Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecībām vajag intensīvo terapiju

 
Reitings 10
Reģ: 14.07.2013
Tā kā matiem dažkārt pērkam intensīvās maksas, tā laikam man arī attiecībām vajag kaut kādu intensīvo terapiju.

Esam kopā ilgi un nezinu, kā līdz tam esam nonākuši, bet situācija nav okey. Īsumā - esam kļuvuši šausmīgi neiecietīgi viens pret otru, loti bieži strīdamies, bet ne tikai strīdamies, bet lamājamies, apvainojam viens otru, plēšamies ka suns ar kaķi, ka spalvas iet pa gaisu. Un strīds var rasties uz līdzenas vietas.

Kaut vai krekls nav labi izgludināts. Labu gribēdama, izgludinu kreklu, bet aiz aizdomāšanās vai ko, bet neieslēdzu tvaiku. Rezultātā vīrietis paņem kreklu un prasa, kas tas, vai vispār izgludināts? Es uzreiz sapsihojos, ka viņš nenovērtē, ka nepasaka pat paldies. Viņš sāk pārmest, ka es visu daru paviršu.

Un tā var būt par jebko. Viņš var ieslēgt kādu filmu, kas man nepatīk. Es varu nepiebērt pietiekami daudz sals. Viņš var vakarā traukus nenomazgāt, kas viņam bija jāizdara. Nu vienalga, un skandāls un lamāšanās uz līdzenas vietas. Tajos mirkļos manī ir tik milzīgas dusmas, ka es varu pateikt viņam jebko, es knapi valdos, lai viņam iesistu. Un viņam tāpat, dusmās viņš mani var nosaukt vispretīgākajos vārdos.

Pašai riebjas tāds attiecību modelis. Gribas, lai par visu varam mierīgi izrunāties. Neesam jau arī vairs bērni, bet pieauguši. Pirms 10 gadiem tā nebija :(
17.07.2013 09:30 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Viņam nav cita?
Atceros, ka mans ex tā uzvedās, kad viņam uzradās cita meiča...
17.07.2013 09:36 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es vispār esmu no sievietēm ,kura pateiks-nepatīk,kaut kas ,tad dari pats. rociņas Tev ir.
Ja izgludināji normāli, nebija saburzīts,tad nav ,ko pārmest.
Par filmām- nav jau visu laiku jāskatās filmas,kas abiem patīk. ir dabiski,ja otrs pārslēdz un paskatās arī to,kas viņam patīk, taču ,lai tā nav ,ka visu laiku sēdz tik to filmu,kura viņam patīk un neļauj Tev skatīties savas filmas, vai arī vēl trakāk- Tavas filmas vidū neko nesakot pārslēdz citu filmu.
17.07.2013 09:36 |
 
Reitings 213
Reģ: 10.04.2013
Es redzu divus variantus - pirmais, izrunājies ar viņu un pasaki - kā Tu jūties, ka nevēlies strīdus par sadzīviskiem sīkumiem, ka vēlies, lai Tevi novērtē un pasaka kādu labu vārdu utt. Mēs neviens neesam perfekti, un "piesieties var arī pie staba".
Otrs - nebojā sev nervus, nemoci ne sevi, ne viņu - un ejiet katrs savu ceļu...

Izlem pati - kas ir piemērots Tev pašai ... jo Tavā vietā neviens lēmumu nevar pieņemt!

Lai veicas!
17.07.2013 09:38 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Šajā forumā pie katras problēmas ir viens iemesls- ir cita!
Vainu jāmeklē sevī, nevis citos
17.07.2013 09:39 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Nu tad neskandalē, nelamājies un nestrīdies! Pamēģini savaldīties tajos brīžos, kad gribas izteikt visu, kas galvā un uz mēles. Skaiti līdz 10..... Un centies nereaģēt uz viņa pārmetumiem! Varbūt arī viņš, redzot, ka Tu nepadodies provokācijām, pierimsies....

Bet nu patiesībā vienīgais prātīgais- izrunāties! Tomēr, ja pareizi sapratu, tad jums nesanāk- viss noved pie strīda!
Strādā ar sevi un savām emociju izpausmēm!
17.07.2013 09:39 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
nu tad atliek vienigi pierakstities pie paru terapeita. so situaciju cosmo isti neatrisinas, ipasi, ja tas velkas jaunilgu laiku.
17.07.2013 09:40 |
 
Reitings 10
Reģ: 14.07.2013
Man ir bail, kā redzu, ka šīs attiecības pārvēršas par tādām pašām, kādas ir maniem vecākiem. Viņi vispār neprot normāli sarunāties savā starpā, vienā bļaušanā un kasīšanās. Bet šķirties nešķiras, jo nespēj viens bez otra dzīvot. Viņi tā ir pieraduši un saraduši un dzīvo jau vairāk nekā 30 gadus.

Mums nav tik daudz, vēl tikai pāri desmit gadiem, bet nu arī... Laikam esam tik tālu viens otram apnikuši un izbesījuši, ka uzsprāgstam par katru sīkumu.

Vai tas tā visās ilgās attiecībās? No jūsu pieredzes?
17.07.2013 09:44 |
 
Reitings 10
Reģ: 14.07.2013
Apmēram pēc stundas es nomierinos, viņš arī. Nožēloju, kas notika, tvainojamies viens otram. Bet tas jau tikai līdz nākamajai reizei.
Parasti es aptveru to, kas noticis, tikai tad, kad jau konflikts noticis. Ja es varētu piefiksēt to mirkli, kad tas vēl tikai top, tad varbūt virpuli varētu arī apstādināt.
17.07.2013 09:46 |
 
Reitings 128
Reģ: 12.07.2013
Apnikuši viens otram.
Pamainat ikdienas rutīnu. Ja kreklus gludināji tu, tad tagad lai to dara viņš, ja traukus mazgāja viņš, tad tagad dari to tu.. :)
17.07.2013 09:46 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Sesilla bet pagale viena nedeg! Attiecībās VIENMĒR ir vainīgi 2!!! Tu regulāri uzvel vainu savos komentāros vienam. Regulāri ir teksti- meklē vainu sevī.
Jā sieviete ir vainīga, ka sūdīgi izgludināja kreklu, bet vīrietim takš ir jābūt pateicīgam, ka vispār izgludināja!
17.07.2013 09:49 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Nu , ja gribi meklē vainu citos, ne jau kreklā ir vaina , vaina ir dziļāk, Cikita:)
17.07.2013 09:51 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Sesilla vaina ir abos. Es jau to uzsvēru. Man, godīgi sakot, ir žēl tevis, jo sanāk, ka tu iespējams nosodi dzīvē sevi vairāk nekā vajadzētu.
Jā, es tevi nepazīstu, bet cilvēki dzīvē ir tieši tādi, kādus dod padomus.
Es, piemēram, nevaru dot padomu- meklē vainu sevī, jo esmu pieredzējusi situāciju, kad vīrietim NEKAS nav tā kā vajag. Esmu līdusi no ādas ārā, bet tāpat nav labi. Vaina ir tikai manī? Diez vai...
17.07.2013 09:54 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Jā sieviete ir vainīga, ka sūdīgi izgludināja kreklu, bet vīrietim takš ir jābūt pateicīgam, ka vispār izgludināja!


Nu nedomāju viss. Ja kaut ko dara, tad kārtīgi. Vai nedara vispār. Gribi teikt, ka, ja vīrietis (piemēram) pasaka, ka noslaucīs putekļus, bet izdara to pavirši- visur paliek svītras. Vārdsakot tikai imitēja putekļu slaucīšanu, tad sievietei ir jābūt pateicīgai, ka viņš palīdzēja ar mājas darbiem??? Lai gan patiesībā pašai tas ir jādara un jāpārslauka visas virsmas pēc viņa!!!!
17.07.2013 09:55 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Cikita, sieviete attiecībās atbild par emocionālo klimatu.. Vīrietis par drošību . Ja ar emocionālo klimatu kaut kas nav kārtībā , tad kas vainīgs?
Tu tiešām mani nezini un nevari spriest kadēļ manas domas ir tādas kā ir...
17.07.2013 09:57 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Gangsters, mums katram ir savi standarti par to, kas ir labi un kas slikti. Nav teikts, ka pavirši tas ir darīts. Varbūt vnk nemāk tā kā tu to esi izdomājusi.
17.07.2013 09:58 |
 
Reitings 10
Reģ: 14.07.2013
Nu jā... ja par emocionālo komfortu atbildiga sieviete, tad tieši tas mums nav kārtībā. Istenībā es to pat pirmo reizi dzirdu... līdz ar to pilnīgi neko no tā nemāku un nedaru :(

Sesilla, kā tieši un praktiski tas būtu jādara, kā tas izpaužas?
17.07.2013 10:03 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Es neiešu strīdēties, jo jūs te visas esat ar psihologu, ginekologu un vēl nez kādām izglītībām vienā cilvēkā un varat ielīst dvēselē.
Un pašām ir tik ideālas attiecības un visa pārējā dzīve...
Un ja vīrietis krāpj, tad vaina ir tikai sievietē, bet ja sieviete krāpj, tad vainīga arī ir viņā, jo ak muļķe, sāpina vīrieti un vēl kļūst par palaistuvi.
Un tā rodas izlaistie latviešu vīrieši...
17.07.2013 10:04 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Nu nedomāju viss. Ja kaut ko dara, tad kārtīgi. Vai nedara vispār. Gribi teikt, ka, ja vīrietis (piemēram) pasaka, ka noslaucīs putekļus, bet izdara to pavirši- visur paliek svītras. Vārdsakot tikai imitēja putekļu slaucīšanu, tad sievietei ir jābūt pateicīgai, ka viņš palīdzēja ar mājas darbiem??? Lai gan patiesībā pašai tas ir jādara un jāpārslauka visas virsmas pēc viņa!!!!


nu es gan priecājos, kad vīrietis ir izrādījis iniciatīvu palīdzēt man mājasdarbos. Lai vai kā viņš noslauka tos putekļus, bet es vienmēr viņu uzslavēju un pasaku paldies par palīdzību. Un nevajag uzreiz demonstratīvi ņemt atkal putekļu lupatu un visu pārslaucīt pēc viņa. Pēc tādiem gadījumiem pēc tam forumā arī tiek rakstītas tēmas no sērijas "man viss mājās jādara vienai, viņš tikai sēž pie TV un kasa olas, ko man darīt ".
17.07.2013 10:12 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Lai vai kā viņš noslauka tos putekļus, bet es vienmēr viņu uzslavēju un pasaku paldies par palīdzību. Un nevajag uzreiz demonstratīvi ņemt atkal putekļu lupatu un visu pārslaucīt pēc viņa


Piekrītu, ka nevajag demonstratīvi skriet pakaļ ar lupatu un visu pārslaucīt. Un paldies arī ir jāprot pateikt. Bet kā tad tas vīrietis sapratīs, ka putekļi jāslauka kārtīgi, ja par paviršu darbu viņš tiek slavēts kā nez kāds varonis???

P.S. es tik tā tīri teorētiski spriedelēju, neiet runa par mani vai manām attiecībām:)
17.07.2013 10:21 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Nu tieši tā tas arī ir, vīrietis atbild par finansiālo pusi, sieviete par saskaņu un mīļumu ģimenē, Egija:)

Es arī neiešu strīdēties , katrs lai domā ko grib, bet forums ir tādēļ, ka arī citādāk domajošie var izteikt domas. Ja mani padomi šeit nav vajadzīgi , tad klusēšu, Cikita
17.07.2013 10:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits