Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

klientu apkalpošana LV

 
Reitings 903
Reģ: 26.03.2009
Sveikas! Pēdējās nedēļas laikā saskāros ar 4 gadījumiem, kad klienta apkalpošana bija zem katras kritikas!
Sanāca pabūt skaistumkopšanas salonā, kurā bija ļoti rupja nagu meistare. Tas pats bija vienā ziedu vairumtirdzniecības bāzē, kur meklējot rozes, pārdevēja nikni jautāja, ko es vispār te no viņas vēlos un ka viņai viss ir apnicis, viņa strādā jau no paša rīta un vairs nav spēka neko skaidrot un rādīt! Tas pats bija ziedu tirdziņā pie Coyotiem, tur pārdevēja bija šausmīgi neapmierināta, kad draugs palūdza uztaisīt vēl 2 ziedu pušķīšus (pārdevējai bija palicis tikai 1 tāds, bet vajadzēja kopumā 3 gab), pie reizes viņa arī pateica visu, ko domāja par manu puisi un vakar bijām Forumcinemas, kur kasiere bija galīgi neapmierināta, kad draugs uzjautāja par biļetēm...
Es pati ikdienā apkalpoju klientus, tāpēc man nav saprotams, kā var ar tādu attieksmi strādāt! Mani uz vietas atlaistu, ja es kaut kā rupji atbildētu klientam! :D Es varbūt vēl varētu saprast, kad atbild bez smaida un apkalpo bez īpaša entuziasma, bet ne jau nu sāk personīgi aizvainot klientu, runājot rupjības!
Kā ir ar jums? Esat saskārušās ar rupju apkalpošanu ?
08.07.2013 11:17 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Vispār nē, neatceros nevienu tādu gadījumu!
08.07.2013 11:19 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Nē, neesmu. Vienmēr licies, ka cilvēki uz to rupjo apkalpošanu paši uzprasās, jo arī maniem paziņām nekas tāds nav gadījies, neesmu dzirdējusi. Tajā pašā laikā citi to vien dara kā raksta rakstiņus iekš sudzibas.lv regulāri un visu laiku kāds viņiem kaut ko nodarījis. :)
08.07.2013 11:21 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Jā, esmu saskārusies ar neapmierinātiem cilvēkiem apkalpojošajā personālā. :D Cilvēki nelaimīgi un neprot savu privāto dzīvi atdalīt no darba.
08.07.2013 11:21 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Neesmu saskārusies. Pati esmu laipna, tāpēc pret mani arī izturas laipni.
08.07.2013 11:23 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Ar tādu īsti rupju, cik atceros - nē. Tas, ka cilvēkam kādreiz gadās slikta diena/dzīve un kko murkšķ zem deguna, nav mana problēma. :D To neņemu vērā. Bet nu - ja man atteiktos paskaidrot kaut ko vai darīt savus tiešos darba pienākumus, tad gan es vairs laipna nebūtu un neklusētu. Nepatīk darbs ar cilvēkiem - ej grīdas mazgāt. :D
08.07.2013 11:24 |
 
Reitings 1692
Reģ: 16.01.2011
Esmu, supernetto kasierei kaut kas uzkārās, naudu nevarēja man atdot, pat neatvainojās, vēl visu laiku pukstēja.
08.07.2013 11:25 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Jā, esmu saskārusies, tad es parasti eju prom no tām pārdevējām :-D Vai uzbraucu pretī.
08.07.2013 11:25 |
 
Reitings 903
Reģ: 26.03.2009
Lou,
manā un drauga gadījumā nebijām uzprasījušies, man pirms tam arī nebija sanācis saskarties ar rupju apkalpošanu, tāpēc es esmu nedaudz šokā par to, ka nedēļas laika veseli 4 tādi gadījumi! :D Labi, fc kasiere varbūt īsti neskaitās, jo viņa nebija rupja, bet gan neapmierināta, bet tās tantes ziedu veikalos un nagu meistare vnk brrr.....!! :D Garīgais bija sabojāts uz ilgu laiku!
08.07.2013 11:26 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Esmu gājusi strādāt par slepeno klientu, jo man vienā jaukā dienā apnika slikta apkalpošana. Un nevajag arī mani aizvainot, lai es būtu neapmierināta, pietiek ar visām tām viesmīlēm, kuras tīra blakus esošo galdiņu laikā, kad es ēdu, vai nepabrīdina, ka ēdiens jāgaida 40 minūtes. Ir pilns ar pārdevējām, kuras strīdas pretī, kad pasaku, ka kvalitāte apģērbam ir slikta, man pat reiz ir nolasījuši lekciju par to, cik izlutināta es esmu, pasūdzoties par to, cik viņa pelna+to, ka pasaule ir pilna ar tādām muļķēm kā es, kas uzskata, ka cenai ir sakars ar kvalitāti. Kasieres veikalos ir nelaipnas, ja cilvēks pērk ko tādu, ko nepērk visi citi. Ja man vajag augli, kuru citi masveidā nepērk, tad tā nav mana problēma, ka pārdevēja ir spiesta ilgi meklēt kodu. LMT veikalā uz mani ir kliegusi tā vadītāja par to, ka atnācu brīdī, kad viņai vajadzēja dzert kafiju, liekot atnākt pēc 10 minūtēm.
Godīgi sakot, apkalpošanas kvalitāte klibo 95% vietu, kur esmu bijusi.
08.07.2013 11:26 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Esmu saskārusies,turklāt ļoti bieži. Pati esmu nesaprašanā,kā vispār tāda attieksme ir pieļaujama! Ir tā bijis BITE klientu servisā,arī starp citu ziedu veikalā Purvciemā,tad vēl LMT,poliklīnikā u.t.t (Aptuvenais teksts - Kas tu kaut ko nesaproti,vai? Nu kā var nesaprast? Sameklējiet info pati internetā,man nav laika te jums to un to stāstīt,u.t.t)
Kā mana mamma allaž saka "tu jau neņem to preci par brīvu,tu maksā un līdz ar to arī sagaidi normālu apkalpošanu" :D
08.07.2013 11:28 |
 
Reitings 903
Reģ: 26.03.2009
Vulpes, tu joprojām strādā par slepeno pircēju? Jo es šonedēļ iešu parakstīt darba līgumu un izklausās, ka būs "jautri"! :D
08.07.2013 11:28 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Lou Varu savu neseno pieredzi pastāstīt, lai pierādītu, ka ne visi uzprasās uz tādu attieksmi. :D
Tirgū piegāju pie stenda, kur stāvēja sieviete pusmūžā un blakus viņai 2 veči.
Prasu : Labdien, pa cik jums zirnīši?
atbild sieviete: Nav ko nākt uz tirgu, ja cenas nezini. 10Ls
Prasu :Vai ir iespējams sasvērt mazākos maisiņos (tur tiešām bija daudz :D ) ?
Sievišķis: Nē, tev te nav vietas, ja nevari nopirkt tādu maisu, vācies prom.
Es šokā, veči neko. Bet nu jā...
Pēc 5 min jau gāju garām tai pašai tantei ar daudz labākiem zirnīšiem. :D
08.07.2013 11:28 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Lou, atļaušos nepiekrist, zinu vairākus cilvēkus, kuri po žizņi ir tādi rupji un pieklājība ir sveša, bet nu - nav jau spiesta lieta iet pie viņiem. :) Neatkarīgi no tā, cik laipni pie viņiem vērsies.
08.07.2013 11:28 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Vulpes, viss, ko es pēc tava teksta sapratu ir tas, ka nekad neesi strādājusi apkalpojošajā sfērā. :)
Piemēram, kāda velna pēc tev būtu kaut kas jāieskaidro pārdevējai par apģērba kvalitāti, ja ne viņa to ražo un tas vispār nav viņas veikals? Mani, pastrādājot veikalā kādu laiku šokēja tas, ar kādiem stulbiem jautājumiem un pārmetumiem pie manis vērsās cilvēki. Pat ja pārdevēja zina, ka kvalitāte nav no spīdošajām, tavuprāt viņa drīkst tev to atklāti teikt?
Par to, ka nedrīkst tīrīt galdiņu blakus... A kas īsti jādara, jāatstāj netīru, ja tu vēl tur būsi vismaz 30 minūtes?
08.07.2013 11:30 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
cloo, nu...tirgū. :) Es nezinu kādi tirgū ir noteikumi, varbūt tur nav slepeno pircēju, un tās pusmūža tantes tur ne to vien dara, arī smēķē stāvot pie augļiem, kurus pārdod un tamlīdzīgi. Vārdu sakot, visādas lietas, kuras nekad nedrīkstētu darīt veikalā.
08.07.2013 11:33 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Man ar šķiet, ka labāk, lai novāc blakus galdiņu, kamēr gaidu ēdienu, nevis visu laiku netīri trauki blakus stāv. :D Fuj.

Katram cilvēkam mēdz būt sliktās dienas un tur neko padarīt nevar. šad tad bēdīgs un bez smaida esošs pārdevējs arī ir ok, bet ja ''brauc augumā'' ne par ko, tad ir tā.. īpatnēji.

Pati neņemu vērā tādus, jo, manuprāt, laimīgs cilvēks citus nevēlas sāpināt. :)
08.07.2013 11:35 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Unique, skaitās, ka strādāju, bet jau kādus 2 mēnešus slinkoju, nerādos tajā darbā, nav arī interesantu projektu vairs, jo šobrīd piedāvā pārbaudīt to, kur jau būts, bet es gribu ko jaunu. Veiksmi Tev! Galvenais jau tas, lai nežēlo tos, kurus pārbaudi, jo man sākumā bija grūti, vienmēr centos meklēt kļūdu sevī. Vispār visa "jautrība" atkarīga no tā, uz kurieni dosies pārbaudēs. Apģērbu veikalos ir jautri, tur parasti nav ne miņas no labas apkalpošanas, pārtikas veikalos pārdevējas bieži vien pašas nenojauš, kas ir salātos/ēdienos, ko viņu nodaļā var iegādāties, toties bankās man patika, mierīgi, ātri, viss kā no grāmatas tiek pateikts, tāpēc tur parasti "iekrīt" uz to, ka kaut kādas pers.mantas uz galda saliek vai apģērbjas nepareizi
08.07.2013 11:35 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
es nevaru atcerēties, kad man būtu kaut kur bijusi nelaipna attieksme. reizēm domāju, ka vārēja laipnāk būt, bet nu visi jau nevar ķuķināties.
08.07.2013 11:36 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
pēdējā laikā nav nācies saskarties ar īgņām. ja kaut kas kaitina, tad es tajā brīdī parasti pati esmu niknā omā un tā jau ir mana problēma :) jo sliktā omā arī viss cits liksies slikts un stulbs.
08.07.2013 11:37 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Saprotu, ka tirgū ir savādāk, bet tur jau arī ir tās pircēja-pārdevēja attiecības, kuras prasa pieklājību, uzmanību, attieksmi. :D Neiepērkos pie tādiem, kuri man netīk. :D
08.07.2013 11:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits