Aborts, klīnika

 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Labdien!
Meitenes, iesakiet, lūdzu, klīniku, kur to veikt. Būtu labi, ja būtu kāda zināma pieredze par to. Varat arī privāti. Paldies!

Lūdzu nenosodiet! Viss ir apdomāts un 100 x pārdomāts. Paldies!
10.07.2013 19:45 |
 
Reitings 490
Reģ: 24.07.2012
grrr, tavi komentari tiešām IR NEVIETĀ!!
Stulba tu esi , ka tev nav pašcieņa?
Padomā ko tu te komentē..
13.07.2013 09:19 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Šajā gadījumā domāju, ka autore pati ir vainīga, izveidodama šādu diskusiju. Nu kur prāts? Jauna, vesela sieviete, turklāt attiecībās, abi strādājoši un aborts, jo, lūk, nav piemērotais brīdis? Nu neies neviena glaudīt galvu, sacīdama - jā, rīkojies tu pareizi. Piekrītu, ka nav īsti pareizi tādā brīdī nosodīt vai uzspiest savas domas, bet no otras puses, tas pat ir labi, cerība cilvēcē! Godīgi, mani šokē tie uzskati, kas valda mūsdienu sabiedrībā. Vienas nakts sakaru popularizēšana, alkohols, ballītes, kāzas pirms 30 ir pašnāvība, kāda jēga vispār precēties utt. Sava egoisma nostādīšana augstāk par cita dzīvību - sava bērna dzīvību. Jā, tas ir auglis, jā, tā nav slepkavību, jo tas nav bērns, bet auglis, taču mēs esam cilvēki, nevis dzīvnieki, mēs redzam ētisko un morālo pusi lietām. Tas tur niecīgais un mazais auglis kādu dienu var būt tavs bērns, tuvākais, kas tev jebkad bijis un būs. Savas intereses nostādīt tam pāri! Šokējoši!
13.07.2013 10:26 |
 
Reitings 541
Reģ: 17.01.2013
Es gan nevienā brīdī neesmu nosodījusi abotu pretinieces, bet gan iebildusi pret balts/melns nostāju.

Bet acīmredzot cosmo princeses visu vienmēr var un vienmēr pieņem tos pareizākos lēmums, līdz ar to ir tiesīgas spriest par citu cilvēku dzīvēm.
13.07.2013 11:45 |
 
Reitings 490
Reģ: 24.07.2012
Cilvēkiem derētu saprast ka neviens nav vienāds. Katrs ir atšķerīgs un AR SAVU viedokli un visu pārejo..
Tas ka te tās lutekles brēc un spiedz neko nemaina, katrai no mums ir skelets skapī.Un mēs nezinam kas sēž otrupus datora ekrānam. Tapēc ja izsaka viedokli tad vairāk nelecies, bet nē šeit jau mode meklet taisību pat tur kur tās nav.
13.07.2013 12:05 |
 
Reitings 456
Reģ: 15.11.2009
piekritu ligavinai. ja piemeram vina ir slima bet negrib tiekt un bernu nevar iznesat vai sazin vel kas tad aborts jataisa.un tad ar busiet pret tieksiet ka ne aborts slepkaviba bet ja mate nezinaja ka bernu iznesat nevar?taks te dazam ar galvu jadoma nedod DIevs ka tam lielajam runatajam nebus pasam aborts javiec .
un marcixs ja tu vari katru pa mauku nosaukt tad jau var redzet cik zems tev intelekta limenis pazemot pasu sevi dzive var gadities visadi bet laikam neesi gajusi pari grutibam bet tici man iesi ka vel iesi un tad varbut saksi domat un saprast ka dzive ir grutibas ne tikkai rozu lauks
ja anorts ir slepkaviba jo berns ir DIeva davana bet citreiz patiesam ir t kaa nevar bernu iznesat nevar un ir loti lielu paradi vai naudas trukums un dzive patiesam var gadities visadi
13.07.2013 19:03 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nevajag krist galējībās - autore nebija izvarota, bērns nav slims, pati nē. Sataisījat te traci. Jā, katrai ir sava izvēle, bet teikt, ka tas ir labi būtībā ir slimi. Un visvairāk auro tās, kuras jau izgāja tam cauri. Punkts.
13.07.2013 23:27 |
 
Reitings 306
Reģ: 02.06.2012
25lpp, autore vēl kādu savu vārdu ir devusi?
vai mazās radības liktenis ir izlemts?
13.07.2013 23:51 |
 
Reitings 306
Reģ: 02.06.2012
Un, manuprāt, ir balts vai melns, par vai pret. Nu ko tad jūs atbildētu? Ja nav zelta vidusceļa, bet divi varianti. Jā vai nē.
13.07.2013 23:53 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
vai mazās radības liktenis ir izlemts?

tak jau sākumā bija izlemts, ka galinās nost.
14.07.2013 00:04 |
 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
Mans mērķis nav kādu šajā diskusijā nosodīt, jo, kā redzu, viedokļi ir vairāk vai mazāk aizgājuši divās dažādās galējībās.
Izteikšu tikai savu novērojumu par lielu daļu cilvēku šajā pasaulē, kas sirgst ar vāju gribasspēku.
Es neesmu kategoriski pret abortiem, bet nesaprotu, kurā brīdī lielai daļai cilvēces šāda diezgan sadistiska iejaukšanās (ne tikai pret augli, bet arī pret pašu sievieti) ir kļuvusi par tik pašsaprotamu kontracepcijas(?!) paveidu.
Es nesaprotu, kur ir bijusi tā robeža, kad daudz kas šajā pasaulē ir kļuvis tik vienkārši mantisks, bezpersonisks un izmetams.
Kāpēc cilvēks, kam ir galva uz pleciem, ekstremitātes, kas funkcionē, maņas, kas ir labi attīstītas, padodas tik vienkārši? Kurā brīdī esam pārstājuši salauztās lietas labot, tā vietā tās vienkārši izmetot, vai nomainot?
Kāpēc, lai uzņemtos atbildību par savu rīcību, šajā gadījumā, pieteikušos bērniņu, tiek gaidīti labāki apstākļi? A ja nu tie labie apstākļi pienāk jau pēc gada? Ko tad, ja tie sasniegtie labie apstākļi izput 5 gadus jau pēc bērna dzimšanas- vai arī tad jau dzimušu bērnu sviedīs prom, kur pagadās, jo labie laiki beigušies?
Cilvēka pasaule var apgriezties kājām gaisā pat vienas dienas laikā gan labā, gan sliktā nozīmē.

Autore, vēlu Tev lielu izturību! Kā arī ceru, ka pienāks diena, kad Tu būsi laimīga turot savās rokās Tevis radītu veselīgu bērniņu, kas sniegs Tavai dzīvei laimi, jo kā noprotu, bērnus Tu nākotnē vēlies.
No manu tuvāko draudzeņu pieredzes, kas ir gājušas cauri gan plānotiem abortiem, gan spontāniem abortiem, no sirds ceru, ka tas Tevi nemocīs morāli, jo man ir bijis grūti noskatīties kā mīļas draudzenes raud gaužas asaras par neatgriezeniskajiem notikumiem.
Turies!
14.07.2013 00:32 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
princese8_, konkrēti, lūdzu, citātu, kur esmu kādu tādā vārdā nosaukusi? Tas, ka kāda to izlasa, attiecina uz sevi un uzskata, ka esmu personīgi viņu par m_uku nosaukusi, lai paliek katras pašas ziņā. Man gan šķiet, ka augstāks intelekts ir tām, kuras saprot, ka uz viņām tas neattiecas nevis sāk attaisnoties vai aizstāvēties. Pazemojusi? Kur, kad? Šeit? Pasakot, ka esmu pret abortiem un, ja vēlas likties gultā, ir jādomā arī par iespējamām sekām? Ja pati meitene konkrēti uzrakstījusi, ka bērnu gribēja tikai līdz brīdim, kad pieteicās, tagad vairs, lūk, negrib. Šāda viedokļa dēļ man ir zems intelekts? :D Jā, šķiet, ka tev intelekts ir daudz augstāks, proti rakstīt bez komatiem un garumzīmēm.
Veselības problēmu dēļ, kad grūtniecība var draudēt ar nāvi pašai un mazulim ir viens, bet šeit ir cits gadījums.
Nespried, lūdzu par manu dzīvi un grūtībām, labi?
14.07.2013 14:05 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nav jegas diskutet. cilveks tapat ies slepkavot.
14.07.2013 14:18 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
marchixa, Tu mani es pārpratusi! Es bērnu neesmu "taisījusi" speciāli nevienu mirkli, man bērni jau patikuši no 12 gadiem, bet tas nenozīmē, ka, ja paliktu stāvoklī 13 gados, es bērnu paturētu, jo to vienmēr esmu gribējusi! Kā jau minēju, mēs vienmēr esam izsargājušies, taču šoreiz tā iznāca..
Un es nestrādāju, strādā tikai draugs, man vēl ir skola jāpabeidz, kas arī vairāk vai mazāk ir tas galvenais iemesls kāpēc nevēlamies vēl bērnu..
Un rītdien arī uzzināšu, kas un kā ir noticis, jo MR ir diez gan lielas..
15.07.2013 08:03 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
šausmas.
15.07.2013 10:41 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Favel, ļoti patiesi ievadvārdi, piekrītu par visiem 100.
15.07.2013 10:44 |
 
Reitings 306
Reģ: 02.06.2012
Tiešām jau apriebušās tās atrunas, ka nav īstais laiks.
Man ir 19, tikko iestājos augstskolā, puisis tāpat, un man arī ir aizdomas, ka varētu būs stāvoklī. Nevienā mirklī pat neapsvēršu domu par bērna iznīcināšanu. Studēt domāju tāpat.
Pretīgi, ka tas ir tik vienkārši un ikdienišķi, atbrīvoties no tā, kas noticis.
Nu un, kad izsargājies? Par autiņu mainīšanu jāsāk domāt katru reizi, kad liecies gultā.
Un nākamajam bēbim varēsi pastāstīt, ka būtu bijis vecāks brālīts/māsiņa, bet nav, ir debesīs.
Nav ko izvēlēties vieglākos ceļus un vatē dzīvot.
15.07.2013 13:57 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012


Klusums, iesaku neattaisnoties un vairs neko neatbildēt - nav jēgas. Veiksmi dzīvē. :)
15.07.2013 14:09 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Man ir 19, tikko iestājos augstskolā, puisis tāpat, un man arī ir aizdomas, ka varētu būs stāvoklī. Nevienā mirklī pat neapsvēršu domu par bērna iznīcināšanu. Studēt domāju tāpat.


Tas ir ļoti apsveicami, malacis! Bet man interesanti - kā tu domā studēt pilno laiku, ja Tev būs mazulis? Ņemsi viņu līdzi uz lekcijām? Vai atstāsi mammai? Pieņemu, ka viņai arī vēl darbs ir, ja jau Tu tik jauna. Es neko nenosodu, man tikai interesē, kā tas ir iespējams. Nē, nu varbūt studēsi neklātienē, tas ir variants.
15.07.2013 14:13 |
 
Reitings 34
Reģ: 18.02.2013
Super Laimes meita, malacis.. Taa ir Normala, atbildiga attieksme!
Busi vislabakaa mamma, ja nu mazulitis tiesham nak:)
15.07.2013 14:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits