pašnāvības draudi

 
Reitings 187
Reģ: 11.05.2013
Ko jūs darītu situācijā, kad vīrietis draud, ka izdarīs pašnāvību, ja viņu pametīsiet?
13.05.2013 10:59 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Viens, ar kuru satikos kādu laiku, stāstīja apkārt,ka tikai manis dēļ dzērot. To gan es nesapratu, ne es mutē lēju, ne vēl ko. Pašnāvnieki nav trāpījušies.
Radinieks pakārās, viņa māte un māsas vainoja viņa draudzeni,kura pasūtīja viņu,jo šis sēdēja spēļu zālēs un nesa visu uz lombardu, tā arī nesapratu ko tai meitenei vajadzēja darīt. Turpināt sevi mocīt?
13.05.2013 15:48 |
 
Reitings 1
Reģ: 24.05.2014
Labdien!

Esmu Latvijas Universitātes Komunikāciju zinātnes Sociālo zinātņu bakalaura studiju programmas 4. kursa studente Jūlija Bogdanova.
Sava bakalaura darba ietvaros veicu pētījumu par jauniešu pašnāvībām, par to komunikāciju internetā par pašnāvības tēmu. Lūdzu, aizpildiet anketu, ja Jums ir 18-25, bet, ja nav, lūdzu, nosūtiet saviem draugiem, paziņām, ļoti vajadzīgs bakalaura darbam. Paldies!
http://ejuz.lv/ludzuaizpildietlotisvarigi
24.05.2014 13:30 |
 
Reitings 837
Reģ: 22.05.2012
Ar šitādiem nav ko satikties, pašai/ līdzcilvēkiem nervi čupā. Un reāls pašnāvnieks nevienam to nekladzinās, ka redz, Ja tu aiziesi, tad uz tavas atbildības mana nāve, blā blā
24.05.2014 13:38 |
 
Reitings 157
Reģ: 14.05.2014
Ietu prom.
Vīrietim nav PILNĪGI NEKĀ cita, ar ko noturēt sievoeti kā tikai draudēšana ar pašnāvību? Tas ir zemiski!

cormeum: ''Rejošs suns nekož''
Vairākiem draugiem/paziņām bija šāds gadījums.. Visi beigās pamesti un staigā dzīvi.
Tā ir tāda briesmīga, zemiska manipulācija.


+++++
24.05.2014 13:40 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Uz kurieni tu ietu prom?
Tu taču nestrādā un esi finasiāli atkarīga no vīra :D
It sevišķi ar taviem paradumiem stūķēt aiz vaigiem "lasi un konjaku"
24.05.2014 13:58 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Es viņam palīdzētu to izdarīt :D Pareiz Cormeum saka, ka rejošs suns nekož, tur nekādas pašnāvības nebūtu.
24.05.2014 13:59 |
 
Reitings 264
Reģ: 06.01.2014
Piedaavaaju striki un ziepes:D
24.05.2014 14:00 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Zinu vienu meitene, ka neizšķīrās, apprecējās, ir bērns. Pati strādā, vīrs nē. Un tāda dzīve 25 gados. Žēl nedaudz viņas, jo tiešām skolas laikā bija aktīva, gudra meitene.


Zinu daudzus vīriešus, kas neizšķirās, aprecējās, ir bērns. Pats strādā, sieva nē. Un tāda dzīve 25 gados. Žēl viņa, jo tiešām skolas laikā bija aktīvs, gudrs puika.

Ar ko atkal esat labākas uz kakla sēdētājas par vīriešiem?

Tikai to vien zinat "Vīrietis nes mamutu mājās" ar to mūsdienās vien nepietiek!
24.05.2014 14:02 |
 
Reitings 157
Reģ: 14.05.2014
ervins Tevi tik ļoti aizskāra mani paradumi, kurus gribēdams nevarēsi ieviest savā dzīvē? Izprintē to sarunu un palasi pirms miega kā vakara pasaciņu! Es ietu uz savu dzīvokli, kuru esmu nopirkusi par savu nopelnīto naudu, veidojot ļoti labu karjeru savā uzņēmumā un es nekad nepalikšu bez nekā, jo esmu sapelnījusi pietiekoši savā dzīvē! Kas vēl Tevi interesē pa manu dzīvi? Es Tev atbildēšu uz Taviem ziņķkārīgiem un skaudīgiem jautājumiem, kas Tev traucē normāli izteikt domas forumos par diskusijas būtību! Tu esi sekls cilvēks!
24.05.2014 14:09 |
 
Reitings 663
Reģ: 29.01.2009
Pamestu. Jo es netaisītos palikt ar tādu vīrieti. Ja man pret to vīrieti vairs nebūtu jūtu un nevēlētos vairs palikt ar viņu, tad draudi par pašnāvību jau nu man nepiespiestu ar viņu palikt kopā dēļ tā,lai tikai viņš kaut ko sev nenodara.

Un taisnība arī ir tam, ka tie kas izdara pašnāvību, par to visticamāk neies kladzināt visiem un nedraudēs ar tādām lietām, bet ies un izdarīs.

Tavā gadījumā vīrietis ķeras pie pēdējā, lai mēģinātu tevi noturēt,cerot, ka iebiedēs tevi un lai nebūtu tev sirdsapziņas pārmetumi un bailes par to,ka viņš padarīs sev galu, ka paliksi kopā ar viņu.

Ķip tā.. pasties cik ļoti es tevi mīlu, ka bez tevis nevaru dzīvot un ja pametīsi mani, tad esmu gatavs padarīt sev galu.
24.05.2014 14:10 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Zinu šitos. Man tāds viens bija. Teica, ja pametīšu, uztaisīs pašnāvību. Pametu, šis pēc nedēļas jau atrada citu :D
24.05.2014 14:41 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Vēl pusaudžu gados - saldajos 16 biju nosacīti attiecībās ar puisi. Kā jau pusaudži vienmēr visu dramatizē, arī viņš - vismaz reizes 10 teica, ka izdarīs pašnāvību, ja pametīšu viņu. Reiz viņš manai draudzenei stāstīja, ka reiz jau mēģināja pakārties, bet nesanāca.. Vairākus gadus pēc tam, kad pārtraucām attiecības, viņš vēl ik pa laikam rakstīja man e-pastus, vēstules draugiem.lv, pat sūtīja vēstules pa pastu. Visu ignorēju. Bet nu jau pāris gadus viņš ir pārtraucis to darīt. Turklāt, viņš ir pilnībā pazudis no interneta vides. Viņš aizrāvās ar fotografēšanu un agrāk diez gan daudz kur varēja atrast viņa bildes (internetā). Jāatzīst, ka esmu pāris reizes ieguglējusi - tukšums un klusums, viņš ir pazudis no visiem soc.portāliem un par viņu ir dzēsta jebkāda informācija internetā. Un, lai arī esmu laimīgi precējusies un no šī bijušā puiša neko nevēlos, es vismaz gribētu zināt, ka ar viņu viss ir kārtībā... Kaut vai redzēt kādreiz viņu uz ielas pa gabalu, lai redzu, ka viņš ir dzīvs un vesels...

Manā radu lokā ir 2 gadījumi, kad puiši izdarīja pašnāvību meitenes dēļ. Vēl piedevām viens gadījums ir ļoti tuvā radu lokā.. Bet nekad neesmu dzirdējusi, ka meitene izdarītu pašnāvību nelaimīgas mīlestības dēļ... Laikam jau sievietes tomēr ir emocionāli stabilākas.
24.05.2014 15:27 |
 
Reitings 3616
Reģ: 06.05.2014
Nezinu, vai uz visiem var attiecināt, ka viņi tikai saka un saka, bet neizdara. Zinu gadījumu, kad puisis tā beidza dzīvi. Bija tik jauks cilvēks, un vienā dienā saņēmu zvanu, ka viņa vairs nav. No tā gadījuma neesmu vairs tik droša, ka tie ir tikai meli, lai piespiestu kādu pie sevis palikt. Jā, man arī sanākuši kašķi līdz tādam vārdu salikumam, bet nu es neaizgāju un ne mans vīrietis man sēž uz kakla tagad, ne saka ko tādu vairs. To jau pēc acīm var pateikt, vai cilvēks izmisis vai tikai spēlē uz jūtām.
24.05.2014 15:40 |
 
Reitings 676
Reģ: 08.10.2009
es arī pamestu. tie kas draud, tie tikai draud, gribētu, sen izdarītu
24.05.2014 15:42 |
 
Reitings 28
Reģ: 28.09.2011
Diemžēl no personīgās pieredzes varu teikt, ka nav gan vienmēr tā, ka "suns, kas rej, nekož" jeb tie, kas draud, tie tāpat neko nedarīs. :(

Sīkāk nevēlos klāstīt, bet pat ar prātu saprotot, ka nu neesi pie tā vainīgs, ka cilvēks tāds garīgi nestabils, tāpat kaut kāda vainas apziņa paliek. :(
24.05.2014 15:50 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Lielākā daļa tikai rej pa tukšo, bet būs, kas izdarīs arī.
Es personīgi divus tādus gadījumus zinu. Neviens no viņiem gan nebija mans puisis.
Pirmajā reizē puisi izglāba pēdējā brīdī, bet nu neteiktu, ka vispār bez sekām.
Otrs tā arī aizgāja.

Otrajam vecāki meitenei pārmeta, kāpēc nav nākusi un teikusi, ka attiecības nevēlas turpināt, bet puisis draud ar pašnāvību.
Pēc tam domājām abas, kā tas būtu, ja viņa būtu gājusi. Varbūt tiešām vecāki būtu kaut ko darījuši, lai tā nebūtu - veduši pie psihologa, pievērsuši vairāk uzmanības, pieskatījuši, kamēr pāriet šķiršanās sāpes. Dīvaini jau sanāktu, jo nebija jau mazais bērns - 24 gadi. Kopš tā laika zinu, ka tādi draudi ir jāņem nopietni. Nevajag sevi uzupurēt uz visu dzīvi, bet pārliecināties, ka ar otru viss būs labi, to gan vajadzētu...
24.05.2014 16:05 |
 
Reitings 712
Reģ: 29.01.2009
Man gan ir nedaudz savādāks, bēdīgāks stāts. Ne man, bet paziņu lokā, kad cilvēks tiešām arī izdarīja pašnāvību... Atsūtīja sms un pakārās.
BET es tāpat neuzskatu, ka tā ir Tava atbildība un jābūt kopā ar cilvēku tikai viņa draudu dēļ.
Es visdrīzākais, ka šķirtos, jo godīgi sakot mani pat nobiedētu vien tas, ka cilvēks ir spējīgs tā domāt. Vienkārši par to informētu viņa ģimeni-mammu, brāli, māsu. Jebko. Un rīkotos tā kā man ir labāk un veselīgāk.
24.05.2014 16:23 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Šķirtos. Citu iespēju pat neapsvērtu. Man savu dzīvi upurēt un piesiet sevi pie kaut kāda tipiņa, tikai tāpēc, lai viņš savā nestabilajā prātiņā neizdomātu ar striķi uz mežu aiziet? Nē. Dzīve ir viena. Viņš var savējo izbeigt, ja grib, bet es savējo neizšķērdēšu attiecībās ar cilvēku, ar kuru vairs nevēlos būt kopā. Tā nav mana atbildība, ka viņš ir idiots un nav spējīgs pieņemt faktus.
Patiesībā, man tas liekas ļoti nožēlojami, ka pieaudzis cilvēks sāk mētāties ar šādām frāzēm, lai šantažētu otru pusi un mēģinātu piespiest palikt kopā.

Piekrītu variantam, ka jāinformē viņa ģimene un radi par šādiem apgalvojumiem - lai zin un varbūt aizved pie ārsta.
24.05.2014 16:35 |
 
Reitings 149
Reģ: 12.05.2014
Kopā nepaliktu.
Mans bijušais arī draudēja, ka griezīs vēnas, ies pakārties, skries zem mašīnām, jo es esot viņa dzīves jēga utt. Protams, neko tādu neizdarīja. Nedēļu pēc šķiršanās jau redzēju viņu staigājam ar citu meiču pie sāniem. Tas bija smieklīgi - lielais pašnāvības darītājs. Bet no otras puses arī nožēlojami un pretīgi, jo manuprāt, pašnāvība nav kaut kas tāds, ar ko šādi jokoties vai manipulēt. Tāpēc nepaliktu kopā kaut vai tādēļ, ka viņš izdomājis ar šādu nopietnu lietu izmantot kā lētu manipulācijas ieroci.
Tāpēc piekrītu teicienam par rejošajiem suņiem.
24.05.2014 16:42 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Pajautā vīrietiem, vai Tu tiešām vēlies, lai esmu kopā ar Tevi TIKAI tāpēc, lai Tu neizdarītu pašnāvību?

+++
Viens čalis skolas laikā draudēja kārties, bet tas bij citādāk, jo viņš tikai gribēja būt mans puisis nevis tāds patiešām bija. Nu kādu mēnesi pēc tam nācās paucināties, bija pat atvadu vēstuli sarakstījis, un viņš tāds tiešām biki šizo, ka negribējās, lai izpilda ar savus draudus. Bet reāli visa cieņa bija zudusi un tā pamazām, pamazām centos atsvešināties pavisam (bija draugs), kas arī izdevās.

Pajautā sākumā to, piebilsti, ka tas ir ārkārtīgi egoistiski (piem., teikums "bet es nevaru bez tevis dzīvot" --> "bet es nevaru dzīvot AR tevi"). Ja turpina to pašu dziesmu, nekas Tev vairs nav jāatskaitās, būsi mēģinājusi loģiskā veidā parunāties, ej tik no viņa ātrāk prom!
24.05.2014 16:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits