Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nafig precēties ?

 
Reitings 65
Reģ: 28.06.2013
Šodien sēžu pie sarkanā kondiška mašīnā uz pilnu vēdinu paduses aizlicis rokas aiz galvas. Skatos divi 60-70 gadīgi opji taisās iet pāri gājēju pārejai un viens uz otru bļauj kā traki.

Vēlāk man uzvana mutere tēmas saruna kā tad dēliņam iet? Un vēlāk sāk vārīties par to kāds tēvs ir idiots un šitas nepareizi un tas nepareizi un viss slikti viss riebjās, uz ko es atbildēju nu jā skaidrs tad viss pa vecam, un es sāku rēkt un tad es beigās vainīgs, ka man par visu nāk smiekli un ka es tik rēcu un laikam nekad nekļušu ‘’ pieaudzis ‘’ un saruna beidzās ar nu labi skaidrs čau!

Un tad es tā aizdomājos, kad cilvēki paliek veci sievai nošļūk pupi vecim nestāv ar ko mēs beigās esam palikuši ?

Divi veci īgni pretekļi kuram vienam uz otru paskatoties slikti metās? Jaunībā vēl var pieciest viens otru jo čaļiem sperma smadzenēs spiežas, un sievietēm nav naudas vajag kādu suporteru.

Bet kad paliek veci vai nav labāk dzīvot vienam pašam? Un kur rakstīts ka mēs nenomirsim vieni, jo viens jau parasti nomirst ātrāk nekā otrs, un tas kas nomirst vēlāk mirst viens pats. Kur ir rakstīts ka abi mirs reizē nē nu tā tīri no loģikas.

Un varbūt vienam pašam nomirt vecumdienās ir labāk vismaz nomirsi klusumā nevis nepārtrauktā čīkstēšanā, ka tu vecs un pretīgs un jaunībā par maz mīlēji un tagad nemīli. Un sievietes novecošanu ļoti pārdzīvo un uz vecumu paliek mega īgnas un neizturamas raganas.

Tad priekš kam precēties, jo laimīgās beigas ir totāls mīts, un lielāka daļa vīriešu uz to iekrīt.
Labāk pavālēties apkārt un kad vairs sieviešu miesa nekārojas sēdēt uz naudas čupas, ko sakrāji pateicoties tam ka nav jātērē entie tūkstoši bērnos, jo tev viņu nav.

Un spēlēt video spēles 60-80 gadu vecumā līdz 3 naktī vai blandīties apkārt uz sava mocīša un darīt ko pie velna tu vēlies, jo tevi neviens nekomandē un nekontrolē.

Tādas vecumdienas izklausās daudz foršākas. Un šitas raksts ir pilnīgā nopietnībā :D no apdomīga vecpuiša !
14.07.2013 15:09 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
DIO-tik labi pateici.Es arii tiesi iedomaajos ,sakot ka vairs negribeetu buut preceeta,ja vareetu dziivi saakt no gala-tas laikam taapeec,ka iedomaajos ,cik cilveeki saapinaati ,skiroties pirmo reizi utt.
15.07.2013 17:47 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Mūs ar sievu nevarētu iespaidot ne statistika, ne sliktie piemēri, ne sabiedrība.
Mēs gribējām kāzas un mums bija kāzas. Nenožējojam ne mirkli iztērēto naudu. Nauda nāk un iet, bet tāds pasākums ir neatkārtojams.
Un tagad ir tik forši skatīties kāzu bildes, filmu un parādīt to bērniem.

Ja abi ir kopā uz palikšanu tad kāzas ir kā mīlestības apliecinājums, ka abi ir spējīgi pieņemt kopīgu lēmumu un paveikt to.
15.07.2013 18:37 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Viss ir atkarīgs no tā kādu satiec savu otru cilvēku.Ir tādi,kas kasās nemitīgi un ir tādi,kas dzīvo saticībā un ir ok.Katram savs!
16.07.2013 09:24 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Besī šitie sorosīdi.
16.07.2013 09:38 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Vai hipsteri. Vai abi. Ja Tu esi galvā drātēts, savas debīlās domas nav jāizsaka publiski. Tas autoram.
16.07.2013 09:39 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.07.2013
galvā drātēti ir tie kas grib precēties nevis tie kas negrib.
16.07.2013 10:01 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Izklausies pēc dzīvē vilušās cilvēka. Runā kā tāda apvainotā dvēselīte, kura:

1) īstenībā tik ļoti grib kādu sev blakus

vai

2) vienkārši jauns esi, kuram šķiet, ka jūra līdz ceļiem.

Un par tēmu, tikpat labi var teikt, ka īstus vīriešus mūsdienās ar uguni jāmeklē.
16.07.2013 10:54 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.07.2013
īsti vīrieši ir tie ko var izmantot kā bankomātu un pati nestrādāt? nedomāju, ka ir problēmas tādus atrast, vienīgi lielākajai daļai jau tās naudas nav tik daudz, tie jau nederēs.
16.07.2013 11:01 |
 
Reitings 65
Reģ: 28.06.2013
Vai abi. Ja Tu esi galvā drātēts, savas debīlās domas nav jāizsaka publiski. Tas autoram


Paldies :D tev ir labas argumentēšanas spējas ļoti veiksmīgi apgāzi manu viedokļa nepareizību.


Izklausies pēc dzīvē vilušās cilvēka


Tieši otrādi vīlies dzīvē būs tas kurš apprecēsies, jo laulības dzīvi padara tikai vēl sarežģītāku.
Ja nav saistību, un nekā kopēja tavs ir tavs viņas ir viņas, nevis tavs ir arī viņas vai otrādi atkrīt potenciālo problēmu. Paskaties, kas notiek kad cilvēki šķiras, kas tam seko ? Tikai un vienīgi mantas dalīšana nekas cits.

Ja nav nekā kopēja ieskaitot bērnus katrs var aiziet uz savu pusi jebkurā brīdī un nav jāmeklē nekādi kompromisi, nav saistību nav problēmu, vai kaut kāda čakara.

Un par tēmu, tikpat labi var teikt, ka īstus vīriešus mūsdienās ar uguni jāmeklē.


Un kur tad ir ‘’īstas sievietes ‘’ visapkārt vienas ‘’modernās seks un lielpilsēta ‘’ palaistuves , kurām mutē pabijuši 15+ locekļu un pēc tam ar tādu muti kāzu skūpstu pie altāra savam jaunajam vīriņam dod? Tad jau labāk aiziet pavemt kaut kur.

Neviens sevi cienošs vīrietis tādas palaistuves par sievām negrib ņemt, un tie kas paņem ir vienkārši vagīnas vergi, kam iebāzt ir svarīgāk par savu pašcieņu. ;)
17.07.2013 12:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits