Nafig precēties ?

 
Reitings 65
Reģ: 28.06.2013
Šodien sēžu pie sarkanā kondiška mašīnā uz pilnu vēdinu paduses aizlicis rokas aiz galvas. Skatos divi 60-70 gadīgi opji taisās iet pāri gājēju pārejai un viens uz otru bļauj kā traki.

Vēlāk man uzvana mutere tēmas saruna kā tad dēliņam iet? Un vēlāk sāk vārīties par to kāds tēvs ir idiots un šitas nepareizi un tas nepareizi un viss slikti viss riebjās, uz ko es atbildēju nu jā skaidrs tad viss pa vecam, un es sāku rēkt un tad es beigās vainīgs, ka man par visu nāk smiekli un ka es tik rēcu un laikam nekad nekļušu ‘’ pieaudzis ‘’ un saruna beidzās ar nu labi skaidrs čau!

Un tad es tā aizdomājos, kad cilvēki paliek veci sievai nošļūk pupi vecim nestāv ar ko mēs beigās esam palikuši ?

Divi veci īgni pretekļi kuram vienam uz otru paskatoties slikti metās? Jaunībā vēl var pieciest viens otru jo čaļiem sperma smadzenēs spiežas, un sievietēm nav naudas vajag kādu suporteru.

Bet kad paliek veci vai nav labāk dzīvot vienam pašam? Un kur rakstīts ka mēs nenomirsim vieni, jo viens jau parasti nomirst ātrāk nekā otrs, un tas kas nomirst vēlāk mirst viens pats. Kur ir rakstīts ka abi mirs reizē nē nu tā tīri no loģikas.

Un varbūt vienam pašam nomirt vecumdienās ir labāk vismaz nomirsi klusumā nevis nepārtrauktā čīkstēšanā, ka tu vecs un pretīgs un jaunībā par maz mīlēji un tagad nemīli. Un sievietes novecošanu ļoti pārdzīvo un uz vecumu paliek mega īgnas un neizturamas raganas.

Tad priekš kam precēties, jo laimīgās beigas ir totāls mīts, un lielāka daļa vīriešu uz to iekrīt.
Labāk pavālēties apkārt un kad vairs sieviešu miesa nekārojas sēdēt uz naudas čupas, ko sakrāji pateicoties tam ka nav jātērē entie tūkstoši bērnos, jo tev viņu nav.

Un spēlēt video spēles 60-80 gadu vecumā līdz 3 naktī vai blandīties apkārt uz sava mocīša un darīt ko pie velna tu vēlies, jo tevi neviens nekomandē un nekontrolē.

Tādas vecumdienas izklausās daudz foršākas. Un šitas raksts ir pilnīgā nopietnībā :D no apdomīga vecpuiša !
14.07.2013 15:09 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Uzskatu, ka precībām jābūt īstas mīlestības apliecinājums... un tad, kad saka to "Jā" ir skaidra, reālistiska vīzija arī par vecumdienām.

Domāju, ka pie nelaimīgajām laulībām vainīgi naivie vīrieši, kas precas nepareizu motīvu vadīti un sievietes, kas grib precēties precēšanās pēc.. jo tas, protams, dod zināmu naudiņas un mantojuma garantiju.
14.07.2013 16:29 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
kas tieši tajos ir aplams? pa punktiem


Nekas nav aplams. Tādus vīriešus vienkārši vajadzēt nosiet, lai viņi ar saviem glaimiem, lai tikai tiktu pie seksa, neizposta kādas jaunas un naivas meitenes dzīvi.
14.07.2013 16:29 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
kopējs hipo kredīts vieno vairāk par laulību


Kolēģe arī tā domāja, tomēr nu jau ir šķīrušies un ar maksātnespēju pūrā.
14.07.2013 16:29 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.07.2013
Nekas nav aplams. Tādus vīriešus vienkārši vajadzēt nosiet, lai viņi ar saviem glaimiem, lai tikai tiktu pie seksa, neizposta kādas jaunas un naivas meitenes dzīvi.


95% gadījumu meitenes izposta vīriešu dzīves.
14.07.2013 16:31 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
123, tu gribi, lai es tagad sāku stāstīt par visām sievietēm kopumā, kādas viņas ir un kādas nav? Es jau tieši to arī teicu, ka spektrs ir visplašākais, bet tu acīmredzot uzturies vienā no skumjajiem galiem. Nekas, iegūsi labāku izglītību un nomainīsi intereses uz saturīgākām, varbūt paveiksies.
14.07.2013 16:32 |
 
Reitings 314
Reģ: 18.12.2012
Precības nav spiesta lieta, un vīrieši, kuri šeit komentē sevi pasniedz tā, it kā nevarētu atkauties no pielūdzējām un ir baigais ķēriens. Nu ja, nu ja... mūsdienās pasaule ir vaļā, ja kāda vēlēsies apprecēties un aprecēties veiksmīgi, gan jau to izdarīs vai nu šeit, vi nu ārzemēs. Atraduši par ko cepties.
Kā arī pavērojot draugus (visi pie 30 un pari 30), kuri ir precejušies un kuri nav, tad starpība ir acīmredzama. Vairakums no brīvajiem noliedz, ka vēlas apprecēties, taču klusībā sapņo par cilvēku blakus, kuram var 100% uzticēties, kurs sparatīs no pusvarda, kurš ir uz viena viļņa visās jomās, kurs spēj būt kopā gan krīzes situācijās, gan dalīties sasniegumos.

Atgādināšu vienu - cilvēks ir sociāla būtne un iespejams ir fantastiski būt brīvam kā vējam un neatkarīgam no pastāvīgām attiecībām, bet nekas nespēj aizstāt to sajūtu, ka kāds gaida Tevi mājās, kāds ilgojas pēc Tevīm, ka ir kāds,kura sabiedrībā spēj rast mieru un sapratni.
14.07.2013 16:33 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Elizabete, runājot par sabiedrību, rodas jautājums, kura tad, tavuprāt, ir tā "labā"? Nerunāju par klubiem, kuros, manuprāt, vismaz 70% esošo ļautiņu ir izteikti |"retardēti", bet arī kultūras pasākumos - izstādēs, teātra un operas izrādēs, festivālos -, dažādās prezentācijās utt. sastaptās daiļā dzimuma pārstāves, manuprāt, ar īpašām prāta spējām, labu gaumi vai augstu domu lidojumu vis neizceļas. Protams, sastopami arī izņēmumi, bet tie parasti ir aizņemti saprotamu iemelsu dēļ.
Domāju, ka Latvijā nav aristokrātijas un ar to saistības vides, sabiedrības. Arī tie, kurus dēvē par "sabiedrības krējumu", manuprāt, neizceļas ar cilvēciskām kvalitātēm, bet vairums drīzāk uzskatām par veiksmīgiem iznireļiem.
14.07.2013 16:33 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Vairakums no brīvajiem noliedz, ka vēlas apprecēties, taču klusībā sapņo par cilvēku blakus, kuram var 100% uzticēties, kurs sparatīs no pusvarda, kurš ir uz viena viļņa visās jomās, kurs spēj būt kopā gan krīzes situācijās, gan dalīties sasniegumos.


Nepūlēšos nemaz noliegt, ka pats vēlētos šādas attiecības, taču esmu reālists un apzinos, ka vairums mūsdienu meiteņu un sieviešu ir parastas, aprobežotas zeltraces, kuras attiecībās vēlas ko pavisam citu, tādēļ arī esmu tik skeptisks pret laulībām.
14.07.2013 16:36 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
95% gadījumu meitenes izposta vīriešu dzīves.


Iedomājies, tas viss tikai seksa dēļ (meitenēm to vajag kā uzmanības apliecinājumu).

Diemžēl pasaulē pastāv kolektīvās atbildības princips. Ne vienmēr saņemam to, ko paši esam pelnījuši, taču viens gan - tas sliktais jau ir "nopelnīts" no kāda Tava ciltsbrāļa. Tas pats arī apgrieztā skatījumā - sieviete, vienreiz krāpjot draugu, vēlāk var izpostīt kādas citas meitenes dzīvi.
14.07.2013 16:38 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Varu piekrist tik tādā līmenī,ka vajag apdomāties vai būt kopā ar cilvēku,kuru vairs nemīli ,jūties nelaimīgs un katru dienu strīdies.

99% vīriešu aprecās, jo domā ka dabūs regulāru stabilu seksu un viņi to dabūs viegli bez piepūles

+ noteikti ne jau 99%, bet daudzi gan.

ir vīrieši ,kuri ļoti vēlas bērnus , ģimeni . zinu vairākus tādus...protams,ka ir skumji,ja kāds no tiem vēlas bērnu ,jo domā,ka parādīsies dzīves jēga, ir depresija. tādu vīrieti gan es neatbalstu.

padomājiet paši vīrieši ar tādu meiteni Jūs gribētu būt kopā- kura ir sakopt veic regulāri skaistumkopšanas procedūras, pucējas, pērc seksīgus apakšveļu, kleitiņas, vai arī tādu ,kura katru dienu velc bikses, t-kreklu, ir trīs melnas biksītes un nesaspringst pie sava izskata. protams, ir arī pārspīlēti gadījumi,kuri katru dienu pavada nezin ,cik stundas pie spoguļa, iztērē maz vai visu algu drēbēs,rotaslietās, taču sievietei ir nepieciešams arī papildināt savu garderobi un ieguldīt savā izskatā, jo ilgāk būtu skaista un izskatītos jauna. jaunībā ir viegli neiespringstot izskatīties labi, taču,kad sākas novecošanas pazīmes, tad ,tomēr jāpērk piem. dārgs sejas krēms utt.
14.07.2013 16:38 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.07.2013
123, tu gribi, lai es tagad sāku stāstīt par visām sievietēm kopumā, kādas viņas ir un kādas nav? Es jau tieši to arī teicu, ka spektrs ir visplašākais, bet tu acīmredzot uzturies vienā no skumjajiem galiem. Nekas, iegūsi labāku izglītību un nomainīsi intereses uz saturīgākām, varbūt paveiksies.

nav nekādu argumentu, es to paredzēju.

taču,kad sākas novecošanas pazīmes, tad ,tomēr jāpērk piem. dārgs sejas krēms utt.


nevajag jaunībā buhāt, tusēt un cepties stundām ilgi saulē, tad nekādi krēmi nebūs jāpērk.
14.07.2013 16:42 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
īstenībā.. par šo pašu es arī domāju nu jau kādu laiku :D
Un piekrītu, ka laulībai pagaidām manās acīs nav jēgas... varbūt žēl , ka tā uzskatu, bet ... apskatoties apkārt tiešām - apkārt vienas vienīgas īgnas sieviņas un blakus tām īgni vīriņi! :D
14.07.2013 16:44 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
pie sakārtotas mājas, vakariņu pagatavošana un regulāra seksa vīrietis var tikt arī ne aprecot sievieti
14.07.2013 16:45 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
nevajag jaunībā buhāt, tusēt un cepties stundām ilgi saulē, tad nekādi krēmi nebūs jāpērk.


sieviete arī sākt novecot,ja nesauļojas un nav notusējusi jaunībā:D
14.07.2013 16:46 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
padomājiet paši vīrieši ar tādu meiteni Jūs gribētu būt kopā- kura ir sakopt veic regulāri skaistumkopšanas procedūras, pucējas, pērc seksīgus apakšveļu, kleitiņas, vai arī tādu ,kura katru dienu velc bikses, t-kreklu, ir trīs melnas biksītes un nesaspringst pie sava izskata.


Navar pateikt, jo šie nav vērtēšanas kritēriju sarakstā.

Kura ir simpātiskāka, pašpārliecinātāka, sirsnīgāka, godīgāka, patiesāka?
14.07.2013 16:50 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.07.2013
sieviete arī sākt novecot,ja nesauļojas un nav notusējusi jaunībā


tāda kas to nedarīja 40 gados izskatās labāk nekā tādas kas to dara 20 gados. fakts. tāpat tur nekas nav glābjams, vajag ātrāk domāt.
14.07.2013 16:50 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Klusais smaids, nu, ja tu vadies pēc tādiem stereotipiem un iepriekš jau noraksti ar domu "tur jau nekas labs nevar būt", tad, protams, ka tu neko neatradīsi. Tu izklausies pēc ļoti negatīvi noskaņota cilvēka, tāpēc es nebrīnos, ka tajā sfērā neveicas.
Vispār man šķiet, ka lielākajai daļai šejienes sieviešu neieredzētāju ir viena kopīga problēma - viņi uz sievietēm skatās nevis kā uz personībām, bet uz lietām. Gaida, ka sieviete būs vienlaikus gumijas lelle un otra mamma, kā arī vienmēr skatīsies virsū apbrīnas pilnām acīm. Nu, nav arī neviena sieviete tik apsēsta ar izdabāšanu savam vīrietim! Un viņai nevajag būt, ja grib dzīvot arī pati savu dzīvi.
Un es ieteiktu jums labāk paturēt šos uzskatus pie sevis. Man vēl ap 18 gadu vecumu bija desmit gadus vecāks čalis, kurš bija pamatīgi vīlies dzīvē. Un viņam patika man pačīkstēt, kādas visas sievietes ir maitas ar kaut kādā ziņā līdzīgu argumentāciju kā jums, turklāt pasniedzot tā, it kā es jau arī tāda esmu un neko labāku tur vispār nevar gaidīt. Nu, pēc laika tā arī sāku pret viņu izturēties. Kā tiku no viņa vaļā, tā "maitiskums" kā ar roku noņemts. Īsāk sakot, jūs ar savu izturēšanos provocējat to, no kā baidāties.
14.07.2013 16:51 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Elizabete sievietes no vīriešiem arī gaida nezin ko...
14.07.2013 16:54 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
nav nekādu argumentu, es to paredzēju.

Nu, es saprotu, ka tu argumentu, kam nepiekrīti, neredzētu pat tad, ja tev to noliktu priekšā un apsietu ar bantīti :D
14.07.2013 16:54 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
adna20, to es nenoliedzu.
14.07.2013 16:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits