Nafig precēties ?

 
Reitings 65
Reģ: 28.06.2013
Šodien sēžu pie sarkanā kondiška mašīnā uz pilnu vēdinu paduses aizlicis rokas aiz galvas. Skatos divi 60-70 gadīgi opji taisās iet pāri gājēju pārejai un viens uz otru bļauj kā traki.

Vēlāk man uzvana mutere tēmas saruna kā tad dēliņam iet? Un vēlāk sāk vārīties par to kāds tēvs ir idiots un šitas nepareizi un tas nepareizi un viss slikti viss riebjās, uz ko es atbildēju nu jā skaidrs tad viss pa vecam, un es sāku rēkt un tad es beigās vainīgs, ka man par visu nāk smiekli un ka es tik rēcu un laikam nekad nekļušu ‘’ pieaudzis ‘’ un saruna beidzās ar nu labi skaidrs čau!

Un tad es tā aizdomājos, kad cilvēki paliek veci sievai nošļūk pupi vecim nestāv ar ko mēs beigās esam palikuši ?

Divi veci īgni pretekļi kuram vienam uz otru paskatoties slikti metās? Jaunībā vēl var pieciest viens otru jo čaļiem sperma smadzenēs spiežas, un sievietēm nav naudas vajag kādu suporteru.

Bet kad paliek veci vai nav labāk dzīvot vienam pašam? Un kur rakstīts ka mēs nenomirsim vieni, jo viens jau parasti nomirst ātrāk nekā otrs, un tas kas nomirst vēlāk mirst viens pats. Kur ir rakstīts ka abi mirs reizē nē nu tā tīri no loģikas.

Un varbūt vienam pašam nomirt vecumdienās ir labāk vismaz nomirsi klusumā nevis nepārtrauktā čīkstēšanā, ka tu vecs un pretīgs un jaunībā par maz mīlēji un tagad nemīli. Un sievietes novecošanu ļoti pārdzīvo un uz vecumu paliek mega īgnas un neizturamas raganas.

Tad priekš kam precēties, jo laimīgās beigas ir totāls mīts, un lielāka daļa vīriešu uz to iekrīt.
Labāk pavālēties apkārt un kad vairs sieviešu miesa nekārojas sēdēt uz naudas čupas, ko sakrāji pateicoties tam ka nav jātērē entie tūkstoši bērnos, jo tev viņu nav.

Un spēlēt video spēles 60-80 gadu vecumā līdz 3 naktī vai blandīties apkārt uz sava mocīša un darīt ko pie velna tu vēlies, jo tevi neviens nekomandē un nekontrolē.

Tādas vecumdienas izklausās daudz foršākas. Un šitas raksts ir pilnīgā nopietnībā :D no apdomīga vecpuiša !
14.07.2013 15:09 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.07.2013
viņi uz sievietēm skatās nevis kā uz personībām, bet uz lietām.


otrādi, sievietes skatās uz vīriešiem kā lietām, kā uz bankomātiem. tā tas ir.
14.07.2013 16:57 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Paldies par interesanto viedokli, Elizabete!
Tikai vēlētos uzdot tev pretjautājumu - kādēļ tad esmu tik negatīvi noskaņots? Ja sievietes būtu mīļas, pašaizliedzīgas, uzticīgas, tad noteikti par viņām neizteiktos tā, kā to šobrīd daru. Mana attieksme sakņojas paša pieredzē.
Nekad neesmu apgalvojis, ka visas sievietes būtu vienā maisā liekamas. Esmu pārliecināts, ka ne tikai pasaulē, bet pat mazajā Rīgā ir sastopamas arī gudras, interesantas un attiecībās nemerkantilas sievietes, vienīgi, tavuprāt, cik tādu ir, ja salīdzinām ar milzīgo skaitu trulo, tukšo cacu?
14.07.2013 16:58 |
 
10 gadi
Reitings 150
Reģ: 15.05.2013
Ak, mazie muļķīši :)
14.07.2013 17:02 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Ne tikai sievietes noskaņojums un izturēšanās ir atkarīga no vīriešiem, bet arī otrādi! Manuprāt par daudz tiek prasīts no vīriešiem!
Es gribu šitādu, ja tu tāds nebūsi es nemaz neskatos uz tevi!
Ja es tevi neredzu kā potenciālo bērnu tēvu, es uz tevi neskatos!
Ja tev nav auto, es uz tevi neskatos!
Ja tev kājās sandeles un zeķes, tad es uz tevi paskatos un tikai pasmejos...
14.07.2013 17:02 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.07.2013
gudras, interesantas un attiecībās nemerkantilas sievietes, vienīgi, tavuprāt, cik tādu ir, ja salīdzinām ar milzīgo skaitu trulo, tukšo cacu?


ne visas merkantīlās ir trulas, tukšas cacas. tās lietas nav savstarpēji saistītas, ir tik pat daudz gudras, interesantas bet merkantīlas. var ar tādam komunicēt, bet satikties nemūžam, vnk negribās naudu tērēt,
14.07.2013 17:05 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013

Es gribu šitādu, ja tu tāds nebūsi es nemaz neskatos uz tevi!
Ja es tevi neredzu kā potenciālo bērnu tēvu, es uz tevi neskatos!
Ja tev nav auto, es uz tevi neskatos!
Ja tev kājās sandeles un zeķes, tad es uz tevi paskatos un tikai pasmejos...


Ja tu čurā sēdus, tad mums nav pa ceļam, jo tas nav vīrišķīgi. :)
14.07.2013 17:07 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Klusais smaids, ja es dzīvotu atmiņās par savā pagātnes attiecībām, tad es sevi nolemtu mūžīgai vientulībai. Tas vīrietis, par kuru stāstīju vienā no iepriekšējiem komentāriem, ir tikai ziediņi. Šobrīd man ir harmoniskas attiecības tikai tāpēc, ka sākumā nolēmu nevilkt tajās iekšā to, kas bijis pirms tam. Ja es būtu izturējusies tā, it kā viņš būtu vēl viens galīgi neizdevies vīrietis, es nešaubos, ka pēc laika viņš tā arī sāktu izturēties. Bet tas, protams, tāpat nenāca pavisam viegli.
Tu nevari iet pie cilvēka ar aizvainojumu, pie kā viņš pat nav vainīgs, un gaidīt nezin kādu brīnišķīgo sievieti. Tā tas vienkārši nevar notikt, tev tā neliekas?
14.07.2013 17:09 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
visas merkantīlās ir trulas, tukšas cacas. tās lietas nav savstarpēji saistītas, ir tik pat daudz gudras, interesantas bet merkantīlas.


Grūti iedomāties gudru, veiksmīgu sievieti, kura man pieprasītu, lai viņu uzturu. Iespējams, ir arī tādas, bet līdz šim kaut kā neesmu sastapis.
Zeltraces, manuprāt, parasti ir ne visai labi izglītotas, neiedomājami ambiciozas - tādas, kuras sevi uzskata par ārkārtīgi skaistām, lai arī īstenībā ir pārbalinātas blondīnes -, apveltītas ar sliktu gaumi un savā garīgajā attīstībā aizkavējušās aptuveni 12 gadu vecumā. Nav brīnums, ka viņas parasti pat paplašinātu teikumu uzrakstīt bez kļūdām nespēj.
14.07.2013 17:11 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Ja tu čurā sēdus, tad mums nav pa ceļam, jo tas nav vīrišķīgi.

:D :D
14.07.2013 17:11 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
otrādi, sievietes skatās uz vīriešiem kā lietām, kā uz bankomātiem. tā tas ir.


Jā, jo visas sievietes taču ir pilnīgi vienādas.
14.07.2013 17:11 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.07.2013
Grūti iedomāties gudru, veiksmīgu sievieti, kura man pieprasītu, lai viņu uzturu. Iespējams, ir arī tādas, bet līdz šim kaut kā neesmu sastapis.

tas ka prasa uzturēt ir ekstrēms gadījums. 99.9999% gadījumu sievietes uzskatīts ka vīrietim ir jāiegulda nauda sievietē un attiecībās, tas nenozīmē 100% uzturēt

Jā, jo visas sievietes taču ir pilnīgi vienādas.


99%.
14.07.2013 17:15 |
 
Reitings 314
Reģ: 18.12.2012
Nepūlēšos nemaz noliegt, ka pats vēlētos šādas attiecības, taču esmu reālists un apzinos, ka vairums mūsdienu meiteņu un sieviešu ir parastas, aprobežotas zeltraces, kuras attiecībās vēlas ko pavisam citu, tādēļ arī esmu tik skeptisks pret laulībām.


Klusais smaid, uzskatu tā, ka mēs esam kopā ar tiem, kurus esam pelnījuši. Neticu, kad saka - esmu ideāla/s sieviete/vīrietis, bet man apkārt un kantējas klāt vieni kretīni/aprobežotās golddigger'es. Pirmkārt, ir jāaizdomājas, kapēc notiek tā un jāmeklē vaina tikai pašam sevī!
14.07.2013 17:17 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Meitenes... cik bieži šeit forumā neesat lasījušas apmēram par šādām tēmām???

:D:D
14.07.2013 17:19 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.06.2013
Foršas un argumentētas pārdomas ir uzsācis HighFly.... Man liekas, ka profilakses labad tiešām varbūt nevajag precēties - un dziivot kā neprecētiem - neaizmirstot par flirtu un iepazīšanos un iemīlēšanos no jauna atkal vienā un tai pašā partnerī, ja iespējams...
Tiem, kuri saka - nav foršu meiteņu - paši nav forši! Tāda ir skarbā patiesība! Arī Klusajam smaidam, kurš visas savas pazīstamās meitenes nosauc par zeltracēm un krāpniecēm un garīgi atpalikušām - gribu pateikt, ka tāds tādu pelnījis un tāds tādu piesaista - kad Tu klūsi pilnīgāks, interesantāks, iejūtīgāks un garīgi attīstītāks un vēl nezin kāds, tad satisksi sev atbilstošu meiteni..... kamēr Tu tāds neesi....dzīvo viens, attīsties, ceļo pa pasauli, mācies, gūsti pieredzi.....un lai veicas kaut kad satikt savu īsto....

Ir taisnība, ka sievietes pārāk cenšas aprecēties - un to ir uzstādījušas par dzīves mērķi.

Man ar vecāki strīdās un dzīvo kopā, jo viniem tā patīk - Es ceru -vini tomēr varbūt ar laiku kaut kad taču sapratīs, ka var arī savādāk, ja apniks.....
14.07.2013 17:29 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ja tev rādās tikai zeltraces, tad kaut kas ar tevi nav kārtībā. Man kaut kā nerādās, ka visi vīrieši ir cūkas, un tāpēc mans nav cūka (tu dabū to, ko gribi un kam tici).
14.07.2013 17:31 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Klusais smaid, uzskatu tā, ka mēs esam kopā ar tiem, kurus esam pelnījuši. Neticu, kad saka - esmu ideāla/s sieviete/vīrietis, bet man apkārt un kantējas klāt vieni kretīni/aprobežotās golddigger'es. Pirmkārt, ir jāaizdomājas, kapēc notiek tā un jāmeklē vaina tikai pašam sevī!


Neesmu nekad dēvējis sevi par ideālu. Noteikti labāk izvēlos būt viens, nevis būt attiecībās ar kārtējo cacu-zeltraci. Savukārt, ja kāda sieviete novērtēs mani kā personību, vēlēsies iepazīt manu raksturu un viņai šķitīs pieņemama mans pasaules redzējums, tad labprāt veidošu attiecības ar tādu sievieti.
14.07.2013 17:31 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.07.2013
tāds tādu pelnījis un tāds tādu piesaista - kad Tu klūsi pilnīgāks, interesantāks, iejūtīgāks un garīgi attīstītāks un vēl nezin kāds, tad satisksi sev atbilstošu meiteni..... kamēr Tu tāds neesi....dzīvo viens, attīsties, ceļo pa pasauli, mācies, gūsti pieredzi.....un lai veicas kaut kad satikt savu īsto....


nepareizi. patērētāju sabiedrība ietekmē cilvēkus un visi vairāk vai mazāk tai pakļaujas. var būt kāds vien grib, citus tas neizmainīs.
14.07.2013 17:31 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Neticu, kad saka - esmu ideāla/s sieviete/vīrietis, bet man apkārt un kantējas klāt vieni kretīni/aprobežotās golddigger'es. '


Es domāju, ka var gan. Ir tādas bezmazvai perfektas (ļoti simpātiskas, ļoti gudras, veiksmīgas, pašpārlieicnātas utt. sievietes), un vīrieši padomā " tās jau domātas augstākās raudzes vīriešiem, t.i. ar dzelzs pautiem un nerviem kā kuģa tauvas." Var gadīties, ka tādām sienas klāt tikai tie kretīni.

Savukārt ''ideālajim vīriešiem'' ir liela piekrišana un tās "labās"' nemaz netiek pie šprices.
14.07.2013 17:37 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Arī Klusajam smaidam, kurš visas savas pazīstamās meitenes nosauc par zeltracēm un krāpniecēm un garīgi atpalikušām


Nekad nevienu no savām bijušajām neesmu nodēvējis necienīgi. Tās, ar kurām esmu bijis kopā, (ar maziem izņēmumiem) esmu cienījis un joprojām cienu, lai arī attiecības nav bijušas veiksmīgas. Ar cacām principā nekad neesmu veidojis attiecības.

Man kaut kā nerādās, ka visi vīrieši ir cūkas, un tāpēc mans nav cūka


Par mūsdienu vīriešiem labāk vispār neizteikšos. Manuprāt, izglītotu, inteliģentu, pieklājīgu, sakarīgu, mērķtiecīgu vīriešu, kas vienlaikus būtu arī heteroseksuāli orientēti, ir ļoti, ļoti maz.
14.07.2013 17:38 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Lielākā vērtība uz pasaules ir ģimene. Dēļ tās ir vērts dzīvot, strādāt, ieguldīt. Kad man bija 18 gadi es zināju ka man būs ģimene un bērni. Savādāku dzīvi nevarēju iedomāties.
Ģimene, bērni ir lielākais dzīves piepildījums kāds vien var būt. Darbi, karjeras, draugi nāk un iet un beigās tu nevienam neesi vajadzīgs.
Es par saviem vecākiem rūpēšos cik ilgi spēšu. Kas var būt labāks par bērnu atbalstu un mazbērniem vecumdienās. Tad saproti ka nav jēgas ko tu esi sasniedzis, sakrājis ja nevari dot saviem tuvākajiem labas attiecības un mīlestību.
Ģimene un bērni iemāca nebūt egoistam un saparst ka dotot iegūsti vairāk kā nekad.
Pārējais ir pupu mizas.
14.07.2013 17:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits