Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

bez jēgas

 
Reitings 12
Reģ: 20.07.2013
Esmu lasījusi - ja cilvēks 20 gadu vecumā nav spējis izveidot ciešu draudzību vai attiecības, viņš ir norakstīts. Tieši tā es jūtos. Man ir 20 gadi un nav neviena paša drauga. Pati sev liekos pretīga. Ar prātu saprotu - neesmu briesmonis ne pēc izskata, ne rakstura, ne prāta spējām , bet sajūtas, kuras mani pavada gadu gadiem vēsta par ko citu. Es nespēju sevi iznest. Nespēju būt pārliecinoša. Pašai sava personība liekas.. pretīga. Viss kas saistīts ar mani šķiet nesvarīgs. Nespēju iedomāties, kā jebkad mūžā kādam varētu patikt. Man ir ļoti sadragāts pašvērtējums. Iemīli sevi?! Esmu darījusi visu, bet labāk nepaliek. ejot pa ielu liekas, ka visi lūr virsū un domā par mani. man ir paranoja. Es redzu to, kā nav. Man nav neviena cilvēka šajā dzīvē, es nezinu, kas ir draudzība, uzticība, atbalsts, jo es nekad neesmu ko tādu veidojusi, nekad neesmu jutusi citu cilvēku patiesu interesi par mani kāda esmu. Es nezinu, ko darīt. Tas ir mokoši.
20.07.2013 16:37 |
 
Reitings 12
Reģ: 20.07.2013
un kur nu perfekcionisms... viss kas atšķiras no normas manā ķermenī vai personībā ir pretīgs. nespēju beigt sevi kritizēt.
20.07.2013 16:39 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
Bet meitene, kamēr tu tā par sevi domāsi, tikmēr nekas arī nemainīsies. Ko tu sagaidi no dzīves ar tādu attieksmi? Ko tu vispār sagaidi?
20.07.2013 16:39 |
 
Reitings 12
Reģ: 20.07.2013
Tas nav manas domas. Tā ir zemapziņa.
20.07.2013 16:40 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Varbūt ir vērts apmeklēt speciālistu, kurš palīdzētu sakārtot iekšējo pasauli.
20.07.2013 16:42 |
 
Reitings 12
Reģ: 20.07.2013
es labprāt, bet tik ļoti daudz naudas man diemžēl nav.
20.07.2013 16:43 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Palasi psiholoģijas grāmatas vai rakstus, kā uzlabot pašapziņu. Internetā arī gan jau atradīsi.
20.07.2013 16:49 |
 
Reitings 12
Reģ: 20.07.2013
esmu izlasījusi desmitiem grāmatu.. tie padomi ir tik jēli.. es taču nevaru kontrolēt savu zemapziņu.
20.07.2013 16:51 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
nu ja tu tā izturies pret padomiem, ja jau viss ir tev nolemts, pati sevi esi norakusi, nu tad ko tu gribi, lai šeit pasaka? ka tiešām nav jēgas? ar tādu attieksmi nav, tiešām.
20.07.2013 16:56 |
 
Reitings 692
Reģ: 02.12.2012
beeeeet kamēr tu nespersi soli un nemēģināsi arī pati iedraudzēsies, nekas nemainīsies.. varbūt cilvēki nenāk klāt, jo tu staigā tādu nodurtu galvu un cik man zināms, apkārtējos tas nevilina klāt, vilina pozitīvisms un smaids.. nekrāso visu tik melnās krāsās, mēģini atrast lietas, kas iepriecina, izklaides, kas iepriecina.. vienalga! tikai tad, kad TU sāksi priecāties par dzīvi un sāksi novērtēt sevi, arī cilvēki- kā bites pie medus lidos :) ja man pašai jāizvēlas, pie kura pieiet parunāties - priecīga, smaidīga, starojoša vai bēdīga cilvēka, es izvēlētos pirmo variantu.. negribētos iepazīties uz negatīvas nots!
20.07.2013 17:00 |
 
Reitings 12
Reģ: 20.07.2013
es pateicu, ka esmu izlasījusi daudzas psiholoģijas grāmatas un man nav naudas lai apmeklētu psihoterapeitu. ja kādai ir bijušas/ir līdzīgas sajūtas, tad ceru uz kādu nedzirdētu padomu vai varbūt sarunu.
20.07.2013 17:00 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
ja kādai ir bijušas/ir līdzīgas sajūtas, tad ceru uz kādu nedzirdētu padomu vai varbūt sarunu.


Tev padomus deva, bet Tu pati sevi noraksti.
20.07.2013 17:03 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
tu vari kontrolēt savu zemabziņu jo tā ir tava, kas par stulbiem izteikumiem. Izaudzē mugurkaulu (pašcieņu) un visas tagadējās problēmas pagaisīs.
20.07.2013 17:03 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Bet ko tu vispār dari ikdienā? Strādā, mācies, ir kādi hobbiji? Draugi rodas tur, kur ir kopīgas intereses, kopīgas grūtības un izaicinājumi.
20.07.2013 17:04 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Nav jēgas sevi žēlot, ir jāiet un jādara. Tieši tā - viss ir galvā. Vidusskolā man arī kaut kas bija uznācis, un es ierāvos sevī, biju vienpate. Arī nāca prātā līdzīgas domas, kaut kas manī nevēlējās uzticēties cilvēkiem, pielaist tos sev klāt. Vārdu sakot, biju mājās sēdētāja, kam ir viena vienīga draudzene - tā pati nevis tāpēc, ka tiešām jutu viņu kā draudzeni, bet tāpēc, lai vispār būtu vismaz kaut kas. (Jāsaka gan, ka toreiz es pati sevi vispār ne pie kā nevainoju, man šķita, ka vainīgi ir visi apkārtējie)

Bet to var mainīt. Es tam esmu dzīvs piemērs. Apzināti strādāju ar sevi, ar savu pašapziņu, ne pie kādiem psihoterapeitiem neesmu gājusi. Nodarbojos ar meditāciju, iesaistījos dažādās aktivitātēs. Pašlaik esmu mainījusies tā, ka no tās dzīves, kas man bija pirms tam, nav palicis pāri vairs itin nekas. :) Man ir daudz draugu un paziņu, aktīvi darbojos kādā organizācijā, dzīve ir piepildīta. Svarīgi ir saprast, ka pats muļķīgākais, ko vari darīt ir mēģināt patikt visiem. Kādreiz es gribēju patikt kādai cilvēku grupiņai, bet tagad saprotu - tas man nemaz nebija vajadzīgs. Toties tagad esmu gana atvērts cilvēks, iejūtoties kompānijā varu arī runāt bez apstājas, ja uznāk šāds noskaņojums. Cilvēki bieži vien brīnās, uzzinot, ka agrāk esmu bijusi pavisam citādāka. :)

Viss ir maināms, tikai jāceļas un aiziet!
20.07.2013 17:10 |
 
Reitings 424
Reģ: 29.06.2012
Tici man, Tu neesi tāda vienīgā pasaulē. ;) Lai kā arī negribās pieņemt ideju, ka jāsāķ ar attieksmes maiņu, bet nekas ģeniālāks nav izdomāts. Vien atceries, paradums, kas sevī iedēstīts gadu desmitu laikā, nav tik viegli iznīcināms, nepamodīsies vienas dienas laikā ar citu skatījumu, tas ir darbs ar sevi, reizēm pat visa mūža garumā.
20.07.2013 17:15 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Vieniigaa iespeeja-meklee aarsta paliidziibu.
20.07.2013 17:21 |
 
Reitings 67
Reģ: 14.07.2013
Man liekās tā tik šķiet, ka uz ielas visi Tevi pēta, skatās, bet tā jau nav. Cilvēks paskatās virsū un ja arī kaut ko nodomā tā ir viņa darīšana. Ja negribi, ka skatās acīs, uzliec brilles. Ejot pa ielu klausies mūziku un mēģini domāt par kaut ko sev tiešām svarīgu.

Viss kas saistīts ar mani šķiet nesvarīgs.


Tad dari kaut ko labu, lai Tev kāds var pateikt "paldies". Piemēram ziedo, piesakies brīvprātīgajā darbā utt.
Mūsdienās ļoti daudziem nav draugu un tādēļ ir internets un te var atrast vismaz sarunu biedru.

;)

Lai veicās!
20.07.2013 17:29 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Jautājums, kāpēc gan tu pati sev tā nepatīc un pašapziņa ir tik zema. Negatīva pieredze vai arī pati to visu izdomā?
Esmu gājusi kam līdzīgam cauri kā tu, tikai manā gadījumā bija negatīva pieredze, kas to visu izraisīja. Tiku ar to galā ilgā laika posmā, mainot attieksmi pret sevi un apkārtējiem. Biju gājusi pie psihologiem. Viņi man deva ievirzi, kā sevi analizēt un tālāk risināt problēmu. Turklāt 20 gados nekas vēl nav zaudēts. Tu kaut kur mācies? Iesaisties kādās interešu grupās? Iespējams esi pārāk kūtra kontaktu veidošanā. Varbūt tevi attur kaut kādas bailes runāt ar cilvēkiem, baidies, ka tevi atstums?
Mans padoms būs ļoti banāls - mīlēsi sevi, arī citi sāks tevi mīlēt, tici man! Saku pēc pieredzes!
20.07.2013 17:55 |
 
Reitings 134
Reģ: 10.07.2013
Izklausās pēc manis kādu gadu atpakaļ. Izvēlies dzīvē prioritātes :) Vai tiešām sabiedrības definīcija par to kas skaitās ''norakstīts'' ir patiesa? Dzīvo sev, atrodi, kas priecē tieši tevi un nodarbojies ar to. Es taču arī nezinu, kas ir uzticība un atbalsts, bet dzīvoju mierīgi tālāk. Sapratu, ka man svarīgāka dzīvē ir zinātne nevis attiecības :) Atrodi savu nišu, vai arī izmaini savu personību tik tālu, kamēr tu sāksi patikt citiem, bet pati sev vairs nē.
20.07.2013 18:39 |
 
Reitings 692
Reģ: 02.12.2012
Izklausās pēc manis kādu gadu atpakaļ


man līdzīgi, bet man bija tādi mazi melnie, tik traki nebija.. es zinu, kas manu attieksmi izmainīja un kas sāka likt smaidīt un domāt skaistas lietas (skaļi neteikšu), bet tās nebija vienkārši lietas.. vispār tas notika TIK nejauši patiesībā. Pagājis ir pusgads kopš tās mazās svītras, kuras laikā tiešām neko pozitīvu īsti nevarēju iedomāties un man ir jāsaka liels paldies tai nejaušībai, tas ir tāds gadījums, ka cilvēkam izdevās kā ar burvju nūju, pirkstu pakustināt un man mainījās uztvere, bet tiesa - es sevi piespiedu nedaudz arī, jo pašai apnika.. es sapratu, ka tā dzīvot nevaru - RE, te arī ir atslēga. ir jāsāk ar sevi... cilvēku draudzība un mīlestība neizmainīs, tik uz brīdi liks pasmaidīt ;)
20.07.2013 18:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits