Pārdod divas biļetes uz Dziesmu svētku noslēguma koncertu "Līgo"

 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Tiek pārdotas divas biļetes uz Dziesmu svētku noslēguma koncertu "Līgo" 7. jūlijā, plkst. 19:00, Mežaparka Lielās estrādes, 2. zonā, III sektorā, 1. rindā. Cena par abām biļetēm - Ls 400. Biļetes iegādātas "Biļešu Paradīzes" kasē.
Iespējama biļešu piegāde Rīgas robežās.
Biļešu cena nav apspriežama, jo blakusesošās sēdvietas atrodas lieliskā vietā - pirmajā rindā.
Gaidīšu interesentu svētules.
06.07.2013 19:35 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.06.2013
Forši, ka paturi to profilu sev - lai mēs visas zinām to mīzēju vai divkosi... :D
un " TĀ MEITENE" neapspriede nekādas seksa tēmas - kā zini - viņai šai jautājumā nebija pieredzes....
Es tiešām briinos, ka kādai šitāds (paštaisns) tips patika....
07.07.2013 00:38 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Tikko atbraucu no ģenerālmēģinājuma.Biļetes cena 1LVL. Neviens par 400 LVL biletes Tev nepirks.
07.07.2013 01:04 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
A kā īsti ir šajā lietā? Ir kāds skaita ierobežojums, ko viena persona var nopirkt? Vai arī esmu spekulants, nopērku vai visu rindu un vēlāk forši uzvāros. Ok, šogad mani tas neskar, bet vispār būtu baigā dusma, ka tā.
07.07.2013 01:44 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Dilly, blakus prezidentam:D
07.07.2013 01:45 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.02.2011
Vēstule Cosmo.lv administrācijai nosūtīta, ar visu godbijīgo atzīšanos, ka "šo profilu tagad uzskati par savējo".
Vienā vārdā un latviešu valodā to sauc par zagšanu! :)
07.07.2013 05:33 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
atiGita, tātad šis profils bija tavs? Ko vari pierādīt? Kam tev kaudze kreiso profilu ,ko?
07.07.2013 08:59 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.02.2011
Nē tas profils nav mans. Bet ir daudz un dažādi veidi kā pārliecināties par to, vai profila tagadējais lietotājs ir arī tā īpašnieks. :)
07.07.2013 09:19 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Nenolaidīšos līdz jūsu līmenim, bet teikšu vien to, ka vairumu no tām gaisa grābslēm, kas prot vienīgi citus aprunāt un kritizēt, par potenciālām pircējām tāpat neuzskatu.


Tu jau esi nolaidies daudz zemak par foruma lietotājām. Pieaugušam, nopietnam vīrietim ir pavisam cita attieksme pret lietām un cilvēkiem. Viņiem nav laika nodarboties ar citu nodir§anu.

Ja neuzskati par pircējām, tad bija bezjēdzīgi te likt sludinàjumu.
07.07.2013 09:44 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Parasti tie, kas nav spekulanti, bet vnk pasi netiek atdod biļetes lētak nekā pirkuši, man pat cilvēki ir atdevuši pa velti reizēm. Bet nu uzpūsts jau baigi tas tautiņdeju pasākums, ko tik cilvēki neiedomājas. Esmu dejojusi, nekas tāāāāāds jau tur nav, vnk visi kolektīvi dejo, pilnīga norma, nedomāju, ka skatītājam, kas pats nemaz netiks pielaists pie dejošanas būtu jāsamaksā visa mēnešalga, tad jau labāk aizbraukt ceļojumā pa to naudu :D
07.07.2013 10:18 |
 
Reitings 276
Reģ: 05.01.2011
Pērku par 500LVL.

Kārtējā izdomātās situācijas diskusija.
Kā jums liekas, vai šī un daudzas citas acīmredzami "neīstu cilvēku" diskusijas varētu būt izveidojuši paši portāla administratori, lai celtu reitingu un notirgotu vairāk reklāmas laukumu reklāmdevējiem?
Jo tomēr šādas diskusijas izraisa lielu atsaucību, emocijas, un meitenes bieži tās apmeklē, pavada ilgu laiku šeit, lasot komentārus, un tas, protams, parāda ļoti labu statistiku par portāla popularitāti reklāmdevējiem.
Tas tā - svētdienas paranoiskās pārdomas. :)
07.07.2013 12:47 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Labdien!

Izlasot atiGitas rakstīto par manis nosūdzēšanu administrācijai, mani pārņēma nevaldāmi smiekli. Gribētos zināt, pēc kādiem kritērijiem tiek noteikta konkrētā profila piederība kādai konkrētai personai. Klusā smaida profilā nav minēts ne tās meitenes vārds, uzvārds, nedz arī kādi citi personas dati, tādēļ varam pieņemt, ka ikviens, kura rīcībā ir autentifikācijai nepieciešamie dati, tiek uzskatīts par šī profila īpašnieku.

Rodas sajūta, ka šī persona jau kopš agras bērnības ir nosūdzējusi visus savus klasesbiedrus skolotājiem, neļāvusi norakstīt no savas burtnīcas u.tml., tādēļ skolā viņai draugu nav bijis, vien spējusi pārtikt pati no savas žults. Atļaušos atgādināt sen zināmo patiesību, ka stukačus un pārmērīgi paštaisnos cilvēkus nemīl nekur.

Attiecībā uz saviem izteikumiem par vairuma Cosmo.lv lietotāju raksturu, prātu un vērtībām mans viedoklis paliek nemainīgs - uzskatu, ka vairums no šī portāla lietotājām ar īpašām prāta spējām, dabas dotiem talantiem vai sirds šķīstumu neizceļas. Protams, nebūtu godīgi visās negācijās vainot žurnālu vai tā portālu, jo, manuprāt, līdzīga aina paveras plašākā sabiedrībā. Iedomāsimies kaut vai tā saucamos klubus. Pirms laika apmeklēju vienu no Rīgas nakts izklaides vietām, un savu iespaidu par šo vietu varu raksturot tikai ar vienu vārdu - nožēlojami. Cik trulas, tukšas, intelekta neskartas sejas! Un kāds provinciālisms, aprobežotība, lēta bravūra! Saprotams, ka katrs dzīvo pēc saviem ieskatiem un principiem, taču esmu no tiem ļaudīm, kuri nebīstas pateikt aci pret aci otram, ko par viņu domā.

Tām daiļā dzimuma būtnēm, kuras izjutīs tikumisko sašutumu, lasot šīs rindas, varu izteikt tikai līdzjūtību, ka viņas sevi ieskaita manis kritizēto cilvēku kategorijā. Uzsvēršu vēlreiz - nekur neesmu apgalvojis, ka visa sabiedrība (vai tikai Cosmo.lv foruma dalībnieku grupa) būtu kaut kādā mērā degradēta, aprobežota vai garīgi neattīstījusies. Nebūt ne! Esmu pārliecināts, ka gan sabiedrībā, gan šajā portālā ir atrodami arī inteliģenti, izglītoti, ar plašu pieredzi un mērķiem dzīvē apveltīti ļaudis. Apgalvoji vienīgi to, ka tāda, manuprāt, ir drīzāk maza daļa, salīdzinot ar visai trulo vairākumu. Ja sevi pieskaitāt šim vairumam, tad tā jau ir jūsu interpretācija.

Dziesmu svētkus gan iesaku apmeklēt, jo šovakar sola tīkamus laikapstākļus.
07.07.2013 13:02 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Visu palagu neredzeeju jeegu lasiit, bet, ak, viedo skolotaaj, papildini savas zinaashanas datoru jomaa! Tev to aciimredzami truukst.
07.07.2013 13:17 |
 
Reitings 154
Reģ: 29.05.2013
Armands Simsons gatavs pirkt. Uzzvani - piedāvā! :) https://twitter.com/armandssimsons
07.07.2013 13:23 |
 
Reitings 1033
Reģ: 13.09.2012
Atrodi jēgu izlasīt to "palagu". Vīrietis tīri sakarīgi uzrakstīja savas domas.
Neredzu iemeslu kāpēc, lai kāds nenopirktu biļetes pa tādu summu. Latvijā ir pietiekami daudz cilvēku, kuri var to atļauties. Ja jums tas nav pa kabatai, tas nenozīmē, ka nevienam nav un neviens nepirks nekad mūžā.
07.07.2013 13:23 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Vispār jau profils pieder tam, kura e-pasts ar to reģistrēts.
07.07.2013 14:02 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
tie, kas var atļauties biļetes pa 400 ls, sen jau tās sev un savai ģimenei iegādājušies un neskries pēdējā dienā ar 400 ls apkārt pa pilsētu medīt biļetītes... tā ka nav ko muldēt, ka nu pēkšņi pārdevis..

un vispār, kāds dīvainis, nāk te kaut ko pierādīt.. neizklausās pēc vīrieša, man šķiet, ka feiks stāsts bija tas viss, ieskaitot "vīrieti". kādēļ muļķot cilvēkus??
07.07.2013 16:38 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.02.2011
Temata autoram, smejies cik tīk, bet tas kas smiesies pēdējais, smiesies visgardāk. Nē, es neesmu stukačs, nē ar veselību man viss ir kārtībā, žults ir tik cik viņai būtu jābūt, un nē, cilvēkiem nav problēmu ar mani kontaktēties.
Bet tevi nekas neattaisno. Profila īpašnieks nav tas kurš viņu lieto. Profila īpašnieks ir tas ar kura e-pastu tas ticis reģistrēts. Un nav svarīgi vai vārds minēts vai nē.. Viena vēstule uz e-pastu, ja nedēļas laikā nav atbildes kas apstiprinātu, ka jā šī e-pasta īpašnieks pats lieto cosmo.lv profilu, rezultāts ir zagtā profila bloķēšana. Un tā ir tikai viena metode kā atklāt zagts vai nezagts.
Ar vien vairāk tomēr liekas ka visa tā padarīšana ar skolnieci un privātskolotāju bija slima suņa fantāzijas auglis un to visu jau no sākta gala rakstīja tas tagadējais profila lietotājs "privātskolotājs".
07.07.2013 16:46 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Pilnīgi piekrītu par iespēju pārbaudīt e-pasta lietotāju, tikai jautrība tāda, ka arī viņas e-pasts nonācis manā pārraudzībā. Redziet, viņa nebija izlogojusies arī no sava Inbox.lv konta, un es to izmantoju. Iegāju Cosmo.lv, izvēlējos aizmirstās paroles opciju, un uz to e-pasta adresi saņēmi saiti, kuru pēc tam atverot, varēju nomainīt paroli uz savējo. Veicot šo nomaiņu, iepriekšējā parole netiek pieprasīta.
Pie reizes palasīju viņas korespondenci Inbox.lv e-pastā. Cik cilvēki mēdz rīkoties pretīgi!
07.07.2013 16:58 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Ak Dievs, tas kļūst pārāk nožēlojami. Ticamības moments jau sen ir zudis, vari nepūlēties mēģināt vēl cītīgāk mums kko pierādīt vai iestāstīt :D
07.07.2013 17:03 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Cik cilvēki mēdz rīkoties pretīgi!


izcili, tā ir ļoti piemērota frāze, lai noslēgtu šo penteri:

Pilnīgi piekrītu par iespēju pārbaudīt e-pasta lietotāju, tikai jautrība tāda, ka arī viņas e-pasts nonācis manā pārraudzībā. Redziet, viņa nebija izlogojusies arī no sava Inbox.lv konta, un es to izmantoju. Iegāju Cosmo.lv, izvēlējos aizmirstās paroles opciju, un uz to e-pasta adresi saņēmi saiti, kuru pēc tam atverot, varēju nomainīt paroli uz savējo. Veicot šo nomaiņu, iepriekšējā parole netiek pieprasīta.
Pie reizes palasīju viņas korespondenci Inbox.lv e-pastā.


labi, ka meitene tik ātri tevī iegrābās, pirms starp jums kaut kas bija noticis.
07.07.2013 17:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits