Pi*dings :D

 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Jums ir tā bijis,ka Jums pēkšņi ienāk prātā kaut kas,ko Jūs gribat un viss- vairs nekrīt ārā no galvas un vajag un viss.
Man šitā bija ar matiem. Esmu izaudzinājusi līdz pus mugurai matus un viss...vajag īsus. Karē gribu. Saprotu,ka nevajag, bet gribu un nespēju to domu izmest no galvas. :D
Šitā es tiku pie nabas pīrsinga 21 gadā :D Un pie sarkaniem matiem uz pusmēnesi arī tiku.
Tagad man ir cits pi*digs,ko nevaru izmest no galvas. Saprotu,ka varu iztikt bez, bet vajag.
Es viena tāda, vai Jums arī tādas pēkšņās vēlmes uzrodas? Parasti cenšaties atgaiņāt tās no prāta, vai izpildīt?
06.08.2013 09:13 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Ar izskatu saistītās pārmaiņas ļoti ilgi izvērtēju, parasti īpaši neriskēju, pa gadiem esmu atradusi to, kas man vislabāk piestāv. Bet pusaudžu gados no daudzās trakulībām mani atturēja mamma un paldies viņai par to :D
Bet man aiziet ciet ar citām lietām.. piemēram, nesen izdomāju, ka gribu gleznot, nu tā gribu... sapirkos dažādus rāmjus ar audekliem (nezināju, cik lielu gleznu gleznošu :D), eļļas krāsas, otas un jau gandrīz molbertu arī nopirku... tajā dienā gleznoju kā traka, bet nepabeidzu, nu jau tā glezna gandrīz mēnesi stāv uz grīdas nepabeigta...
nu tas par mani, ja es kko izdomāju darīt, tad eju uz visu banku - ieguldu naudu, sapērkos visu ko, un tad pāriet..
06.08.2013 16:30 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
čāča, Just do it:) Nē, nopietni- tas tak tikai pīrsings! Apniks vai nepatiks- izņemsi ārā- nav tak tatoo:)
06.08.2013 16:37 |
 
Reitings 254
Reģ: 18.06.2013
Man tāpat bija ar matiem,bija gari mati un izdomāju,ka man vajag īsus,arī tieši karē.Nogriezu arī,tagad bieži vien skatos savas vecās bildes un raudu pēc garajiem matiem. :D
06.08.2013 16:43 |
 
Reitings 971
Reģ: 23.01.2011
Man tā ir bijis ar matiem.
Man jau smuki sāka ataugt mati ,pēc balināšanas nokrāsoju atpakaļ brūnus, mati jau līdz atslēgas kaulam izauguši bija, priekš manis tas bija ĻOTI daudz jau , izdomāju nogriezts pakāpenisko griezumu un čoklu slīpo :D

Tas bija drausmīgākais,ko jebkad biju izdarījusi :D Nekas, mati atauga un ATKAL sagribējās to pašu un atkal nožēloju.

Tagad mati atkal ir mazliet pāri atslēgas kaulam un negribas ne i domāt par čoklu un pakāpenisko griezumu.

Esmu ievērojusi,ka šīs vasaras laikā mati man ir atkopušies daudz maz un sākuši augt. Bet nepieciešams vēl galus apgriezt.
06.08.2013 16:49 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
čāča, Just do it Nē, nopietni- tas tak tikai pīrsings! Apniks vai nepatiks- izņemsi ārā- nav tak tatoo

nu es to pašu saku...nav jau arī uz sejas, kur visiem acīs lec...bet tā ir iegriba, bez kuras varētu iztikt.
06.08.2013 16:56 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
ir ir tā, sagribu un viss :D
nogriezu tādā veidā karē un tetovējumi arī tā tapa..

parasti pizdings uzvar prātu :D
06.08.2013 19:51 |
 
Reitings 870
Reģ: 16.01.2013
jāa,man tā ir sasodīti bieži! :D Bet vairumā gadījumu padodos savām iegribām un tās izpildu. Man šķiet,ka ko ļoooti gribi un nevari to izmest no prāta,tad..ir jādara.
06.08.2013 20:51 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
bet tā ir iegriba, bez kuras varētu iztikt.

Ja nerealizētu nevienu iegribu, bez kā varētu iztikt, dzīve būtu sasodīti garlaicīga!
Man arī mēdz uznākt tādas mirkļa iegribas. Ir tādas, ko aizmirstu, ir tādas, ko realizēju. Rezultātā ir bijuši tādi notikumi, kas satricinājuši visu manu mazo pasaulīti. Nekad neko neesmu nožēlojusi.
06.08.2013 21:16 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Attiecībā uz izskatu - jau krietnu laiku nepadodos savām pēkšņām iegribām. Īpaši tas attiecas uz matiem. Kaut kad pusaudžu gados mēdzu griezt diezgan īsus griezumus (ne īsākus ar karē), bet nu jau gadiem ilgi audzēju garus. Aug ļoti lēni. Uznāk dažreiz vēlme nogriezt atkal kaut ko īsu, bet atturu sevi, jo labi apzinos, ka man piestāv gari mati, mazāks čakars ar tādiem, un vairs nespēšu izaudzēt tik garus, jo tas aizņems pārāk ilgu laiku.
Tāpat arī ar krāsošanu - ik pa laikam iezogas doma, ka varētu nokrāsot matus. Bet nekad mūžā neesmu to darījusi, tāpēc prātā pārdomāju kāds tas būs regulārs čakars un, ka matus varētu tā sabojāt - atkal atlieku šo domu. Kad sākšu sirmot, gan jau tad arī krāsot sākšu...

Attiecībā uz pārējo izskatu - tetovējumi, pīrsingi mani nekad nav īpaši interesējuši. Ausis izdūtu, kad man bija apmēram 22 gadi. Un ilgi mocījos, kamēr viss sadzija kā nākas. Vairs nevēlos ko tādu piedzīvot.

Toties visai ātri izmēģināju akrila, gēla un gelish nagus - manikīru, pedikīru. Pieaudzētas skropstas. Permanento grimu. No visa šī izdarīju secinājumus, kas man visvairāk patīk un piestāv. Pie tā tad arī regulāri pieturos.
Dažreiz izjūtu izteiktu "vājumu" kādas preces iegādei - tad gan vajag tagad un tūlīt, ka melns gar acīm. Un tad nepalīdz ne apdomāšanās, ne nogaidīšana. Jo, ja nedabūju beigās to lietu, tad bieži vien pēc tam ilgi nožēloju...
06.08.2013 22:17 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Un nedaudz ne par tēmu - bet pirmo reizi redzu tādu vārdu kā "pizdings". Cik zinu to izrunā un raksta kā "bzdings"...
06.08.2013 22:19 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Cik zinu to izrunā un raksta kā "bzdings"...

šādu vārdu redzu pirmo reizi. :D
07.08.2013 09:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!