Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jautā Čalis.

 
Reitings 250
Reģ: 11.01.2012
Pačaloju skype ar vienu vecu "virtualo"draugu vēl no oho.lv laikiem, kurš sāka sūdzēties par savām attiecībām,kopā jau 5 gadus,esot uzticīgs,mīl,bet vēlas seksu trijātā,meitene pilnīgi un galīgi pret,kautgan esot kādā sarunā atklājusi,ka pati vēlētos ar 2 džekiem,bet nedarīs to tikai tapēc,ka tad būs "parādā" viņam ar 2 meitenēm.
Čalis izmisumā,neapmierina,ka viņa fantāzijas tiek sagrautas,laiks iet un sāk zust cerība ka šamējā tomēr atvērsies kautkam jaunam.
Prasija manu viedokli - vai tā ir tikai greizsirdība vai varbūt viņš viņai nav īstais,jo ja uzticētos un būtu īstais tad pēc 5 kopdzīves gadiem nevajadzētu būt problēmu apspriest vismaz tādas fantāzijas,bet viņa nevēlas pat īsti ielaisties sarunās.
Izteicu jau savu viedokli,ka ja pa šiem gadiem nekas nebija tad noteikti arī nebūs,jo nevarētu teikt,ka meitene ir vēl maziņa,itkā nobriedis pāris,vairāk izskatās pēc reālas saderības problēmas,viņa neuzticas viņam,baidās un ja pēc 5 gadi tādas problēmas tad nu nezinu vai tur kas mainīsies.bet beigās manējais viedoklis, neesot labs jo pārāk labi viņu zinot :D
teicu,ka pajautāšu citām,kas kurai sakāms šajā sakarā.
07.07.2013 17:48 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Manuprāt, stulbi uzspiest kaut ko kādam, kas to nevēlas. Tā nav norma, ko visi pāri dara un bez kā nevarētu dzīvot, bet gan to dara tad, ja sakrīt vēlmes. Tāpēc to nevar saukt par "neatvēršanos" vai "viņa man neuzticas". Man izklausās, ka puisis vienkārši grib nokrāpt, bet besis/slinkums slēpt, tāpēc izvēlas it kā "pareizo" ceļu, kur būs iesaistīta arī sava sieviete. Un, ja viņš domā, ka viņi nav viens otram īstie, jo kaut kāda viena fantāzija nesakrīt, tad jājautā, cik vispār spēcīgas ir viņu attiecības.
Žēl meitenes, jo pēc stāsta izklāsta rodas iespaids, ka viņai bez maz vai ultimātus liek priekšā.
07.07.2013 17:59 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
++ Susanna

Es nekad uz neko tādu neparakstītos (nekad nesaki nekad, bet nu nezinu, kam būtu jānotiek, lai ko tādu pat apsvērt/apsriest sāktu) un tam nav pilnīgi nekāda sakara uz uzticēšanos, atvēršanos otram utt. Vienkārši man nekas tāds nav vajadzīgs, jo otrs domā citādāk un tik ļoti to vēlas - nu tad lai iet uz dara to, bet atpakaļ vairs nenāk
07.07.2013 18:08 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Reāli puiša problēma ir tā, ka viņa meitene pēc veseliem 5 kopdzīves gadiem atsakās noskatīties, kā viņš ņem priekšā citu. Jā, tas ir īstais iemesls izmisumam un šaubām par to, vai meitene ir īstā.
07.07.2013 18:12 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nāaabadziņš, nebūs iespēja nokniebties trijatā.
07.07.2013 18:19 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Nuuu vīrietis īsti nav sapratis kāpēc viņa sieviete to nevēlas un par to nespēj parunāties, liecina drīzāk, ka vīrietis to lietu uzspiež nevis apspriež!
Man neliekas normāli, ka nevar vispār parunāties par fantāzijām jau esot 5 gadus kopā, tāpat neliekas normāli, ka uzspiež savu fantāziju un kā atteikumu uztver kā neuzticēšanos.
07.07.2013 18:24 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Kautkur lasīju kā viena sieviete pārmācija savu vīrieti. Viņš rītā, vakarā nīdēja, ka grib anālo sexu. Viņai apnika un pateica. Labi, bet vispirms pamēģināsim uz tevi. Ja tev patiks, arī es būšu gatava to darīt. Lieki teikt, ka čalis pat apvinojās kā viņam ko tādu var piedāvāt. Kas viņa stulba esot bla bla bla. Bet beigās oieleca, ka sieviete jūtās identiksi tam kā jutās viņš. Vairs par to intereses nav, vismaz neizrāda.
07.07.2013 18:29 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Pasaki puisim, lai priecājas, ka nav izdzīts no mājas pliks! Es tādu jākli pamestu, goda vārds.
07.07.2013 18:33 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
maybe` - Tieši kādu iemeslu pēc tu pamestu?
07.07.2013 18:41 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Par to, ka man izsaka šādu piedāvājumu un brīnās, ka es nepiekrītu. Totāla necieņa pret mani kā sievieti. Ielaist mūsu intīmajā telpā kādu citu, un man tagad jāskatās, kā manā acu priekšā vīrietis ņemas ar citu - lai viņš iet brīvībā un tur realizējas, cik grib. Attiecībās šādus piesārņojumus neatbalstu.
07.07.2013 18:48 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
primkārt, nesaprotu šādas problēmu dalīšanās virtuāli draugu starpā.
otrkārt, fantāzijas ir un paliek fantāzijas, reizēm viņām labāk ir palikt tikai domās.
07.07.2013 18:52 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Ja meitenei tas nav pieņemami, tad nav, vīrietim tas jāņem vērā. Viņš taču arī neparakstītos, piemēram, uz izklaidēm ar strap-on, ja meitene pēkšņi nāktu klajā ar paziņojumu, ka jau ilgi par to sapņo?
Man arī nebūtu pieņemami noskatīties, kā mans draugs nodarbojas ar seksu ar kādu citu. Man tāda doma šķiet pretīga, nevis uzbudinoša. Pēc tevis rakstītā liekas, ka puisis vienkārši nesaprot, ka visiem nav vienādas seksuālās fantāzijas, kā arī negrib ieklausīties savā sievietē.
07.07.2013 19:01 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Ir muļķīgi otram cilvēkam uzspiest ko tādu. Ne visi pēc 5 gadu kopā būšanas var ko tādu atļauties. Ja fantāzijas sakrīt, tad jārealizē, bet ja nē, nu tad nē, jāaizmirst tas.
Šķiet, ka tas sekss trijatā viņam būtu svarīgāks par to pašu meiteni. Ja tagad bez maz vai attiecības jūk ārā dēļ tā, ka meiteni tas nav pieņemami, nu tad laikam tie nav īstie cilvēki, kas satikušies.
07.07.2013 19:05 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Tā ir tāda kā legālā krāpšana. Vīrietis oficiāli var vālēt citu, turklāt vēl savas draudzenes klātbūtnē.
Attiecību sākumā atbalstu, arī starp 3 cilvēkiem, kuri nav attiecībās atbalstu. Bet pēc 5 gadu ilgām attiecībām, kurās viens to negrib, neatbalstu. Tā nav lieta ko uzspiest otram.
Es personīgi piekristu, bet tikai tādēļ, ka gribētu. Diemžēl manējais nez vai piekristu.
07.07.2013 19:11 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
seksā var darīt tikai to, kas patīk abiem.
tur vēl filozofēt par neuzticību, attiecību ilgumu utt ir pilnīgi lieki un debīli.
07.07.2013 19:13 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Kaut kāds sviests,pričom tur briedums vai emocionālā nesaderība ja viens no pāra negrib dalīt otra ģenitālijas ar trešo?????
Ja zinātu,ka mans čalis ar saviem draugiem(vienalga sievietēm vai vīriešiem)sauc mani par nenobriedušu tāpēc,ka negribu,lai viņš savu mantu sprauž citā vāverē un citi vēl piekrīt,nopietni pārdomātu vai man tādas attiecības ir vajadzīgas.
07.07.2013 19:16 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Šodien man šķistu nepieņemami pieskarties citam vīrietim (kas nav mans puisis).. un otrādi.. ka viņš pieskaras citai..
Tāpēc šī fantāzija šķiet mazliet sick... varbut starp viņiem nav true love..
07.07.2013 19:22 |
 
Reitings 11
Reģ: 07.07.2013
Ja vajag vēl trešo, tad kaut kas ar attiecībām to divu cilvēku starpā nav kārtībā.
07.07.2013 19:23 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
Čalis izmisumā,neapmierina,ka viņa fantāzijas tiek sagrautas,laiks iet un sāk zust cerība ka šamējā tomēr atvērsies kautkam jaunam.


Ar šo arī viss tiek pateikts. Čalis ir izmisumā, jo sieviete nepiekāpjas un netiek apmierināta puiša iegribas/fantāzija, un jo tālāk laiks iet, jo viņš to skaidrāk apzinās, ka tas nenotiks . Domāju, ka čalis ir diezgan egoistisks. Lai notiktu kaut kas jauns nav jāpārguļ čalim ar divām sievietēm un viņa draudzenei uz to nebūtu jānoskatās ir taču daudz citu variantu ko darīt, lai būtu kāds jaunums gultā.
Domāju, ka čalim var pajautāt vai viņš būtu ar mieru, ka kāds čalis ņem priekšā viņa draudzeni un viņš skatās, domāju, ka vairums puišu nebūtu ar mieru šādam gājienam.
Tas, ka par to tiek fantazēts nenozīmē, ka to grasās arī realizēt.
Un , kas zin, varbūt puiša draudzenei ir vēl trakākas fantāzijas tikai viņa negrib tās atklāt.
07.07.2013 19:26 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Dazaam fantaazijaam nav lemts piepildiities un dazas arii nav jaapiepilda. Kaa viena buus izpildiita, taa naaksies mekleet jaunu vietaa, lai aizpildiitu nishu un tas buus kaut kas trakaaks par seksu trijataa. Ja miiljotaa nav veersta uz seksuaalajiem eksperimentiem, tad ir jaaizveelaas - fantaaziju realizeeshana vai attieciibas. Ja fantaazijas ir svariigaakas, tad lai meklee kaadu biseksuaalu svingeri un dziivo laimiigs.
Katraa zinjaa tas noteikti nav atkariigs no taa, cik meitene uzticaas viirietim un kaadas ir vinju attieciibas. Ir lietas, kas dazos cilveekos rada seksuaalo veelmi un ir lietas, kas to pavisam nodzen. Ja sievietei iedomaajoties citu sievieti gultaa ar vinjas viirieti, alinja paliek sausa kaa tuksnesis, tad taa ir tikai un vieniigi vinjas seksuaalaa gaume un taa paliks taada pati gan ideaalaas attieciibaas, gan vienas nakts sakaraa.
07.07.2013 20:26 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Es arī negribētu redzēt, ka mans puisis nodarbojas ar seksu ar citu. Esmu parāk egoistiska un man or zems pašvērtējums. Pēc tam pilnīgi nevarēru atslabināties ar to puisi, jo man liktos, ka es viņu neuzbudinu
07.07.2013 20:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits