Palīgā, nevaru izlemt!

 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Sveikas meitenes!
Tad nu sākšu visu pēc kārtas, esmu ar savu draugu kopā nu jau kā 3 gadus, sākām satikties vidusskolā, es esmu no citas pilsētas un viņš no citas.
Pēc skolas beigšanas izlēmu, ka vēlos doties uz Rīgu un uzsākt mācības kā vizāžiste, draugs nolēma braukt ar mani par cik es tā gribu(viņš vēl aizgāja no sava darba manis dēļ).
Abi sameklējām Rīgā darbu, strādājām un tgd pēdējos mēnešus man bija uznākusi depresija un sanāca daudz strīdēties un es jau biju gatava doties uz savu pilsētu atpakaļ uz mājām un arī to skaļi viņam pateicu, kaut arī es nekādus atlūgumus nebiju uzrakstījusi un neko nedarīju, mans draugs paspēja aizbraucot paciemoties uz savu pilsētu sameklēt sev darbu, atbraukt atpakaļ uz Rīgu un uzrakstīt atlūgumu, un tūlīt pēc pāris dienām viņš mani atstās pliku kā baznīcas žurku, bez TV, datora, segas, aizkariem, paklāja, traukiem, jo tās ir visas viņa mantas, BET viņš, protams, man piedāvā, lai es braucu uz viņa pilsētu, dzīvoju ar viņu kopā, mums būtu pašiem savs dzīvoklis....te nu atdurās, tā smagā lieta par ko es nevaru izlemt-Man darbā paveicās un vadītājā piedāvāja paaugstināt mani amatā no bērnudārza auklītes uz audzinātāju, ja es iestāšos skolā, ko es, protams, arī taisos darīt(jo man ir izvēle mācies Rīgā vai savā pilsētā, kur ir šīs skolas filiāle)...Tad nu sanāk tā -jāizvēlas vai nu dzīvot kopā ar draugu pilsētā, kur man nav nekādas izaugsmes iespējas, kur nu vēl vispār atrast darbu, vai palikt Rīgā un tiešā vārda nozīmē cīnities par izdzīvošanu, jo alga man nav nekāda lielā un es nezinu kā galus savilkšu kopā, bet līdz ar to man ir darbs, ko es dievinu.

Ko jūs manā vietā darītu, esmu tiešām izmisumā un jāizlemj jau pāris dienu laikā.
20.07.2013 19:30 |
 
Reitings 199
Reģ: 29.10.2012
Ja pilsētā ir skolas filiāle, tad nemaz man tik maza tā pilsēta neliekas. Tiešām darbu atrast būtu neiespējami?
20.07.2013 20:12 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mani aizvainotu, ka puisis, bez savstarpējāš vienošanās savāc mantas un uzstāda ultimātu. Necienīgi.. Tāpēc es paliktu Rīģā.
20.07.2013 20:14 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Tas tak ir terors no puiša puses! Vai es vienīgā to tā redzu?
Viņš tev paziņo, ka visu atņems, tu saproti, ka vienai grūti būs un viss pa jaunam jāgādā, sāk likties, ka nespēsi viena, vajag viņu, tajā pašā laikā viņš sola laimes zemi, ja brauksi prom no Rīgas ar viņu uz mazpilsētu, kur nebūs tik daudz iespēju attīstīties. Pēc 3 gadu ilgām attiecībām viņš tev pat segu vai kādu trauku nevar atstāt, kamēr izlemsi, vai kamēr beigsi studijas un tad kopā dzīvosiet? Šausmas!
Viennozīmīgi paliktu Rīgā un pasūtītu 3 mājas tālāk terorizētāju, gan pārdzīvotu šķiršanos.
20.07.2013 20:14 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Visas uzreiz pie pirmās ķibeles gatavas mest pilniti krūmos. Tā vien šķiet, ka kārtīgas attiecības nevienai nav bijušas, ja tik vienkārši būtu neskriet pakaļ un domāt tikai par sevi.

Puisis muļķīgi darīja, ka tev neko nesakot uzreiz apmeta kažoku un punkts. Tu darīji debīli, ka ļāvi savai depresijai noēst viņu un strīdēties bez mitas. Ja tā otra pilsēta nav 80km prom, es paliktu tajā pašā darba vietā, bet pārvāktos ar puisi. Maziņš ciemiņš - taisi savu biznesiņu vai vismaz izliec visur sludinājumus, ka dari to un to par tādu un tādu samaksu. Ir blakus pilsētas, autobusi, gan jau mašīna, tur arī darbu var meklēt. Padomā, vai gribi šķirties. Ja negribi, tad glāb attiecības. Ja pouhj, tad paliec Rīgā tukšā dzīvoklī un eksistē.
20.07.2013 20:15 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Čaļa rīcība dīvaina.
Es paliktu Rīgā. Protams, sākumā būtu grūti, bet parasti sākumā ir grūti(neskaties uz tām, kurām biezie mīļākie visu uz paplātes priekšā noliek un savas dzīves laikā vispār nav bijis ne jāstrādā, ne grūtības jāpārvar). Strādāsi, iegūsi pieredzi un pamazām viss uzlaboies.
Izskatās, ka vecis domā tikai par sevi - jau visu sev nokārtojis un grib, lai tu skrien viņam pakaļ.
20.07.2013 20:16 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Skolas filiāle ir manā pilsētā, kas laika ziņā ir tādā pašā braucienā no Rīgas līdz viņam.
Un viņš dzīvo 1,5 h attālumā, tāpēc izbraukāt būtu grūti.

Ārprāts, es tiešām nezinu ko darīt, tas ir vnk BRIESMĪGi, nenovēlētu nevienai nonākt šādā situācijā.
It kā jau vel gaidu varbūt pēkšņi, kaut kas notiks, kas līdz galam apstiprinātu ko man izvēlēties, bet tā nav, un vēl pie tam es nevaru viena dzīvot,jo man tā jau ir tikai mamma un dēļ tā varbūt es arī esmu tik ļoti pie sava puiša pieķērusies, kurš nav nekāds sapņu princis un ir protams, visādi gājis un arī esmu domājusi par šķiršanos, bet tas nav tik viegli izdarāms, nu nevar vnk uzsist knipi un aizmirst cilvēku.
20.07.2013 20:36 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nevajag jau obligāti šķirties.. variet padzīvot atsevišķi.. apdomāt..
Ja pametīsi foršo darbu un viņam mazpilsētā par to regulāri zāģēsi, arī nebūs jauki.. :)
20.07.2013 20:59 |
 
Reitings 206
Reģ: 16.06.2011
Es izvēlētos karjeru.... jo jau esmu līdzīgu izvēli izdarijusi dzīvē.
20.07.2013 22:52 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
paliktu RIgā, ja būs lemts būsiet kopā.
20.07.2013 22:59 |
 
Reitings 75
Reģ: 28.08.2011
pierādi sevi un gan jau ar laiku uzkotēsies augstāk. Paliec un cīnies. Ja mīlestība īsta, tad tā pagaidīs.
20.07.2013 23:09 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Vot nevajadzēja mētāties ar vārdiem,ka dosies atpakaļ uz dzimto pilsētu,ja tu to tagad nevari piepildīt!Puisis to uztvēra pārāk nopietni,kā rezultātā viņš arī tur atrada darbu,bet tu tā kā drusku ar viņu nejauki paspēlējies....iespļāvi akā!
20.07.2013 23:14 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Esmu beernudaarza audzinaataaja... Nu nezinu kaa tu ar taadu algu izdziivosi un veel skolas nomaksaasi! Ja tev izdodas, tad pastaasti to arii man!
Turklaat puisis tevs deelj upureejaas, varbut vajag atgriezties, jo noprotu, ka tava piulseeta jau ar nav nekaadi lauki! Un tieshaam, beernudaarya audzinaataja... es izveeleetos miilestiibu, jo reaali savaadaak tu nevari...
20.07.2013 23:26 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Paldies, visām, kas man ieteica un centās palīdzēt izlemt.
Tad nu varu paziņot savu gala lēmumu, kas ir pavisam savādāks-es pārvācos uz savu pilsētu un tur sāku veidot savu nākotni,sākšu strādāt kā vizāžiste un paralēli mācīšos skolā un puisim arī būs laiks, lai satiktos,kāpēc nebraucu pie viņa dzīvot?jo tur vispār nav iespējam atrast darbu, bet te man ir gan atbalsts no vecākiem, gan tuvie draugi, ko es sen neesmu satikusi.

Un ko, lai saka-nekur nav tik labi kā mājās :)
21.07.2013 20:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits