Un pēkšņi tu atskārt, ka...

 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
... tā nemaz nav tā dzīve, ko vēlies :)
Vienmēr esmu bijusi mērķtiecīga karjeriste, teicamniece, iestājos augstskolā vispirms bakalaurs, tad maģistrs. Jau kopš pirmā kursa apzināti esmu veidojusi savu karjeru mārketingā, sākumā kā asistente, nu jau esmu vadītāja. Ja tādā tempā turpināšu, drīz būtu arī mārketinga direktore utt.

Un tad tu tā sāc domāt... ka tev īstenībā tas viss ir vienaldzīgs un nesniedz nekādu gandarījumu. Ka tev riebjas biroja darbs, staigāt kostīmiņos, lasīt tos e-pastu kalnus, zvanīties, skriet uz tikšanām, un sapulces, sapulces, sapulces... Tā lielā atbildības nasta, ārvalstu projekti, klienti, mūžīgās stresa situācijas.

Ka varētu vienu dienu pamosties un nebūtu uz to visu jāiet. Tā vietā vietējā bodītē varētu cept pīrādziņus vai puķu bodē ziedus kārtot un pārdot. Nu tā... pa vienkāršo, bez lieka stresa un milzu atbildības. Vai vispār būt mājsaimniece, kurai beidzot ir laiks veļu ar rokām izmazgāt un pagatavot 3 ēdienu vakariņas vīram.

Vai tiešām esmu izvēlējusies nepareizo dzīves ceļu? Vai jums ar ir tādas pārdomas? Vai jūs mainītu prestižu amatu un labu algu pret kaut ko vienkāršāku un harmoniskāku?
02.04.2013 09:41 |
 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Lusy, no kādas jomas nāc un kādā tagad darbojies? :)
02.04.2013 10:03 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Es gan, Nika, labprāt gribētu Tavu darbu :D Redz - nekad nav labi :D
02.04.2013 09:57 |
 
Reitings 168
Reģ: 27.03.2013
Jā. Tikko nomainīju savu darbu ofisā pret daudz radošāku, kā arī stresaināku, bet reizē interesantāku. Radi, draugi nesaprot, cits vēl pie sevis varbūt domā,ka esmu atlaista, nevis pati aizgājusi :D Bet galvenais,ka esmu priecīga par savu izvēli un laimīga. Naudas ziņā gan man nekas stipri nemainās :)
02.04.2013 09:55 |
 
10 gadi
Reitings 3192
Reģ: 18.12.2012
Visupirms, lai arī esmu karjeras cilvēks, nekad neparakstītos uz tādu darbu. Biroji, sapulces un žaketes nav man.
Tomēr, ja būtu tavā situācijā vai vienkārši dzīvē pārņemtu vēlme pēc pārmaiņām - tās arī meklētu! Protams, daudz ir atkarīgs no tavas situācijas dzīvē. Ja tev ir bērni, kas jānodrošina, kredīts, kas jāmaksā vai kā citādāk - savā ziņā esi ierobežota. Tomēr, ja tava karjera ir galvenais, kas tev ir, tad nav nekādu problēmu no tās arī atvadīties un mesties citās avantūrās. Ja gribēsi - vienmēr varēsi atgriezties šajā lauciņā. Dzīve ir tikai viena - kāpēc neizmēģināt kaut ko citu?
Nezinu, kas ir tas cits, kas tevi vilina, bet tu noteikti nezaudēsi neko, ja to izmēģināsi! Skumjāk būs tad, ja šāda atklāsme nāks mūža nogalē, kad sapratīsi, ka visu dzīvi esi vergojusi sistēmai, kas tev nepatīk.
02.04.2013 09:53 |
 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Es ik pa laikam ņemu atvaļinājumus, jo vienkārši tiešām man tas viss ir apnicis, pat esmu izņēmusi jau visu vasaras atvaļinājumu :(
02.04.2013 09:47 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
haha, womankind +1 :D
02.04.2013 09:47 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Laikam jā, mainītu. Jo var filosofēt bez gala un malas par reinkarnācijām, n-tajām dzīvēm, bet ko gan tas maina, ja vienīgā dzīve, ko atceros, ko jūtu un zinu - ir šī? Tikai viena vienīga! Arvien vairāk apjaušu, ka ir jābūt laimīgai, arī tad, ja tas ir pret standartu. Bieži domāju līdzīgi - kāda gan vērtība ir rauties, ja neesi laimīgs, kur ir tā robeža, cik kas mūsu dzīvē ir vērtīgs? Varbūt tiešām labāk ir cept kruasānus un veidot māla rūķīšus? Šeit ir tikai viens "BET" - vai pietiks praktiskaijai iztikšanai. Ja jā, tad neredzu šķēršļus.
02.04.2013 09:46 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Pirms bērnu kopšanas atvaļinājuma man bija stipri līdzīgas doma - tagad, esot bērnu kopšanas atvaļinājumā, man ārkārtīgi pietrūkst tieši tādas rutīnas, kādu tu aprakstīji. :)
02.04.2013 09:45 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Vai Tev gadījumā ļoti sen nav bijis atvaļinājums?
02.04.2013 09:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits