Nafig precēties ?

 
Reitings 65
Reģ: 28.06.2013
Šodien sēžu pie sarkanā kondiška mašīnā uz pilnu vēdinu paduses aizlicis rokas aiz galvas. Skatos divi 60-70 gadīgi opji taisās iet pāri gājēju pārejai un viens uz otru bļauj kā traki.

Vēlāk man uzvana mutere tēmas saruna kā tad dēliņam iet? Un vēlāk sāk vārīties par to kāds tēvs ir idiots un šitas nepareizi un tas nepareizi un viss slikti viss riebjās, uz ko es atbildēju nu jā skaidrs tad viss pa vecam, un es sāku rēkt un tad es beigās vainīgs, ka man par visu nāk smiekli un ka es tik rēcu un laikam nekad nekļušu ‘’ pieaudzis ‘’ un saruna beidzās ar nu labi skaidrs čau!

Un tad es tā aizdomājos, kad cilvēki paliek veci sievai nošļūk pupi vecim nestāv ar ko mēs beigās esam palikuši ?

Divi veci īgni pretekļi kuram vienam uz otru paskatoties slikti metās? Jaunībā vēl var pieciest viens otru jo čaļiem sperma smadzenēs spiežas, un sievietēm nav naudas vajag kādu suporteru.

Bet kad paliek veci vai nav labāk dzīvot vienam pašam? Un kur rakstīts ka mēs nenomirsim vieni, jo viens jau parasti nomirst ātrāk nekā otrs, un tas kas nomirst vēlāk mirst viens pats. Kur ir rakstīts ka abi mirs reizē nē nu tā tīri no loģikas.

Un varbūt vienam pašam nomirt vecumdienās ir labāk vismaz nomirsi klusumā nevis nepārtrauktā čīkstēšanā, ka tu vecs un pretīgs un jaunībā par maz mīlēji un tagad nemīli. Un sievietes novecošanu ļoti pārdzīvo un uz vecumu paliek mega īgnas un neizturamas raganas.

Tad priekš kam precēties, jo laimīgās beigas ir totāls mīts, un lielāka daļa vīriešu uz to iekrīt.
Labāk pavālēties apkārt un kad vairs sieviešu miesa nekārojas sēdēt uz naudas čupas, ko sakrāji pateicoties tam ka nav jātērē entie tūkstoši bērnos, jo tev viņu nav.

Un spēlēt video spēles 60-80 gadu vecumā līdz 3 naktī vai blandīties apkārt uz sava mocīša un darīt ko pie velna tu vēlies, jo tevi neviens nekomandē un nekontrolē.

Tādas vecumdienas izklausās daudz foršākas. Un šitas raksts ir pilnīgā nopietnībā :D no apdomīga vecpuiša !
14.07.2013 15:09 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Nafig precēties?
nu tad nopērc sev gumijas lelli un viņa tevi sagaidīs mājās. Būsi viens. :D Es vecumdienās negribētu būt viena, bet ja būšu tad man būs pilna māja ar kaķiem. :D
14.07.2013 15:56 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.07.2013
Pilnīgas muļķības

pilnīgas muļķības ka tas ir pilnīgas muļķības. pasaki ko vīrietis no tā iegūst? mājas tīrīšana, ēst gatavošana, uzmanība, mīlestība neskaitās.
14.07.2013 15:58 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Laimes meita, cik, tavuprāt, ir tādu brīvu "normālu" sieviešu? Man šķiet, ka vairums mūsdienu sieviešu un meiteņu ierindojamas "uzkrāsoto lupatu" kategorijā.
14.07.2013 15:58 |
 
Reitings 536
Reģ: 24.02.2013
kopējs hipo kredīts vieno vairāk par laulību (c)
14.07.2013 16:00 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Klusais smaids - spriežot pēc taviem komentāriem, tevi ir pelnījušas tikai lupatas, turklāt nekrāsotas.

Pirms jautājam "ko man var dot" būtu lietderīgi pajautāt "ko es varu dot". Izskatās, ka gan autors, gan Klusais smaids otrajā jautājumā klusētu, tādēļ ir saprotama viņu attieksme šajā laulību lietā.
14.07.2013 16:00 |
 
Reitings 65
Reģ: 28.06.2013
expedition - muusu smadzeners ir uzkonstrueetas biskji citadaadaak, taa,lai vairaak nesaprashanos ar preteejo dzimumu



Kā tu to domā ? Tu runā par to ka sievietes vairāk visu laiku meklē kašķi ?

Protams ir arī vīrieši, kas ir tādi, es jau nesaku ka visas, bet tā tendence ir vairāk uz sieviešu pusi :D
14.07.2013 16:01 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.07.2013
Vajag atrast normālu sievieti ar saviem dzīves mērķiem, nevis uzkrāsotu lupatu.


ja viņai ir savi dzīves mērķi, kāda velna pēc lai viņa gribētu precēties? lielākajai daļai sieviešu dzīves mērķis ir aprecēties, dzemdēt bērnus un tērēt vīra naudu.
14.07.2013 16:07 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Susanna, ko tu pati vari un vēlies dot savam partnerim?
14.07.2013 16:12 |
 
Reitings 65
Reģ: 28.06.2013
vīriešiem no tā nav pilnīgi nekāda labuma, absolūta 0.


+++++

Es pat zinu sievietes, kas gatavot nemāku. Es pats mazgāju savas drēbes zeķes, iemetu veļas mašīna piespiežu pogu, nomazgāju sev traukus, pats gatavoju sev ēst, pat cepumus māku sev izcept cepeškrāsnī, tur nekā sarežģīta nav.

Un tas viss aizņem pāris minūtēs un ir patiesībā diezgan vienkārši.

Daudz grūtāk ir strādāt celties 6 norīta iet uz darbu un pelnīt naudu nekā sēdēt mājās un dirnēt uz svešas naudas attaisnojoties, ka tu veļasmašīnai pogu piespiedi. Vai 8 min olu kulteni ar piegrieztiem sīpoliem uzcepi. Mājsaimniecība vieglākais darbs uz pasaules :D

Te nesen bija, topiks ko jūs doda saviem vīriešiem.

Visas rakstīja dodu seksu, un pie tā arī viss apstājās lielākajai daļai :D
14.07.2013 16:14 |
 
Reitings 837
Reģ: 22.05.2012
es pat kā meiča sliecos piekrist šo veču viedokļiem.
ARī man zināmās meičas to vien dara kā tērē naudu un sapņo par dārgām lupatām, kāzu kleitām un dārgu gredzenu ko izdīgt draugam.
14.07.2013 16:19 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Kāds kuram viedoklis un skatījums uz dzīvi, tikai der atcerēties vienu, ka normāli cilvēki savu vienīgo un patieso viedokli neklaigā apkārt un neuzspiež citiem, bet dzīvo savu dzīvi tā, kā izvēlējušies. Savukārt tie, kuri paši apzināti vai neapzināti zina, ka viņi ir "nepareizi" ... Apdomājiet to mazliet ārpus savām pozīcijām. Piemēram, krievi Latvijā, geji utt. - viņu problēma ir tur, ka viņi paši sevi nepieņem un līdz ar to domā, ka arī sabiedrība viņus nepieņem. Vai tad, piemēram, ģimenes ar bērniem taisa piketus un gājienus, sakot, ka, lūk, tikai ģimene ar bērniem ir normāli un tā jādara visiem?!

Vīrieši taču grib to uzkrāsoto seksa lupatu, bet negrib par to maksāt, tur ir problēma (varat liegties, cik gribat). Bet tām nemantkārīgajām un neuzkrāsotajām viņi pat neskatās. Tad nu sorry, saņemiet pēc pilnas programmas, jo paši arī neesam nekādi prinči.

Bet mani priecē tas, ka, pat, ja es negribu precēties un vēlos būt ārpus saistībām, pasaulē vēl jorpojām ir normāli vīrieši, cilvēki, kuriem smadzenes īstajā vietā un kuriem ir daudz, daudz kas vērtīgāks par naudu. Katrs atrod to, ko meklē.
14.07.2013 16:20 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Piekrītu HighFly - man šķiet, ka vairums sieviešu ir tikai ne visai gudras pašlabuma meklētājas, kuras laulībā saredz iespēju savā labā tērēt vīra naudu. Protams, ka viņas sapņo par šādu "laulību".
Savukārt sievietes, kurām ir laba izglītība (nedomāju te "Turības" bakalaura grādu sabiedriskajās attiecībās), karjera un savi ienākumi (nedomāju te biroja administratores algu – mēnesī Ls 300 neto) parasti pret laulībām izturas daudz atturīgāk. Secinājumus katrs var izdarīt pats.
14.07.2013 16:20 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.07.2013
tasinība. par ēst gatavošanu - neviena nevar uztaisīt tik labi un gardi kā man patīk kā es pats.
piedevām tas sekss jau arī lielākoties nav nekāds baigi labais. noteikti ne tāds par ko ir vērts maksāt.
14.07.2013 16:20 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.07.2013
Vai tad, piemēram, ģimenes ar bērniem taisa piketus un gājienus, sakot, ka, lūk, tikai ģimene ar bērniem ir normāli un tā jādara visiem?!


bet dabīgi. tak pilns bija ar visādiem jampampiņiem kas taisīja akcijas pret abortiem u.c. ģiemnes vērtību vārdā.
14.07.2013 16:22 |
 
Reitings 837
Reģ: 22.05.2012
(nedomāju te "Turības" bakalaura grādu sabiedriskajās attiecībās), karjera un savi ienākumi (nedomāju te biroja administratores algu – mēnesī Ls 300 neto)


:DDD
14.07.2013 16:23 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Susanna, ko tu pati vari un vēlies dot savam partnerim?

Man nav tik sāpīgu pārdomu, cik autoram vai tev, šajā jautājumā, tā kā nav arī jēgas atbildēt. Mani viss apmierina, ja jūs neapmierina - meklējiet problēmu sevī, nevis citos.
14.07.2013 16:24 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Sorry, bet jūsu priekšstati par sievietēm parāda tikai to, kādā sabiedrībā apgrozaties. Un neko vairāk.
Vispār tā vilšanās, kas vēdī no šejienes "iekarojamajiem vecpuišiem" ir diezgan skumja.
14.07.2013 16:24 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
bet dabīgi. tak pilns bija ar visādiem jampampiņiem kas taisīja akcijas pret abortiem u.c. ģiemnes vērtību vārdā.


Es domāju pašus cilvēkus, kas piketē. Tas būtu īsts, manam piemēram atbilstošs pikets, ja visas būtu vientuļās topošās māmiņas, kuras paturētu bērnus. Nododīt no malas ir tik vienkārši.
14.07.2013 16:25 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
bildina, lai nezaudētu to sievieti, bet ne tādēļ, ka īpaši vēlētos viņu precēt.


Ja baidās zaudēt, kāpēc tad neprecēt?
14.07.2013 16:26 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.07.2013
Sorry, bet jūsu priekšstati par sievietēm parāda tikai to, kādā sabiedrībā apgrozaties. Un neko vairāk.


kas tieši tajos ir aplams? pa punktiem
14.07.2013 16:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!