Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jaunais vilnis/Новая волна

 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Patīk/nepatīk???

Un pie reizes varbut kada skatas online un zinas, kur labaka kvalitate?":)
23.07.2013 22:58 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Pēteris ir tajā vietā, kur viņam jābūt, absolūti precīza vieta - pēdējā !!!
29.07.2013 11:44 |
 
Reitings 136
Reģ: 02.07.2013
Agrāk LV pārstāvjus izvēlējās Pauls, tagad tos izvēlas krievu komisija, kas, protams, diezvai izvēlas tādus, kas var uzvarēt, ņemot vērā, ka visi šitie Krutoji un co Jūrmalā jūtas kā bosi, bet latvieši agrāk ir uzvarējuši gandrīz vai katru gadu!
29.07.2013 11:49 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
MilenaLaRoux, bet, protams, paņēma tādu, kas nav nekāds konkurents Krievijai. Samanta Tīna, kura palika otrajā vietā, izgrieztu pogas tiem krieviem, tādēļ neņēma, bet paņēma ļoti ļoti sūdīgu dziedātāju.
29.07.2013 11:59 |
 
10 gadi
Reitings 1951
Reģ: 31.01.2012
Ja pirmajā dienā man likās, ka Upelniekam būtu jābūt labākām atzīmēm, tad trešajā es brīnījos, kāpēc tik augstas. Tā nav dziedšana. Bez šķobīšanās viņs normāli notīs netrāpītu, vismaz man pašai ir daudz vieglāk dziedāt ar tādiem akcentiem. Es pat īsti Upelnieka dziesmas par dziesmām neuzskatu, tāpēc arī tāds rezultāts.

Frukti pēdējo dienu nopūdelēja, jo tā blondā dziedāt nemāk. Ok, korī viņai vieta, notīs trāpīt māk, bet pati balss nav tāda skanoša, patīkama. Savādāk viņiem bija ok. Un Santa Barbara man pirmajā dienā nepatika, bet viņiem tiešām saskanīgas balsis, dzied diez gan labi, vienīgi tā Gomezas dziesma galīgi nebija priekš viņiem.

Kubietis arī pēdējā dienā neatbilstošu dziesmu izvēlējās, jo tas viņa akcents dzīvē varbūt būtu mīlīgs, bet konkursā, kur vērtē dziedāšanu, tas nedaudz visu sabojāja.

Bet vispār pēdējā dienā es jau skaitīju, cik punktus un kādas atzīmes vajag tiem zemākajiem, lai pārspētu Pēteri, un turēju īkšķus, lai viņi tos arī dabuj. :D
29.07.2013 12:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits