Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

homoseksuāļi

 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Meitenes,vajag jūsu viedokļus sakarā ar gejiem. Atbalstiet geju laulību un to, lai tādi pāri varētu adoptēt bērnus. Vairāk ir domāts par vīriešu pāriem.
Paldies jau iepriekš par viedokļiem.
15.04.2013 09:21 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Es šito neatbalstu. Lai precas un gejojās cik uziet, man vienalga, bet nevajag bērnus tur ievilkt! Dzīvē tas nav tā kā rāda komēdijseriālos.
15.04.2013 09:34 |
 
Reitings 362
Reģ: 01.10.2012
Es atbalstu divus.
15.04.2013 09:35 |
 
Reitings 362
Reģ: 01.10.2012
*abus divus
15.04.2013 09:35 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Šī noteikti būs šodienas aizraujošākā diksusija :D

Es skatījos dokumentālu filmu par to, kā UK divi geji bija adoptējuši bērnus, viņi izauga par parastiem, mums ierasstiem heteroseksuāliem ļaudīm. Nezinu, kas pasaulē ir pareizi, nepareizi, nav jau tādu pētījumu, bet zinu tikai to, ka bērni, kas uzaug bērnu namā nav psihiski veseli vairumā gadījumu, tad man šķiet, labāk, lai aug mīlošā ģimenē, kaut arī viendzimumu. Skaidri zināma daudzu latviešu un, ne tikai, attieksme pret šo visu - tas ir pretīgi, izvirtīgi, grēks, viņi sāv pie bērnudārziem un vanģo manus bērnus u.c. Jā.. nu tā nav. Ja godīgi, paši geji nemaz tā neraujās uz tiem bērniem.

Par laulību - tas man vispār šķiet, kāpēc ne?! Dievs taču radīja arī gejus, transvestītus, transeksuāļus u.c. Tas tiem bībeles argumentētājiem. Man no visas sirds šķiet, ka katrs var precēties kaut ar savu suni, ja tā vēlās, nu kāda tam nozīmē? Pasaule ir plaša un pasaulē ir absolūti viss, nav robežu. Man šķiet, ka tas noraidījums ir vairāk aiz nezināšanas, bailēm - cilvēkam laikam zemapziņā ir tā progrmamma, sargāt savu sugu, atgrūst visu nepazīstamo. Par AIDS un šāda veida slimībām, arī jau sen apgāzts fakts, homoseksuāli cilvēki jau sen nav lielāki nēsātāji, bet gan mēs, heterosekuālie. Vispār ļoti diskutabla tēma. Lai vai kā, tāpat kā ar ikvienu viedokli, tie ir miljons un viens. Svarīgākais, dzīvojot uz šīs pasaules, censties būt tolerantam, neaizvainot nevienu ar neapdomātiem izteikumiem un vērtēt pēc plašākiem kritērijiem kā seksuālā dziņa. Kā jau biju minējusi citā diskusijā, kad heteroseksuāļi piekopj anālo seksu, tad tas ir ok, kad to dara geji, tas ir izvirtīgi. Kopā sanāk nekas vairāk kā divkosība.

Un, protams, rezumē, galvenais, lai nav daudz jālauza galva par citiem, bet var dzīvot un veidot savu dzīvi laimīgu, kaut kā jau visiem ir jāsadzīvo uz vienas planētas. :)
15.04.2013 09:36 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Šī noteikti būs šodienas aizraujošākā diksusija

es ar to jūtu :D
15.04.2013 09:38 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Es tik ļoti nevēlos diskriminēt cilvēkus, izprast sabiedrības jaunos procesus....bet es tiešām, atklāti runājot, nesen skatījos ar riebumu uz galeriju kasjauns.lv, kur dizaineris Džeikobss maigojās pludmalē ar savu vīrieti. Arī, piemēram, Eltons Džons ar saviem bērniem. Ok, viņiem tur ir mīlestība, saticība, līdzekļi, lai nodrošinātu bērnu, bet viņš taču izaugs pilnīgi netradicionālā ģimenē ar diviem tēviem, nevis ar mammu un tēti. Var jau, protams, atrast dažādus argumentus, bet es vienmēr palikšu savā uzskatā, ka vīrietis un sieviete ir radīti kopdzīvei un ģimenes veidošanai.
Lai gan man ir draugi, paziņas homoseksuāli, arī viņi zina manu viedokli.
15.04.2013 09:38 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Neatbalstu geju laulības un bērnu adopciju. Tomēr uzskatu, ka arī šādiem pāriem būtu jābūt iespējai juridiski noformēt savas attiecības - to gan varētu saukt kaut kā citādi nekā par laulību.
15.04.2013 09:39 |
 
Reitings 157
Reģ: 12.06.2012
Ja grib precēties, tad kāpēc gan nē. Tāpat nav atšķirības, vai dzīvo kopā, vai dzīvo kopā ar vienu papīru.
Par bērniem jāpadomā. Nesen arī mums ar draugiem bija diskusija par bērniem un viendzimumu laulībām. Piemēram, nu labi, paņem to bērnu audzināšanā. Domāju, ka vispirms ir jāpārbauda pāra saskaņa, vai viņi neplēšanas kā suns ar kaķi. Tad var ņemt to bērnu. Bet, kad bērns sāks iet skolā, kas tad būs? Vai viņš nejutīsies vientuļš, vai viņu neapsmies par to, ka viņam ir 2 mātes vai 2 tēvi? Bērnam neradīsies trauma, ka viņš ir savādāks nekā citi? Par nākotni jau arī jādomā, nevis tikai: "O, mēs gribam bērnu, ejam, grābjam ciet."
15.04.2013 09:40 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es neatbalstu.. Novirzes no normas nav nekas šokējošs. Nevajag tās uzsvērti nosodīt, arī atbalstīt!

Man nudien nedtraucē, ja homoseksuāli cilvēki tiekas, guļ.. man traucē tā reklamēšanās.
Jaunatnei, manuprāt, nav jāuzaug sabiedrībā, kas to uzskata par normu.

Varbūt nav veiklākais piemērs, bet tomēr:
HIV slimniekus arī nav jāizslēdz no sabiedrības.. viņiem tā gadījies. Bet neviens taču nestāsta, ka tas ir forši, un nekas jau slikts nav tādu saķert!
15.04.2013 09:42 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Noteikti neatbalstu bērnu adopciju. Tas tomēr nav īsti pareizi, ja vienam bērnam ir divi tēvi. Manuprāt, tā jau no pašas bērnības tiek grauta bērna psihe. Nu nevar izaugt bērns pilnīgi normāls tādā vidē.
Laulības? Nu nezinu, varbūt tiešām to oficiāli varētu noformulēt kaut kā savādāk.
15.04.2013 09:43 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Atbalstu gan to, gan to, bet mūsu sabiedrībā bērnam būs ļoti grūti iet skolā un izcīnīt savu vietu klasē, ja pārējie zinās, no kādas ģimenes viņš nāk. Te jau tālu nav jāiet - katrā diskusijā pasaki ko atšķirīgu, dažs labs ir gatavs nomētāt ar akmeņiem, tāpat arī dzīvē grūti ietu tam bērnam, sabiedrība ir jāaudzina.
15.04.2013 09:43 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Cik tad īsti ir tradicionālo ģimeņu, kur bērnam ir māte un tēvs? Pilna pasaule ar ģimenēm, kur ir tikai viens no viņiem, tāpēc es jēdzienu "tradicionāla ģimene" jau sen nelietoju. Nav iebildumu nedz pret homoseksuāļiem, nedz pret laulībām, nedz pret adopciju. Vecāku orientācija neietekmē bērna nākotnes orientāciju. Tiem bērniem daudz mazāk par sabiedrības nosodījumu, apsmieklu un kašķīgām "tradicionālo ģimeņu" slavinātājām kaitē tas, ka ir divi tēvi.
15.04.2013 09:44 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Var jau demagoģēt daudz un dikti par to, kā tas ietekmē bērna psihi, ka viņš var izaugt ne īsti normāls, bet man tāpat šķiet, lai labāk tas bērns aug mīlošā ģimenē (vienalga kādā), nevis bērnu namā, no kura viņu 18 gadu vecumā izmet kā suni uz ielas ārā.
15.04.2013 09:49 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Laulības atbalstu. Uzskatu, ka jebkuram cilvēkam ir jābūt iespējai apprcēt savu mīļoto cilvēku un arī nokārtot visas formalitātes, kas saistās ar laulībām. Neatkarīgi no dzimuma.
Par adopciju... tā kā es uzskatu, ka ar orientāciju piedzimstam, nevis to ieaudzina, tad neesmu pret. Labāk, lai bērnam ir divi mīloši tēvi, nekā viņš uzaug bērnu namā. Vienīgais - piekrītu becky, ka mūsu sabiedrībā bērnam būs ļoti grūti un, jo īpaši skolā, būs jābūt ļoti stipram.
15.04.2013 09:50 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
izlasiju visus viedoklus, it kā centos atrast sevī kaut mazu kripatiņu no ''nenosodīsim, katrs grib dzīvot tā kā pats uzskata pa labāku utt.," BET nē, man visu laiku sitas pretī, ka nē nē, es neatbalstu ne to un vēljovairāk ne otru jautājumu.Vairāk jau to iemeslu dēļ, ko te minēja meitenes.
Un esmu redzejusi gan divas meitenes autobusa mīlinamies, man godīgi bija pretīgi. Labi, es saprotu tās meitenes , kas klubiņos sadzeras un taisa buču bildes, bet ne ikdienā, kad sēž divas meitenes un viena , var redzēt, ķipa čalis attiecībās a otra meitene FUJ!
vēl lielaku riebumu man izraisa geji... esmu saskārusies aci pret aci, godīgi sakot, man gribejas, lai viņi atrak pazud no mana acu skata..
15.04.2013 09:52 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Par geju attiecībām:
Nezinu, cik tas labi vai slikti, taču noteikti diviem viena dzimuma cilvēki, kas viens otru mīl, ciena un rūpējas viens par otru ir tīrākas un labākas attiecības, nekā tradicionālajiem pāriem, kur partneri viens otru krāpj, māna, aprunā utt. Tāpēc visiem tiem, kas iestājas par "tradicionālām ģimenes vērtībām" ieteiktu vispirms pamēģināt tikt galā ar tām negatīvajām un sabiedrību degradējošajām lietām (kuras nez kāpēc visi uzskata gandrīz par normu).
Par laulībām:
To aizliegšana man šķiet diskriminācija. Kāpēc lai šiem diviem cilvēkiem nebūtu iespēja gan apliecināt savas attiecības likuma priekšā (jo - sorry, tas tomēr ko arī no tiesiskā aspekta maina, ir precējušies vai nē), gan arī iziet to ceremoniju pašiem priekš sevis, dot solījumu būt uzticīgiem un mīlēt vienam otru visu atlikušo mūžu?
Par bērnu adopciju:
Vairāk problēmu šajā sakarā rada aizspriedumainā sabiedrības attieksme, nekā tas, ka cilvēkiem būtu tāda vai citāda orientācija. Neviens bērns nepaliks par geju tāpēc vien, ka audzis pie geju pāra. Orientācija iedzimst. Un, ja varbūt pavisam standarta ģimene (mamma + tētis + brāļi vai māsas) ir labāks variants par geju pāri, tad savukārt geju pāris nenoliedzami ir labāks variants par dzīvi bērnu namā vai alkoholiķu ģimenē.
15.04.2013 09:55 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Homoseksuālisms ir psihiska slimiba. Jebkuram mehānismam, arī automašīnai kādreiz kaut kas saiet grīstē... Tam cilvēkam, kurš ir piedzimis kā homoseksuāls, kaut kas ir sanācis nepareizi gēnu kombinācijās – notikusi dabas kļūda.Galvenokārt uzskatu, ka musdienas kļūt par geju vai lezbieti ir moderni - ir loti daudz serialu, filmu, kas, sekas neapzinadamies, propogandē biseksualismu, homosexualismu, sexualo attiecibu brivibu- gulu ar ko gribu, kā gribu. Normalas gimenes tadas situacijas nav! GEJI UN LEZBIETES NAV NORMA
Adoptēt bernus pilnigi nepiekrītu. Ta ir cilvēka psihes un morales apzinata graušana.Mazais nevar apzinaties kas ir kas.
15.04.2013 09:57 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Mi Amor - ok, Tu saki, ka tā ir slimība. Es tagad nesākšu diskutēt par šo apgalvojumu, bet - pat, ja Tev būtu taisnība, tad: varbūt arī klibiķiem, daltoniķiem vai astmatiķiem aizliegsim audzināt bērnus? Jo mazais taču nevar pats saprast, kas ir kas - kā tad lai viņš zin, ka klibošana nav normāla?
15.04.2013 10:01 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Kārtīgāk pārlasi, ko es uzrakstīju. Klibiķis, daltoniķis-tā nav psihiska slimība.
15.04.2013 10:03 |
 
Reitings 1223
Reģ: 23.04.2010
Pilnībā piekrītu Mi Amor.
15.04.2013 10:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits