Deniss Čalovskis Imantas hakeris

 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Šoreiz man tiešām nelabi paliek. Kāpēc mūsu valdība par katru cenu grib izdot savu pilsoni jo īpaši uz valsti kuras tiesāšanas taisnīgums ir apšaubāms?
http://www.delfi.lv/news/comment/comment/andrejs-elksnins-nacionala-tiesiskuma-ipatnibas-vai-par-urleniem-un-parejiem-latvijas-pilsoniem.d?id=43535047
05.08.2013 14:04 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Izlasiju par ko vinu apsudz


Tas, ka Tu spēj izlasīt par ko viņu apsūdz, nabūt nenozīmē, ka zini ko viņš ir darījos un ko nē. Turklāt, informācijai, kas tiek publiskota dzeltenajās mājas lapās nevar ticēt, bet reālo apsūdzību un citus lietas materiālus Tu redzējusi neesi un diez vai tas kādreiz arī notiks. Tā kā vienīgie
argumenti ir tavas subjektīvās emocijas, kas katram no mums ir dažadās.

Kas attiecas uz ECT, tas, ka aizstāvība vēršas ECT neaptur vai neatceļ valdības lēmumu, līdz ar to, kaut kas mainīsies, tikai tad, ja tiks pieņemts ECT lēmums par labu puisim. Līdz tam izdošana rit savu gaitu.
06.08.2013 15:36 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
cubiana
Ja tu tiesam butu izlasijusi par Calovska lietu, tad nerunatu tadas mulkibas. Kapec, lai ASV klusetu par to ka Calovskis ir zadzis?

Tas, ka Tu spēj izlasīt par ko viņu apsūdz, nabūt nenozīmē, ka zini ko viņš ir darījos un ko nē.

Un vel jo vairak kadam kas pat to nespej izlasit, nav tiesibu kaut ko piedomat klat.

Nezinu cik reizes ir jaatkarto, ka nav svarigi ko, kam ,kur vins ir izdarijis bet gan tas kur vins tiks tiesats.
06.08.2013 15:57 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ja viņa vaina tiek pierādīta, tad tādus nav ko žēlot.

Cilvēks kurš savas zināšanas izmanto lai izkrāptu citiem naudu.
Ko lai saka tie kuriem no kontiem pazudusi nauda ??? Vienalga vai privātpersona vai firma.

Ja noziedznieks no ASV kādam Latvijā apzagtu māju vai dzīvokli aiznesot visu vērtīgo, aizmuktu uz dzimteni un tur viņu apžēlotu ar nosacītu sodu ( pirmā reize, labs puika)

Cietušajiem tas laikam patiktu ???
06.08.2013 16:00 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Ja tas būtu latvietis, mana nostāja visticamāk būtu citādāka. Bet tā - labi vien ir, ka izdod. Palūkojieties, kas viņu viskvēlāk aizstāv. Sakritība?
06.08.2013 16:01 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Tu skaties un nelejuplade kaut kadus amerikanu sovbiznesa industrijas raditos sudus, kas zina varbut pec vinu likumiem par to ari var saukt pie atbildibas.

Visi,kas to ir darījuši ASV nav bijuši vajadzīgi. Čalovskis ir afigenna vajadzīgs,kā redzam, un droši vien par ko :D
06.08.2013 16:03 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Dionysus

Vel viens! :D Atrodi man ludzu kura vieta tiesi Calovskis tiek apsudzets zadziba??? Tur ir links uz FIB apsudzibas rakstu, kuru pa tiesu es diemzel nevaru ielikt.

https://www.esidross.lv/2013/08/02/ka-atklaja-imantas-hakeri-un-kas-vinam-draud-asv/

Un nez kuro reizi atkartosu, ka sobrid neviens netiesa ir vins vainigs vai nav, bet gan kur vinu tiesas! Nekur talak par vidusslaikiem sava intelekta dazi talak nav tikusi, a dzivojam mesi 21. gs. informacijas laimeta.

Visi,kas to ir darījuši ASV nav bijuši vajadzīgi. Čalovskis ir afigenna vajadzīgs,kā redzam, un droši vien par ko

1. Viniem ir vajadzigs grekazis, jo galvenie noziedznieki nav nokerti.
2. Noderes precedents- izdeva vienreiz- izdos ari turpmak. Un ko tu zinu, varbut vienu dienu vairs nedrikstes kritizet asv valdibu, a izdarisi to LV sezot kada jenkiem piederosa lapa un panems pie dziesmas. Muti varstiji- davaj atvecaj. :D
06.08.2013 16:11 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Morgan- Tu esi izteikts humānists, bet nevar tādu attieksmi gaidīt arī no valsts. Ir ļoti daudz aspekti, kuri ir jāņem vērā pieņemot šādu lēmumu un es nedomāju, ka kāds to dara ar lielu prieku... vismaz es tā ceru.

Es nesaku, ka priecājos, ka nu puisim dzīve salauzta, vienkārši es jau pirms lēmuma zināju kāds tas būs un saprotu kāpec tas tāds ir. Nekādu kašķi nemeklēju...

Vispār cilvēki ir ļoti uzkurinājušis, jo presē tika palaista pīle, ka nu nabagam būs jāsēž 60 un cik tur gadus, bet, lai vai kur viņš arī netiktu tiesāts, tas nav akmenī cirsts. Kā arī visi tā bļau, ka ASV ir tāda mežoņu valsts, kur viņu spīdzinās un psiholoģiski terorizēs, arī šī informācija tiek izplatīta bez reāla pamatojuma. Es gan ASV likumdošanu neesmu pētījusi, bet cik esmu lasījusi precedentus ar cilvēktiesībām tur viss ok.
06.08.2013 16:14 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Atslābsti, Dieva dēļ. :D
Ar šo diskusiju tāpat tu neko nepanāksi, ne savā labā, ne viņa labā. Jēga te pērties ar putām uz lūpām un visiem censties iestāstīt kaut ko?
06.08.2013 16:15 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Morgan - izlasi ko es rakstu - "Ja viņa vaina tiek pierādīta, tad tādus nav ko žēlot."

Vel viens! Atrodi man ludzu kura vieta tiesi Calovskis tiek apsudzets zadziba??? Tur ir links uz FIB apsudzibas rakstu, kuru pa tiesu es diemzel nevaru ielikt.


Nabaga apsūdzētais puisītis. Spēlējās ar datoru un nejauši palaida vīrusu tīklā. Kam negadās.
Vīruss ir programma kuru vajag mācēt izstrādāt. Nav nekāds nejauši.

Bet protams vajag viņu apžēlot. Puika noņirgs par visiem lohiem un izdomās gudrāku vīrusu.
06.08.2013 16:19 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
cubiana
Dionysus

Nav runa par to ka nabadzinam jasanem sods, bet gan par to kurs so sodu spriedis.
Iedomajies situaciju, ka tava pusaugu meita ir vecaku piekerta pie arabu izcelsmes dzeka gulta, bet viniem sis lietinas tiek soditas citadak ka latviesiem pienemts, ja vispar soda. Tu viniem dosi savu meitu sodit? Tad jau te sesta dala latviesu sieviesu butu ar akmeniem janometa kas sagulejusas ar pakistaniem, egiptiesiem, arabiem. :D
Tas ka es vairakkartigi noradiju uz to ka vins nav zaglis nenozime, ka es nevelos redzet vinu sodam. Lai soda kaut bargak ka asv, bet lai to dara LV.

Ar šo diskusiju tāpat tu neko nepanāksi, ne savā labā, ne viņa labā. Jēga te pērties ar putām uz lūpām un visiem censties iestāstīt kaut ko?


Tas ir berniskigs arguments meginat izsmiet oponentu. Tas tikai liecina par pasa psihologiska brieduma trukumu. :)
Vienkarsi man ir dikti interesanti, ka visi grib lai sist pie krusta zagli, kurs pat netiek apsudzets zadziba un megina papildus FIB izvrizit Denisam apsudzibas. :D
06.08.2013 16:29 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Neviens tevi nemēģina izsmiet, bet tu esi tā sacepusies,ka jau no malas var just dusmu mākoņus nākot no tavām ausīm. Var padisksutēt, bet reāli tu jau vairs nediskutē- tu centies bāzties virsū ar savu viedokli,ka viņš ir svētā nevainība un nabagu no gultas nakts vidū izrāva ar īkšķi mutītē un solīja ielikt cietumā ne par ko.
Lai jau būtu,ka es esmu muļķe, bet vēl muļķīgāk ir cepties un pērties par ko tādu, kur katram var būt savs viedoklis.
06.08.2013 16:34 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
"Ja viņa vaina tiek pierādīta, tad tādus nav ko žēlot."


Latviesiem neviens pieradijumus nemaz nav iesniedzis, ir tikai apsudzibas raksts. Luk kada valsti dzivoja, atnak aizjuras lielais bralis, izvirza apsudzibas musu pilsonim, pieradijumus neiesniedz un valdiba ka tadi dreseti vaukskigi pudeli metas izdot savu pilsoni.
06.08.2013 16:34 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
tu centies bāzties virsū ar savu viedokli


Sorry, ka bazos virus ar saviem debilajiem faktiem un trauceju jums uzrikot virtualu asinspirti Imantas hakerim. Velreiz loti atvainojos par savu nugismu, tomer ja tas nepatik nav spiesta lieta mani lasit un atbildet.
06.08.2013 16:37 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Lai soda kaut bargak ka asv, bet lai to dara LV


Kāpēc???
06.08.2013 16:38 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Piemēram, mani uztrauc vairāk tas, ka viņš vispār izveidoja tādu vīrusu, jo tas noteikti nebija veidots labiem mērķiem. Tas, ka viņš zagtu būtu tikai laika jautājums, es uzskatu un tādam ir jāsēž cietumā.
06.08.2013 16:42 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
sagulejusas ar pakistaniem, egiptiesiem, arabiem.
Ēģiptieši jau arī ir arābi. (t)
06.08.2013 16:42 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Morgan-Tu ej pretrunās pati ar sevi, te Tu apgalvo, ka viņu neapsūdz zādzībe, bet pēdējā komentārā saki, ka apsūdzības pamats nav uzrādīts vien apsūdzības raksturs. Kā jau teicu šādu indormāciju, Tu kā ziņu lasītājs neuzzināsi, neviens mājas lapās nepubliskos apsūdzību pēc pantiem.

Man tā arī nav saprotas, kas tieši Tevi tik ļoti aiskar situācijā, ka viņš tiks tiesāts ASV, ja Tev nav svarīgi kāds tad būs viņs sods un vai viņš ir vai nav vainīgs.
06.08.2013 16:43 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Lai soda kaut bargak ka asv, bet lai to dara LV.


Nedomāja ka LV graustu cietumos ar PSRS laiku iedibināto kārtību ir labāk kā ASV
06.08.2013 16:44 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Iedomajies situaciju, ka tava pusaugu meita ir vecaku piekerta pie arabu izcelsmes dzeka gulta, bet viniem sis lietinas tiek soditas citadak ka latviesiem pienemts, ja vispar soda. Tu viniem dosi savu meitu sodit?
Šitais piemērs vispār ir wtf?!?!?! Galīgi nevietā,bez maz vai sanāk,ka LV ir normāli izkrāpt miljonus no tautas,bet ASV nav,tātad tikai tāpēc tur jāsoda? Vai tad tā meitene,guļot ar arābu,izkrāpa kādam šeiham miljonus?
Nu varēji jau labāku piemēru izdomāt.
06.08.2013 16:47 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Dionysus
vo vo, ASV cietumā viņam būs labāk kā LV viesnīcas luxus numuriņā!
06.08.2013 16:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!