Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs + bizness = ?

 
Reitings 202
Reģ: 25.04.2013
Vēl nesen ar vienu paziņu runājām, ka varētu attīstīt to un šito, dalījāmies idejās par karjeru, biznesu un tamlīdzīgi. Šodien skatos Facebookā, ka viņa jau palaidusi labu savai jaunizveidotajai aģentūrai! :) Man tāds prieks, ka cilvēki sadūšojas un kaut ko dara.

Un tad paskatos uz sevi, ka es tikai runāju un runāju, bet īsti neko nedaru. Gribas arī savus projektus attīstīt, nevis tikai kalpot citiem. Bet kā to visu savienot ar pašreizējo darbu? Varbūt te ir meitenes, kas apvieno abus, gan algoto darbu, gan savu biznesu? Kā jās darāt? Ja darbs ir standartā no 9.00 līdz 18.00, tad jau tāpat noteikti pa darba laiku sanāk kārtot arī biznesa darīšanas? Zvanīties, tikties. Nu labi meilus var kaut naktī sūtīt. Bet liela daļa darbu jau tāpat jāveic pa dienu. Kā ar komandas vadīšanu? Vai tas ir reāli, ja pats strādā kur citur?

Droši vien forši tiem cilvēkiem, kas var darīt, ko paši grib. Nevis baidīties, katik priekšnieks nepamana ko jūs darbā darat :)
13.08.2013 16:32 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Man atkal otra problēma - darbā daudz brīvā laika, varētu savu biznesu attīstīt, bet nav ideju :D
13.08.2013 16:34 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nu daudzi to dara darba laikā - bīda savu biznesu - taču, ja to dari, tad neizmanto darba telefonu, datoru vai vismaz darba e-pastu, jo savādāk tas viss labi var nebeigties, tā sava biznesa bīdīšana darba laikā. ;)
13.08.2013 16:39 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.04.2013
aloe, laimīgā :) Tad jau mēģini un dari! Man liekas, ka man idejas katru mēnesi jaunas rodas. Protams ne visas ir īstenojamas, bet liela daļa vienkārši nomirst dabīgā nāvē dēļ tā, ka es nesaņemos
13.08.2013 16:45 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Tieši tā, pirms uzsāc savu biznesu, ir jārēķinās, ka šis JAUNAIS prasīs (un prasa) daudz laika un ieguldījumu. Daba dienu beigās un brīvdienās visticamāk būs jāstrādā sava biznesa labā. Tā pat ir jārēķinās, ka sākotnēja peļņa var pat nebūt. Un tad var likties,ka atdodies pa tukšo. Tā pat ir jāatcerās turpināt strādāt tik pat labi un ar tādu pašu atdevi līdzšinējā darba vietā, neskatoties uz to,ka mazāk gulēsi un atpūtai neatliek laika. Bet - savs ir savs. Ir jābūt lielai apņēmībai nepadoties un cīnīties.

Protams, uzsākot savu biznesu ir nepieciešami naudas līdzekļi (piemēram, ja būs nepieciešama mājas lapa), un ja Tev ir regulāri ienākumi, tad ir kaut cik nedaudz vieglāk šo mērķi (savs bizness) attīstīt.
13.08.2013 16:50 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Man ir gan savs bizness-uzņēmums, gan algots darbs. Nevēlos atteikties pagaidām no šis apvienošanas, jo esmu apmierināta. Pietiek laika gan uzņēmumam, gan algotā darba pienākumiem, gan arī brīvajam laikam. Vasarā brīvais laiks ir daudz, ziemās gan esmu ļoti noslogota, kas saistīts ar manu uzņēmuma specifiku. Apvienot varu, jo algotu darbu veicu paralēli savā uzņēmumā, gari un sarežģiti paskaidrot, bet, īsāk sakot, uzskatu, ka šādus apstākļus esmu nopelnījusi pateicoties smagam, smagam darbam, kurš vēl nav beidzies:)
13.08.2013 16:59 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Es strādāju divos algotos darbos + savs bizness.... Abos darbos vadība zin, ka man ir arī savs bizness... BET pamatdarbā vadība nezin, ka paralēli strādāju otrā darbā :D :D :D Baigais mudžeklis sanāca :D
13.08.2013 17:05 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.04.2013
Roxy, un kā tu to spēj? :D Es domāju tos abus algotos darbus? Tad jau nav normēts darba laiks vai kā?
13.08.2013 17:12 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.04.2013
Darba apjoms mani nebaida, jo jau esmu pie tā pieradusi, kad strādāju un mācījos. vairāk uztrauc, kā to apvienot ar algoto darbu. Vai par to vispār teikt priekšniecībai? Kā ar telefona zvaniem, tikšanām, vienmēr jātēlo, ka ej super garajās pusdienās? :)
13.08.2013 17:14 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Ponija

Viens darbs man ir pamat darbs, ar darba laiku kā parastajiem cilvēkiem un sēdēšanu visu dienu birojā pie kompja. BET man tajā darbā diez ko daudz nav ko darīt, tikai tad ja kāds kliets ienāk vai pa retam šādi tādi sīki ātri izdarāmi darbiņi.

Otram darbam man nepieciešams tikai dators un internets,un varu to darīt jebkurā diennakts laikā no jebkura datora jebkurā vietā ( kaut ārzemēs), tad nu paralēli pamatdarbam strādāju otrā darbā kurš aizņem vairāk laiku :D :D :D

Un savs bizness ir šogad ar draugu atvērām laivu nomu (kas atrodas manās mājās pagalmā, jo dzīvoju pie upes(Rīgā)) https://www.facebook.com/Zvejasielaslaivunoma

Tad nu tur kad esmu mājās nodarbojos ar laivām, bet tā to dara mans draugs ( arī paralēli saviem 2 darbiem) un nākošvasar jau skatīsimies, laikam algosim kādu cilvēku jau, jo izskatās, ka tā lieta sāk aiziet :)
13.08.2013 17:18 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Ponija

Cik nācies ar sadarbības parteriem tikties (pārsvarā jau viss caur epastiem un zvaiem tiek kārtots) tad vienkāŗsi norunājam ērtus laikus un viss...

Tā kā manā darbā zin par manu laivu nomu, tad uz telefona zvaniem vēsā mierā arī atbildu... tas netraucē...
13.08.2013 17:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits