Vilšanās kosmētikā

 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Pastāstiet, kuri kosmētikas produkti pēdējā laikā jūs pievīluši.
09.07.2013 12:59 |
 
Reitings 8
Reģ: 06.07.2013
Dove pashtoneejoshais kreems - nekad neko tizlaaku neesmu lietojusi.. no saakuma likaas, ka man rokas ne no taas vietas aug un nemaaku vairs sev kreemu uzklaat :D
11.07.2013 23:41 |
 
Reitings 58
Reģ: 05.09.2019
FA Soft&Control dezodorants-zīmulis. Nezinu, vienkārši nepatīk. Nepilda savu funkciju līdz galam.

Bronzējošs pūderis Catrice Bouncy Bronzer Caribbean Vibes. Smarža nu ļoti patīk, bet liekas, ka tas klājas ar tādiem kā pleķiem. Vai arī es vienkārši neprotu to uzklāt.

Oriflame HairX Ultimate Repair barojošs šampūns. Viens no šausmīgākajiem šampūniem, kas man vien ir bijis. Šampūna smarža ir patīkama līdz to sāk skalot ārā no matiem. Tas sāk smirdēt pēc matu krāsas. Un tā riktīgi pie tam. Un mati pēc mazgāšanas arī ir nekādi. Pat nepatīkami tiem pieskarties, jo liekas kaut kadi sausi, vai?
04.02.2020 06:51 |
 
Reitings 17
Reģ: 19.01.2020
Catrice acu ēnas neturas ilgi un izplūst img]https://maquibeauty.com/catrice-the-fresh-nude-eyeshadow-palette-010-newly-nude-p-36117.html
Un catrice tonālais krēms,tādu vairs nekad nepirkšu,ļoti var redzēt ka uz sejas ir tonālais,grūti smērējas,biezs, man nepatīk
15.02.2020 11:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits