Bebuks

 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Nu taa ... Izskatas, ka ar bebuku viss kartiba, lidz ar to tagad oficiali esmu grutniece.

Tad nu maminam/ grutniecem - ko un ka iesakat est? No ka jaizvairas?

Paldies!
01.08.2013 20:54 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Es dzēru tējas, daudz un dažādas, man neko neteica, ka nedrīkst. Citādi - tēju nevar, kafiju 1 tasīti dienā, ko tad lai dzer - siltu ūdeni? :D Pie tam, ziemā, pavasarī, rudenī, man ļooti gribās kko siltu ik pēc stundas iedzert.
01.08.2013 22:20 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Dominika -es priecaajos ,ka izveeleejies daliities ar Cosmo daamaam!:)Galvenais tikai pozitiivas domas!
01.08.2013 22:21 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
marchixa - aha, vina man teica siltu udeni ar citronu ... jo tejas esot dazadas izcelsmes zalites un nav zinams ka vinas atspogulojas uz berna veselibu. Nu nez, cik cilveku, tik viedoklu, tapec laikam jaseko savai sirdsbalsij. Ja gribas teju, tad jadzer. Manai draudzenei pat atlaava kolu dzert, lai energija butu!
01.08.2013 22:29 |
 
Reitings 1267
Reģ: 20.09.2010
Apsveicu Dominiku un Skudru!!!! :)

Es grūtniecības laikā atteicos laikam tikai no alkohola un gāzētiem dzērieniem.. Var teikt dzēru tikai negāzēto ūdeni.... Pat no pāris čipsiem reizēm atturēties nevarēju..šokolādi grūtniecības sākumā ēdu kilogramiem.. biju traka uz saldumiem.. bet tas tas periods pārgāja. tad sāka gribēties kaut ko sāļāku... :D ..
Vajag ēst visu.. bet ar mēru... lai bērniņš jau puncī pierod pie dažādiem ēdieniem un garšām..un lai pēc tam, ja barosi ar krūti, nebūtu problēmu un nedomātu ko ēst un ko neēst, lai maziņais jau pazītu mammas ēdienkarti un viņam nesāktu sāpēt puncis....Domāju, ka grūtniecības laikā, ja nav nekādu problēmu, tad nevajag iespringt uz to ko ēst un ko nē..protams, ja ēdienreizes pārsvarā netiek ieturētas Hesīti, Maķītī un tamlīdzīgās iestādēs..Ja ēd normālu, veselīgu un daudzveidīgu ēdienu , tad viss būs kārtībā....
01.08.2013 22:29 |
 
Reitings 431
Reģ: 26.12.2009
Apsveicu! :)

Neiesaka ēst aknas, jo tur ir A vitamīns. Neiesaka burgerus. Es ēdu visu. Tējas, iespējams, neiesaka, ja tās ir kādas zāļu tējiņas. Parastās augļu, domāju, ka var dzert un arī pati dzēru.

Skaistu gaidīšanas laiku! :)
01.08.2013 22:36 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Nu, aplietu citroniņu es arī dzēru, tas palīdzēja pret nelabumiem, bet tā, ka tas būtu jādzer tējas vietā, man neteica, mazajam arī viss kārtībā. :) Nav jau tās tējas, laikam, tas veselīgākais, ko dzert ikdienā, varbūt aptiekā nopērkamās dabīgās tējas būtu labāk?
01.08.2013 22:45 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Jaizpeta piedavajums. Esmu redzejusi Jogi parental tejas, tik nez vai tas grutniecem, vai tam, kas baro.
01.08.2013 22:47 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Ar zāļu tējām ir it kā jāuzmanās- lieoziedu, asinszāles utml. Tām tomēr ir ārstnieciska iedarbība un ne vienmēr tas ir vēlams.
01.08.2013 22:51 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Kumelīšu un fenheļa tēju var dot pat maziem bērniem, pieļauju, ka arī grūtniecības laikā neko sliktu nenodarīs.
01.08.2013 22:55 |
 
Reitings 254
Reģ: 18.06.2013
Sirnsīgi sviecu! :) Veiksmi un izturību,noteikti noderēs. :)
01.08.2013 22:59 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
http://perlumamma.blogspot.com/2011/04/arstniecibas-augu-tejas-grutniecibas_19.html
Šeit ir par dažādām tējām gr. laikā, tiešām - visām ir kaut kāda baigā iedarbība, sviedrējošās, nomierinošās un vēl visādas.
01.08.2013 23:01 |
 
10 gadi
Reitings 827
Reģ: 02.10.2010
tatler
par grāmatām runājot- man fizioterapeite teica, ka var pirkt austriešu, vācu grāmatas, bet ne amerikāņu un angļu. varu viņai piekrist, jo manā angļu rakstnieces izdotajā grāmatā jau no 6 nedēļām var statīt spilvenos sēdus, staigulis ir ļoti laba prece, mantiņa jāieliek rokā u.c. pilnīgi pretējas pamācības, kā dzirdēt māmiņu klubā, lasīts Mans mazais, stāstīts grūtnieču kursos.
Un par cāļa privātajām mēneša grupiņām- ir ļoti forši, tiešām iesaku. Mums gadījās perfekta kompānija. Varēja uzzināt daudz jaunas informācijas, visādas tēmas apspriedām, kur ko pirkt, kas vajadzīgs, nu visu iespējamo. Gājām kopā uz dominas gaidību dienām, grūtnieču kursiem, kino, kafejnīcām utt. Atbalstījām viena otru, kad sākās dzemdību gaidīšanas laiks. Pēc dzemdībām, kad atgriezāmies mājās tik un tā turpinam sarakstīties- ļoti nomierina citu pieredze, ieteikumi, redzēt, ka arī citas izjūt tās pašas sajūtas. Tiešām vairs nespēju iedomāties, kāda būtu grūtniecība un pirmie mēneši bez cāļa meitenēm.

Dominika, sveiciens! Manuprāt, nevajadzētu nekādus ļoti lielus ierobežojumus, ja ko kārojas, tad drīkst, tikai saprātīgās devās. It kā nevar visus zilos sierus, lasi, visādus termiski neapstrādātus produktus, bet es tik un tā lasi ik pa laikam ēdu. Un galvenais- neēst par diviem un nepadoties grūtniecības laika visatļautībai, jau citā tēmā rakstīju, ka grūti no 9 mēnešu ieradumiem atradināties un saspringtajos pirmajos mēnešos pēc dzemdībām nav viegli atrast laiku un spēku, lai vingrotu, gatavotu gan veselīgus ēdienus sev, gan normālu ēdienu vīrietim.

Matus es krāsoju. Uz muguras visu laiku gulēju, lai gan arī biju salasījusies, ka nevar gulēt. Jutos labi, nebija nekādu pazīmju, ka tas kaut kādīgi traucētu.

Tējas dzēru tās maisiņu ar garšām, zāļu tējas izvairījos, jo arī internetā salasījos, ka nedrīkst.

Un Aija kā jau vienmēr izceļas, vēl viens trollis. :D
01.08.2013 23:04 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
A kapec nevar gulet uz muguras? Man tas pagaidam vienigais variants kamer roka nekustas :(

Vel dazi jautajumi:

1. es nepartraukti salstu - tas normali?
2. vai krutis bus jutigas visu grutniecibu? man jau tagad sermuli skrien pari, ja netisam ar krusturi pieskaros galiniem, brr...
3. jasak jau smeret ellas?
4. vai var dzert zivju ellu?
01.08.2013 23:09 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Lai skaists gaidīšanas laiks :)!
01.08.2013 23:12 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
grūtniecības laikā nomainīju dakteri un viņa par manu B6 lietošanu pasmējās, kad sākšot iedarboties sen, kad jau būšu dzemdējusi, tā nu pārstāju lietot un viss.

Visu, ko darīju līdz grūtniecībai, to darīju arī grūtniecības laikā- matus krāsoju, griezu, vaksācijas, skropstas, baseins utt.

Ēdu to ko varēju ieēst, pirmos mēn tikai vārītus kartupeļus, jo neko citu nevarēju ieēst.

Vis vairāk patika uz ūdens vingrošanu iet, mugura mazāk sāpēja un pēc tam bija tik labs miegs.
01.08.2013 23:16 |
 
10 gadi
Reitings 827
Reģ: 02.10.2010
Cik atceros par gulēšanu uz muguras, tad var nosprostot kaut kādu vēnu un nepienāk skābeklis smadzenēm. bet, manuprāt, tas bija lielākā grūtniecības laikā un es pati, guļot uz muguras, slikti nejutos, tāpēc arī turpināju tā gulēt.

par eļļu smērēšanu mans viedoklis ir tāds, ka tas vairāk ir atkarīgs no iedzimtās ādas elastības. man bija ļoti mazs vēders, eļļas smērējos jau no pirmajām gr nedēļām, bet pilnīgi viss vēders ir vienās briesmīgās strijās, manai mammai tāds pats vēders. citas mātes, kuras nesmērējās, ar daudz lielākiem punčiem, palika bez nevienas strijas. tā kā man liekas, ka to var ietekmēt ļoti minimāli. bet droši vien es tavā vietā tik un tā eļļas smērētu, lai būtu apziņa, ka darīji visu, lai strijas nebūtu.
01.08.2013 23:17 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Apsveicu. :)
01.08.2013 23:19 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Es arī uz muguras gulēju, uz vēdera visus 9 mēnešus negulēju, uz sāniem tikai pirmajos mēnešos, vēlāk bija nereāli.
Sākumā arī salu, tuntulējos, likās, ka esmu slima, bet T nebija, vēlāk jau sapratu. :)
Man tik traki ar krūtīm nebija, bet atceros, ka pieniņš sāka veidoties un parasti naktīs tecēja, precīzi neatceros, kad tas bija, bet jau laicīgi vari iegādāties krūštura ieliktnīšus. :)
Par abām eļļām neko nezinu.
01.08.2013 23:19 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Uh, pati tik tikko visam šim gāju cauri.. lai brīnišķīgs šis skaistais laiks, izbaudi to :)

Manai Dāmai nu jau 3 nedēļas ir

Galvenie ieteikumi - tiešām neēd pa diviem, bet ēd sabalansētu, veselīgu ēdienu. Es lietoju grūtnieču vitamīnus, jo skaidri zināju, ka ar uzturu neuzņemu visas vajadzīgās uzturvielas.

Eļļas sāc smērēt jau tagad, ja būs lemts, tiksi cauri bez strijām :D es smērēju bērnu eļļiņu Bubchen jau no 5ās nedēļas, man paveicās - striju nav.

Dzēru gan tēju, gan kafiju vienu krūzīti dienā, ja nebiju izdzērusi, jutos kā zombijs :D

Uz muguras VAR gulēt, kamēr tev vien pašai ir ērti, jautāju ārstei pat, viņa atļāva. Ja sāksi just diskomfortu, tad nav ieteicams.

Krūtis var būt jūtīgas visu grūtniecības laiku, to grūti pateikt. Manā gadījumā bija tieši pretēji - man bija tāds kaifs, kad viņām pieskārās
01.08.2013 23:21 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Manai mammai striju nav, vina ir skalins un pec dzemdibam svera 52kg, turklat piedzemdeja mani 2 stundas.
Man atkal ta ada tada ar dievu uz pusem, jau tagad ir strijas it ipashi uz krutim, tapec vien jasak smeret jau tagad, lai vismaz ir apzina, ka kaut kas darits lietas laba.

Piekritu vaboleens, manuprat jadara visu , kas sagada prieku ari esot gaidibas.
01.08.2013 23:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits