Kāpēc IPhone?

 
Reitings 204
Reģ: 18.04.2013
Pati gribu Iphone 5 vai 4S un es nezinu kāpēc. Varbūt tikai tāpēc,ka daudziem gribas, lai gan citiem uzskats,ka Samsung jau arī ir tik pat labi.
Kā jums liekas,kas tas Iphone ir - modes lieta vai tiešām kvalitatīva prece? Tām,kurām jau ir Iphone, vai tiešām lietošanā ir ērts?
20.04.2013 11:17 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Iphone ir - modes lieta, nekas vairāk!
20.04.2013 22:55 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
es nepiekrītu, ka iPhone un vispār Apple produkcija būtu TIKAI modes lieta. kaut kad tas skaitījās stilīgi, bet man šķiet, ka tas vairs nav aktuāli. man pašai ir gan iPhone, gan MacBook, un es par tiem neko sliktu nevaru teikt -- man patīk, ka tie ir tik vienkārši. ja kādreiz gribu atrast kādu funkciju, ko iepriekš neesmu izmantojusi, tad man dažreiz metas palīgā draugs, zvērināts Windows un random telefonu lietotājs, un mēģina meklēt pa miljons mapēm, jo pie tā vienkārši ir pieradis :D
man ir pirmais iPhone, ko dabūju pirms vēl tas bija nopērkams Latvijā, mn šķiet, ka tūlīt būs 5 gadi, un man nav ne mazāko sūdzību. vienīgais, kas man nepatīk datorā, ir tas, ka ļoti bieži jāatjaunina operētājsistēma. man pašlaik ir Tiger, kas bija pirkšanas brīdī, un ir grūti atrast programmas, kas strādātu uz tā
20.04.2013 23:24 |
 
Reitings 26
Reģ: 12.04.2013
Samsungs, apple, kkur nokia,
bet ar mani gan viss savādāk,
mans galvenais mērķis bija ātri rakstīt, tpc dzīvoju jau 8 mēnešus ar savu blackberry un nesūdzos, visu , ko vajag izdarīt var un pie tam oriģināli... :D
21.04.2013 00:41 |
 
Reitings 349
Reģ: 08.02.2013
Man ir Galaxy Note 2, patīk ļoti.
Agrāķ bija s4, tāds sūds.....
21.04.2013 20:07 |
 
Reitings 833
Reģ: 10.03.2013
Patīk tāpēc, ka ir ļoti ērts lietošanā. Nav jāburas cauri visiem uzstādījumiem.
Domāju, ka telefonu nemainīšu - ir bijušas gan Nokia, gan LG, gan Blackberry.
Esmu tik ļoti saradusi, ka atradināt mani neiespējami būtu.
21.04.2013 20:51 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
Dzīvoju ar iPhone jau kādu laiku. Vispirms ar trešo, tagad ar 4s. Nespēju iedomāties sevi ejam atpakaļ pie kāda cita modeļa - viņš ir ērts, viņš ir vizuāli pievilcīgs, viņš negļuko, un viņš ir ellīgi vienkāršs. Viss ir tieši tā, kā tas izskatās; visu var atrast un visu var ātri, ērti izdarīt.
Plus, pretēji tam, ko te dažas teica, ir gana daudz labu app'u arī bezmaksas; es esmu pirkusi, šķiet, divas applikācijas pa visu šo laiku. Visas pārējās ir bezmaksas un lieliski apmierina manas vajadzības.

Baterija ir ok, bet atkarīgs no lietošanas. Man trešais bija jāpalādē vairākkārt pa dienu, ja aktīvi lietoju (bet nu, bača bija veca jau); tagad ceturtais mierīgi tur visu dienu ar aktīvu lietošanu. Kas ir daudz, priekš iPhona :)

Un, jā, tā ir arī stila lieta. Bet viņš patiesi ir superīgi ērts (vismaz man). Galu galā, ja viņš strādātu drausmīgi un nebūtu tik ērts, tad kā stila lieta diez ko ilgi nekalpotu ;)

Bet, runājot par cenu, pirku ASV, kur tomēr mazliet lētāk. Latvijā pirkt roka necēlās.
21.04.2013 21:31 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Kaut kur bija labi pateikts, ka Iphone par sūdu sauc tikai tie, kuriem kaut kādu viņiem vien zināmu (un, protams, arī citiem zināmu) iemeslu dēļ šī telefona modeļa nav!

Nav nekā vienkāršāka par Iphone un nav nekā ģeniālāka, manuprāt. Ja man atņemtu šo telefonu, es vispār atteiktos no jebkādiem sakariem, jo ja nav Iphone, man nevajag neko. Izmantoju viņu jau diezgan ilgi, tur ir visa mana dzīve, gan privātā, gan sociālā, gan darba - ideāli, nav vajadzīgas 10 ierīces, lai pilnvērtīgi funkcionētu!

Tā lūk, paldies par uzmanību!
22.04.2013 09:46 |
 
Reitings 506
Reģ: 06.05.2009
Lai es pirktu telefonu pa 500 ls!!!!??? Man ir sony xperia sola, pa 140 ls, viss apmēram tas pats, kas iphone, ja nu vienīgi mazliet lēnāks!:D
22.04.2013 09:57 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Kaut kur bija labi pateikts, ka Iphone par sūdu sauc tikai tie, kuriem kaut kādu viņiem vien zināmu (un, protams, arī citiem zināmu) iemeslu dēļ šī telefona modeļa nav


+ + +

Es nezinu ko ar iPhone ir jadara, lai to butu jalade 2x diena, laikam spelites jaspele visu dienu un nakti. Man biezak par ladesanu reizi divas dienas vispar nevajag, lai gan lietoju diezgan aktivi. Nekad nekas nav glukojis, karies vai bremzejis, nekad! Viram iPhone 4 iet nu jau kops pirmas iznaksas dienas un tas jau ir kops 2008 gada vasaras! Piecu aktivu lietosanas gadu vieniga problema ir ta ka keras apala poga, kas notika pec tam kad virietim telefons izslideja no kabas un iekrita udeni. Nevaru atcereties kada elektroniska ierece mums vispar tik ilgi un labi ir kalpojusi un nav ne morali ne fiziski novecojusi pec jau gandriz pieciem gadiem, kas ar modernaja tehnologijam notiek diezgan atri.
Nesaku, ka visi citi telefoni ir kaka pret iPhone, lai gan taja ir dala patiesibas :D, tomer aplikt iPhone par sliktiem tehniskajiem raditajiem nav pamata. To dara tikai tie tehnologiju speci, kam pasiem iPhone nav pa kabatai, tad nu kaut ka jamegina nomasket savu nevaresanu.
22.04.2013 12:04 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Gadu lietoju Iphone 4s, tagad lietoju Iphone 5 un man vispār nav, par ko sūdzēties. Mana pieredze (paziņu lokā) rāda, ka tie, kuri burkšķ par Iphone, viņu vienkārši nevar atļauties un tie, kuri var atļauties, viņu jau lieto, tāpēc arī šīs tukšajās pļāpās ir bezjēdzīgi iesaistīties.
22.04.2013 12:10 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Esmu pret Iphoniem un vispār apple produkciju, pēc skatas jau skaisti, bet par tādu pašu naudu var dabūt citas firmas ar 100x labākām iekšām. Un, nav tā, ka es nevarētu atļauties, tāpēc esmu nīdēja, pilnīgākais stulbums tas.

Man vienkārši riebjas, ka visa apple produkcija maksā vairāk tikai par vārdu, normālas programmas nevar uzlikt, jo dators to nemaz nevar pavilkt, telefoniem applikācijas par naudu vai caur savām programmām, visu laiku vajadzīgs visur itunes, tāpat normāli telefonā vai citur neko nevar ielikt, programmu atjaunošana arī diezgan neattīstīta. visi vadi un viss cits arī maksā pārāko naudu.

Kā arī ir cilvēki, kuriem patīk apple, ir kuriem nepatīk. Man nepatīk, bet tāpēc jau nesaku, ka citi nevar atļauties dārgākus, tāpēc pērk iphonu. ;)
22.04.2013 12:21 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Absolūti neuzrunā iPhone 2 iemeslu dēļ:
1) Man vispār nepatīk touch screeni.
2) Nekad nemaksātu tādu summu par telefonu, it īpaši, ja liela daļa šīs summas ir vnk par vārdu.
22.04.2013 12:24 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Pērku telefonu pēc krāsas, tāpēc man nav Iphone:) Novērojumi gan liecina, ka to parasti izvēlas tie, kuriem ir slinkums domāt. Kāda draudzene sūdzējās, ka bildes nesanākot Iphonā labas, bet gada laikā neiedomājās plēvīti no kameras noņemt, kāda cita gudriniece neprata tikt pie modinātāja, vēl kāds cilvēks neprata izslēgt skaņu telefonā, smieklīgi un skumji, jo tie, kuri Iphone lieto manā paziņu lokā, to varbūt izvēlas tikai tāpēc, ka citi telefoni viņiem par sarežģītu.
22.04.2013 12:35 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
100x labākām iekšām

Apgaismojiet mani, lūdzu, vienreiz. KAS ir tās iekšas, kuras citos telefonos ir 100x labākas?
visa apple produkcija maksā vairāk tikai par vārdu, normālas programmas nevar uzlikt, jo dators to nemaz nevar pavilkt, telefoniem applikācijas par naudu vai caur savām programmām, visu laiku vajadzīgs visur itunes, tāpat normāli telefonā vai citur neko nevar ielikt, programmu atjaunošana arī diezgan neattīstīta. visi vadi un viss cits arī maksā pārāko naudu


Tāda sajūta, ka daudziem liekas, ka, pērkot apple, Tu pirksi tikai tukšu kartona kastīti ar Apple logo virsū. Vai tad līdzvērtīgie jaunie Samsung, HTC vai citu ražotāju modeļi nemaksā tikpat? Kas viņos ir labāks? KAS?
Kāds dators nevar kaut ko pavilkt? Deviņdesmito gadu stacionārs? Ja lieto tādu datoru, tad nevajag mesties pie jaunākā Apple modeļa viedtālruņa. Kādas programmas nevar uzlikt?
Es itunes vispār praktiski neizmantoju un nekādu apgrūtinājumu ar programmu vai aplikāciju ielādi man nav VISPĀR. Programmu (?) atjaunošana neattīstīta? Kā tas izpaužas?

Kaut kāda pilnīgi bezjēdzīga pēršanās.
22.04.2013 12:36 |
 
Reitings 370
Reģ: 27.01.2012
iphone piemērots cilvēkiem,kas ar tehniku ir uz JŪS,jo ar to pat mana ome mācētu darboties. Par 400 LS var nopirkt daudz labāku,attīstītāku un funkcionālāku telefonu. bet ja vajag nesarežģītu telefonu un patīk katru dienu lādēties likt,tad iphone ir tieši laikā
22.04.2013 12:38 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Dellicious - es šoreiz runāju kopumā par apple produkciju un attiecībā uz datoriem, zinu, kad skolas norādītajos parametros apple nav iekšā, jo nevar uzlikt, ne arhitektiem nepieciešamās programmas, ne fotogrāfu programmas, zinu divus piemērus, kur meitenēm nācās pirkt jaunus datorus, jo apple nepavilka viņām vajadzīgās programmas.

Un tās ir manas domas, tāpēc tev tās nav jāuzskata par nepareizām, man tāda pieredze un viss, arī apple rūtenis maksā 100 ls, bet strādā sliktāk kā rūteris pa 40, kuram labāki parametri, man visur ir labāki piemēri ar citām firmām kā ar apple, un man taču vienalga, ka citi slavē iphonus, nu citiem viņi der labi un patīk, bet man nepatīk un viss.

Kā arī iphone tiešām ir vienkāršs telefons, jo amerikāņi neko jau nesarežģī, bet daļai tāpēc nepatīk, ka pārāk vienkāršs ....

Ir vai nu iphone un apple cilvēki, kuriem tas viss patīk, vai nu cilvēki, kuriem tas viss nepatīk, kā arī daļa, kuriem ir iphone, lai palielītos.
22.04.2013 12:45 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
ir arī vairāki citi telefoni, kas ir dārgāki par Iphone, pat piekto. tajā pašā HTC klāstā ;)
22.04.2013 12:55 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
kā arī daļa, kuriem ir iphone, lai palielītos.

Sis gan smiekligi. Kas tur ko lielities? lol
22.04.2013 12:55 |
 
Reitings 1711
Reģ: 14.01.2011
Pašai ir samsung, bet ja piedāvātu palietot iphone, tad kāpēc ne? Bet vienīgais pati nepirktu, jo uzskatu, ka pārāk dārga cena priekš telefona. Un vispār, man ļoti patīk samsungi. Iekšā ir viss ko man vajag, dizains smuks, un manam telefonam pat kamera labāka nekā manam fotoaparātm, caur kuru nevaru tuvumā skaidru bildi nobildēt, bet ar samsungu varu :) Un vēl samsungs par pieņemamu cenu man. :)
22.04.2013 12:57 |
 
Reitings 370
Reģ: 27.01.2012
Par to lielīšanos-- Tā domā tikai cilvēki,kam ir telefons pa 50 ls un dārgāku nevar atļauties. Tādi parasti uzskata ,ka iphone ir lai lielītos.
22.04.2013 12:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)