Zobārstu krāpniecība.

 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Vai Jums ir kādreiz gadījies, ka zobārsti Jūs apkrāpj? Piemēram,pasaka,ka Jums ir caurumi un ir jālabo zobs.

Pirms vairāk kā gada Rīgā aizgāju uz it kā pieklājīgu,modernu zobārsta privātpraksi. Tur man atklāja, ka man ir 4 caurumi. Es vēl nobrīnījos, jo pirms gada nebija neviens. Pat vienu esmu 100% pārliecināta ka bija jālabo..par pārējiem man tagad māc šaubas. Vienu zobu pirms braukšanas prom no LV nepaspēju salabot.
Tagad otrdien biju Vācijā pie zobārsta uz pārbaudi. Man neatklāja nevienu caurumu. Kaut gan LV pēc tās zobārstes teiktā man palika viens nesalabots. Sanāk ka mani LV tā zobārste apčakarēja. Es par viena zoba salabošanu maksāju 25-30ls.
Un vēl man vienmēr LV visi zobārsti pie kuriem esmu bijusi ir teikuši,ka man ļoti jūtīgas un apsārtušas smaganas,bet neviens nav teicis kā to ārstēt,tik ieteica jūtīgiem zobiem zobu pastas.Bet izrādās man ir ļoti lielas problēmas ar smaganām,kas ja netiks izārstētas pēc vēl 10 gadiem man mutē neviena zoba vairs nebūs. Par laimi problēma ar smaganām jau ir sāka ārstēt un jau ir rezultāti nelieli. Tā kā man pārdomas par to,kas notiek daudzās LV zobārstniecībās.
25.07.2013 23:49 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Vaaaah, cik tas ir pretīgi, pretīgi, pretīgi!

Nē, nu es pilnībā saprotu, ka var pateikt, ka tiešām slimam zobam vaina ir bijusi lielāka nekā tas patiesībā ir, un kas tur ko tur, un uzlikt cenu nevis 20-30, bet pie 45-60, bet lai urbtu veselos zobos.....

Paldies Dievam, neesmu ar to saskārusies un arī agrāk domāju, ka tie ir tikai šausmu stāstiņi, palasot, skatos, ka laikam tā nav! :(
26.07.2013 10:16 |
 
Reitings 420
Reģ: 09.07.2013
Man arī gadiem bija asiņojošas smaganas. Visu laiku sūdzējos z-ārstam un higi;enistam par to, bet vieenīgais, ko man ieteica - nomainīt zobu birstīti! :/
26.07.2013 10:18 |
 
Reitings 603
Reģ: 16.05.2009
Kad biju vēl nepilngadīga, katru gadu reizi mamma veda pie zobārsta. 17 gados man nebija neviena cauruma, kad aizgāju pie tās pašas zobārstes kad man jau bija 18 (jāsāk maksāt naudiņa) izrādījās ka man redz uzradušies 5 caurumi, viens pat bija tāds ka bija jātīra kanāli.
26.07.2013 10:36 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.06.2012
Atļaušos iebilst, 1.kārt Tu neesi ārsts,Tu nevari sev noteikt,vai Tev ir tie caurumi vai nav.Tik pat labi,vācu zobārsts varēja pateikt nepaizu diagnozi,kaut vai tāpēc,ka neuzskata kariesu sākumstadijā(neliela demineralizācija) par ārstējamu.
2.kārt kāpēc asiņo smaganas?īsumā,ir neliels/lielāks iekaisums,ko rāda baktērijas,to cik saprotu ,nav Tev izskaidrojuši Lv ārsti.Var teikt,vairums mutes dobuma slimībām pamatā ir higiēna,zobus kā tādus cilvēks iztīra,bet zobustarpas,pie smaganām iztīra švakāk,līdz ar to,tur baktērijas krājas un taisa savus nedarbus,iekaisumu.Jāseko labāk higiēnai!
26.07.2013 10:37 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Bet tagad jau pārdošanā ir tādi komplekti - spogulītis un tāds bakstāmais, sēdi un pēti savus zobus cik uziet! Neticu, ka nevar savus caurumus pats ieraudzīt, kur nu vēl tādus, ka kanāls jātīra!
26.07.2013 10:47 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Par smaganām runājot , manai mammai arī nekad neko neteica , tikai pastas lika lietot. Aizgāja uz Stomatologijas institūtu un tad sākās baigā ārstēšana. No vairākiem zobiem bija jau jāšķirās. Traki..Bet vinas ārsts nekad neko neteica un neārstēja.
26.07.2013 10:52 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
kanālu zobi sāp kā traks, to nu gan no pieredzes varu teikt! un ja nesāp šausmīgi, tad noteikti kaut kas sāp, jo kanālu tirīšana ir nopietna padarīšana, ko nevar vienkārši piebīdīt jebkuram zobam! nu, ja tik daudzām asiņo smaganas, tad kāds brīnums, ka ārsti neko neiesaka, ja katram otrajam ir. un zobirstes dažreiz arī tiešām ir pie vainas! meklējiet supermīkstas, būs patīkami zobus tīrīt..
26.07.2013 10:53 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Man tieši otrādi bija. MAn šķita, ka man ir caurums. Aizgāju pie dakteres - un viņa mani nomierināja, ka viss Ok.
Man patīk mana ārste.
26.07.2013 13:05 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Dadzis, es šim ārstam uzticos, jo gāju tur, kur mana draudzene strādā par zobārstu asistenti un šī ir viena no pilsētas labākajām ārstēm. Un nevar arī noliegt to, ka ārstniecība Vācijā ir daudz labāka nekā LV. Vienīgais, ko es pasaku ir tas, ka mani acīmredzot zobārste apkrāpa.
Jau no bērnu kājas es esmu tīrījusi savus zobus rūpīgi un neteiktu, ka man tas rodas no tā, ka netīru savus zobus. Tā ir kaite jau no bērnu kājas, kuru man neviens nav sācis ārstēt, tā arī man zobārste pateica.
26.07.2013 13:14 |
 
Reitings 881
Reģ: 29.01.2009
Man māsai bija drausmīgs gadījums.
Arī gāja Rīgā uz privātpraksi pie zobārsta.
Iedeva narkozi tādu, ka māsa bezmazvai zaudēja samaņu un vēl pēc tam visu dienu gulēja un staigāja tenterēdama. Bez palīdzības nemaz nevarēja paiet.
Un tajā laikā kamēr viņa bija apdullusi, zobārsts no somas izzaga pieklājīgu naudas summu.


Lieki piebilst, ka šim zobārstam ir atņemta licenze, jo mana māsa nebija vienīgais upuris. izrādās čalis uz narkotikām sēž.
26.07.2013 13:20 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Varbūt tā nav gluži krāpšana, jo ir dažādi zobārsti, citiem tas jau ir caurums, citiem vēl nē.

Man viena zobārste pateica, ka man viens zobs caurs, bet pie viņas nesalaboju, kad pēc laika gāju pie Dr.Pinkas, tad viņa teica, ka tādu caurumu vēl viņa nelabotu vismaz 2 gadus, bet nu tā kā biju aizgājusi, tad es salaboju, lai miers.

Dažādi zobārsti, dažādi viedokļi.
26.07.2013 13:24 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Okey, lai man vēl mierīgāks prāts es septembrī ejot atkal pie zobārsta pajautāšu zobārstei, kas tur ar to zobu ir (aptuveni zinu, kurš tas ir zobs). Bet par to, ka neārstēja manu problēmu ar smaganām gan es esmu ļoti dusmīga.
26.07.2013 13:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits