Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nepatīk puiša attieksme

 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Tieši tā,man nepatīk mana puiša attieksme pret mani.
Stāsts īsumā...puisis šogad beidz mācības un pateica,ka pagaidām neko tālāk neturpinās. Vismaz vienu gadu izlaidīs. Respektēju viņa izvēli. Atrada arī sev darbu. Nav tas sapņu,bet vismaz kādu laiciņu pastrādās,jo alga laba un kamēr atradīs pa savai līnijai to,kas ir vairāk interesējošs.
Man septembrī atsākas studijas, pēdējais gads. Arī meklēju darbu,bet nesokas tik labi kā gribētos,jo kuru katru arī negribas ķert.
Nedzīvojam kopā,tāpēc sazvanāmies gandrīz katru vakaru. Un te sākas tas nepatīkamākais - puisis prasa man kā sokas ar darba meklējumiem. Es saku,ka meklēju,bet neko tādu saistošu vēl nav izdevies atrast. Viņš man pajautā,ko daru pa māju? Mana atbilde - tāpat nākas vecākiem visādos darbos palīdzēt,kas prasa laiku un spēku (nedzīvojos tikai pa māju un gultā pie TV neguļu). Citreiz,kad vakarā man pazvana,tad,protams,sanāk,ka paskatos TV vai pasēžu pie PC. Viņš man pasaka - atkal jau tu pie TV vai PC. Uz ko man bija atbilde - tu vienkārši tādā brīdī uzzvani,kad ir vakars un es tieši to daru (vai varbūt es esmu muļķe un man vajadzēja samelot,ka ko citu daru?!Melot man tomēr nepatīk!)
Man tāda sajūta,ka viņam skauž,ka man šobrīd nekur speciāli uz darbu nav jābraukā. Lai gan vienmēr vasarās esmu strādājusi, arī studiju laikā strādāju (lai arī bija ļoooooti grūti to savienot!!!,bet nečīkstēju).
Viņš man visu laiku tik par to darbu tā prasa,ka man jau ZB - sajūta,ka es bez maz vai esmu viņam parādā vai esmu naudu prasījusi,bet tā NAV. Pēc vakar dienas un vispār tādiem tekstiem,kādu laiciņu ar viņu negribas runāt. Vai arī gribas kaut ko riebīgu pateikt...nepatīk man tāda attieksme!
Kā jūs to no malas vērtējat?
12.07.2013 11:03 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Viņš vēl ir bērns, man vismaz tā izklausās.

Un vispār, tracina, kad čalis raksta, atkal tu slinko? Atkal tu to dari..? Kaut arī ne reizi neesmu teikusi, ka atpūšos vai kko nedaru.. Tā ir tāda bērnišķīguma pazīme, pēc manām domām. Ar tādiem vispār grūti komunicēt.. Viņi ir iedomājušies, ka sievietei ir jābūt kā vecim, jāraujas melnās miesās, jātrenējas vīriešu sporta veidos utml.. /pēc manas pieredzes//
12.07.2013 11:07 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Agrāk neko tādu neievēroju,jo arī nekas tāds nebija. Pats arī vienmēr iepriekš ir strādājis. Kad vēl nebija darbs,kad pa māju kaut ko darījās,nekad neko tādu viņam neteicu. Laikam nākošreiz,kad zvanīs,tā arī paprasīšu - es tev parādā vai esmu naudu prasījusi???
12.07.2013 11:10 |
 
Reitings 48
Reģ: 05.04.2012
Godīgi? Man bija otrādāk. Es strādāju, viņš dzīvoja pie vecākiem un jā - man nepatika ka nemeklē darbu, atpūšas, dzīvo uz vecāku rēķina, kamēr es visu nopelnu pati smagi strādājot. Un vēl vakaros viņš ir atpūties, kamēr man beidzot darbu vairs nekam nav spēka. Nelikās baigi godīgi toreiz.
12.07.2013 11:18 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Hmm...sauciet mani par dīvainu, bet es neko tādu tajos tekstos neredzu.
Ja par ši ir jāapvainojas, tad man jau sen būtu jāstaigā sapūtušamies, jo mans bieži strādā brīvdienās. katru pusdienlaiku sazvanamies un brīvdienās es reizēm no gultas ārā nekāpju- pielīpu pie seriāliem un vis. un mans zvana un saka- "atkal slaisties pie Mājsaimniecēm?":D es to tik asi neuztveru. Galu galā- es neesmu vainīga,ka viņam brīvdienās jāraujas,kamēr es varu atpūsties kā kaķis saulītē :D
12.07.2013 11:19 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Kopā nedzīvojam. Kamēr nestrādāju valsts darbu,es arī neslaistos pa māju. Mums savā starpā nav jādala mājas pienākumi,ko nu kurš darīs. Bet tā visa viņa intonācija,kā viņš man to pasaka,nepatīk. Kad es studēju un strādāju,viss ok. Nevienam neko neteicu,lai arī bija grūti.Neteicu viņam-davai mācies un meklē darbu,vai nepārmetu kā viņš ko dara.
12.07.2013 11:23 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Pasaki, ka iespringsi par darbu tad, kad būs atbilstošs izglītības līmenis. Ja ir iespēja nestrādāt, vairkāk spēkus atlikt mācībām.. tad tā ir jāizmanto.. nevis jātēlo supervarone. Lai ciena Tavu izvēli..
12.07.2013 11:25 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Kad studēju un strādāju,tad jau pats man teica-tev pa lielu slodze,vai tev to vajag utt. Jā,šo vasar tiešām gribas atpūsties,padarot savādāka veida darbus.Protams,ja atrastu darbu,strādātu arī tagad.Bet kamēr neesmu atradusi,neuzskatu,ka es tikai slaistītos!
12.07.2013 11:30 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
A kas viņam par daļu?
12.07.2013 11:30 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Sombrita, vai viņš Tevi uztur?
12.07.2013 11:39 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Šim komentāram nepiekrītu
Viņi ir iedomājušies, ka sievietei ir jābūt kā vecim, jāraujas melnās miesās, jātrenējas vīriešu sporta veidos utml.. /pēc manas pieredzes//


Viens ir, ja sievietei ir bērns, viņa var nestrādāt, sēdēt mājās, auklēt, bet pavisam cits ir, ja Tu stāsti pasakas, ka cītīgi meklē darbu, bet patiesībā dari kaut kādu sviestu un principā pūt pīlītes. Kā var cerēt, ka puisis akceptēs tādu attieksmi?
12.07.2013 11:39 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
varbut vinam ir kaut kadi plani attieciba uz tavu potencialo naudu, kuru nopelnitu taja "nakotnes darba"? piemeram, grib iret kopa majvietu, bet nevar atlauties viens visu nomaksat, grib, lai tu dalu maksa, tapec bazas virsu ar to darbu? grib varbut, lai tu par izklaidem pati maksa?
sada uzvediba ir loti raksturiga jauniem puisiem, kuri neko no dzives nesaprot un nezin kadam ir jabut istam virietim.

pajauta tiesa teksta kapec vins tik loti velas, lai tu strada, jo vinam tapat no ta nekadas labums nebus???
12.07.2013 12:27 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Man arī tāda attieksme nepatiktu. Ja Tu čīkstētu katru reizi, ka nevari atrast darbu, kaut gan katru darbu neesi gatava strādāt, tad vēl saprastu, bet citādi - nē. Jūs kopā nedzīvojat, viņš Tevi neuztur, tad neuzskatu, ka tas attiecas uz viņu.
12.07.2013 13:10 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
cormeum,nē,viņš mani neuztur!No viņa naudu neņemu un neko neprasu,lai nopērk.

Ewane,nestāstu pasakas,ka cītīgi meklēju darbu. Es meklēju,bet pašreiz nav nekas sirdij tīkams un kā jau teicu,netaisos nez kādu bui dui darbu ņemt,lai tikai būtu!Un es nečīkstu,ka man tāpēc nav naudas un es nevaru iztikt,

Anne, tur jau tā lieta,ka es nečīkstu par to,ka nav naudas un vēl nez kādas problēmas,tāpēc emsu pārsteigta par tādu viņa attieksmi. Sarunas arī vairs nav tādas kā agrāk.
12.07.2013 13:48 |
 
Reitings 20
Reģ: 16.07.2013
Es varu saderēt ,ka viņam tavs lepnums kaitina tikpat ļoti kā tev viņa izprašņāšana! (jautāsi kā zinu ka lepna esi - nu pēc pāris vārdiem jau tev lepnums spiežas pa visām malām ārā - tipa baigo dāmu no sevis iedomājusies, bet nesatraucies, te lasot, tev līdzīgo - papilnam)

Un vispār, izklausas ,ka pusei pāru te jau sen vajadzētu šķirties ,bet paši labi zin ,ka būs grūti atrast kādu normālu cilvēku ,kas ar tādu stulbumu ikdienā samiernāsies!
19.07.2013 09:55 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Ir cilveki, kuriem šķiet, ka visiem ir jastrādā algotu darbu. Cilvekiem ir dažādi uzskati. vieniem šķiet, ka sieviete vispār var nestrādāt, citiem normāli liekas, ka sieviete raujas 3 darbos. Galvenais ir pamatot savu viedokli, un visiem jau nav jāizdabā!
19.07.2013 10:01 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Jaa, tas ir kaitinoshi, kad otrs saka, ka meklee darbu... bet taa arii nekas nav atrasts.
19.07.2013 10:05 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Tad kaapeec esi kopaa, ja nepatiik puisa attieksme?
19.07.2013 10:06 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
Man nepatiktu tāda vaktēšana. Ir jau piedzīvots iepriekšējās attiecībās - biju vienu brīdi bezdarbniece, iztiku ar bezdarbnieces pabalstu, puisim naudu neprasīju, bet vienalga mani zāģēja, par to, ka nestrādāju, iedzina vainas izjūtu manī, kā es tā drīkstot, ka neko nedarot, kaut gan māja uzpucēta un ēdiens katru dienu bija uz to labāko. Labi, ka ātri atradu darbu. Viņš bija no tiem vīriešiem, kas galīgi nesaprata KĀ sieviete var atpūsties, viņai vienmēr kaut kas jādara.
19.07.2013 10:09 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Man arī tas nepatiktu. Ja viņša tevi neuztur un tu viņam naudu neprasi, tad ko viņš tev piesienas par to darbu? Kad atradīsi, tad strādāsi. Citādi būtu, ja tu neko nedarītu un viņa naudu tērētu. Tad uzbraucieni saprotami, bet šoreiz - pilnīgi nevietā. Kad man apniktu, es tā arī atklāti pateiktu: es tavu naudu netērēju, ko tu man visu laiku piesienies????
19.07.2013 10:12 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man arī tas nepatiktu. Ja viņša tevi neuztur un tu viņam naudu neprasi, tad ko viņš tev piesienas par to darbu? Kad atradīsi, tad strādāsi. Citādi būtu, ja tu neko nedarītu un viņa naudu tērētu. Tad uzbraucieni saprotami, bet šoreiz - pilnīgi nevietā. Kad man apniktu, es tā arī atklāti pateiktu: es tavu naudu netērēju, ko tu man visu laiku piesienies????


+++
19.07.2013 10:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits