Greizsirdība

 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Par ko pēdējo reizi bijāt greizsirdīgas uz savu draugu/vīru? :)
Nav nekāda mērīšanās diskusija, bet gan intereses pēc noskaidrot cik mēs esam dažādas un par ko mēs būtu/nebūtu greizsirdīgas :)
05.07.2013 14:36 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Esmu ļoti privātīpašnieciska un greizsirdīga esmu 24/7 :D Uz visu - tam pat nav jābūt saistītam ar potenciālo sāncensi.
05.07.2013 20:23 |
 
Reitings 293
Reģ: 19.02.2013
Mana mamma reiz man pastāstija. Kad vēl biju viņai vēderā (7-8 mēnesis) tētis ar draugu un viņa sievu bija aizgājuši uz krodziņu pasēdēt. Aizsēdējās, mamma nevarēja šo sazvanīt, bija jau 12 nakti, un tā kā krodziņš te pat, viņa saģērbās un aizgāja skatīties. Un ko viņa ieraudzija? Ka kaut kāda lupata gorijās ap manu tēvu un skūpstija. (mans tēvs bija ļoooti simpātisks līdz pat pēdējai stundiņai...), mamma ilgi nedomādama ar visu lielo vēderu gāja tai virsū un sadeva, ka tai lupatai par maz nelikās. :D Tēvu ari pēc tam iekaustija, bet salaba jau tāpat, viņš jau zināja mammas raksturu un tas viņam lika viņu tik ļoti mīlēt.


Man, personīgi, ir tā...Ka tagad pret savu puisi neesmu tik ļoti greizsirdīga kā agrāk, viņam draugos ir daudz meiteņu (studiju biedrenes) nu un bieži vien visi tusējas kopā. Tas man ļooti nepatīk bet pakluseju. Jo uzskatu tā - ja gribēs - nokrāps, ja nē - nu tad viss ok. Jo ja čalis būs gājējs viņš aizies tāpat. Bet agrāk gan biju šausmīga! Visu laiku piesējos - kas tā tāda? Un kas tā? Kapēc tu ar viņu kontaktējies? Un tad, kad jau jutu, ka nu jau es pāršauju pār strīpu, jo attiecības brūk, es centos sevi nomierināt un sanāca :)

Tagad ir tā, ka neuzprasos pirmā. Es klusēju. Kad dusmojos - klusēju. Un viņš jau no tā saprot, ka kaut kas nav labi.
05.07.2013 20:47 |
 
Reitings 154
Reģ: 29.05.2013
Priecājos par tām meitenēm, kuras nav greizsirdīgas vai vīrieši nedod iemeslu tādām būt...apskaužu pat! :]
Pati draudzējos ar puisi, kuram vairāk ir sieviešu kārtas pārstāvju draugu nevis vīriešu un tas mani iedzen izmisumā. Pati neesmu nekāda dižā skaistule, ir savi trūkumi, bet lielākais trūkums - greizsirdība!
Draugs bieži dodas pastaigāties ar savām draudzenēm, es dusmojos nevis tāpēc, ka man ir sajūta, ka viņš nolaidīs pa kreisi, bet gan vairāk tāpēc, ka viņš uz to brīdi mani ignorē - nevaru sadabūt rokās. Vēl man ļoti nepatīk tas, ka viņš kontaktējas ar savām bijušajām. Traka palieku tad, kad man esot klāt, viņam zvana tās draudzenītes. Lai arī viņš viņām uz to brīdi atsaka, tomēr tas brīdis ir izbojāts, es uzmetu lūpu un jā...
Es cenšos to visu paturēt sevī, bet bieži tas neiznāk. Es netieku galā ar savu greizsirdību. Laikam iemesls ir tas, ka viņš ir laidis pa kreisi un es vēl aizvien nespēju tā līdz galam uzticēties. Kaut gan viņam es uzticos vairāk nekā tām piedauzīgajām draudzenēm ar kurām viņš tusējas.
05.07.2013 22:24 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Draugs bieži dodas pastaigāties ar savām draudzenēm,

ja man būtu tāds čalis;D vnk viņš jau tiktu pasūtīts 3 mājas tālāk.. jo tas točna nav normāli ;d

bet tā ,cik ievērojusi esmu, tad mana greizsirdība vienmēr bija ar pamatu, ka apakšā tiešām flirtēja ar citām meitenēm bijušais un tā.. Bet ar pēdējo puisi viņš nedeva nekādu pamatu greizsirdībai, vienīgais, uz ko skatījās, tā biju es.. tāds baigi pareizs.. nu, man palika garlaicīgi arī tāpēc:d
bija smieklīgs gadījums, kad biju pašķīrusies tajā dienā ar bijušo (tad man bija 17) un viņš tusiņā sāka laist ar citu meiteni :D:D nu, es arī ar citu puisi skūpstījos un pēc tam, uz rīta pusi, tā meitene nez kāpēc ar mani sakāvās, lai gan es biju ļoti ilgi ar savu bijušo bijusi un tajā vakarā vnk meksikāņu seriāla cienīga izrāde bija. Matus gan neizplēsa, jo nezinu kā jūs, meitenes, bet mani uzreiz puiši aizstāvēja, norāva to meiteni nost un viss.. Nekad mati man nav izplēsti, ne drēbes saplēstas vai nagi izlauzti:d Bet esmu redzējusi tādus kautiņus.. ŠAAAAUSMAS!
05.07.2013 22:38 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Taapeec jau acis ir domatas lai skatiitos.
Protams,ja bezkauniigi luur virsuu.. tad ir cits variants.
05.07.2013 23:09 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Ne tajaa diskusija ierakstiiju,sry! :D
05.07.2013 23:17 |
 
Reitings 121
Reģ: 17.11.2012
Greizsirdība ir viena no lielākajā manām problēmām. Mana apziņa saprot to, ka varu viņam pilnīgi uzticēties, bet zemapziņa bieži izspēlē ar mani dažādus jokus. Kā jau tipiska sieviete-Pati sadomājos, pati pasaku un pati arī apvainojos. Atzīstu, man ar to ir problēmas. :D
05.07.2013 23:20 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
bet ko darit ar greizsirdigu virieti? saprastu, ja butu pamats, bet vinam nepatik ne draudzenes, ne mana mate(kopa pavaditais laiks). vienmer ir pusanas un "pargriesta seja uz otru pusi", ja kur eju.
05.07.2013 23:57 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Marta(tā foršā) - Tas nav greizsirdīgs, bet gan drīzāk privātīpašniecisks un nepārliecināts par sevi vīrietis. Es runātu un lūgtu, lai mēģina saprast no kā viņam šis ir radies un lai tam beidzot tiek pāri!
06.07.2013 00:13 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Laikam jau ne greizsirdiiba, bet driizaak gan vareetu izmantot vaardu - dzilji riebjaas. Ir taadas sievietes, kas kokjeteejot meedz pieskarties viirietim un nedod dievs, to meegina izmantot uz mana viiriesha. Man pashai arii attieciibaa uz sevi ljoti nepatiik, ja sarunasbiedrs man pieskaraas vai staav pa tuvu.
06.07.2013 00:22 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Esmu ļoti privātīpašnieciska un greizsirdīga esmu 24/7 Uz visu - tam pat nav jābūt saistītam ar potenciālo sāncensi.

Man ir stipri līdzīgi, bet es to kkā esmu iemācījusies slēpt vai arī izsaku dažas replikas ar smaidu sejā. Vēl esmu iemācījusies runāt ar viņu par to.
06.07.2013 00:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits