Nafig precēties ?

 
Reitings 65
Reģ: 28.06.2013
Šodien sēžu pie sarkanā kondiška mašīnā uz pilnu vēdinu paduses aizlicis rokas aiz galvas. Skatos divi 60-70 gadīgi opji taisās iet pāri gājēju pārejai un viens uz otru bļauj kā traki.

Vēlāk man uzvana mutere tēmas saruna kā tad dēliņam iet? Un vēlāk sāk vārīties par to kāds tēvs ir idiots un šitas nepareizi un tas nepareizi un viss slikti viss riebjās, uz ko es atbildēju nu jā skaidrs tad viss pa vecam, un es sāku rēkt un tad es beigās vainīgs, ka man par visu nāk smiekli un ka es tik rēcu un laikam nekad nekļušu ‘’ pieaudzis ‘’ un saruna beidzās ar nu labi skaidrs čau!

Un tad es tā aizdomājos, kad cilvēki paliek veci sievai nošļūk pupi vecim nestāv ar ko mēs beigās esam palikuši ?

Divi veci īgni pretekļi kuram vienam uz otru paskatoties slikti metās? Jaunībā vēl var pieciest viens otru jo čaļiem sperma smadzenēs spiežas, un sievietēm nav naudas vajag kādu suporteru.

Bet kad paliek veci vai nav labāk dzīvot vienam pašam? Un kur rakstīts ka mēs nenomirsim vieni, jo viens jau parasti nomirst ātrāk nekā otrs, un tas kas nomirst vēlāk mirst viens pats. Kur ir rakstīts ka abi mirs reizē nē nu tā tīri no loģikas.

Un varbūt vienam pašam nomirt vecumdienās ir labāk vismaz nomirsi klusumā nevis nepārtrauktā čīkstēšanā, ka tu vecs un pretīgs un jaunībā par maz mīlēji un tagad nemīli. Un sievietes novecošanu ļoti pārdzīvo un uz vecumu paliek mega īgnas un neizturamas raganas.

Tad priekš kam precēties, jo laimīgās beigas ir totāls mīts, un lielāka daļa vīriešu uz to iekrīt.
Labāk pavālēties apkārt un kad vairs sieviešu miesa nekārojas sēdēt uz naudas čupas, ko sakrāji pateicoties tam ka nav jātērē entie tūkstoši bērnos, jo tev viņu nav.

Un spēlēt video spēles 60-80 gadu vecumā līdz 3 naktī vai blandīties apkārt uz sava mocīša un darīt ko pie velna tu vēlies, jo tevi neviens nekomandē un nekontrolē.

Tādas vecumdienas izklausās daudz foršākas. Un šitas raksts ir pilnīgā nopietnībā :D no apdomīga vecpuiša !
14.07.2013 15:09 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Dionysus ņem vērā, ka katrai jaunajai paaudzei ir citas domas un uzskati.. Tevis rakstītais ir skaisti, bet paskaties realitātē.. kāda attieksme pret bērniem no vecāku puses un otrādi.. nekas skaists vairs tas neliekas!
14.07.2013 17:45 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Par mūsdienu vīriešiem labāk vispār neizteikšos. Manuprāt, izglītotu, inteliģentu, pieklājīgu, sakarīgu, mērķtiecīgu vīriešu, kas vienlaikus būtu arī heteroseksuāli orientēti, ir ļoti, ļoti maz.


skarbi, bet taisniba.
kopuma sava dala taisnibas sim cilvekam (kurs rada iespaidu, ka diskute ar sevi vai azote pakeris draugu, kuram tik pat loti patik norakstit sievietes un pakikinat par vinam foruma) ir par so laulibu nozimi un labumu, trapigi pateikts par to hipotekaro.

bet, cilvek, iespejams, virieti, vai neesi apsveris tadu domu, ka ta caca, kura izskatas kopta, gariem nagiem, skaistam kurpem, smarziga un dazreiz kaitinosu balstinu, atverot muti, bus sapratiga sieviete, ar kuru butu verts radit pecnaceju?
14.07.2013 17:48 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dionysus ņem vērā, ka katrai jaunajai paaudzei ir citas domas un uzskati.. Tevis rakstītais ir skaisti, bet paskaties realitātē.. kāda attieksme pret bērniem no vecāku puses un otrādi.. nekas skaists vairs tas neliekas!


Man rados arī tagad dzimst bērni un attieksme ir normāla. Sabiedrība ir tirliņi un ir nobrieduši cilvēki kuri ir gatavi dibināt ģimeni. Tā ir bijis vienmēr. Sabiedrība mainās un jaunieši vienmēr cenšās atšķirties no iepriekšējās paaudzes. Arī ar stulbām darbībām lai pašokētu pārējos.
Tas ir normāli.
Kārtējais - mūsu laikā tā nebija ( tā ir pusmūža krīzes parādība)
14.07.2013 17:52 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Dzīve mēdz izspēlēt jokus.. tu vari ieskatīties cilvēkā, kas pirms tam tev licies tukšs.. bet vēlāk.. Arī tā mēdz gadīties! =)
14.07.2013 17:55 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Dionysus man rados arī itkā viņi visi dzīvoja laimīgi, nekas neliecināja par kādu krīzi.. bet redz... vīrs aizgāja pie jaunākas! Tu klāt nestāvi.
14.07.2013 17:57 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.07.2013
Man rados arī tagad dzimst bērni un attieksme ir normāla. Sabiedrība ir tirliņi un ir nobrieduši cilvēki kuri ir gatavi dibināt ģimeni. Tā ir bijis vienmēr. Sabiedrība mainās un jaunieši vienmēr cenšās atšķirties no iepriekšējās paaudzes. Arī ar stulbām darbībām lai pašokētu pārējos.
Tas ir normāli.


tas nav tikai par jauniešiem. patērētāju sabiedrība ietekmē visus sākot ar bērniem un beidzot ar omēm un opjiem. tās ietekmē arī cilvēkus vērtē kā lietas, it īpaši sievietes vīriešus.
14.07.2013 17:57 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
123 taisnība
14.07.2013 18:03 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dionysus man rados arī itkā viņi visi dzīvoja laimīgi, nekas neliecināja par kādu krīzi.. bet redz... vīrs aizgāja pie jaunākas! Tu klāt nestāvi.


Dzīvē gadās visādi. Attiecības nav viegla lieta. Vajad dzīvot tālāk un tikt pāri visām ķibelēm.
Nevis domāt tikai par sliktajiem piemēriem un tāpēc dzīvot vienam, bez ģimenes.

tas nav tikai par jauniešiem. patērētāju sabiedrība ietekmē visus sākot ar bērniem un beidzot ar omēm un opjiem. tās ietekmē arī cilvēkus vērtē kā lietas, it īpaši sievietes vīriešus.


Kas sabiedrībā tieši ir tik slikts. Var jau to meklētu un visu redzēt melnās krāsās. Protams ekonomiskā un sociālā situācija nav labākās. Bet ir daudz cilvēku kuri lieliski tiek visam pāri.
14.07.2013 18:07 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Kas sabiedrībā tieši ir tik slikts. Var jau to meklētu un visu redzēt melnās krāsās. Protams ekonomiskā un sociālā situācija nav labākās. Bet ir daudz cilvēku kuri lieliski tiek visam pāri.

Sabiedriiba tev uzspiez savus "likumus" kaa vajadzeetu un tu atsleedz savu domaasanu sekojot tizliem padomiem!
14.07.2013 18:10 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
samazinas prasibas, velmes, merki un peksni viss ir pienemams un tads, kam var tikt pari, hehe
14.07.2013 18:11 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Sabiedriiba tev uzspiez savus "likumus" kaa vajadzeetu un tu atsleedz savu domaasanu sekojot tizliem padomiem!


Kas tie ir par sabiedrības likumiem ?
Ja cilvēks ir nobriedis un ar "mugurkaulu" viņš spēj dzīvot tā kā grib.
14.07.2013 18:13 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Kaa cits cilveeks var pateikt no malas kaa tev pasam buus labaak? Tev vins ir jaapamet, nee tev vins neder... kaa tu vari buut ar taadu kopaa, vins tacu nav labs.. vins ir slikts! Vins tevi nenoveertee.. kaa cits var ieliist sveeshaas domaas? Un sabiedriiba izdara taadaa veidaa spiedienu uz tevi! Ir daudzi cilveeki, kas nem sos padomus ar atplestaam rokaam!
14.07.2013 18:13 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Kad cilveeks ir uz izmisuma robezas, vinam ieskaidros jebko!
14.07.2013 18:14 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.07.2013
Kas sabiedrībā tieši ir tik slikts. Var jau to meklētu un visu redzēt melnās krāsās. Protams ekonomiskā un sociālā situācija nav labākās. Bet ir daudz cilvēku kuri lieliski tiek visam pāri.


patērētāju sabiedrība, vajag visu laiku pirkt un pirkt, veco nevis labot bet izmest. pirkt absolūti nevajadzīgas lietas (viedtālruņus, planšetes un citus sūdus). tāpat tiek skatīti arī cilvēki, it īpaši vīriešu no sieivešuy puses.
14.07.2013 18:18 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Un sabiedriiba izdara taadaa veidaa spiedienu uz tevi! Ir daudzi cilveeki, kas ņem šos padomus ar atplestaam rokaam!


Uzklausi padomus bet rīkojies pēc sava prāta. Galvenais nepieņemt staidzīgus lēmumus uz emociju pamata.
14.07.2013 18:20 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Cilveeki pienem uz emocijaam jo ir uz sabrukuma robezas - muuziigie krediiti, nav darba, neveicas ar miiloto cilveeeku, cilveeks nespeej pienemt leemumus ar veesu praatu! Es kluudos?
14.07.2013 18:22 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
patērētāju sabiedrība, vajag visu laiku pirkt un pirkt, veco nevis labot bet izmest. pirkt absolūti nevajadzīgas lietas (viedtālruņus, planšetes un citus sūdus). tāpat tiek skatīti arī cilvēki, it īpaši vīriešu no sieivešuy puses.


Mārketing aspeciālisti visu ir aprēķinājuši. Viss atkarīgs no pašiem cilvēkiem. Ja pacenšās var nekļūt par sabiedrības ierindas patērētāju.
Man palīdz tas ka pats daudzus gadus esmu strādājis tirdzniecībā un mārketings mani īpaši neietekmē.
14.07.2013 18:27 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Bet kuram ir veelme pacensties? LAbaak sekot straumei! :D
14.07.2013 18:34 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Cilveeki pienem uz emocijaam jo ir uz sabrukuma robezas - muuziigie krediiti, nav darba, neveicas ar miiloto cilveeeku, cilveeks nespeej pienemt leemumus ar veesu praatu! Es kluudos?


Sapratīgu lietu dēļ ņemts kredīts ir tā vērts. Bei lielākā daļa no tiem ir ņemti tikai tāpēc ka "man gribās", "man patīk", "tas bija mans sapnis" - kārtējo emociju iespēidā.

muuziigie krediiti, nav darba - tās lietas galīgi neiet kopā.
14.07.2013 18:41 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Nu redzi! =) cilvekiem pienemts visu kert uz aatru roku! Sapraatiigu cilveeku ir loti maz!
14.07.2013 18:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits