Nepatīk puiša attieksme

 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Tieši tā,man nepatīk mana puiša attieksme pret mani.
Stāsts īsumā...puisis šogad beidz mācības un pateica,ka pagaidām neko tālāk neturpinās. Vismaz vienu gadu izlaidīs. Respektēju viņa izvēli. Atrada arī sev darbu. Nav tas sapņu,bet vismaz kādu laiciņu pastrādās,jo alga laba un kamēr atradīs pa savai līnijai to,kas ir vairāk interesējošs.
Man septembrī atsākas studijas, pēdējais gads. Arī meklēju darbu,bet nesokas tik labi kā gribētos,jo kuru katru arī negribas ķert.
Nedzīvojam kopā,tāpēc sazvanāmies gandrīz katru vakaru. Un te sākas tas nepatīkamākais - puisis prasa man kā sokas ar darba meklējumiem. Es saku,ka meklēju,bet neko tādu saistošu vēl nav izdevies atrast. Viņš man pajautā,ko daru pa māju? Mana atbilde - tāpat nākas vecākiem visādos darbos palīdzēt,kas prasa laiku un spēku (nedzīvojos tikai pa māju un gultā pie TV neguļu). Citreiz,kad vakarā man pazvana,tad,protams,sanāk,ka paskatos TV vai pasēžu pie PC. Viņš man pasaka - atkal jau tu pie TV vai PC. Uz ko man bija atbilde - tu vienkārši tādā brīdī uzzvani,kad ir vakars un es tieši to daru (vai varbūt es esmu muļķe un man vajadzēja samelot,ka ko citu daru?!Melot man tomēr nepatīk!)
Man tāda sajūta,ka viņam skauž,ka man šobrīd nekur speciāli uz darbu nav jābraukā. Lai gan vienmēr vasarās esmu strādājusi, arī studiju laikā strādāju (lai arī bija ļoooooti grūti to savienot!!!,bet nečīkstēju).
Viņš man visu laiku tik par to darbu tā prasa,ka man jau ZB - sajūta,ka es bez maz vai esmu viņam parādā vai esmu naudu prasījusi,bet tā NAV. Pēc vakar dienas un vispār tādiem tekstiem,kādu laiciņu ar viņu negribas runāt. Vai arī gribas kaut ko riebīgu pateikt...nepatīk man tāda attieksme!
Kā jūs to no malas vērtējat?
12.07.2013 11:03 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Nekad nav labi :D
19.07.2013 10:22 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Varbūt viņš vienkārši uztraucas par Tevi, grib Tev to labāko? Negrib, lai tu vienkārši sēdētu mājās un darītu mājas darbus, bet gan strādātu, attīstītos, iegūtu pieredzi. Tā braukšana augumumā varbūt ir labvēlīga, ar domu, lai tu apdomātos un darītu to, kas tev vairāk dzīvē noderēs un būs labāk Tev.
19.07.2013 10:39 |
 
Reitings 72
Reģ: 19.06.2013
Tā jau ir normāla zāģēšana. Tas nav ok, lai par ko arī būtu runa- izmētātām zeķēm, darba meklējumiem vai ne vietā noliktu televizora pulti.

Par darbu- uzskatu, ja var atļauties nestrādāt un nav liela iekšēja motivācija to darīt (vēlme pēc sabiedrības, pieredzes), to var nedarīt.
19.07.2013 11:14 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
tiešām zāģēšana. viņam nav nekādu tiesību tev to pārmest!
Pie tam, tu arī studēji+strādāji, jāatpūšas jau arī ir, nevar visu laiku no sevis prasīt darīt to maksimālo.
Es arī kuru katru darbu neietu strādāt.
19.07.2013 11:34 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.06.2013
Viņam drusciņ sāp, ka Tev ir gan studijas, gan darbs (nu, labi, šobrīd nav un to viņš izmanto, lai SEVI apliecinātu).
19.07.2013 11:41 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Pfff, mani pat neatļāvās zāģēt, kad uz vīrieša naudas padzīvoju 4 mēnešus, kamēr bija pabalsts un darbu principā nemaz nemeklēju. Katram ir tiesības atpūsties un savu dzīvi dzīvot tā kā vēlas.
Turklāt Sombritas gadījumā čalim vispār nav tiesību muti virināt, jo abi kopā nedzīvo un viņam meitene nav jāuztur. Lai pats skrien un strādā kaut 4 darbos, ja tas ir viņa dzīves piepildījums, bet nebāžas virsū savai meitenei.
19.07.2013 11:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits