Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Strupceļā

 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Tikko uzzināju (ne no paša vīrieša), ka viņš nav ticis pāri savai bijušajai, ar ko izšķīrās, tieši pirms mēs sagājām kopā. Ir pagājis vairāk kā pusgads. Nav daudz un nav arī tik maz. Šķiet, ka esmu jau te teikusi, ka viņa dēļ diezgan daudz savā dzīvē liku uz spēles - pārcēlos no savas pilsētas uz citu valsti, prom no ģimenes un draugiem. Es nebūt nevainoju tajā puisi, tie bija mani lēmumi un pašai par tiem jāatbild.
Bet es tagad sēžu un nezinu, ko darīt. Nezinu, vai pietiks spēka aiziet uz darbu, un viņu satikt līdz vakaram arī nevarēšu.
Tas nenāca īsti kā pārsteigums, jo tāda iekšējā sajūta un daži apstākļi (piemēram, viņu nemitīgās sarakstes, kuru iniciators bija mans draugs) jau par kaut ko tādu ziņoja. Bet tik un tā nekam tādam, man liekas, tu nevari būt gatavs.
Protams, lai izšķirtos ne tikai fiziski, bet arī emocionāli, vajag laiku, un es varētu turpināt censties un mēģināt iespraukties tajā vietā, kas ir jau aizņemta, bet vai vajag? Tajā pašā laikā tik viegli un vienkārši tas izveidojās, tik šķietami laba ir mūsu saskaņa visās iespējamās jomās. Un negribas to aizmest prom.
Gribējās tikai ar kādu padalīties, jo šobrīd nav kam pat piezvanīt. Un varbūt te ir kāda, kas bijusi līdzīgā situācijā.
16.07.2013 11:13 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Turies! Kāpēc viņi izšķīrās ar bijušo? Un ko par to visu saka Tavs vīrietis? Ar kuru viņš grib būt kopā un veidot attiecības nākotnē?
Tev ir jārunā ar savu vīrieti, ne citiem.
Es regulāri tiekos ar savu ex, mēs pļāpājam par viņa attiecībām, kopā ēdam, zvanām viens otram, taču apzināmies, ka mums ir jaunas attiecības, bet nevaram pārtraukt komunicēt kaut vai tāpēc, ka kopā bijām ilgi+mums ir daudz kopīgu sarunu tēmu, atmiņu. Tas gan ne manam draugam, ne viņa draudzenei nepatīk, bet tur nu viņi neko nevar mainīt.
16.07.2013 11:22 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
vajag pajautat vinjam pasham ;) nevis klausities no citiem un taga stresot. izrunajaties, atgriezties tu vnm varesi Latvija ;) galvenais, ka neiznieko savu dzivi ar tadu, bet nu pirms strebt karstu tiesham vajag parunat ar puisi ;)
16.07.2013 11:22 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
Veejaa..
vai tad tas nebojaa attiecibas?
viens mans ijshais arii pa retam man uzraksta, tikties gan netiekamies, bet isti nesaprotu kapec vinsh man vel raksta, jo diezgan saapinaaju vinju..
laikam tiira interese par to kaa man iet
16.07.2013 11:24 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es būtu godīga un izstāstītu kā jūtos, izkratītu sirdi..
Mans draugs ir no pagātnes ''traumēts''.. viņam reizēm ir grūti uzticēties cilvēkiem, ko šad tad izjūtu attiecībās. Vīrieši jau mums pēc dabas skaitās tie stiprie.. viņi tur vairāk sevī un tāpēc arī smagāk iet viņiem ar to ''tikšanu pāri''.
Pavēro, kas mainās pēc tam, kad izrunāsieties... grūti saprast situāciju.. nav jau zināmi iemesli kāpēc šķīrās utt..
16.07.2013 11:26 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Pusgads, tas vēl ir nieks. Manējam kopš laulības šķiršanas pagājuši jau 10 gadi! Bet kad sadzeras, šad tad vēl tāpat mēdz man uz pleca paraudāt par savu izjukušo dzīvi. Thanks god, tas nav bieži.

Ir cilvēki, kas dzīvo pārdzīvojot par pagātni, vai raizējoties par nākotni. Bet ļoti maz ir tādu, kas dzīvo tagad, šeit un nekur citur ;)
16.07.2013 11:36 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
kordelia, tu varētu sarakstīt savu biogrāfiju, kur sīki aprakstītu to vīrieti... Es izlasītu :D
16.07.2013 11:39 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Žāvētā plūmīte, bojā, protams, taču es attiecībās "nāku" komplektā ar saviem niķiem un prasībām, arī vēlmi komunicēt ar bijušajiem.
16.07.2013 11:39 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Viņš pats teica, ka izšķīrās tāpēc, ka vairs viņi nedzīvoja kopā kā pāris, bet vairāk kā čomi. Nezinu, kas tas bija - rutīna vai kas. Cik saprotu, tas bija abpusēji, abi saprata, ka jāšķiras un apmēram nedēļas laikā arī visu izbeidza. Protams, ne komunikāciju. Ap to laiku arī mēs iepazināmies.
Man diezgan labs viņa draugs to pateica. Ka viņš ir teicis, ka nevar aizmirst viņu. Es zinu, ak ir jāizrunājas, bet es nezinu, kā lai pavadu tās stundas līdz pašam vakaram, kad viņu satikšu.
16.07.2013 11:39 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Kā izpaužas tā netikšana pāri? Ka mīl viņu, sapņo par viņu, nevar kaut ko piedot?
16.07.2013 11:41 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
so.so.. ja nav jāstrādā.. tīri māju.. un galvā sakomplektē visu ko teiksi.. kā teiksi.. vienkārši sagatavojies..
16.07.2013 11:41 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
maybe, kas zina, varbūt kādreiz arī uzrakstīšu :)
16.07.2013 11:43 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es dažas reizes esmu redzējusi bijušo pa gabalu LV.. teikšu godīgi.. man pat iet klāt negribas runāt. Mainu kustības virzienu. Ar ko man bija mazāk nopietnas attiecības.. ja uz ielas satikšos.. draudzigi patērzēsim, speciāli nečupošos. Man tas nav nepieciešams un pieļauju, ka draugs arī nebūtu stāvā sajūsmā :)
Bet man jau šķiet, ka meitenēm viss vieglāk pāriet. Mēs esam emocionālas.. izlādējamies.. paliek vieglāk..

so.so
. svarīgi ir pašai saprast.. cik ļoti Tev ir svarīgas šīs attiecības. Ja uzskati, ka ir vērts piestrādāt.. tas varbūt nav neiespējami. Tāpat kā viņa bijušajai ir pozitīvas, fantastiskas īpašības... arī Tev ir! Izcel tās..
16.07.2013 11:46 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
kordelia, es arī izlasītu :) Man patīk autobiogrāfijas :)
16.07.2013 11:46 |
 
10 gadi
Reitings 3960
Reģ: 02.01.2011
Jājautā puisim, ko viņš grib no tās komunicēšanas ar bijušo- tas ir vienkārši tāpat vai ar mērķi atjaunot attiecības? Un kādi nolūki attiecībā uz Tevi..
16.07.2013 12:04 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Jā, tas viss ir tas, par ko jārunā, bet man būs jāsaņemas. Tur jau tā lieta, ka man šodien vēl jāstrādā un esmu jaunajā darbā tikai otro nedēļu un tur ir paliels stress.

cormeum - par to es tieši arī domāju, šo rakstot. Cik ļoti svarīgas man ir šīs attiecības. Neesmu vairs maziņa, saprotu, ka jaunu vīrieti vienmēr var atrast, bet man vienmēr ir bijis grūti atrast kādu, kurš būtu uz viena viļņa ar mani. Mums ir līdzīgi raksturi, bet esam diezgan atšķirīgas personības. Tajā pašā laikā - ir tā sajūta, ka IR. Jau no paša sākuma. Ka tur kaut kas vienkārši ir. Nezinu, liktenim labpatikās paspēlēties, piemetot krietnu devu grūtību klāt, lai nav viss tik rožaini laikam. :/
16.07.2013 12:10 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
Ja viņam pret bijušo vēl ir jūtas, nevar aizmirst, tad ir kā ir.

Mans bijušais arī cenšas visādi sakontaktēties ar mani, bet mēs nevaram atrast kopīgu valodu, jo viņam vēl ir jūtas pret mani. Neesmu ieinteresēta mocīt cilvēku un pati klausīties viņa suņa murgus. Es izvēlos ignorēt, labāk, lai pamocās tagad un aizmirst ātrāk, nekā, ja rēgotos acu priekšā nepārtraukti. (par ātrāk varētu aizdomāties, vairāk par gadu pagājis jau)
Ir vēl viens, ar kuru nesazinos, bet pašai žēl, jo bija labs draugs pirms tam, bet viņam arī ir izteiktas simpātijas, nevēlos neko vairāk par draudzību.
Tad ir viens cits, ar kuru arī vairs nesazinos, bet pret to man ir jūtas. Bet kopā būt nav lemts, tad nu izvēlos nesazināties, tā vieglāk - nedaudz.
Un kaut kādi galīgi senie, neredzu jēgu komunicēt ikdienā. Pa retam jau var apjautāties kā iet vai saskrienoties, kafiju aiziet kopā iedzert.

Bet viens gan, ja kādu nevar aizmirst, tad esošais ir kā plāksteris. Vismaz man tā šobrīd ir. Bet pagaidam jau iet uz labo pusi. Kas zin, varbūt man pat kādas jūtas radīsies. Īsti gan neceru, pēc pieredzes varu teikt, ja nav sākumā, nebūs arī vēlāk. Bet dažreiz es noticu brīnumiem :)

so.so novēlu izturību un tikt skaidrībā, kādi tarakāni tavējam dzīvo tajā galviņā.
16.07.2013 13:14 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
piekritu norijai.
16.07.2013 13:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!