Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par mums

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Vai esat kādreiz aizdomājušās kāda meitene sēž aiz katra profila?
Šoreiz es domāju tās, kuras nezini kā izskatās dzīvē. Par cosmo meitenēm,kuras viena otru nekad nav redzējušas, ne bildēs , ne dzīvē.
Bet spriežot pēc lietotāja, kādas Tu iztēlojies citas meitenes, jeb konkrēti kādu?

Anne, piemēram,es iedomājos kā Keitu Midlltoni, tāda tipa sievieti, tādu elegantu, nopietnu.
BaCk , laikam dēļ bildes, iedomājos kā Dženiferu Anistoni.
Marta(tā foršā) , šķiet,ka pēc skata varētu būt kā Megan Fox, melniem ,gariem matiem, izteiksmīgām acīm.

Šo diskusiju nedomāju kā tādu - ko Tu domā par to un to meiteni, bet kādu Tu viņu iztēlojies kā dzīvu personu?
17.07.2013 11:38 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Anne asociējas ar nosvērtu,inteliģentu sievieti,profila bilde arī šķiet atbilstoša :)
Lancaster ,šķiet,varētu būt brunete? Nu tā,uz dullo minot.
Smukadīda asociējas ar pozitīvu,foršu sievieti,iespējams,ļoti līdzīga kā bildē? Eh,nezinu :)
18.07.2013 22:26 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man sovasar bija loti patiikama tiksanaas ar vienu no Cosmo sievieteem!Es vinu dziivee biju iedomaajusies pavisam citaadu.Tik patiikami bija sastapt inteligentu sievieti ar loti labaam maniereem,loti patiikama arii aareeji.Esot seit jau labu laiku ,biju iedomaajusies vinu kaa no peedeejaa gada modes zurnaala , sarkanaam luupaam un augstpapeezu kurpeem,kas arii nebuutu nekas slikts,bet es biju paarsteigta, pat neticeeju savaam aciim-satiku sievieti,kurai vareetu pat dot daudz mazaak gadu, kaa ir un bez kosmeetikas.
Taa jau laikam ir-taas muusu profila bildes,rakstiibas stils ,kaadreiz dod mums taadu nojausmu-vareetu teikt,pat fantaaziju,kaads tas cilveeks tomeer izskataas ekraana otraa pusee.
Es biezi domaaju,kaada vareetu buut Cataleya dziivee?Sieviete liekas loti kopta,augsti veertee sevi !DIO es noteikti iedomaajos loti elegantu!Sievieti ,kura ir taada pieaugusi savos gados-loti labi saprotaas ar dazaada vecuma cilveekiem.Krista-loti speeciiga sieviete.Liekas vareetu "iztureet" daudz dziivee.Naziic-taa ir meitene ar kuru vareetu smieties liidz giibsanai-tas humors ir tiesaam vienreizeejs-kaadreiz parupjs,bet forumam vajag dazaadus cilveekus-tas tiesi loti piesaista!Morgan le Fay-izcelas ar savu ES!Areeji liekas,vareetu buut interesants,neredzeets geerbsnaas stils!
Te tik daudzas sievietes tik biezi maina nik,ka gruuti atsifreet reizeem.Man loti interesanta liekas Kubiete-atkal kaut kas cits.Anne-liekas taads skolotaajas tipa cilveeks,kurs nekad nesaus paari striipai-bilde loti piemeerota manis iedomaatam teelam!
Es taa vareetu turpinaat par loti daudzaam meiteneem-te daudzas meitenes liekas loti liidziigas-gan izskataa,gan rakstiibas manieree.
Es nu gan visu uzrakstiiju vienaa elpas vilcienaa!:D:D
19.07.2013 00:52 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Es jūs visas iztēlojos resnas,tā man vieglāk dzīvot :D :D :D :D
19.07.2013 10:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits