Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Palīgā, nevaru izlemt!

 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Sveikas meitenes!
Tad nu sākšu visu pēc kārtas, esmu ar savu draugu kopā nu jau kā 3 gadus, sākām satikties vidusskolā, es esmu no citas pilsētas un viņš no citas.
Pēc skolas beigšanas izlēmu, ka vēlos doties uz Rīgu un uzsākt mācības kā vizāžiste, draugs nolēma braukt ar mani par cik es tā gribu(viņš vēl aizgāja no sava darba manis dēļ).
Abi sameklējām Rīgā darbu, strādājām un tgd pēdējos mēnešus man bija uznākusi depresija un sanāca daudz strīdēties un es jau biju gatava doties uz savu pilsētu atpakaļ uz mājām un arī to skaļi viņam pateicu, kaut arī es nekādus atlūgumus nebiju uzrakstījusi un neko nedarīju, mans draugs paspēja aizbraucot paciemoties uz savu pilsētu sameklēt sev darbu, atbraukt atpakaļ uz Rīgu un uzrakstīt atlūgumu, un tūlīt pēc pāris dienām viņš mani atstās pliku kā baznīcas žurku, bez TV, datora, segas, aizkariem, paklāja, traukiem, jo tās ir visas viņa mantas, BET viņš, protams, man piedāvā, lai es braucu uz viņa pilsētu, dzīvoju ar viņu kopā, mums būtu pašiem savs dzīvoklis....te nu atdurās, tā smagā lieta par ko es nevaru izlemt-Man darbā paveicās un vadītājā piedāvāja paaugstināt mani amatā no bērnudārza auklītes uz audzinātāju, ja es iestāšos skolā, ko es, protams, arī taisos darīt(jo man ir izvēle mācies Rīgā vai savā pilsētā, kur ir šīs skolas filiāle)...Tad nu sanāk tā -jāizvēlas vai nu dzīvot kopā ar draugu pilsētā, kur man nav nekādas izaugsmes iespējas, kur nu vēl vispār atrast darbu, vai palikt Rīgā un tiešā vārda nozīmē cīnities par izdzīvošanu, jo alga man nav nekāda lielā un es nezinu kā galus savilkšu kopā, bet līdz ar to man ir darbs, ko es dievinu.

Ko jūs manā vietā darītu, esmu tiešām izmisumā un jāizlemj jau pāris dienu laikā.
20.07.2013 19:30 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Es brauktu prom no Rīgas.
20.07.2013 19:35 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es paliktu Rīgā, pacīnītos un kaut ko sasniegtu. Bet tas tādā gadījumā, ja ar puisi negribi būt kopā ilglaicīgi...
20.07.2013 19:38 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Nez, nez, vai nu audzinātāja ir baigais paaugstinājums.
20.07.2013 19:45 |
 
Reitings 239
Reģ: 28.03.2010
Izvēle nav no vieglajām, bet es visticamāk paliktu Rīgā un cīnītos par savu vietu zem šīs saules. Kaut gan būtu grūti, turklāt, ja mīli puisi un vēlies viņam būt blakus, tā nebūtu tā labākā izvēle. Bet, cik saprotu, puisis tev kļuvis vienaldzīgs (?).
20.07.2013 19:45 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Es vnk zinu, ja aizbraukšu pie viņa dzīvot, apbērnošos un palikšu par mājsaimnieci, kas galīgi nav manos plānos, bet nu Rīgā dzīvojot ir ļoti daudz mīnusu jau sākot ar to pašu dzīvošanu, ja man jādomā, kā samaksāt par dzīvokli, telefona rēķiniem un vēl taisos ņemt datoru uz nomaksu, jo bez tā nevaru un plusā rudenī sākas skola par ko man arī ir jāmaksā, bet nu man ir darbs,kur es iegūšu pieredzi un jā algu nekādu diži augsto nesola, bet nu ar laiku var arī citā iestādē strādāt, jo tomēr man ir privātais dārziņš.
Un ja palieku Rīgā, man draugam tiešām neatliks laika,a vēl 6dienā ir jāmācās un uz vienu dienu atbraukt satikties, tas nav vairs tas.
20.07.2013 19:46 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Neskrien viņam pakaļ, manuprāt, tas būtu pēdējais stulbums! Kas tas par traku puisi, kurš uzreiz skrien meklēt darbu citur un atsaka esošajam?! Un tas viss tikai tāpēc, ka vienreiz dusmās skaļi pateici, ka gribi atpakaļ? Varbūt arī ies no sākuma grūti tev, bet ar laiku nostāsies uz kājām. Esmu iemācījusies, ka nevajag pamest visu un skriet pakaļ tiem vīriešiem. Ne personīgā pieredze, bet novēroju to savas mammas attiecībās un arī draudzeņu. Labāk pamazām kļūt pastāvīgai, nekā tupēt uz kakla viņam. Skaties pati, jau tagad viņa aizbraukšana tev sagādā raizes, jo visa iedzīve ir viņa. Ko darīsi, ja sastrīdēsieties un viņs tev teiks, lai tinies no viņa pilsētas?
20.07.2013 19:46 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Tur jau tā lieta, ka nav vienaldzīgs.
20.07.2013 19:47 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
otep-no vienas puses taisnība jau ir un mums attiecībās ir visādi gājis, bet te nu ir tā lieta kā mīlestība, kura tev tiešām sajauc galvu.
20.07.2013 19:50 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Audzinātāja nav nekāds paaugstinājums.
20.07.2013 19:50 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Nu tā vien liekas, ka ir, jo pie plusiem un mīnusiem tu būtībā mini tikai finansiāla rakstura iemeslus. Šķiet, ka prāto vai pārvākties vai nē, tikai tādēļ, ka būs grūti apmaksāt rēķinus.
20.07.2013 19:51 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
ar iepriekšējo komentāru gribēju teikt, ka liekas tomēr ir vienaldzīgs puisis, bet es jau tikai varu vadīties pēc tekstiem ko raksti.
20.07.2013 19:53 |
 
Reitings 237
Reģ: 30.01.2010
Kas tā vispār par attieksmi no meitenēm - audzinātāja nav paaugstinājums! Jūs visas kur pašas strādājāt, no kura laika tad cilvēks, kas strādā par audzinātāju ir zemākā šķira? Tagad skaitās labi tikai tad, ja esi bizneslēdija kādā ofisā?
Jūs tā arī pret savu bērnu audzinātājām skatīsieties no augšas, kad uzticēsiet visu dienu pieskatīt savu atvasi?
20.07.2013 19:56 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Kāpēc nav?Ja sāc strādāt kā skolotāja palīgs un tad paliec par pašu skolotāju-kā to vēl var nosaukt?

Otep-nē ne tikai, es arī minēju, ka ar puisi pasliktināsies attiecības, kas man nav vienalga un es viņam lūdzu, lai meklē, tad citu darbu Rīgā, jo viņam tas darbs nebija no labākajiem, bet nu viņam Rīga nepatīk kā pilsēta un viņš šeit nevēlas dzīvot.
Un runājot, par sevi tur tā lieta, ka esmu no cīnītājiem un gribu sasniegt mērķus ja jau tā šeit esmu atbraukusi un uzskatu, ka jau tgd kaut kas ir savādāk un iet uz augšu, bet gribas arī mīļoto sev blakus un saglabāt attiecības.
20.07.2013 19:57 |
 
Reitings 237
Reģ: 30.01.2010
Atvainojos, ka no tēmas novērsos.
Runājot par situāciju, es mēģinātu sisties Rīgā. Vienreiz biju līdzīgā situācijā, tikai puisis piedāvāja pārvākties uz ārzemēm, bet te mani turēja tikai skola (pat darba nebija). Izvēlējos par labu savai izaugsmei un ne brīdi nenožēloju. Diemžēl jāsaka, ka ar laiku arī attiecības ar puisi izjuka.
20.07.2013 19:58 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
tu raksti, ka brauci mācīties par vižāzisti, bet strādā par auklīti. vai to, ko gribēji neizmācījies? ja tev ir šī izglītība, varbūt vari braukt draugam līdzi un meklēt tur darbu šajā profesijā
20.07.2013 20:00 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Lai arī cik grūti tas būtu, bet es domāju, ka tev vajadzētu domāt par sevi! Tu esi jauna un nevajag ziedoties, to tu vēl paspēsi! Ja būs lemts arī saglabāt attiecības, tad tā arī būs. Tomēr jāatceras, ka ne tikai tev pie tā jāstrādā, viņam arī. Viņš tak nevar vnk ņemt nostādīt fakta priekša un aizbraukt, tad prasīt, lai tu radikāli maini plānus, jo redz viņam nepatīk Rīgā. Ir tāda lieta, kā kompromiss. :)
20.07.2013 20:03 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Izskatās, ka jums ir dažādi ceļi ejami. Diemžēl tā jaunībā bieži notiek. Puisis tevis dēļ jau vienreiz parvācās, pamēģināja, tu viņa dēļ nepārvāksies. Dzīvē ne vienmēr var dabūt visu vēlamo vienlaicīgi, kaut kas ir jāziedo...
20.07.2013 20:04 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
RPIVA var mācīties par http://www.rpiva.lv/index.php?mh=studiju_prog vari apskatīt, ja ej uz nepilna laika klātieni mācības būs piektdienās, sestdienās, studiju maksa mēnesī 84Lsx10mēn.
20.07.2013 20:05 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Man arī par vizāžistu skolu ir jāmaksā un tāpēc paralēli strādāju, lai apmaksātu un Rīgā ar tiem darbiem ir kā ir un aizgāju uz bērnudārzu, kur strādājot sapratu, ka man tas patīk.
Skolu es pabeidzu augustā un jā man padodas un šo to jau nopelnu, bet kā pamata darbu to nevar atstāt, jo ienākumi mēnesī nesasniedz tik daudz, lai varētu izdzīvot.
Jā, bet tā pilsēta tiešām ir pārāk maziņa, lai arī kā vizāžists pienācīgi nopelnītu.
Un par vizāžistu es aizgāju mācīties ar tādu domu, ka man tas arī būs kā piepelnīšanās veids, kā hobijs brīvajā laikā no pamatdarba.
20.07.2013 20:06 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Es arī saprotu, ka viņš devās uz Rīgu tevis dēļ, bet nu tāpat jau tā bija viņa izvēle, es pieņemu, ka ar varu viņu tu tur nedzini. Tad jau sanāk, ka viņš zināja ar ko jārēķinās.
20.07.2013 20:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits