VIRU DOMATS . PAR DRAUGU...NELAULATU DRAUGU... TIKAI DRAUGU

Izlasi diskusiju - diskusijā ir vīrs un sieva, nevis nelaulāti dzīvesbiedri. Tad kāda jēga vispār tavam piemēram?
19.08.2013 22:50 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Es pasaku dažkārt skarbi, bet saku ka ats ir., Nu ja nav zagsa vai baznīcā bijuysi tad nav.
19.08.2013 22:50 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Iedomājaties situāciju,kad jūsu mamma,kura būtu šķīrusies ar tēvu un viņai būtu brūtgāns un jūs uzzinātu,ka viņašo brūtgānu krāpj. Jūs nodotu miesīgu māti viņas draudziņam? Nodotu savu ģimeni cilvēkam,kas nav jūsu ģimenee? Es nenodotu. Mamma ir mamma, brālis ir brālis. Draudziņi ir draudziņi.

PAR ŠO ES RUNAJU
19.08.2013 22:51 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es pateiktu brālim, bet ne jau ,tāpēc lai viņš paspētu izdomāt atrunas, bet gan ,jo man apniktu skatīties kā viņš mokās neziņā.

Ir sievietes,kuras var paturēt visu sevī un tādas,kurām ir nepieciešams izrunāties ar kādu,lai sajustos labāk, izkratītu sirdi, saņemtu no malas neitrālu viedokli kā rīkoties, ko darīt tālāk. citām pat nav nepieciešams padoms, bet gan viņas pašas labāk spēj saprast kā rīkoties,ja ir pateikušas vārdiski kādam, vai arī uzrakstījušas vēstuli. nesaprotu sašutumu par to,ka sieviete ir izkratījusi savu sirdi. man gan nav saprotams ,kāpēc viņa vīra brālim to pastāstīja,jo viņš neteiks- jā, mans brālis krāpj tevi,ja arī tā būtu. var būt viņa patiešām brāli uztver kā ļoti labu draugu, vai arī centās izvilināt informāciju par to vai patiešām krāpj viņu ,jo citreiz jau brālis brālim var par saviem piedzīvojumiem izstāstīt.

es gan naivi necerētu,ka gan mati,gan prezis netīšām atradās mašīnā:D visādi pārpratumi var gadīties, taču..
19.08.2013 22:52 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Protams,kāda ies un teiks mammas draudziņam,ka mamma ik pa laikam paniekojas ar citiem. Jāāā....nu nevajag te smīdināt tautu,tēlojot nez kādus paraugus. :D :D :D
19.08.2013 22:53 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Čāča, sāp tikai ģimenei? Vīram, sievai, draugam nesāp?

Nav runa par sāpēšanu un nesāpēšanu.
19.08.2013 22:53 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tieši tā, vissu pasauli nesalapīsi. Savējiem vienmēr ir prioritāte. Lai arī ko viņi neizdarītu.
19.08.2013 22:54 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
Rolla! Piedod, be neticu es tādiem tekstiem - esmu laba, nevienam pāri nedaru, nevienam ļaunu nevēlu, bet tajā pašā laikā bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem ne tikai noskaties kā brālis krāpj savu meiteni, bet pat palīdzi viņam to darīt piesedzot. Un starp citu, tieši šāda "mīlestība" pret savu ģimeni arī rada briesmīgu sabiedrību, jo arī bērni tiek tā audzināti - viņus aizstāv, atļauj neuzņemties atbildību, lamā tos, kas pamana blēņas, nevis soda savas atvases. Es uzskatu, ka neatbalstot sliktās lietas saviem tuviniekiem es panāku daudz labāku rezultātu un rezultātā ne tikai vēlu viņiem labu, bet arī palīdzu to labo sasniegt.
19.08.2013 22:55 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Protams,kāda ies un teiks mammas draudziņam,ka mamma ik pa laikam paniekojas ar citiem. Jāāā....nu nevajag te smīdināt tautu,tēlojot nez kādus paraugus.
+

Tie pārpareizie zini kā vēlāk no dzīve straujas? :D
19.08.2013 22:55 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Iedomājaties situāciju,kad jūsu mamma,kura būtu šķīrusies ar tēvu un viņai būtu brūtgāns un jūs uzzinātu,ka viņašo brūtgānu krāpj. Jūs nodotu miesīgu māti viņas draudziņam? Nodotu savu ģimeni cilvēkam,kas nav jūsu ģimenee? Es nenodotu. Mamma ir mamma, brālis ir brālis. Draudziņi ir draudziņi.

PAR ŠO ES RUNAJU

Nu tad šis piemērs nav korekts kaut vai ar to, ka diskusijas jēga nebija parunāt par draudziņiem, bet par laulāto pāri. Tagad, lai ērtāka izskatītos tā pozīcija, kuru aizstāv šī piemēra autore, tiek runāts par "draudziņiem", kaut gan tas nekā nesakrīt ar diskusijas tēmu un arī visiem komentāriem, kas pirms tam bija uzrakstīti, piemēram, manējiem.
19.08.2013 22:56 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Dažas te tik gudras un taisnīgas. Dievs dod, lai Jums tas dzīvē arī atmaksājas! :) Nopietni. Es neko nenosodu, katram ir savas vērtības, man ģimene, jums - taisnība, vēlme šo pasauli padarīt labāku. Nu lai izdodas :)
19.08.2013 22:56 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
Krista Bet tā būtu viņas izvēle, ne vairs manējā, savu dzīvi veidot kā nelaimīgu stāstu un sabojāt mūsu attiecības. Iespējams, tas mainītu viņas pieeju lietām un situācijām, ja nē, tad vismaz es no tādam situācijām varētu daudz mācīties un augt.


Bet par pārejām runājot, čāčai un rollai, vismaz ir loģisks pamatojums- viņas tā ir audzinātas. Tās ir viņu izvēles, viņas uzskata to par pareizu.

Bet par kubieti es brīnos, jo liekas, gudra, pašpietiekama sieviete, bet strīdās ar pamatojumu "situ dūri galdā, lai mans viedoklis atšķirtos, ja jūs sakiet balts, tad es melns un vēl pa vidu nolamāšos".
19.08.2013 22:57 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Piekītu Nazim.
Teorētiski mēs visam varam tēlot svētās ar baigo morāli, bet praksē puse aplauztos.
Es arī starpcitu biju ar savu morāli un 'par dažām lietām teicu ''es nekad'', bet man sejā iecirtās situācija,kad aplauzos līdz pēdējam. Dzīve iecirta sejā manu morāli un tā nu es dzīvoju nu jau ar pavisam citj domāšanu. Domāju,ka daļai te būtu līdzīgi,ja pašas nonāktu situācijā šādā vai līdzīgā. ( un protams, būs kas tgd klups virsū ar to,ka nē, līdz mūža galam visi tagadējie uzskati būs tādi paši arī pēc gadiem 10-20- muļķības.)
19.08.2013 22:59 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Es izteicu savu viedokli uz kuru man ir tiesibas. tas ka aizliegts?
19.08.2013 23:00 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
Es izteicu savu viedokli uz kuru man ir tiesibas. tas ka aizliegts?


Nē, godīgi sakot, man , vismaz, pat patīk viņu lasīt, jo viņš ir spēcīgs. Bet, vai viņš, šoreiz, ir pamatots?
19.08.2013 23:02 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
bet strīdās ar pamatojumu "


PAMATOJU ES TE IZTEICU SAVU SUBJEKTIVO VIEDOKLI. TADI IR MANI UZSKATI. KURI RADUSIES NO0 DZIVE PIEREDZETA Tā derēs? Jeb vēl nepielec?
19.08.2013 23:02 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
šoreiz, ir pamatots?


Vados no dzive p[ieredzētā. Kadreiz sen, sen atpakaļ domaju citadi. Tikai man tad bija Džuljetas vecums. Sen vairs tik pārpareizi naiva neesmu. Un ai ku 70% cilvēku tēlo.
19.08.2013 23:04 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Sievietei bija labāk izkratīt sirdi mammai, draudzenei, māsīcai:)

Kāda atšķirība vai ir draugs, ar kuru dzīvo 10 gadus kopā ,vai arī laulāts pāris ? jūtas nemaina statuss..sāp abos gadījumos krāpšana. ja nav precēta/s,tad maz vai norakstāma/s? man šo visu nesaprast. ja nesen ienākusi sieviete/vīrietis ģimenē, tad var teikt- viņi 2mēnešus kopā un nekas tur nav, bet ja jau kādus 2 gadus ir kopā ,draudzējas, dala vienu jumtu , katru dienu pavada kopā, rūpējas viens par otru, tad tas jau ir nopietni neviss - viņi draiskojas viens ar otru, nekas tur nav.
19.08.2013 23:04 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Alondra, atver acis!!! Dzīvē notiek vēl daudz vairāk netaisnīgu/sliktu lietu, bet Tu šobrīd cepies par galīgu sīkumu. Tu vari runāt ko gribi, es savas domas nemainīšu.
19.08.2013 23:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!