Nafig precēties ?

 
Reitings 65
Reģ: 28.06.2013
Šodien sēžu pie sarkanā kondiška mašīnā uz pilnu vēdinu paduses aizlicis rokas aiz galvas. Skatos divi 60-70 gadīgi opji taisās iet pāri gājēju pārejai un viens uz otru bļauj kā traki.

Vēlāk man uzvana mutere tēmas saruna kā tad dēliņam iet? Un vēlāk sāk vārīties par to kāds tēvs ir idiots un šitas nepareizi un tas nepareizi un viss slikti viss riebjās, uz ko es atbildēju nu jā skaidrs tad viss pa vecam, un es sāku rēkt un tad es beigās vainīgs, ka man par visu nāk smiekli un ka es tik rēcu un laikam nekad nekļušu ‘’ pieaudzis ‘’ un saruna beidzās ar nu labi skaidrs čau!

Un tad es tā aizdomājos, kad cilvēki paliek veci sievai nošļūk pupi vecim nestāv ar ko mēs beigās esam palikuši ?

Divi veci īgni pretekļi kuram vienam uz otru paskatoties slikti metās? Jaunībā vēl var pieciest viens otru jo čaļiem sperma smadzenēs spiežas, un sievietēm nav naudas vajag kādu suporteru.

Bet kad paliek veci vai nav labāk dzīvot vienam pašam? Un kur rakstīts ka mēs nenomirsim vieni, jo viens jau parasti nomirst ātrāk nekā otrs, un tas kas nomirst vēlāk mirst viens pats. Kur ir rakstīts ka abi mirs reizē nē nu tā tīri no loģikas.

Un varbūt vienam pašam nomirt vecumdienās ir labāk vismaz nomirsi klusumā nevis nepārtrauktā čīkstēšanā, ka tu vecs un pretīgs un jaunībā par maz mīlēji un tagad nemīli. Un sievietes novecošanu ļoti pārdzīvo un uz vecumu paliek mega īgnas un neizturamas raganas.

Tad priekš kam precēties, jo laimīgās beigas ir totāls mīts, un lielāka daļa vīriešu uz to iekrīt.
Labāk pavālēties apkārt un kad vairs sieviešu miesa nekārojas sēdēt uz naudas čupas, ko sakrāji pateicoties tam ka nav jātērē entie tūkstoši bērnos, jo tev viņu nav.

Un spēlēt video spēles 60-80 gadu vecumā līdz 3 naktī vai blandīties apkārt uz sava mocīša un darīt ko pie velna tu vēlies, jo tevi neviens nekomandē un nekontrolē.

Tādas vecumdienas izklausās daudz foršākas. Un šitas raksts ir pilnīgā nopietnībā :D no apdomīga vecpuiša !
14.07.2013 15:09 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Šajā laikmetā reti kurš vēlas strādāt: cilvēki vēlas visu iegūt, neko nedarot. Nav brīnums, ka kreditēšana kļuvusi tik populāra. Ja agrāk ļaudis cītīgi strādāja, krāja, tad tagad aizņemas, lai uzreiz iegūtu kāroto.
14.07.2013 18:54 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Nu redzi! =) cilvekiem pienemts visu kert uz aatru roku! Sapraatiigu cilveeku ir loti maz!


Jāmācas no savām kļūdām. Ja citādāk nevar. Ļoti daudzi cilvēki dzīves laikā ir izgājuši vienai ellei cauri.
Agrāk bija teiciens "īsts vīrietis ir tas kurš ir piedzīvojis avāriju, bankrotu un šķiršanos"

Šobrīt to var attiecināt uz sievietēm ar.
14.07.2013 18:57 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.06.2013
123 - neesi sapratis manis teikto - nedomā, ka Tu cilvēku sev varēsi "nopirkt".... Patērētāju attiecību modelis varbuut ienāk arī savstarpējās attiecībās, bet arī tādā gadījumā - ja Tu pats esi merkantīls mērglis, tad analogu dabuusi pretii! Piemēram "cacu", kurai vajag sponsoru....
14.07.2013 18:59 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Taa bija , ir un buus! Kur aitas, tur cirpeeji!
14.07.2013 18:59 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Agate es domaaju , ka 123 nebija domaajis ar to cilveeka "pirksanu"... =)
14.07.2013 19:01 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Manuprāt, īsts vīrietis ir tāds, kurš bijis pietiekami gudrs, lai spētu plānot savas finanses un izvairīties no bankrota, prastu vadīt automašīnu un zinātu CSN, lai novērstu CSNeg, neprecētos ar tādu sievieti, no kuras pēc tam jāšķiras. Tās ir manas dzīves moto.
14.07.2013 19:02 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Viens sapliist - ir vieglaak nopirkt jaunu... liidz ar to tas ir iegaajis arii attieciibaas.. liidz kaut kas nav kaartiibaa - tu pamet otru, necenties ne izprast, ne "salabot".
14.07.2013 19:02 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Jo zurnaalos raksta , ka esi pelniijusi ko labaaku :D :D
14.07.2013 19:03 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Skumji, ka ar citu nesaprātīgu rīcību un kļūdām kāds grib attaisnot savas kļūdas. Kad beidzot sāksim uzņemties atbildību katrs par sevi?

Vislabākais komentārs bija par to, ka, ja meitene augstsirdīgi gribēs mani iepazīt, par spīti tam, ka viņu apsaukāšu par uzkrāsotu naudas meklētāju, tad es būšu džentlmenis un atklāšu, cik foršs cilvēks patiesībā esmu.

Mani kaitina diskusijas un situācijas dzīvē, kad cilvēka vecumu, briedumu nosaka pēc izskata/gadiem. Manuprāt, argumentācija un sakarīga doma ir svarīgāka (ne tikai, protams). Un šeit izskatās pēc "es domāju tā, pamēģini mani pārliecināt par pretējo". Nu IR sievietēm ieprogrammēta mātes loma un instinkts meklēt nodrošinājumu sev un savam bērnam.
14.07.2013 19:06 |
 
Reitings 51
Reģ: 05.07.2013
Cilvēki ir dažādi ... Ja sanāk vairāk sev apkārt pamanīt "aprobežotas un trulas cacas", tad iespējams, var sākt domāt, ka tādas ir visas vai vairākums. Bet, cik tas ir objektīvi?
14.07.2013 19:13 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Manuprāt, īsts vīrietis ir tāds, kurš bijis pietiekami gudrs, lai spētu plānot savas finanses un izvairīties no bankrota, prastu vadīt automašīnu un zinātu CSN, lai novērstu CSNeg, neprecētos ar tādu sievieti, no kuras pēc tam jāšķiras. Tās ir manas dzīves moto.


Dzīve nav rožu dārzs. Reti kuram viss iet kā pa sviestu. Darbs, karjera, privātmāja + laimīga ģimene. Tā ir tikai romantiskās filmās.

Kļūdas, nepareizi lēmumi, grūtības norūda, cilvēks paliek izturīgāks, piesardzīgāks un gudrāks.
14.07.2013 19:13 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
esmu sieviete un piekrītu!
14.07.2013 21:09 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
es no visiem ilglaicīgajiem pāriem dzirdu vismaz vienu sakam - never get married :D
14.07.2013 21:35 |
 
Reitings 65
Reģ: 28.06.2013
Agrāk bija teiciens "īsts vīrietis ir tas kurš ir piedzīvojis avāriju, bankrotu un šķiršanos"


Iespraudīšos ar savu teicienu !

Muļķis ir tas kurš nemācās no citu kļūdām. Ja paskatās apkārt tādu harmonisku laulību ir cik % ? Varbūt kādi 5% un cik daudzi tagad škiras vismaz puse tas ir 50%

Ja lidmašīnā būtu izpletņi un 50% no viņiem neatvērtos, vai tu būtu ar mieru pagrābt vienu un lektu?

Jo kad būs bērni kopā tā viss atpakaļ ceļa vairs nav. Un tas pats attiecās uz vientuļajām mātēm, kur viņas izraks večus, kas par viņām parūpēsies m? Kāds jau atrodās, bet ne pirmās klases jāņem second hand naivuļus, tos krutos vairs nenocopēs.

Laulību dzīve ir pilna stresa! Un daudz, kas var noiet greizi. Mazliet vientulības sajūtas vakarā ir nekas salīdzinot ar trauku plīšanu pret sienām, kad viss saiet dēlī :D
14.07.2013 21:41 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Komentaarus nelasiiju, bet varu atbildeet uz jautaajumu - uz vecumu ikvienam ir sliktaas dienas un labaas dienas, turklaat vientuliiba tiek izjusta daudz krasaak kaa jauniibaa, taapeec ir labi, ka blakus ir savs veciitis vai vechinja, kas sliktajaas dienaas paliidzees un sastaadiis ikdienaa kompaaniju un kopaa nodziivots muuzjs ar kopiigaam atminjaam ir liela sentimentaala veertiiba vecumdienaas.
14.07.2013 21:44 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Un tas pats attiecās uz vientuļajām mātēm, kur viņas izraks večus, kas par viņām parūpēsies m? Kāds jau atrodās, bet ne pirmās klases jāņem second hand naivuļus, tos krutos vairs nenocopēs.

zinu vienu puisi, kurš pēdējā laikā satusē tik ar tādām kam ir bērns, tik nesaprotu kapēc. :D Naudas ziņā pirmā klase, bet nu pēc izskata gan neņemtu.
14.07.2013 21:53 |
 
Reitings 65
Reģ: 28.06.2013
dienas, turklaat vientuliiba tiek izjusta daudz krasaak kaa jauniibaa, taapeec ir labi, ka blakus ir savs veciitis vai vechinja


Aizej uz bāru un padzer ar vecajiem kraķiem aliņu, paspēlē bilijardu un veclies pillā mājās ieēst kādu picu palūrēt teļuku, bet tur tevi sagaida veca kraņa, kas kraņīgā balsī kraņojās.

Nu kur vazājies visu dienu kapēc necel klausuli, ak dievs fuck off vecā grezele.

Vai arī atvelcies mājās klusums un miers neviens tevi nekritizē un neviens tevi neaiztiek dari ko gribi un čillo
14.07.2013 21:53 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
ak dievs fuck off vecā grezele.

Vai arī atvelcies mājās klusums un miers neviens tevi nekritizē un neviens tevi neaiztiek dari ko gribi un čillo


Njā, cieņa pret līdzcilvēkiem Tev neeksistē...

To tad Tev arī novēlu - sēdi viens pats sadzēries savās četrās sienās un blenz TV - ak, idille :) Visiem nospļauties par Tevi, večuku-pasaules varoni, būs, gluži tāpat, kā šobrīd Tev par visiem.

P.S. drīkst zināt Tavu vecumu? Minēšu - 17? 18? 20? 21? 37gadīgs vecpuisis, kuram neviena sieviete virsū neskatās?
14.07.2013 22:08 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
vienkārši vajag precēt kādu ar kuru ir ļoti laba saskaņa, lai nav jāstrīdas un ir jautri kopā. visforšāk ir apprecēt labāko draugu.
14.07.2013 22:08 |
 
Reitings 65
Reģ: 28.06.2013
P.S. drīkst zināt Tavu vecumu? Minēšu


Neuzminēji :D 24 gadiņos jau esmu nonācis pie šāda secinājuma, pateicoties tam ka man draugos ir vecāki vīrieši un šie man visas dzīves gudrības samācijuši.

Man tikai atliek paskatīties uz viņu resnajām īgnajām sievām, lai saprastu ka laulība liktos diezgan pastulba ideja!
14.07.2013 22:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits