Mans šīvakara piedzīvojums restorānā

 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Labvakar!

Nesen atgriezos no tikšanās ar kādu cilvēku un uzskatu, ka jums varētu būt interesanti dzirdēt dažas šī procesa detaļas. Neieslīgšu sīkumos, jo šo personu pazīstu vien dažas dienas; esam tikai pāris reizes komunicējuši darba jautājumos, tādēļ mani patiešām pārsteidza viņas negaidītais zvans šovakar un aicinājums satikties.
Saprotams, steidzīgi savedu kārtībā savu ārieni un pusstundas laikā jau sēdēju automašīnā, un devos pēc ziediem. Lai arī viņa mani aicināja, tomēr, manuprāt, būtu bijis nepieklājīgi ierasties tukšām rokām. Protams, ziedus izvēlējos neitrālus.
Satikāmies Vecrīgā, uzdāvināju ziedus, un viņa man piedāvāja doties uz restorānu. Mani patīkami pārsteidza viņas tālredzība, ka jau bija rezervējusi galdiņu, tādēļ varēju atstāt automašīnu restorāna stāvvietā.
Izvēlējāmies maltīti, pasūtījām to, gaidījām un mierīgi tērzējām. Maltīte īstenībā bija itin baudāma - vispār man tīk turienes virtuve.
Pēc aptuveni stundu ilgas maltītes un glāzes vīna gaidīju, kad viņa palūgs rēķinu viesmīlim, taču mana vakariņu biedre vilcinājās. Beigās rēķinu palūdzu es, delikāti uzsverot, ka vēlos dalītus rēķinus. Biedres sejas izteiksme nekavējoties izmainījās - šķita, ka esmu viņu aizskāris personīgi un smagi apvainojis. Viņa samaksāja savu daļu skaidrā naudā, nemaz nepalūkojoties uz mani. Kad izgājām no restorāna un es piedāvāju transportu līdz viņam mājām, mana biedre atcirta, ka viņai vēl esot plāni šovakar Vecrīgā un neatvadījusies aizgāja.
Kā jūs komentētu notikušo?
Manuprāt, viņa aicināja mani, tādēļ viņas pienākums bija segt mūsu abu rēķinus, turklāt mans rēķina jau nemaz nebija tik liels - aptuveni 45 lati. Izrādīju savu labo gribu un samaksāju savu rēķinu, taču principā nemaksātu par viņu, jo viņa bija tā, kas mani aicināja. Kādas ir jūsu domas?

Nedaudz ārpus konteksta, bet Politika.lv nesen publicēts interesants raksts par dzeramnaudām:
http://politika.lv/article/dzeramnaudas-maksasana-vai-aitisma-pazime
Kāds ir jūsu viedoklis par tām?

Kā vienmēr aicinu jūs uz konstruktīvu, pieklājīgu diskusiju, iztiekot bez personiskiem apvainojumiem!
27.07.2013 20:19 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Es domāju, pēdējie komentāri lieliski parāda, ka diskusiju izveidojis kāds vientuļš cilvēks, kam vienīgā nodarbe dzīvē ir uzmanības pievēršana sev, provocējot un kacinot apkārtējos. Kad sāka norimt kaislības ap to, kuram jāmaksā, tiek uzdrukāta nākošā "pērle", ka bērni drīkst būt tikai veiksmīgām biznesmenēm, atkal sākas šūmēšanās un Klusais smaids atkal varēs sevi apmierināt, baudot vēl 15 lapas ar komentāriem.

Domāju, ka arī stāsts ar privātskolotāju un it kā atmaskoto meiteni ir vienkārši šī paša vientuļā cilvēka iztēles auglis, lai pievērstu savam profilam vairāk uzmanības.

Žel, Klusais smaid, ka tev ir tik vientuļa dzīve un vienīgā uzmanība, ko tu saņem, ir forumā raidītās negācijas. Novēlu nospiest sarkano krustiņu interneta pārlūka labajā, augšējā stūrī un iegādāties sev dzīvi.
28.07.2013 19:09 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Pasaulē ir vajadzīgi arī cilvēki bez augstākās izglītības.
Un tas jau ir sen skaidrs, ka nemaz nav vajadzīga augstākā izglītība, lai dzīvē daudz ko sasniegtu, būtu gudri un labi pelnītu un būtu ambiciozi.

Es tavā mazajā pasaulē ieviesīšu kādu brīnumu - arī zemāka darba darītāja var mīlēt savu dzīvi, dzīvot mīlošā ģimenē, strādāt ar atdevi un audzināt bērniņu un viņai nafig nav vajadzīga augstākā izglītība.
28.07.2013 19:13 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Libra-taa vareetu buut patiesiiba+++
28.07.2013 19:13 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Libra, ja vien dzīvi varētu iegādāties... Ja cilvēkā vakuums, apkārt tas pats, tad atliek vien... kluss smaids.
28.07.2013 19:15 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Skaidrs, ka bērnu tēma tur bija kā līdz Ķīnai, bet vienalga plānoji noteikti nodarboties ar seksu. Kontracepcija nav 100% droša, tātad ielidot var.

Nekas pasualē nav pilnīgi drošs, taču vienalga jābūt piesardzīgiem. Uzskatu, ja kontracepcijas metodes lieto rūpīgi, tad tās ir pat ļoti uzticamas. Savukārt, ja nu patiesi notiek kas ārkārtējs, vienmēr paliek racionālākā izeja - aborts.
Pirms mani nosodāt, padomājiet, ko darītu meitene ar bērnu un bez izglītības.

Žel, Klusais smaid, ka tev ir tik vientuļa dzīve un vienīgā uzmanība, ko tu saņem, ir forumā raidītās negācijas. Novēlu nospiest sarkano krustiņu interneta pārlūka labajā, augšējā stūrī un iegādāties sev dzīvi.

Saprotu, ka jums to grūti pieņemt, taču viss, ko esmu rakstījis, ir patiesība.
28.07.2013 19:15 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Pirms mani nosodāt, padomājiet, ko darītu meitene ar bērnu un bez izglītības.

Nez, vareetu atstaat to beernu tev audzinaashanaa, kas buutu pilniigi godiigi.
28.07.2013 19:16 |
 
Reitings 313
Reģ: 07.10.2010
Sievietes galvenais mērķis dzīvē ir radīt bērnu, un vienalga, kāda ir izglītība. Protams, tikai gadījumā, ja sieviete spēj parūpēties pati par sevi un spēs nodrošināt bērnam dzīvi.
28.07.2013 19:19 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Tagad diskusija sāk ievirzīties kaut kādu fantāziju sliedēs - krista, Tev smiekli nenāk pašai? Varbūt pafantazēsim vēl ar tēmu, kā man rīkoties, ja pienāktu pasaules gals?
28.07.2013 19:19 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Tagad diskusija sāk ievirzīties kaut kādu fantāziju sliedēs

Fantāziju sliedēs viss ir ievirzījies kopš tavas pirmās diskusijas Cosmo. :D Tu izfantazēji privātskolotāju/skolnieci, mēs varam paturpināt tavu sižetu ar bērnu. Kāpēc ne? :D
28.07.2013 19:21 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Klusais smaids, pēc 30 dzemdēt pirmo bērnu? Vispār apjēdz, ka tam bērnam ir risks piedzimt neveselam? Tie tavi izteikumi ir nekas vairāk par provokāciju. Neticu, ka VĪRIETIS atļautos kaut ko tādu pateikt sievietēm. Ej ārstēties, nevis caurām dienām sēdi Cosmo.
28.07.2013 19:25 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Pirms mani nosodāt, padomājiet, ko darītu meitene ar bērnu un bez izglītības.

Tev ciltskokā vismaz līdz brīvlaišanai visi ar augstāko izglītību un vismaz ar vidusslāņa ienākumiem? Ja nē, tad muti ciet, jo atbilstoši tavai teorijai Tevis te nebūtu.
28.07.2013 19:25 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Par bērnu tēmu teikšu vien to, ka, manuprāt, ja abi vienojušies par kontracepcijas metodi, jo bērnus nevēlas, taču vienalga notiek negadījums un iestājas nevēlama grūtniecība, tad pareizākais risinājums ir veikt abortu.
28.07.2013 19:25 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Meitenes, pēc tēmas par bērniem, izsargāšanos un abortu, vēl vispār ir kādas šaubas, ka aiz ekrāna sēž garīgi slims cilvēks, kurš ir līdz sirds dziļumiem apvainojuies uz kādu sieviešu dzimuma pārstāvi?
28.07.2013 19:26 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Sievietes galvenais mērķis dzīvē ir radīt bērnu



28.07.2013 19:28 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Ar bijušo sievu izrunājām šo jautājumus un vienojāmies, ka ar bērniem nekur nav jāsteidzas un vispirms jāizbauda laulības dzīve divatā. Domāju, ka pēc gadiem 5-10 es vēlēšos bērnu, bet nekādā ziņā tas nav mans pašmērķis. Ja satikšu sievieti, ar ko izveidošu ilglaicīgas attiecības, un mūsu starpā valdīs harmonija, tad neiebilstu arī pret bērnu, taču ne jau ar jaunu meiteni, kura vēl dzīvo pie vecākiem.
28.07.2013 19:30 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Kaapeec juus neljaujat shai diskusijai nomirt dabiigaa naavee?
28.07.2013 19:36 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
čāča, sociālā līdzatbildība neļauj. Ja nu klusais smaids izdomās iziet ielās un uzsākt komunikāciju ar jaunatni?
28.07.2013 19:38 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
Var jau būt, ka aiz Klusā Smaida sēž garīgi slims cilvēks, bet fakts, ka viņš izsakas daudz inteliģentāk kā šeit daža laba, ir neapstrīdams. Ko ar to gribēju teikt, secinat pašas, jo ārsta izglītība, lai skaļi izkliegtu diagnozes, man nav.
28.07.2013 19:50 |
 
Reitings 217
Reģ: 23.09.2012
Cilvēki, kas kaut kādu iemeslu dēļ nav ieguvuši vai nav vēlējušies iegūt labu izglītību, kā arī tie, kam pietrūkst prāta, ambīciju sasniegt ko vairāk savā dzīvē.

Cilvēkam var būt arī augstākā izglītība,bet vienkārši nav darbavietas kur strādāt un jāizvēlas ir kāds mazāk apmaksāts darbs. Ja jau visi būs tie lielie strādātāji tikai augstajos amatos, tad kurš darīs tos melnos darbus? -Neviens. Viss aizies pa burbuli, jo tieši šie "melnstrādnieki" ir tie, kas uztur sabiedrību. It kā pieaudzis vīrietis skaities, bet joprojām uzskati, ka tie, kas strādā mazāk apmaksātos darbos, visi ir bez izglītības un neko savā dzīvē negrib sasniegt. Tas liecina par tavu aprobežotību un par to, ka vispār neaptver kā funkcionē visa šīs pasaules sabiedrība.
28.07.2013 19:51 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Tāpat arī visi negrib pelnīt baigo kaudzi naudas un pilnībā apmierina darbs, piemēram, par bērnu dārza audzinātāju. Un vispār? Kopš kura laika tas ir necienīgs vai pagaidu darbs, kamēr var atrast kaut ko labāku? Kaut kas stulbs, goda vārds! :D
28.07.2013 19:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits